Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εμβρυομεταφοράς 2021!!!!


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Think Positive είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Έκανα το Σάββατο ωοληψία και περιμένουμε μέχρι την Πέμπτη να δούμε πόσα θα φτάσουν σε βλαστοκύστες! Εμβρυομεταφορα μου είπε θα κάνουμε τον επόμενο μήνα για να ξεκουραστεί το σώμα μου. Η αλήθεια είναι ότι την μέρα μετά την ωοληψια είχα πρηστεί πααααρα πολύ στην κοιλιά λες και ήμουν 5 μηνών και ακόμα δεν μου έχει φύγει εντελώς . Εσείς πάθατε το ίδιο;; πόσες μέρες μετά την ωοληψια αδιαθετουμε κανονικά;;;

Καλησπέρα.Με το καλό να πάνε όλα τέλεια! Πρήξιμο στην κοιλιά φουλ αλλά και εγώ δεν πρόσεχα τη διατροφή. Επίσης αδιαθετησα 5 μέρες μετά την ωοληψια και τώρα έχω ξεκινήσει cyclacur για την ε.τ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η elephant είπε:

Καλησπέρα.Με το καλό να πάνε όλα τέλεια! Πρήξιμο στην κοιλιά φουλ αλλά και εγώ δεν πρόσεχα τη διατροφή. Επίσης αδιαθετησα 5 μέρες μετά την ωοληψια και τώρα έχω ξεκινήσει cyclacur για την ε.τ

Και εσύ τα ίδια ε??? Σε καταλαβαίνω.... Σου έφυγε το πρήξιμο όταν αδιαθετησες ή ο τυμπανισμος έμεινε ??? 😋😋 Μέσα στον Δεκέμβριο πας για ε.τ? Όλα καλά να σου πάνε ευχομαιιι!!! 🌺🌺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Think Positive είπε:

Ευχαριστώ πολύ πολύ για τις συμβουλές.. ... Η αλήθεια είναι ότι δεν κάνω πρωτεϊνική διατροφή αν και μου το είχε πει ο γιατρός αλλά γιορτές έχουμε παρασύρθηκα λιγάκι 😋😋 ελπίζω όμως ότι όταν αδιαθετησω κιόλας θα επανέλθω.... Και μια ακόμα ερώτηση βρε κορίτσια μου... Για να είμαι προετοιμασμένη για τον επόμενο μήνα...ποια μέρα του κύκλου γίνεται η έμβρυομεταφορα και ποια είναι γενικά η προετοιμασία;; Είναι εύκολη;;;

Εάν κανεις ετ σε φυσικό κύκλο θα σε παρακολουθεί ο γιατρός υπερηχογραφικά κ όταν θα είναι έτοιμο το ωάριο θα κάνεις ωορρηκτικη ένεση κ θα ξεκινήσεις προγεστερονη. Ανάλογα με το τι έμβρυα έχεις θα κανεις ετ μετά από 3 ή 5 μέρες. Αν σε πάει σε τεχνητό κύκλο, τη 2η μέρα της περιόδου θα σου ξεκινήσει οιστρογόνα (cyclacur) θα σε παρακολουθεί κ όταν θεωρήσει πως το ενδομήτριο είναι καλό θα σου δώσει προγεστερονη κ αντίστοιχα θα κανεις την ετ. Εγώ έκανα ετ σε τεχνητό κύκλο την 21η μέρα του κύκλου. Δεν είναι στάνταρ όμως. Εξαρτάται από το ενδομήτριο κ από το ποτε σας βολεύει καθώς στον τεχνητό κύκλο μπορούν να παίξουν με τις μέρες λόγω φαρμακευτικής αγωγής.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Think Positive είπε:

Και εσύ τα ίδια ε??? Σε καταλαβαίνω.... Σου έφυγε το πρήξιμο όταν αδιαθετησες ή ο τυμπανισμος έμεινε ??? 😋😋 Μέσα στον Δεκέμβριο πας για ε.τ? Όλα καλά να σου πάνε ευχομαιιι!!! 🌺🌺

