Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Δεκέμβρη αρχιμηνιά να φέρει πολλά γερά μωρά,,, πίστη, αγάπη και ελπίδα ,,,μια αγκαλιά μεγάλη ασπίδα!!! 🤞🙏⛪👶❤️


condios

Recommended Posts

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Τέλεια! Μπαίνεις σε μια σειρά σιγά σιγά. Να την κάνεις κ την υστεροσκόπηση που απ´ότι λες θα είναι παρεμβατική αφού θα αφαιρέσεις πολύποδα. Μετά πια θα είσαι έτοιμη να ξεκινήσεις την προσπάθεια σου. Όλα καλά! Υπομονή κ πίστη!

Σ'ευχαριστω! Εσύ σε τι φάση είσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Μακάρι γιατί το μυαλό μ παει στο κακό 

Σε καταλαβαίνω! Είναι αυτές οι εβδομάδες της εγκυμοσύνης που δεν ξέρεις ακόμα τι γίνεται εκεί μέσα. Κι εγώ ηρέμησα πολύ περισσότερο όταν άρχισα να τον καταλαβαίνω. Όμως άκουσε με καί διώξε τις αρνητικές σκέψεις. Χαμογέλα, χάιδεψε την κοιλίτσα σου και πες ότι όλα είναι καλά! Και θα δεις που όλα θα πάνε καλά!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess1312 είπε:

Κορίτσια να ρωτησω κάτι τα μωρά σας ποτέ τα νιώσετε γιατί εγω μια φορά το ενιωσα είμαι 17+3 και τώρα δεν νιώθω τίποτα 

Καλησπέρα κοπέλα μου, είναι πολύ νωρίς ακόμα για να το νιώσεις. Μετά την 20η θα καταλαβαίνεις κλωτσιές κανονικά. Μέχρι τότε ίσως να το αισθανθείς αραιά κ που. Μην αγχώνεσαι, είναι πολύ μικρούλι ακόμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Σε καταλαβαίνω! Είναι αυτές οι εβδομάδες της εγκυμοσύνης που δεν ξέρεις ακόμα τι γίνεται εκεί μέσα. Κι εγώ ηρέμησα πολύ περισσότερο όταν άρχισα να τον καταλαβαίνω. Όμως άκουσε με καί διώξε τις αρνητικές σκέψεις. Χαμογέλα, χάιδεψε την κοιλίτσα σου και πες ότι όλα είναι καλά! Και θα δεις που όλα θα πάνε καλά!💗

Αχ σε ευχαριστώ πολύ απλως επειδή μιλάω και με των γιατρό μου των λέω οτι φοβάμαι μετα απο 2 αποβολές οτι δεν θα ειναι καλά αλλά σε ευχαριστώ πολύ ❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλησπέρα κοπέλα μου, είναι πολύ νωρίς ακόμα για να το νιώσεις. Μετά την 20η θα καταλαβαίνεις κλωτσιές κανονικά. Μέχρι τότε ίσως να το αισθανθείς αραιά κ που. Μην αγχώνεσαι, είναι πολύ μικρούλι ακόμα 

Μακάρι γιατί το άγχος που με πιάνει είναι άστα.. Σε ευχαριστώ πάντως 💖❤ απλως φοβάμαι πολύ μετα απο αυτά που έχω πάθει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Έχουμε σούπερ αλλά βαριέμαι να πάω!😆 Ξεσήκωσα και τις γειτόνισσες αλλά καμιά δεν έχει σε σκόνη! Δεν πειράζει από Δευτέρα! Η αλήθεια είναι ότι μου αρέσει πολύ η μαγειρική. Μπορώ να μαγειρεύω και όλη την ημέρα! Αλλά ακόμα περισσότερο μου αρέσει να τα τρώω!😄

Μπράβο ρε κορίτσι,,,άνθρωπος που μαγειρεύει και τρώει κιόλας δε μπορεί παρά μόνο να είναι ψυχαρα!!!! Και εμένα μ'αρεσει η μαγειρική,,,η παραδοσιακή κυρίως και τα γλυκά (να τα φτιάχνω,,,,γιατί δεν τα τρώω ιδιαίτερα,,,μόνο τσιζκεικ με τη συνταγή του Παπαδόπουλου Μπισκότα (ονειρεμένη))

Ανέβασε φωτογραφίες όταν φτιάξεις οτιδήποτε να μας τρέξει το σαλακι να γουστάρουμε !!!!! 🍰😍❤️🥧🥰🧁 Καλό βράδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! 💗

Εύχομαι μια υπέροχη Κυριακή για όλες μας! 

