Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Δεκέμβρη αρχιμηνιά να φέρει πολλά γερά μωρά,,, πίστη, αγάπη και ελπίδα ,,,μια αγκαλιά μεγάλη ασπίδα!!! 🤞🙏⛪👶❤️


condios

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλά είμαι, δεν πολύ κοιμάμαι πλέον τα βράδια αλλά δεν πειράζει. Με προετοιμάζουν τα μικρά..  Ναι από δω κ πέρα πλέον τα περιμένουμε. Ιδανικά θελουμε να μείνουν μέχρι αρχές Γενάρη στην κοιλιτσα!! 

Αχ τι ωραία 😍😍όσο κοιμήθηκες κοιμήθηκες!!! Τώρα ξενύχτια, γέλια και χαρές... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η annie! είπε:

Καλά είμαι, δεν πολύ κοιμάμαι πλέον τα βράδια αλλά δεν πειράζει. Με προετοιμάζουν τα μικρά..  Ναι από δω κ πέρα πλέον τα περιμένουμε. Ιδανικά θελουμε να μείνουν μέχρι αρχές Γενάρη στην κοιλιτσα!! 

Χαχα μου θυμισες εμένα που ήμουν στον ένατο και μου έλεγαν κοιμήσου τώρα που μπορείς!!! Κάθε φορά ποτ το άκουγα ήθελα να τους δαγκώσω όποιον μου το έλεγε... Μια οι καουρες η να σηκώνεσαι για πιπι κάθε μια ώρα....Ειδικά εσυ με τα δίδυμα θα ζοριζεσαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Καλημέρα κορίτσι! Την αντιβίωση την ξεκινάς αμέσως μετά την εξέταση ... Εάν την κάνεις νωρίς το πρωί τότε παίρνεις χάπι κ για το πρωί, ειδάλλως κατευθείαν το βράδυ δεδομένου ότι την παίρνουμε ανά 12ωρο ...

την εξέταση την έκανα στις 11:00 και ενώ έλεγα να ξεκινήσω την αντιβίωση το βράδυ, πανικοβλιθηκα και την πήρα στις 14:00. Ελπίζω να μην έχω θέμα. Μια άλλη λεπτομέρεια που μου είπε ο γιατρός είναι να μην φάω γαλακτοκομικα 1 ώρα πριν και μετά το χάπι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Χαχα μου θυμισες εμένα που ήμουν στον ένατο και μου έλεγαν κοιμήσου τώρα που μπορείς!!! Κάθε φορά ποτ το άκουγα ήθελα να τους δαγκώσω όποιον μου το έλεγε... Μια οι καουρες η να σηκώνεσαι για πιπι κάθε μια ώρα....Ειδικά εσυ με τα δίδυμα θα ζοριζεσαι! 

Αχ κ γω θέλω να τους δείρω..😂😂😂 Σκέψου ότι εγώ τώρα μπήκα στον 8ο.. Δε θέλω να σκέφτομαι πως θα είμαι σε 2-3 βδομάδες.. Δεν πειράζει μωρε ας είναι καλά τα μικρά κ γω την βρίσκω την άκρη. Κοιμήθηκα το πρωί τελικά 3 ώρες. Μια χαρά είμαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Celine είπε:

την εξέταση την έκανα στις 11:00 και ενώ έλεγα να ξεκινήσω την αντιβίωση το βράδυ, πανικοβλιθηκα και την πήρα στις 14:00. Ελπίζω να μην έχω θέμα. Μια άλλη λεπτομέρεια που μου είπε ο γιατρός είναι να μην φάω γαλακτοκομικα 1 ώρα πριν και μετά το χάπι. 

Οπότε ποιες ώρες την παίρνεις; Τι παίρνεις; Γιατί για μερικές αντιβιώσεις ισχύει αυτό που σου είπε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Οπότε ποιες ώρες την παίρνεις; Τι παίρνεις; Γιατί για μερικές αντιβιώσεις ισχύει αυτό που σου είπε... 