Καλημέρα! Ναι, ευτυχώς ξεπρηστηκα όταν αδιαθετησα , καμία σχέση με το πριν.Σε ευχαριστώ πολύ , όλα να πάνε καλά σε όλες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η annie! είπε:

Εάν κανεις ετ σε φυσικό κύκλο θα σε παρακολουθεί ο γιατρός υπερηχογραφικά κ όταν θα είναι έτοιμο το ωάριο θα κάνεις ωορρηκτικη ένεση κ θα ξεκινήσεις προγεστερονη. Ανάλογα με το τι έμβρυα έχεις θα κανεις ετ μετά από 3 ή 5 μέρες. Αν σε πάει σε τεχνητό κύκλο, τη 2η μέρα της περιόδου θα σου ξεκινήσει οιστρογόνα (cyclacur) θα σε παρακολουθεί κ όταν θεωρήσει πως το ενδομήτριο είναι καλό θα σου δώσει προγεστερονη κ αντίστοιχα θα κανεις την ετ. Εγώ έκανα ετ σε τεχνητό κύκλο την 21η μέρα του κύκλου. Δεν είναι στάνταρ όμως. Εξαρτάται από το ενδομήτριο κ από το ποτε σας βολεύει καθώς στον τεχνητό κύκλο μπορούν να παίξουν με τις μέρες λόγω φαρμακευτικής αγωγής.

Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες!!! Θα προτιμούσα φυσικό κύκλο για να μην πάρω και άλλα φάρμακα αλλά φυσικά ότι μας πει ο γιατρός!!! Θα βάλουμε 5 ημερών μάλλον ένα , δεν ξέρω αν θα ήθελα να το ρισκάρω και να βάλω δύο αλλά ακόμα δεν έχω ρωτήσει την άποψη του γιατρού σε σχέση με αυτό...το πάμε βήμα βήμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

Εγω θα βάλω ένα κορίτσι μου, φοβάμαι τη δίδυμη κύηση αλλά και το μετα!

Καλά θα κάνεις εσύ είσαι μικρή σε ηλικία οπότε έχεις πιθσνοτητεςψσυξηνρβες για δίδυμα εγώ λόγω ότι είμαι άνω των 35 και έχουμε και μεγάλο προβλημα στο σπέρμα θεωρώ νότια δεν θα είναι όλα τα έμβρυα καλά οπότε αποφάσισα να βάλω δύο!! Α ντε να ξεκινήσουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η condios είπε:

Όλα καλά θα πάνε!!!! Έχουμε πίστη ισχυρή και "θέλω" ακόμα μεγαλύτερο!!! Παρασκευή πρωί πρώτα ο Θεός πάμε για ετ. Λέμε 2 να βάλουμε. Συμφωνούμε όλοι σε αυτό, εμείς, γιατρός, κέντρο. Μακάρι Παναγίτσα μου 🤞🙏👶❤️

Με το καλό κορίτσι μου όλα να πάνε τέλεια!!!! Κοίτα μην αγχωθεις μετά να είσαι χαλαρή μια χαρά θα περάσουν οι μέρες!!!💖💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Με το καλό κορίτσι μου όλα να πάνε τέλεια!!!! Κοίτα μην αγχωθεις μετά να είσαι χαλαρή μια χαρά θα περάσουν οι μέρες!!!💖💖💖

Σε ευχαριστώ πολύ!!! μέχρι στιγμής καλά είμαι από διάθεση,,,για το μετά έχω φροντίσει ήπιες δραστηριότητες να περνάω την ώρα μου,,,,τύπου να φτιάξω επιτέλους το γαμήλιο άλμπουμ φωτογραφιών (μόνο 2,5 χρόνια έχουν περάσει 🤣😂) και κάτι άλλα τέτοια...αλήθεια? κάνει να έχω αγκαλιά το λάπτοπ αν ειμαι ξαπλοκαθιστή? ή όχι?