Χρόνια πολλά σε όποιο κορίτσι μας γιορτάζει ή έχει κάποιο δικό του άτομο που γιορτάζει!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όμορφη Κυριακή,,, χρόνια πολλά σε εορταζουσες και δικούς σας,,, μεγάλη γιορτή!!!  Καλημέρα καλημέρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιααααααα!!!! Το όνειρο που είδα με τον μπαμπά μου βγήκε!!!!! Σήμερα περίμενα περίοδο, αλλά έκανα τεστ το πρωί...βγήκε αχνό αχνό θετικό.....!!!! Τρέμω και φοβάμαι, πριν λίγες ημέρες (βασικά την προηγούμενη Κυριακη) που πήγα τουαλέτα, είχα κάποιες σταγόνες πεντακάθαρο κατακόκκινο αίμα. Τόσο καθαρό, που δεν καταλάβαινα αν βγήκε από μεσα μου ή εάν έσκασε κανένα σπυρί που είχα κάτω και δεν το είχα καταλάβει..φοβήθηκα πολύ εκείνη την ημέρα, αλλά το άφησα να περάσει. Λέτε να είχε σχεση;; Με έχει κατακλύσει φόβος αντί για χαρά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Κοριτσιααααααα!!!! Το όνειρο που είδα με τον μπαμπά μου βγήκε!!!!! Σήμερα περίμενα περίοδο, αλλά έκανα τεστ το πρωί...βγήκε αχνό αχνό θετικό.....!!!! Τρέμω και φοβάμαι, πριν λίγες ημέρες (βασικά την προηγούμενη Κυριακη) που πήγα τουαλέτα, είχα κάποιες σταγόνες πεντακάθαρο κατακόκκινο αίμα. Τόσο καθαρό, που δεν καταλάβαινα αν βγήκε από μεσα μου ή εάν έσκασε κανένα σπυρί που είχα κάτω και δεν το είχα καταλάβει..φοβήθηκα πολύ εκείνη την ημέρα, αλλά το άφησα να περάσει. Λέτε να είχε σχεση;; Με έχει κατακλύσει φόβος αντί για χαρά.

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου!😃🥳 Τι υπέροχα νέα είναι αυτά! Πολύ πιθανό να ήτανε εμφύτευσης το αιματακι! Γιατί σε αγχωνει αυτό! Είναι πολύ συνηθισμένο! Μόνο ευτυχία να νιώθεις τώρα! Τίποτα άλλο! Αχ πόσο χάρηκα!🤗💗💗💗💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Κοριτσιααααααα!!!! Το όνειρο που είδα με τον μπαμπά μου βγήκε!!!!! Σήμερα περίμενα περίοδο, αλλά έκανα τεστ το πρωί...βγήκε αχνό αχνό θετικό.....!!!! Τρέμω και φοβάμαι, πριν λίγες ημέρες (βασικά την προηγούμενη Κυριακη) που πήγα τουαλέτα, είχα κάποιες σταγόνες πεντακάθαρο κατακόκκινο αίμα. Τόσο καθαρό, που δεν καταλάβαινα αν βγήκε από μεσα μου ή εάν έσκασε κανένα σπυρί που είχα κάτω και δεν το είχα καταλάβει..φοβήθηκα πολύ εκείνη την ημέρα, αλλά το άφησα να περάσει. Λέτε να είχε σχεση;; Με έχει κατακλύσει φόβος αντί για χαρά.

Μπορεί να ήταν εμφύτευσης;;; πολλά συγχαρητήρια όλα θα πάνε καλα ❤️❤️

Είχες καλό θερμοδιαγραμμα ή θυμάμαι λάθος; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου!😃🥳 Τι υπέροχα νέα είναι αυτά! Πολύ πιθανό να ήτανε εμφύτευσης το αιματακι! Γιατί σε αγχωνει αυτό! Είναι πολύ συνηθισμένο! Μόνο ευτυχία να νιώθεις τώρα! Τίποτα άλλο! Αχ πόσο χάρηκα!🤗💗💗💗💗💗💗

Δεν ξέρω, φοβήθηκα πολύ και εκείνη την ημέρα και  τώρα που ξέρω ότι είναι έγκυος. Την προηγούμενη ημέρα πριν το αίμα, στολίζαμε και είχα κουραστεί αρκετά!! Είχα σκύψει πολύ.....μακάρι όλα να πάνε καλά...2.5 χρόνια προσπάθειας!!! 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Κοριτσιααααααα!!!! Το όνειρο που είδα με τον μπαμπά μου βγήκε!!!!! Σήμερα περίμενα περίοδο, αλλά έκανα τεστ το πρωί...βγήκε αχνό αχνό θετικό.....!!!! Τρέμω και φοβάμαι, πριν λίγες ημέρες (βασικά την προηγούμενη Κυριακη) που πήγα τουαλέτα, είχα κάποιες σταγόνες πεντακάθαρο κατακόκκινο αίμα. Τόσο καθαρό, που δεν καταλάβαινα αν βγήκε από μεσα μου ή εάν έσκασε κανένα σπυρί που είχα κάτω και δεν το είχα καταλάβει..φοβήθηκα πολύ εκείνη την ημέρα, αλλά το άφησα να περάσει. Λέτε να είχε σχεση;; Με έχει κατακλύσει φόβος αντί για χαρά.

