Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Δεκέμβρη αρχιμηνιά να φέρει πολλά γερά μωρά,,, πίστη, αγάπη και ελπίδα ,,,μια αγκαλιά μεγάλη ασπίδα!!! 🤞🙏⛪👶❤️


condios

Recommended Posts

στις πριν 20 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλο μηνα και επισημως στο καιουργιο θεματακι!!! Καλοτυχο να ειναι με πολλα πολλα θετικα!!! @Ευάγγελοςτ @Taggeris @Kostef @Maroulita!@ntinaki83 @misofeggaro @st3llina @Frogel @Princess28 @Marakii  @Clairy.  @ζουζουνα*  @DIAMANTW @Evie2 @anna90 @Mt3508 @billbas @Matilda94 @Celine @lactaki @Smurf88 @BASOULA2 @Natasha24 @Σταυρι @Litsadi Και οποιες αλλες ξεχναω σας περιμενουμε στο καινουργιο θεματακι

Καλημέρα κορίτσια!!!! Προσθέτω εδώ και τις @jazz @Sofia33 @kaounmar 🙏😘💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Mε το καλό κορίτσι μου... Μήπως σε πειράζει τι μαγνήσιο κ έχεις διάρροια? Στο λέω γιατί κ εγώ είχα κ Μ άλλαξε σε χάπια κ τώρα είμαι οκ.. 

Κορίτσια καλό μήνα σε όλες!!!  @BASOULA2 και εγώ διανυω τον 6ο μήνα βασικά μόλις μπήκα και από χτες και εγώ χάλια ενώ είχα συνέλθει. Εκανα πολυ εμετό εχτες σε σημείο που ο άντρας μου τρομαξε παρά πολυ και μου είπε θα παμε νοσοκομείο.  Τώρα όσο για το κοντό τράχηλο και εγώ τα ίδια μ έχει βάλει για ξεκουραση χωρίς να σηκώνω βάρη και πολλα φάρμακα ευχομαι και εγώ να φτάσω μέχρι τέλους αν και δεν το βλέπω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Κορίτσια καλό μήνα σε όλες!!!  @BASOULA2 και εγώ διανυω τον 6ο μήνα βασικά μόλις μπήκα και από χτες και εγώ χάλια ενώ είχα συνέλθει. Εκανα πολυ εμετό εχτες σε σημείο που ο άντρας μου τρομαξε παρά πολυ και μου είπε θα παμε νοσοκομείο.  Τώρα όσο για το κοντό τράχηλο και εγώ τα ίδια μ έχει βάλει για ξεκουραση χωρίς να σηκώνω βάρη και πολλα φάρμακα ευχομαι και εγώ να φτάσω μέχρι τέλους αν και δεν το βλέπω.. 

Σταύρι μου γλυκό συμπασχουμε δλδ??? Είσαι ο άνθρωπος μου...μην μου απελπίζεσαι περνάμε λίγο δύσκολα αλλά στο τέλος όλα καλά θα πάνε..και εγώ ξεκούραση προγεστερονη μαγνήσιο... Βέβαια δεν είμαι τελείως κρεβάτι..βγαίνω και λίγο αλλά με πολύ προσοχή...οσον αφορά στομάχι έντερο είναι σαν να περνάω γαστρεντεριτιδα διαρκειας.δεν την λες και ονειρεμένη εγκυμοσυνη.ωρες ώρες νιώθω πως δεν θα αντέξει το σώμα μου όλο αυτό... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η condios είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!! Προσθέτω εδώ και τις @jazz @Sofia33 @kaounmar 🙏😘💓

Εγώ πάω για Ιανουάριο αν όλα πάνε καλά!!!!😘😘😘καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BASOULA2 είπε:

Σταύρι μου γλυκό συμπασχουμε δλδ??? Είσαι ο άνθρωπος μου...μην μου απελπίζεσαι περνάμε λίγο δύσκολα αλλά στο τέλος όλα καλά θα πάνε..και εγώ ξεκούραση προγεστερονη μαγνήσιο... Βέβαια δεν είμαι τελείως κρεβάτι..βγαίνω και λίγο αλλά με πολύ προσοχή...οσον αφορά στομάχι έντερο είναι σαν να περνάω γαστρεντεριτιδα διαρκειας.δεν την λες και ονειρεμένη εγκυμοσυνη.ωρες ώρες νιώθω πως δεν θα αντέξει το σώμα μου όλο αυτό... 