Έρχεσαι και εσύ από πίσω,,,με το καλό να φτάσει η ώρα !!! 🙏👶💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η condios είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!! μέχρι στιγμής καλά είμαι από διάθεση,,,για το μετά έχω φροντίσει ήπιες δραστηριότητες να περνάω την ώρα μου,,,,τύπου να φτιάξω επιτέλους το γαμήλιο άλμπουμ φωτογραφιών (μόνο 2,5 χρόνια έχουν περάσει 🤣😂) και κάτι άλλα τέτοια...αλήθεια? κάνει να έχω αγκαλιά το λάπτοπ αν ειμαι ξαπλοκαθιστή? ή όχι?

Έρχεσαι και εσύ από πίσω,,,με το καλό να φτάσει η ώρα !!! 🙏👶💓

Έτσι να κάνεις!!!!! Νομίζω δεν υπάρχει θέμα πιστεύω όσο πιο χαλαρά τόσο το καλύτερο φυσικά χωρίς υπερβολές!!! Εγώ την πρώτη φορά ήμουν στην τσίτα γιατί με είχα τρομάξει.ολοι και ήμουν λες και είχα κάνει εγχείρηση και αυτό δεν είναι καλό ειδικά για την ψυχολογία!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια δυστυχως η χοριακη μου επεσε 6.87... το πηρα σχετικα ψυχραιμα... σαν να το ενιωθα απο προχθες οτι αρχισαν να υποχωρουν τα συμπτωματα... παμε για το τυχερο και καλυτερο 2021!!! Αυτο που σκεφτομαι τωρα ειναι οτι θελω να απευθυνθω και αλλου... εχετε να μου προτεινετε καποιον γιατρο στην θεσσαλονικη απο τις εμπειριες σας?. Δεν θελω να ξαναπαω σε κεντρο εξωσωματικης οπου θα μιλαω με γραμματεις.... θα ηθελα προσωπικη επαφη με τον γιατρο... αυτο ηταν που με χαλασε στο κεντρο που ειμαι τωρα... ολα γινονται πολυ "εργοστασιακα"!!... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσιααααα διαβαζω φρεσκα νεα!!!!τι ωραια.... για πειτε τι εγιμε με την ετ που ειχες σημερα???τελικα ζητησες μεθη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Καλη επιτυχία κορίτσια μου.. 

Σ ευχαριστούμε κορίτσι μου!! Εσύ πώς είσαι;; :)

στις πριν 4 ώρες, ο/η Xrisa127 είπε:

Τέλεια!!!Θα είμαστε παρέα στην αναμονή για το αποτέλεσμα που εύχομαι να είναι θετικό!!!😊🤞🏻

Ναιι!! Προς το παρόν αναμένουμε :) 

στις πριν 4 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

Καλά θα κάνεις εσύ είσαι μικρή σε ηλικία οπότε έχεις πιθσνοτητεςψσυξηνρβες για δίδυμα εγώ λόγω ότι είμαι άνω των 35 και έχουμε και μεγάλο προβλημα στο σπέρμα θεωρώ νότια δεν θα είναι όλα τα έμβρυα καλά οπότε αποφάσισα να βάλω δύο!! Α ντε να ξεκινήσουμε!!

Ναι και εμείς αυτό σκεφτήκαμε και καταλήξαμε στο 1 :) Αν και ποτέ δεν ξέρεις βέβαια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Lucky November είπε:

Κοριτσια δυστυχως η χοριακη μου επεσε 6.87... το πηρα σχετικα ψυχραιμα... σαν να το ενιωθα απο προχθες οτι αρχισαν να υποχωρουν τα συμπτωματα... παμε για το τυχερο και καλυτερο 2021!!! Αυτο που σκεφτομαι τωρα ειναι οτι θελω να απευθυνθω και αλλου... εχετε να μου προτεινετε καποιον γιατρο στην θεσσαλονικη απο τις εμπειριες σας?. Δεν θελω να ξαναπαω σε κεντρο εξωσωματικης οπου θα μιλαω με γραμματεις.... θα ηθελα προσωπικη επαφη με τον γιατρο... αυτο ηταν που με χαλασε στο κεντρο που ειμαι τωρα... ολα γινονται πολυ "εργοστασιακα"!!... 