Το vibramycin. Χθες πήρα 14:00 με 02:00 πάρα κ σήμερα στις 13:30. το βράδυ σκέφτομαι να πάρω στις 24:30

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Celine είπε:

Το vibramycin. Χθες πήρα 14:00 με 02:00 πάρα κ σήμερα στις 13:30. το βράδυ σκέφτομαι να πάρω στις 24:30

Σωστά σου είπε! Μια ώρα πριν κ μια ώρα μετά όχι γαλακτοκομικά. Εμένα μου το είχε πει ο φαρμακοποιός. Επίσης εάν παίρνεις κ κάποιο προβιοτικό όχι κοντά με την αντιβίωση γιατί το σκοτώνει! Για 3-4 ημέρες φαντάζομαι ε; Μια χαρά! Τα αποτελέσματα τα πήρες υποθέτω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Σωστά σου είπε! Μια ώρα πριν κ μια ώρα μετά όχι γαλακτοκομικά. Εμένα μου το είχε πει ο φαρμακοποιός. Επίσης εάν παίρνεις κ κάποιο προβιοτικό όχι κοντά με την αντιβίωση γιατί το σκοτώνει! Για 3-4 ημέρες φαντάζομαι ε; Μια χαρά! Τα αποτελέσματα τα πήρες υποθέτω...

Ναι για 4 μέρες. Ήταν καλά τα αποτελέσματα. Καθαρές σάλπιγγες. Μένει να κάνω μια υστεροσκοπηση για αφαίρεση πολύποδα και ξεκινάω πάλι προσπάθειες... Να φανταστείς πριν 1 μήνα η προηγούμενη γυναικολόγος με έστελνε για εξωσωματική... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο το θεματάκι μας και καλές γιορτές να έχουμε!! Κορίτσια δεν μπαίνω πολύ, με έχει φάει η δουλειά...γίνεται χαμός!! Εύχομαι όλες να είστε καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου,καλο μηνα κ καλοριζικο το νεο θεματακι!Να ειναι γουρλιδικος αυτος ο μηνας,με πολλα θετικα τεστακια κ υγιεις τελειομηνες εγκυμοσυνες!!! 🍼🍼🍼 Ειναι ο μηνας των γενεθλιων μου κ οι γιορτες τις οποιες προσωπικα λατρευω κ φετος πιο πολυ απο ποτε...Με το καλο κ στις εγκυουλες μας να φερουν στον κοσμο τα μωρακια τους!

Δυστυχως δεν μπαινω συχνα,ο μπεμπουλης μου θελει αποκλειστικοτητα...Σε 3 μερες γινεται 2 μηνων το αντρακι μου,ακομη δεν το πιστευω οτι ειμαι μαμα...Στολισα κ απο νωρις το σπιτι,φετος οι γιορτες θα ειναι πιο φωτεινες με το παιδακι μας ❤.Ο μικρος μου ειναι γκρινιαρουλης,εχει κολικους το μωρουλι μου κ ταλαιπωρειται.Μεσα σε 53 μερες αλλαξε 5 γαλατα για κολικους κ κανενα δεν το δεχοταν το στομαχακι του.Εμετοι,διαρροιες,πρασινα κακακια με βλεννη.Κ ολο αυτο το διαστημα προσπαθουσα να θηλασω.Τελικα τα καταφεραμε!Κ οταν αρχισε να θηλαζει αποκλειστικα,περασαν ολα!Το γαλατακι της μαμας ειναι το καλυτερο φαρμακο τελικα...

Σας στελνω αααααπειρη μπεμπεδοσκονη να κολλησετε κι εσεις,να γεμισουν οι κοιλιτσες με γερα νινακια!Φιλια σε ολες αγαπημενες μου💋

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου! Πως είστε;

Εγώ τρέχω από το πρωί για ψώνια. Λέω να αφιερώσω χρόνο στην κουζίνα αυτό το σκ και να φτιάξω μερικά γλυκάκια.🧁🍧

@Kostef μου πως είναι το ζουζουνακι σου; Του πέρασε ο πυρετός;

@st3llina μου μπράβο κορίτσι μου που τα κατάφερες με τον θηλασμό. Δεν είναι εύκολο για όλες μας αλλά με επιμονή και υπομονή όλα γίνονται! Μια αγκαλίτσα κι από εμένα στο κουκλάκι σου!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Πως είστε;

Εγώ τρέχω από το πρωί για ψώνια. Λέω να αφιερώσω χρόνο στην κουζίνα αυτό το σκ και να φτιάξω μερικά γλυκάκια.🧁🍧

@Kostef μου πως είναι το ζουζουνακι σου; Του πέρασε ο πυρετός;

@st3llina μου μπράβο κορίτσι μου που τα κατάφερες με τον θηλασμό. Δεν είναι εύκολο για όλες μας αλλά με επιμονή και υπομονή όλα γίνονται! Μια αγκαλίτσα κι από εμένα στο κουκλάκι σου!