Εγω παλι δεν κάνω ξεκουραση τρελή μην Φανταστεις είμαι γενικώς χαλαρή αλλά όχι ξαπλα παω και στη δουλειά να φανταστείς αλλά δεν σηκώνω βάρη δεν περπαταω κτλ. Όλα να μας πανε καλα εσένα ποσο ειναι ο τράχηλος;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Εγω παλι δεν κάνω ξεκουραση τρελή μην Φανταστεις είμαι γενικώς χαλαρή αλλά όχι ξαπλα παω και στη δουλειά να φανταστείς αλλά δεν σηκώνω βάρη δεν περπαταω κτλ. Όλα να μας πανε καλα εσένα ποσο ειναι ο τράχηλος;;

Και εγω πάω για δουλειά καλέ..στο σπίτι δεν κάνω πολλά... Όταν γυρίζω είμαι αραχτη. Στη Β επιπέδου ήταν 2.7..μ είπε αν μείνει σταθερός μέχρι 26 καλώς αλλιώς θα βάλουμε πεσσο... Εσένα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η BASOULA2 είπε:

Και εγω πάω για δουλειά καλέ..στο σπίτι δεν κάνω πολλά... Όταν γυρίζω είμαι αραχτη. Στη Β επιπέδου ήταν 2.7..μ είπε αν μείνει σταθερός μέχρι 26 καλώς αλλιώς θα βάλουμε πεσσο... Εσένα? 

Εμένα 2.3 και όλη μέρα σκοτωνομαι. Τώρα όσον αφορά προγεστερονη εσένα τι σου εδωσε κρέμα;; έμενα μου εδωσε vasklor   αλλά από νομίζω ότι μου βγαίνει από το κόλπο συνεχώς έχω εκκρισεις άσπρες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Σταυρι είπε:

Εμένα 2.3 και όλη μέρα σκοτωνομαι. Τώρα όσον αφορά προγεστερονη εσένα τι σου εδωσε κρέμα;; έμενα μου εδωσε vasklor   αλλά από νομίζω ότι μου βγαίνει από το κόλπο συνεχώς έχω εκκρισεις άσπρες. 

Προσπάθησε όσο μπορείς να περιορίσεις τις δουλειές του σπιτιού που θέλουν κόπο σκυψιμο κλπ...παίρνω ultragestan κολπικό και αυτό τρέχει μην νομίζεις και κάνω και μια φορά την εβδομάδα ένεση προγεστερονης...και εγώ εχω αγχωθεί με τον τράχηλο πάρα πολύ. Δευτέρα εχω γιατρο θα είμαι 25η εβδομάδα οπότε να δω πως θα έχει παει. αυτόν όπως τον έκοψα με πάει για πεσσο.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η BASOULA2 είπε:

Προσπάθησε όσο μπορείς να περιορίσεις τις δουλειές του σπιτιού που θέλουν κόπο σκυψιμο κλπ...παίρνω ultragestan κολπικό και αυτό τρέχει μην νομίζεις και κάνω και μια φορά την εβδομάδα ένεση προγεστερονης...και εγώ εχω αγχωθεί με τον τράχηλο πάρα πολύ. Δευτέρα εχω γιατρο θα είμαι 25η εβδομάδα οπότε να δω πως θα έχει παει. αυτόν όπως τον έκοψα με πάει για πεσσο.... 

@Σταυρι Με ξεκούραση ο τράχηλος κρατάει κορίτσια μην ανησυχείτε, εδώ εγώ με δίδυμη κύηση με τραχηλο 22 χιλιοστά στη β επιπέδου κ 2 βδομαδες μετά 15 με χοάνη, έκανα περιδεση στην 25η βδομάδα κ όλα πήγαν καλά. Από τότε είναι σταθερός στα 22 χιλιοστά κ κλειστός, Είμαι πλέον αισίως 30+6. Που στα δίδυμα δεν είναι σίγουρο πως θα δουλέψει η περιδεση. Θέλει όμως ξεκούραση κοριτσάκια μου. Μην αγχώνεστε κ όλα θα πάνε καλά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Ελενακι12: ΓΈΝΝΗΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 29/06/20

🎂❤️

St3llina:Γέννησε αγορακι🍼💙

Frogel:Γέννησε κοριτσακι❤️🎂 

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20 🍼💙

Evie2:ΓΕΝΝΗΣΕ κοριτσακι13/10/20🎂🎂

Mt3508: ΓΈΝΝΗΣΕ:3/8/20αγορακι💙😙

💗🎂💗

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:αγορακι👶

Tzortzina123:ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/08👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μάσα:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶 

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μαρινα22:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Beatrice:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Lactaki:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Prinssc1313:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Smurff88:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Natasha24:ΘΕΤΙΚΟ👶 

DIAMANTW:ΘΕΤΙΚΟ👶 

ζουζούνα*: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Clairy:ΘΕΤΙΚΟ👶 

billibas:ΘΕΤΙΚΟ 👶 

annie:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ❤️🍼🎂❤️

Maroulita? :26/12

diana8:?

Lacostaki:15/12

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:08/12

misofeggaro:?

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:23/11

 

anna90:06/12

Litsadi:07/12

 

Pixies:?

Kostef:?

Matilda94:08/12

ntinaki83:18/12

Marakii:21/12

Μt3508:14/11 

Ana1989:20/11 

geo2222:11/11 

Celine: 26/11

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/12/2020 at 4:39 ΜΜ, ο/η annie! είπε:

Καλό μήνα κορίτσια μακάρι ο Δεκέμβριος να μας βρει όλες με γεμάτες κοιλίτσες!! Εγώ μπαίνω στον 8ο κ δεν μπορώ να το πιστέψω ακόμα. @Lacostaki αν θέλεις βάλε με στο πινακακι με τις εγκυούλες έχω ΠΗΤ 04/02/21 αν κ αρχές Γενάρη γεννάω με το καλό.