Αγαπημένη μου πόσο λυπάμαι!!! Χαίρομαι που κρατάς δυνατή και έτσι πρέπει,,,το τυχερό σας να είναι το επόμενο εύχομαι!!! Θα σου στείλω μήνυμα να σου πω που είμαι εγώ,,,και αν θες κάνεις μια επικοινωνία.Εχεις απόλυτο δίκιο στο ότι θες την αμέριστη υποστήριξη και προσοχή ενός σοβαρού γιατρού. Ηρέμησε αυτές τις ημέρες τις γιορτινες,απόλαυσε φαγητά και λιχουδιές και με το καλό να συνεχίσεις!!!!🤞🙏👶❤️ Έρχεται η ώρα για όλες μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Γεια σας κοριτσιααααα διαβαζω φρεσκα νεα!!!!τι ωραια.... για πειτε τι εγιμε με την ετ που ειχες σημερα???τελικα ζητησες μεθη??

Καλησπέρα χαρούμενο πλάσμα!!!! Τελικά την Παρασκευή είναι η ετ,,,είμαι σε αναμονή αποτελεσμάτων covid , αύριο κάνω αιματολογικές προγεστερόνη και Παρασκευούλα με το καλό πάμε για ετ. Και ναι,,, φυσικά ζήτησα μέθη η χεστρω 😂🤣😂🤣😂🤣

Φιλάκια πολλά 🤞🙏👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Lucky November είπε:

Κοριτσια δυστυχως η χοριακη μου επεσε 6.87... το πηρα σχετικα ψυχραιμα... σαν να το ενιωθα απο προχθες οτι αρχισαν να υποχωρουν τα συμπτωματα... παμε για το τυχερο και καλυτερο 2021!!! Αυτο που σκεφτομαι τωρα ειναι οτι θελω να απευθυνθω και αλλου... εχετε να μου προτεινετε καποιον γιατρο στην θεσσαλονικη απο τις εμπειριες σας?. Δεν θελω να ξαναπαω σε κεντρο εξωσωματικης οπου θα μιλαω με γραμματεις.... θα ηθελα προσωπικη επαφη με τον γιατρο... αυτο ηταν που με χαλασε στο κεντρο που ειμαι τωρα... ολα γινονται πολυ "εργοστασιακα"!!... 

Λυπάμαι για το αποτέλεσμα αλλά χαίρομαι που το αντιμετωπίζεις ψύχραιμα. Έτσι πρέπει! Να ηρεμήσεις, να ανασυγκροτηθείς με ότι αυτό συνεπάγεται (αλλαγή κέντρου, γιατρού) κ ξανά προς την δόξα τραβά που λέμε! Πάμε για μια όμορφη, νέα χρονιά! Θετική σκέψη μόνο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η condios είπε:

Καλησπέρα χαρούμενο πλάσμα!!!! Τελικά την Παρασκευή είναι η ετ,,,είμαι σε αναμονή αποτελεσμάτων covid , αύριο κάνω αιματολογικές προγεστερόνη και Παρασκευούλα με το καλό πάμε για ετ. Και ναι,,, φυσικά ζήτησα μέθη η χεστρω 😂🤣😂🤣😂🤣

Φιλάκια πολλά 🤞🙏👶❤️

Μέθη στην ετ; Συνήθως δεν κάνουν, το αποφεύγουν. Είχα ζητήσει κ εγώ (γνωστή χεστρού) κ μου είπαν πως δεν υπάρχει λόγος. Τελικά δεν έκανα κ όντως δεν υπήρχε λόγος. Γρήγορη κ απλή διαδικασία! Τσακ μπαμ! Μιλάς με τον γιατρό, σου εξηγεί βήμα βήμα τι κάνει κ μέχρι να πεις κύμινο... τέλος! Σε κάθε περίπτωση όλα να πάνε κατ´ευχήν! 🤞🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η condios είπε:

Καλησπέρα χαρούμενο πλάσμα!!!! Τελικά την Παρασκευή είναι η ετ,,,είμαι σε αναμονή αποτελεσμάτων covid , αύριο κάνω αιματολογικές προγεστερόνη και Παρασκευούλα με το καλό πάμε για ετ. Και ναι,,, φυσικά ζήτησα μέθη η χεστρω 😂🤣😂🤣😂🤣

Φιλάκια πολλά 🤞🙏👶❤️

Κορίτσι μπορείς μήπως να μου δώσεις τα φώτα σου μετά την arvecap; Είχες πάρει και τα γνωστά utrogestan και ciclacur στη συνέχεια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Μέθη στην ετ; Συνήθως δεν κάνουν, το αποφεύγουν. Είχα ζητήσει κ εγώ (γνωστή χεστρού) κ μου είπαν πως δεν υπάρχει λόγος. Τελικά δεν έκανα κ όντως δεν υπήρχε λόγος. Γρήγορη κ απλή διαδικασία! Τσακ μπαμ! Μιλάς με τον γιατρό, σου εξηγεί βήμα βήμα τι κάνει κ μέχρι να πεις κύμινο... τέλος! Σε κάθε περίπτωση όλα να πάνε κατ´ευχήν! 🤞🏻

Έχεις δίκιου,,,δε θα το σκεφτώ άλλο,,ότι μου πουν θα κάνω ,,,,σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου 😘🤞🙏👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η kaounmar είπε:

Κορίτσι μπορείς μήπως να μου δώσεις τα φώτα σου μετά την arvecap; Είχες πάρει και τα γνωστά utrogestan και ciclacur στη συνέχεια;

Καλώς τη μου. Έκανα την arvecap 7/11 ,,,αδιαθετησα 14/11 ,,, ξεκίνησα με 3 cyclacur/ημέρα στις 16/11,,,με ξαναειδε Παρασκευή 20/11 να δει αν πάει καλά το ενδομήτριο,,,ήταν 6.9,,,με ξαναειδε Δευτέρα 23/11 ήταν 7.4 και μου πρόσθεσε +2 cyclacur (1πρωι - 1βραδυ),,,με ξαναειδε Παρασκευή 27/11, ήταν 8,5-9,5 το ενδομήτριο και μου είπε να προσθέσω 1Vasclor προγεστερόνη/ημέρα κολπική την Κυριακή 29/11. Συνεχιζω ως και σήμερα τα ανωθι τελευταία. Αύριο κάνω εξέταση προγεστερόνης αίματος για να δουν τι boostαρισμα θα μου δώσουν μετά την ετ. Μόλις έλαβα και τα αποτελέσματα για covid,,,,ευτυχώς αρνητικά και των δύο μας. Και πάμε στο δρόμο που χαραξαμε με λαχτάρα 🤞🙏👶❤️

Όλα καλά θα πάνε,,, ψυχραιμία, ηρεμία, προσοχή και θετική σκέψη και ενέργεια να έχεις !!!! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Lucky November είπε:

Κοριτσια δυστυχως η χοριακη μου επεσε 6.87... το πηρα σχετικα ψυχραιμα... σαν να το ενιωθα απο προχθες οτι αρχισαν να υποχωρουν τα συμπτωματα... παμε για το τυχερο και καλυτερο 2021!!! Αυτο που σκεφτομαι τωρα ειναι οτι θελω να απευθυνθω και αλλου... εχετε να μου προτεινετε καποιον γιατρο στην θεσσαλονικη απο τις εμπειριες σας?. Δεν θελω να ξαναπαω σε κεντρο εξωσωματικης οπου θα μιλαω με γραμματεις.... θα ηθελα προσωπικη επαφη με τον γιατρο... αυτο ηταν που με χαλασε στο κεντρο που ειμαι τωρα... ολα γινονται πολυ "εργοστασιακα"!!... 