Μπράβο κοριτσάκι μας,,,χίλια μπράβο,,, ηρέμησε,,,απόλαυσε τη στιγμή και μιλά με το γιατρό σου. Αν δεν πονάς όλα καλά, μην ανησυχείς!!!! Όλα θα πάνε υπέροχα,,,ο μπαμπάς σου ήταν προμηνυτης του ευχάριστου εκτός από φύλακας άγγελος σου. 🤞🙏👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Ελενακι12: ΓΈΝΝΗΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 29/06/20

🎂❤️

St3llina:Γέννησε αγορακι🍼💙

Frogel:Γέννησε κοριτσακι❤️🎂 

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20 🍼💙

Evie2:ΓΕΝΝΗΣΕ κοριτσακι13/10/20🎂🎂

Mt3508: ΓΈΝΝΗΣΕ:3/8/20αγορακι💙😙

💗🎂💗

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:αγορακι👶

Tzortzina123:ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/08👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μάσα:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶 

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μαρινα22:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Beatrice:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Lactaki:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Prinssc1313:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Smurff88:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Natasha24:ΘΕΤΙΚΟ👶 

DIAMANTW:ΘΕΤΙΚΟ👶 

ζουζούνα*: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Clairy:ΘΕΤΙΚΟ👶 

billibas:ΘΕΤΙΚΟ 👶 

annie:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ❤️🍼🎂❤️

Maroulita? :26/12

diana8:?

Lacostaki:15/12

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:08/12

misofeggaro:?

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:23/11

 

anna90:06/12

Litsadi:07/12

 

Pixies:?

Kostef:30/12

Matilda94:08/12

ntinaki83:18/12

Marakii:21/12

Μt3508:14/11 

Ana1989:20/11 

geo2222:11/11 

Celine: 26/11

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Δεν ξέρω, φοβήθηκα πολύ και εκείνη την ημέρα και  τώρα που ξέρω ότι είναι έγκυος. Την προηγούμενη ημέρα πριν το αίμα, στολίζαμε και είχα κουραστεί αρκετά!! Είχα σκύψει πολύ.....μακάρι όλα να πάνε καλά...2.5 χρόνια προσπάθειας!!! 🙏🙏🙏

Σε καταλαβαίνω κοριτσάκι μου είναι λογικό να φοβάσαι! Σε όλες μας συμβαίνει αυτό. Κι εγώ σκεφτόμουν τότε αχ έκανα αυτό κι εκείνο.... μήπως δεν έπρεπε. Αλλά είναι μέρος της καθημερινότητας μας αυτά. Δεν είναι τόσο εύκολο να πάθει κάτι το νινακι σου.

Αχ αυτό το 2,5 χρόνια προσπάθειας που έγραψες με έκανε και ανατριχιασα! Πάντα χαίρομαι πάρα πολύ για κάθε εγκυμοσύνη αλλά συγκεκριμένα για τα κορίτσια που προσπαθούν τόσο πολύ και τα καταφέρνουν μετά από τόσο καιρό δεν μπορώ να μην συγκινουμαι. Ξέρεις λειτουργεί και σαν καθρέφτης γιατί βλέπω μέσα σε αυτές ένα κομμάτι του εαυτού μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna90 είπε:

Κοριτσιααααααα!!!! Το όνειρο που είδα με τον μπαμπά μου βγήκε!!!!! Σήμερα περίμενα περίοδο, αλλά έκανα τεστ το πρωί...βγήκε αχνό αχνό θετικό.....!!!! Τρέμω και φοβάμαι, πριν λίγες ημέρες (βασικά την προηγούμενη Κυριακη) που πήγα τουαλέτα, είχα κάποιες σταγόνες πεντακάθαρο κατακόκκινο αίμα. Τόσο καθαρό, που δεν καταλάβαινα αν βγήκε από μεσα μου ή εάν έσκασε κανένα σπυρί που είχα κάτω και δεν το είχα καταλάβει..φοβήθηκα πολύ εκείνη την ημέρα, αλλά το άφησα να περάσει. Λέτε να είχε σχεση;; Με έχει κατακλύσει φόβος αντί για χαρά.

