Μετάβαση σε περιεχόμενο

Είναι θετικό;;Βοήθεια!!!


Νινακι123

Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Linaki.24 είπε:

Μακάρι να είσαι! Πάντως αυτά είναι συμπτώματα!! 

Έχω βγάλει όμως και σπυράκια σαν αυτά που βγάζουμε στη περίοδο..λες αυτό να λέει κάτι για αρνητικό αποτέλεσμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Πεταλουδιτσα94 είπε:

Έχω βγάλει όμως και σπυράκια σαν αυτά που βγάζουμε στη περίοδο..λες αυτό να λέει κάτι για αρνητικό αποτέλεσμα;

Λοιπόν άκου πριν την καθυστέρηση είχα γεμίσει σπυράκια περιόδου. Με τον άντρα μου κάναμε ελεύθερα αλλά δεν το είχα ρε παιδί μ εμμονή να μείνω έγκυος είπαμε όταν έρθει! Όταν λοιπόν είδα τα σπυράκια κ μάλιστα στο σαγόνι είναι σίγουρο όταν περιμένω περίοδο ότι θα βγάλω ένα εσωτερικό ξέρεις απ αυτά π πονάνε πολύ! Τα έβγαλα όλα αυτά τα σπυράκια! Και στο σαγόνι! Που αυτό στην 1η μου εγκυμοσύνη δεν βγήκε ποτέ.Οποτε ήμουν σίγουρη 100%  ότι θα έρθει περίοδος! Και δεν ήρθε! Με ξεγέλασε το σπορακι μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Linaki.24 είπε:

Λοιπόν άκου πριν την καθυστέρηση είχα γεμίσει σπυράκια περιόδου. Με τον άντρα μου κάναμε ελεύθερα αλλά δεν το είχα ρε παιδί μ εμμονή να μείνω έγκυος είπαμε όταν έρθει! Όταν λοιπόν είδα τα σπυράκια κ μάλιστα στο σαγόνι είναι σίγουρο όταν περιμένω περίοδο ότι θα βγάλω ένα εσωτερικό ξέρεις απ αυτά π πονάνε πολύ! Τα έβγαλα όλα αυτά τα σπυράκια! Και στο σαγόνι! Που αυτό στην 1η μου εγκυμοσύνη δεν βγήκε ποτέ.Οποτε ήμουν σίγουρη 100%  ότι θα έρθει περίοδος! Και δεν ήρθε! Με ξεγέλασε το σπορακι μου! 

Μακάρι να είμαι τι να πω..θα πάω σε 2-3 μέρες να ξανά κάνω..μακάρι να έχω θετικό αποτέλεσμα και να μην είναι πάλι νωρίς με 6-7 μέρες καθυστέρησης..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Πεταλουδιτσα94 είπε:

Μακάρι να είμαι τι να πω..θα πάω σε 2-3 μέρες να ξανά κάνω..μακάρι να έχω θετικό αποτέλεσμα και να μην είναι πάλι νωρίς με 6-7 μέρες καθυστέρησης..

Στο εύχομαι!!!! Μακάρι Ν είναι αυτό κ να μην ειναι τίποτα ορμονικο... Έχεις αλλο παιδάκι;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Linaki.24 είπε:

Στο εύχομαι!!!! Μακάρι Ν είναι αυτό κ να μην ειναι τίποτα ορμονικο... Έχεις αλλο παιδάκι;; 

Καλημέρα κοπέλα μου..όχι δεν έχω άλλο παιδάκι..τους τελευταίους 3 μήνες έχουμε αρχίσει και προσπαθούμε..απλά πρώτη φορά έχω τόση καθυστέρηση για αυτό αγχώνομαι λιγάκι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις πήγα για χοριακη με 5 μέρες καθυστέρηση..ελπίζω να δείξει θετικό και να μην είναι πάλι νωρίς..μέχρι τις 5 6 το πολύ θα έχουν βγει οι απαντήσεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Πεταλουδιτσα94 είπε:

Μόλις πήγα για χοριακη με 5 μέρες καθυστέρηση..ελπίζω να δείξει θετικό και να μην είναι πάλι νωρίς..μέχρι τις 5 6 το πολύ θα έχουν βγει οι απαντήσεις..

Αντε εύχομαι μια τεράστια χοριακη!!! Αναμένω αποτέλεσμα!! Καλή τύχη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Linaki.24 είπε:

Αντε εύχομαι μια τεράστια χοριακη!!! Αναμένω αποτέλεσμα!! Καλή τύχη! 

Δυστυχώς και η 2η χοριακη αρνητική..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Πεταλουδιτσα94 είπε:

Δυστυχώς και η 2η χοριακη αρνητική..

Πππφφφφ.... Να πας στον γιατρό σου κορίτσι μου αν συνεχίσει η καθυστέρηση! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...