Λυπάμαι πολύ κορίτσι μου για αυτήν την εξέλιξη.Η επόμενη εύχομαι να είναι η τυχερή σου!Εγω είμαι σε ένα κέντρο στη Θεσσαλονίκη και είμαι πολύ ευχαριστημένη και κυρίως από τον γιατρό μου.Δεν ξέρω αν επιτρέπεται να τα γράφουμε εδώ αλλά θα σου στείλω πμ.Να μην απελπίζεσαι!Το 2021 θα είναι σίγουρα η χρόνια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η condios είπε:

Έχεις δίκιου,,,δε θα το σκεφτώ άλλο,,ότι μου πουν θα κάνω ,,,,σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου 😘🤞🙏👶❤️

Μπράβο ρε κορίτσι!!!Θα σου στέλνουμε όλη τη θετική μας ενέργεια την Παρασκευή και θα δεις ότι θα είναι μια ωραία εμπειρία!!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Lucky November είπε:

Κοριτσια δυστυχως η χοριακη μου επεσε 6.87... το πηρα σχετικα ψυχραιμα... σαν να το ενιωθα απο προχθες οτι αρχισαν να υποχωρουν τα συμπτωματα... παμε για το τυχερο και καλυτερο 2021!!! Αυτο που σκεφτομαι τωρα ειναι οτι θελω να απευθυνθω και αλλου... εχετε να μου προτεινετε καποιον γιατρο στην θεσσαλονικη απο τις εμπειριες σας?. Δεν θελω να ξαναπαω σε κεντρο εξωσωματικης οπου θα μιλαω με γραμματεις.... θα ηθελα προσωπικη επαφη με τον γιατρο... αυτο ηταν που με χαλασε στο κεντρο που ειμαι τωρα... ολα γινονται πολυ "εργοστασιακα"!!... 

Λυπάμαι κορίτσι μου, εγώ ήμουν στη new life κ έχω τον Παντελή γιατρό. Εξ αρχής στα σημαντικά μιλούσα με το γιατρό κ όχι με γραμματείς. Τον έχω τώρα κ για μαιευτήρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

Μπράβο ρε κορίτσι!!!Θα σου στέλνουμε όλη τη θετική μας ενέργεια την Παρασκευή και θα δεις ότι θα είναι μια ωραία εμπειρία!!😊

Ναιιιιιι τη θέλω ,,,,σε ευχαριστώ πολύ 😘,,,όταν θα είμαι σε θέση να σας πω εξέλιξη με μεγάλη χαρά θα σας τα πω όλα για την εμπειρία. Πρωτάρα βλέπεις 🤞🙏👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η condios είπε:

Καλησπέρα χαρούμενο πλάσμα!!!! Τελικά την Παρασκευή είναι η ετ,,,είμαι σε αναμονή αποτελεσμάτων covid , αύριο κάνω αιματολογικές προγεστερόνη και Παρασκευούλα με το καλό πάμε για ετ. Και ναι,,, φυσικά ζήτησα μέθη η χεστρω 😂🤣😂🤣😂🤣

Φιλάκια πολλά 🤞🙏👶❤️

Μην κάνεις μεθη κορίτσι μου δεν είναι τίποταίσα-ίσα Θα το θυμάσαι με πολύ αγάπη αυτό που πήρες τα μωρά σου σπίτι και θα έχεις να διηγησαι  μία ωραία ιστορία επιτυχίας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Μην κάνεις μεθη κορίτσι μου δεν είναι τίποταίσα-ίσα Θα το θυμάσαι με πολύ αγάπη αυτό που πήρες τα μωρά σου σπίτι και θα έχεις να διηγησαι  μία ωραία ιστορία επιτυχίας

Είσαι τόσο γλυκιά και πάντα με τον καλόο το λόγο. Σε ευχαριστώ πολύ 😘😍 για την υποστήριξη σου. Όπως μου πει ο γιατρός,,,έτσι θα κάνω,,,θέλω όντως να ζήσω την εμπειρία 🤞🙏👶❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...