Συγχαρητήρια κορίτσι μου εύχομαι να πάνε όλα τέλεια!!! Πιστεύω ότι ήταν αίμα εμφύτευσης αυτό που είχες δει..αν ήταν κάτι κακό και θα συνέχιζε και λογικά δεν θα είχες θετικό τεστ μια εβδομάδα μετά..αλλά για να ηρεμήσεις μιλά και με τον γιατρό σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna90 είπε:

Κοριτσιααααααα!!!! Το όνειρο που είδα με τον μπαμπά μου βγήκε!!!!! Σήμερα περίμενα περίοδο, αλλά έκανα τεστ το πρωί...βγήκε αχνό αχνό θετικό.....!!!! Τρέμω και φοβάμαι, πριν λίγες ημέρες (βασικά την προηγούμενη Κυριακη) που πήγα τουαλέτα, είχα κάποιες σταγόνες πεντακάθαρο κατακόκκινο αίμα. Τόσο καθαρό, που δεν καταλάβαινα αν βγήκε από μεσα μου ή εάν έσκασε κανένα σπυρί που είχα κάτω και δεν το είχα καταλάβει..φοβήθηκα πολύ εκείνη την ημέρα, αλλά το άφησα να περάσει. Λέτε να είχε σχεση;; Με έχει κατακλύσει φόβος αντί για χαρά.

Συγχαρητηρια κορίτσι μου!!Με το καλο ευχομαι!!Βουρ για χοριακη αυριο!!🤗🤗🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η anna90 είπε:

Κοριτσιααααααα!!!! Το όνειρο που είδα με τον μπαμπά μου βγήκε!!!!! Σήμερα περίμενα περίοδο, αλλά έκανα τεστ το πρωί...βγήκε αχνό αχνό θετικό.....!!!! Τρέμω και φοβάμαι, πριν λίγες ημέρες (βασικά την προηγούμενη Κυριακη) που πήγα τουαλέτα, είχα κάποιες σταγόνες πεντακάθαρο κατακόκκινο αίμα. Τόσο καθαρό, που δεν καταλάβαινα αν βγήκε από μεσα μου ή εάν έσκασε κανένα σπυρί που είχα κάτω και δεν το είχα καταλάβει..φοβήθηκα πολύ εκείνη την ημέρα, αλλά το άφησα να περάσει. Λέτε να είχε σχεση;; Με έχει κατακλύσει φόβος αντί για χαρά.

Πολλα συγχαρητήρια! Με το καλό!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η anna90 είπε:

Κοριτσιααααααα!!!! Το όνειρο που είδα με τον μπαμπά μου βγήκε!!!!! Σήμερα περίμενα περίοδο, αλλά έκανα τεστ το πρωί...βγήκε αχνό αχνό θετικό.....!!!! Τρέμω και φοβάμαι, πριν λίγες ημέρες (βασικά την προηγούμενη Κυριακη) που πήγα τουαλέτα, είχα κάποιες σταγόνες πεντακάθαρο κατακόκκινο αίμα. Τόσο καθαρό, που δεν καταλάβαινα αν βγήκε από μεσα μου ή εάν έσκασε κανένα σπυρί που είχα κάτω και δεν το είχα καταλάβει..φοβήθηκα πολύ εκείνη την ημέρα, αλλά το άφησα να περάσει. Λέτε να είχε σχεση;; Με έχει κατακλύσει φόβος αντί για χαρά.

και σε σκεφτόμουν αυτές τις μέρες... Μετά το όνειρο ήμουν σίγουρη ότι θα είχες μείνει. Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉 όλα θα πάνε καλά!!!! Βάλε φώτο και το τεστ γούρι για εμάς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Έτσι ήταν και σε μένα ❤️

Τώρα από το εφημερεύον φαρμακείο βρήκα μόνο το yes or no και πήρα...Έχω και λίγα ακόμα από αυτές τις ταινίες...θα κάνω και τις επόμενες ημέρες. Η γιατρός είπε να κάνω ήδη αύριο χοριακη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Τώρα από το εφημερεύον φαρμακείο βρήκα μόνο το yes or no και πήρα...Έχω και λίγα ακόμα από αυτές τις ταινίες...θα κάνω και τις επόμενες ημέρες. Η γιατρός είπε να κάνω ήδη αύριο χοριακη...

Αφού είναι αξιόπιστες οι ταινίες.. Ναι χοριακή για να δεις τους τέλειους διπλασιασμους που θα κανεις ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...