 

Καλό σκ μυρωδάτο!!!! Στείλε φωτογραφίες τα γλυκά σου να σε καμαρώσουμε. 🧁🍭🍨🍦🥧🍰😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Πως είστε;

Εγώ τρέχω από το πρωί για ψώνια. Λέω να αφιερώσω χρόνο στην κουζίνα αυτό το σκ και να φτιάξω μερικά γλυκάκια.🧁🍧

@Kostef μου πως είναι το ζουζουνακι σου; Του πέρασε ο πυρετός;

@st3llina μου μπράβο κορίτσι μου που τα κατάφερες με τον θηλασμό. Δεν είναι εύκολο για όλες μας αλλά με επιμονή και υπομονή όλα γίνονται! Μια αγκαλίτσα κι από εμένα στο κουκλάκι σου!

 

Καλησπερα! Ναι ευτυχώς είναι καλυτερα δεν έχει κάνει καθόλου απο χθες! Αν κ μου έχει ξανακάνει αρκετές φορές πιο παλια τωρα είχα τρομάξει λίγο γιατί έκανε ψηλους πυρετους. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να ρωτησω κάτι τα μωρά σας ποτέ τα νιώσετε γιατί εγω μια φορά το ενιωσα είμαι 17+3 και τώρα δεν νιώθω τίποτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλησπερα! Ναι ευτυχώς είναι καλυτερα δεν έχει κάνει καθόλου απο χθες! Αν κ μου έχει ξανακάνει αρκετές φορές πιο παλια τωρα είχα τρομάξει λίγο γιατί έκανε ψηλους πυρετους. 

Αχ ωραία αφού πέρασε τόσες ώρες απυρετος θεωρώ ότι δεν θα ανεβάσει ξανά. Κι εμένα την τελευταία φορά που αρρώστησε έφτασε 41 και μάλιστα είχε 7 ημέρες πυρετό! Περιττό να σου πω την τρομάρα που είχα! Είμαι σίγουρη πως με καταλαβαίνεις. Τα παιδιά όμως έχουν την τάση να ανεβάζουν τόσο υψηλό πυρετό. Τον αντέχουν οι ψυχουλες οι όμορφες!🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Κορίτσια να ρωτησω κάτι τα μωρά σας ποτέ τα νιώσετε γιατί εγω μια φορά το ενιωσα είμαι 17+3 και τώρα δεν νιώθω τίποτα 

Εγώ κορίτσι μου, αν θυμάμαι καλά, τον αισθανομουν καθημερινά μετά την 20η εβδομάδα. Πρίν κάποιες φορές αισθανομουν κάποια χτυπήματα.💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Εγώ κορίτσι μου, αν θυμάμαι καλά, τον αισθανομουν καθημερινά μετά την 20η εβδομάδα. Πρίν κάποιες φορές αισθανομουν κάποια χτυπήματα.💗

Εγώ τώρα δεν νιώθω κάτι και με πιάνει άγχος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η condios είπε:

Καλό σκ μυρωδάτο!!!! Στείλε φωτογραφίες τα γλυκά σου να σε καμαρώσουμε. 🧁🍭🍨🍦🥧🍰😍

Αχ condios μου μ' αρέσει που έφαγα το πρωινό μου σε ψώνια τρομάρα μου! Έβγαλα όλα τα υλικά στο πάγκο για να κάνω ροξακια και συνειδητοποίησα ότι ξέχασα να πάρω γαρύφαλλο!😲🥴

Θα κάνω τώρα ένα γλυκό με μπισκότα του Παρλιάρου που είναι και καλό για παιδιά αφού δεν έχει πολύ ζάχαρη και αύριο το πρωί θα κάνω κουλουράκια με σουσάμι!💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Celine είπε:

Ναι για 4 μέρες. Ήταν καλά τα αποτελέσματα. Καθαρές σάλπιγγες. Μένει να κάνω μια υστεροσκοπηση για αφαίρεση πολύποδα και ξεκινάω πάλι προσπάθειες... Να φανταστείς πριν 1 μήνα η προηγούμενη γυναικολόγος με έστελνε για εξωσωματική... 

