Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Δεκέμβρη αρχιμηνιά να φέρει πολλά γερά μωρά,,, πίστη, αγάπη και ελπίδα ,,,μια αγκαλιά μεγάλη ασπίδα!!! 🤞🙏⛪👶❤️


condios

Recommended Posts

στις πριν 18 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Κορίτσια μου χρόνια πολλά κ καλή χρονιά να έχουμε εύχομαι ο καινούριος χρόνος να σας φέρει ότι επιθυμεί η ψυχούλα σας 😍😍😍😍πως είστε μου λείψατε πολύ όλο έλεγα θα μπω αλλά δεν προλάβαινα...... Εμείς ήμαστε μια χαρά η μικρή μ σήμερα γίνεται 6 μηνών ακόμα δεν το πιστεύω ☺️☺️☺️☺️περνάει πολύ γρήγορα ο καιρός.

Χρόνια πολλά Ελενάκι μου! Εύχομαι τα καλύτερα για όλους σας και ο καινούριος χρόνος να σας φέρει ότι επιθυμείτε!🥰🥰🥰🥰

Κι εμάς μας έλειψες! 🤗 Να μας γράφεις όταν έχεις χρόνο! Φιλάκια πολλά σε εσένα και στα υπέροχα μπουμπουκακια σου!😘💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Εάν δουλεύεις. Παίρνεις επίδομα κύησης κ επίδομα λοχειας.αφου δνε θα πληρώνεσαι από την δουλειά... 

Αυτά πότε τα παίρνεις από το ΙΚΑ?πριν γεννήσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η DIAMANTW είπε:

Αυτά πότε τα παίρνεις από το ΙΚΑ?πριν γεννήσεις?

Το κύησης 56 μέρες πριν την πητ κάνεις τα χαρτιά σου κ σου λένε ποτέ θα τα πάρεις. Εμενα είχε τύχη κ τα χα πάρει σε δύο εβδομάδες... Κ τα λοχειας μόλις γεννήσεις. Κ είχε τύχεισε τρεις εβδομάδες να τα πάρω. Είναι ανάλογα ποτέ θα τα καταθέσεις... Κτλ κτλ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...