Καλησπέρα κορίτσι μου συγνώμη που άργησα να σε βάλω στο πινακακι αλλά τώρα είδα το μήνυμα...απλά δεν σου έβαλα ΠΗΤ αφού γέννας νωρίτερα...Άντε κορίτσι μου με το καλό να υποδεχτείς το μωράκι σου λίγο ακόμα εμεινε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου συγνώμη που άργησα να σε βάλω στο πινακακι αλλά τώρα είδα το μήνυμα...απλά δεν σου έβαλα ΠΗΤ αφού γέννας νωρίτερα...Άντε κορίτσι μου με το καλό να υποδεχτείς το μωράκι σου λίγο ακόμα εμεινε

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Εύχομαι σύντομα κ συ να έχεις γεμάτη κοιλιτσα!!🤰🏼💕😍 Όχι το μωράκι.. Τα μωράκια😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maroulita! είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Γνωρίζετε αν η αυξημένη TSH επηρεάζει και την ανδρική γονιμότητα; 🤔

Δε γνωρίζω πάντως ευειδή εμείς είχαμε θεματάκι με το σπερμα είχε ζητήσει ο ανδρολόγος ορμονολογικές κ ήταν κ η tsh μέσα. Βέβαια ήταν εντός ορίων οπότε δε μπορώ να σου πω με σιγουριά αλλά το θεωρώ πολύ πιθανό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Maroulita! είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Γνωρίζετε αν η αυξημένη TSH επηρεάζει και την ανδρική γονιμότητα; 🤔

Καλησπέρα maroulita! Ο αντρας μου είχε tsh 7. Ο ενδοκρινολόγος μας είπε οτι επηρεάζεται ναι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια!!! Τι κάνετε ? Εγώ έχω αρρωστουλη το μικρό μου, ανέβασε χθες πυρετο ξαφνικά. Ελπίζω να είναι του 24ωρου και να μας πςρασει γρήγορα... 

Εντομεταξύ περιοδος άφαντη.... Θα περιμενω μερικές μέρες ακόμα κ θα πάω στο γιατρό μάλλον, αν κ μου είπαν ότι μπορεί να συμβεί αυτό και να καθυστερήσει έτσι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλημερα κορίτσια!!! Τι κάνετε ? Εγώ έχω αρρωστουλη το μικρό μου, ανέβασε χθες πυρετο ξαφνικά. Ελπίζω να είναι του 24ωρου και να μας πςρασει γρήγορα... 

Εντομεταξύ περιοδος άφαντη.... Θα περιμενω μερικές μέρες ακόμα κ θα πάω στο γιατρό μάλλον, αν κ μου είπαν ότι μπορεί να συμβεί αυτό και να καθυστερήσει έτσι. 

Καλημερα κοριτσια!!! @Kostef μου περαστικα στον μικρο σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!εγω ειμαι στις γονιμες με βαση τήν εφαρμογη μου έκανά χθες ωορρηξια ..αλλα εδω κ 2-3 μερες εχω πονακια ελαφρια σαν περιοδου και δεξια αριστερά στις ωοθηκες...Μετά τη βιοχημικη εχουν αλλαξει τα πονακια που ειχα κ καταλαβαινα την ωορρηξια μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Καλημερα κορίτσια!!! Τι κάνετε ? Εγώ έχω αρρωστουλη το μικρό μου, ανέβασε χθες πυρετο ξαφνικά. Ελπίζω να είναι του 24ωρου και να μας πςρασει γρήγορα... 

Εντομεταξύ περιοδος άφαντη.... Θα περιμενω μερικές μέρες ακόμα κ θα πάω στο γιατρό μάλλον, αν κ μου είπαν ότι μπορεί να συμβεί αυτό και να καθυστερήσει έτσι. 

Περαστικά του κορίτσι μου, είναι ορμονολογικο που δεν σου έρχεται;γιατί είπαν ότι μπορεί να μην έρθει;,εγώ μετά από απόξεση είχα μετά από ένα μήνα εσένα πόσο πάει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ntinaki83 είπε:

καλημερα κοριτσια!!εγω ειμαι στις γονιμες με βαση τήν εφαρμογη μου έκανά χθες ωορρηξια ..αλλα εδω κ 2-3 μερες εχω πονακια ελαφρια σαν περιοδου και δεξια αριστερά στις ωοθηκες...Μετά τη βιοχημικη εχουν αλλαξει τα πονακια που ειχα κ καταλαβαινα την ωορρηξια μου...

Καλημέρα κορίτσι μου μόνο με την εφαρμογή βλέπεις την ωορρηξία σου ή κάνεις και τεστ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου, εγω επιτέλους έκανα την σαλπιγγογραφια. Εσείς που έχετε κάνει αυτήν την εξέταση ποτέ αρχίσατε να παίρνετε την αντιβίωση; ξέχασα να το ρωτήσω στον γιατρό 😵

@Kostefπεραστικά στον γιόκα σου κορίτσι μου! Πόσες μέρες καθυστέρηση έχεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...