Τέλεια! Μπαίνεις σε μια σειρά σιγά σιγά. Να την κάνεις κ την υστεροσκόπηση που απ´ότι λες θα είναι παρεμβατική αφού θα αφαιρέσεις πολύποδα. Μετά πια θα είσαι έτοιμη να ξεκινήσεις την προσπάθεια σου. Όλα καλά! Υπομονή κ πίστη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αχ condios μου μ' αρέσει που έφαγα το πρωινό μου σε ψώνια τρομάρα μου! Έβγαλα όλα τα υλικά στο πάγκο για να κάνω ροξακια και συνειδητοποίησα ότι ξέχασα να πάρω γαρύφαλλο!😲🥴

Θα κάνω τώρα ένα γλυκό με μπισκότα του Παρλιάρου που είναι και καλό για παιδιά αφού δεν έχει πολύ ζάχαρη και αύριο το πρωί θα κάνω κουλουράκια με σουσάμι!💗💗

Καλά έκανες και το ευχαριστήθηκες....Δεν έχεις εκεί κοντά κανένα μίνι μάρκετ να βρεις γαρύφαλλο??? Αϊ δεν πειράζει,,, άλλη μέρα τα ροξακια. Μπράβο πάντως χρυσοχέρα!!!! 😍🍰😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Εγώ τώρα δεν νιώθω κάτι και με πιάνει άγχος

Όχι μην αγχώνεσαι! Είναι νωρίς να το νιώθεις συστηματικά και έντονα. Σκέψου ότι οι περισσότερες γυναίκες ( και κυρίως το πρώτο τους) το αισθάνονται γύρω στην 20η εβδομάδα! Μην σκέφτεσαι τέτοια πράγματα και στεναχωριέσαι τζάμπα! 

Επίσης δεν νιώθουν όλες οι γυναίκες το ίδιο έντονα τα μωρά! Δεν είναι όλα υπερκινητικά! Εμένα ήταν γενικά ήσυχος στην κοιλιά γιατί τώρα δεν τον προλαβαίνω😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Όχι μην αγχώνεσαι! Είναι νωρίς να το νιώθεις συστηματικά και έντονα. Σκέψου ότι οι περισσότερες γυναίκες ( και κυρίως το πρώτο τους) το αισθάνονται γύρω στην 20η εβδομάδα! Μην σκέφτεσαι τέτοια πράγματα και στεναχωριέσαι τζάμπα! 

Επίσης δεν νιώθουν όλες οι γυναίκες το ίδιο έντονα τα μωρά! Δεν είναι όλα υπερκινητικά! Εμένα ήταν γενικά ήσυχος στην κοιλιά γιατί τώρα δεν τον προλαβαίνω😄

Κατάλαβα μακάρι να το καταλάβω κάποια στιγμή 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η condios είπε:

Καλά έκανες και το ευχαριστήθηκες....Δεν έχεις εκεί κοντά κανένα μίνι μάρκετ να βρεις γαρύφαλλο??? Αϊ δεν πειράζει,,, άλλη μέρα τα ροξακια. Μπράβο πάντως χρυσοχέρα!!!! 😍🍰😘

Έχουμε σούπερ αλλά βαριέμαι να πάω!😆 Ξεσήκωσα και τις γειτόνισσες αλλά καμιά δεν έχει σε σκόνη! Δεν πειράζει από Δευτέρα! Η αλήθεια είναι ότι μου αρέσει πολύ η μαγειρική. Μπορώ να μαγειρεύω και όλη την ημέρα! Αλλά ακόμα περισσότερο μου αρέσει να τα τρώω!😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Princess1312 είπε:

Κατάλαβα μακάρι να το καταλάβω κάποια στιγμή 😊

Φυσικά και θα το καταλάβεις. Δεν θα αργήσεις και πολύ! Κι ύστερα θα του λες.... μπορείς να ησυχάσεις λίγο με τις κλωτσιές πουλάκι μου θέλω να κοιμηθώ!🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Φυσικά και θα το καταλάβεις. Δεν θα αργήσεις και πολύ! Κι ύστερα θα του λες.... μπορείς να ησυχάσεις λίγο με τις κλωτσιές πουλάκι μου θέλω να κοιμηθώ!🤗

Μακάρι γιατί το μυαλό μ παει στο κακό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλησπέρα κορίτσια μ!!! Εκανα τεστ πάλι τώρα το μεσημέρι!  νομιζω τελικά πάει καλά το πράγμα!   
    • Έλα κορίτσι μου ευχαριστώ για το ενδιαφέρον❤️ η μητρα και ο τράχηλος είναι πεντακάθαρα! Ίσως η περίοδος να αργησει και να έρθει μέχρι και σε 50 μέρες και να μην ανησυχήσω! Μου έβαλε να κάνω κάποιες εξετάσεις για αυτοάνοσα και θρομβοφιλια τις έκανα και θα βγουν μέχρι την Τρίτη! Επίσης περιμενουμε να βγουν και οι καρυοτυποι (εμβρύου και οι δικοί μας) και μετά το πασχα έκλεισα ραντεβού να με δει και να συζητήσουμε τι θα βγάλουν οι εξετάσεις και έχει στο μυαλό του να μου δώσει κάποια αγωγη γτ έπεσαν λίγο και τα ανδρογονα μου και με βάση το ιστορικό μου και τος εξετάσεις να μου δώσει αγωγη! Επίσης μου είπε να μη τρώω κάποια τρόφιμα και να μη περνώ κάποιες βιταμίνες γτ πυροδοτούν τις ενδορφινες με αποτελεσμα να μη κάνω ποιοτικά ωάρια! Τελος μου είπε πως αφού θα λείπει ο σύντροφος το καλοκαιρι μπορούμε να καταψηξει ο σύντροφος σπερμα και να κάνω σπερματεγχυνση κάποια στιγμή το καλοκαιρι αφού παρω την αγωγη και μετά🙏
    • Ναι ακούγονται ενθαρρυντικά 🙏μου είπε θα το παλέψουμε μαζί και είμαι σίγουρος ότι το μωρακι θα έρθει🙏 δυστυχώς τις γιορτές δεν θα είναι ο σύντροφος εδώ όποτε θα τις περάσουμε μοναχικά! Θα πάω στα πεθερικά μου βέβαια αλλά όσο να ναι δεν είναι το ίδιο😢 ευτυχως μου το είπε και από μόνος του ότι αν λείπει ο σύντροφος θα κάνουμε μαζί την προσπάθεια 🙏 Ενδιαφέρεται πολύ γ αυτό και εγώ τον εμπιστεύομαι πολύ! Δεν με ξεπετάει και μας εξηγεί τα πάντα 🙏 Ναι ενοιωσα μια ανακούφιση γτ θέλει να το ψάξουμε λιγακι αλλά και μου δεν μας άφησε να προσπαθησουμε μόνοι μας και βλεπουμε! Από μονος του μας είπε ότι αν θελουμε να κάνουμε σπερματεγχυνση  να καταλήξουμε σπερμα και ας λείπει ο συζυγος θα το κάνουμε μαζί με τον γιατρό 🙏 Κορίτσι μου η διατροφή που ανέφερα προφανώς είναι για την δικιά μου περίπτωση με βάση το ιστορικό μου (ΣΠΩ, υψηλή αμη, χαμηλά ανδρογονα, υπερινσουλιναιμια κτλ) μη βάζεις κατά νου αυτά που είπα γτ κάθε περίπτωση είναι διαφορετική! Μου είπε να αποφεύγω αυτά καθώς πυροδοτούν τις ενδορφινες και κατά συνέπεια δεν βοηθούν σε ποιοτικά ωάρια! Μου είπε επακριβώς πως αν σας πηγαινα για εξωσωματικη θα σας έπαιρναν 4000-5000 και θα περνάμε τα τέτοια μας τώρα! Έτσι ακριβώς μου είπε🤪 θέλει λέει να το παλέψουμε ακόμη να βγουν και οι εξετάσεις και από εκεί και περα να δούμε πως θα προχωρήσουμε🙏 αχ κοριτσάκι μου τι έχεις περάσει και εσυ😩
    • ΄Άρα αυτά επιτρέπονται και βοηθάνε; Τότε ο γιατρός της @Mpourmpouloγιατί της είπε να τα ελαττώσει;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...