Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εμβρυομεταφοράς 2021!!!!


Recommended Posts

στις On 28/11/2020 at 11:02 ΠΜ, ο/η condios είπε:

Καλημέρα και καλό σκ να έχουμε...!!! Λες ε? Άντε να δούμε!!! Και ο Θεός μαζί μας ,,, σε όλες μας!!! Λέω αυτό το σκ να κάνω μια καλή γενική και να στολίσω γιατί μετά ελπίζω να απολαύσω τη διαδικασία. 🤞🙏👶❤️

Βρεεεεε κανε σεξ εκει χαχχαχχα γιατι μετα το ξεχνας !!!ολα πανε τελεια μαι ο γιατρος σου εχει σωστο προγραμμα .και πολυ καλα εκανε που σου βαζει εξ.αιματος ετσι πρεπει !!!!στολισες???πως εισαι???🎁🎁🎄🎄🎄🎄🎄🤩🤩🤩🤩🤩🤩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/11/2020 at 6:09 ΜΜ, ο/η jazz είπε:

Ναι βρε κουτό, δεν έχει σημασία σε ποια μέρα του κύκλου θα είσαι αφού κάνεις τεχνητό κύκλο με σικλακουρ.. τώρα θα μπορούσε με 10αρι ενδομήτριο να σε ξεκινήσει αύριο προγεστερόνη και να πας ετ Πέμπτη, αλλά για μια μέρα τι να κάνουμε.... Υπομονή

Γεια σου !jazz με το καλο και εσυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/11/2020 at 5:57 ΜΜ, ο/η Vasilique είπε:

Σ´ευχαριστώ πολύ για τα όμορφά σου λόγια! Μακάρι για όλες μας η κατάληξη να είναι η επιθυμητή! Μέσα από την καρδιά μου! 🥰🥰🥰

Ποτε εχεις ετ ???? Φυσικο η τεχνικο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/11/2020 at 6:08 ΜΜ, ο/η elephant είπε:

Κορίτσια καλησπέρα και από μένα.Τη Δευτέρα έκανα την ωοληψια όπου πήραμε 16 ωάρια, από αυτά μόνο τα 8 ήταν καλά και γονιμοποιηθηκαν τα 7,σήμερα με πήραν από το κέντρο να μου πουν ότι σε βλαστοκυστες έφτασαν 4 καλά και ένα κακής ποιότητας όπου θα το καταψυξουν και αυτό.τημ έμβρυομεταφορά την αποφάσισε ο γιατρός για τον επόμενο κύκλο να ηρεμήσει ο οργανισμός. Θα ήθελα να σας ρωτήσω κάτι αν γνωρίζετε ο γιατρός μου είπε ότι θα έχω καφέ υγρά λόγω ωοληψιας αλλά την περίοδο θα την καταλάβω και ότι θα αδιαθετησω νωρίτερα από τον κανονικό μου κύκλο.Εγω την δεύτερη κ τρίτη μέρα μετά την ωοληψια είχα καφέ υγρά αραιά κ ίσως και την τέταρτη.Σημερα είχα ξανά κ λίγο πιο κόκκινα.Ξερει κάποια μετά την ωοληψια πόσο καιρό μετά έρχεται περίοδος? Ευχαριστώ.

Ααααα αυτα ειναι φυσιολογικα!εμενα τοτε ροζ σταγονες .που την εκανες?πποτε ετ γεναρη???πατε??με το καλοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Γεια σου !jazz με το καλο και εσυυυυ

Ευχαριστώ!!Στην επόμενη ετ τώρα... η πρώτη απέτυχε δυστυχώς.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Βρεεεεε κανε σεξ εκει χαχχαχχα γιατι μετα το ξεχνας !!!ολα πανε τελεια μαι ο γιατρος σου εχει σωστο προγραμμα .και πολυ καλα εκανε που σου βαζει εξ.αιματος ετσι πρεπει !!!!στολισες???πως εισαι???🎁🎁🎄🎄🎄🎄🎄🤩🤩🤩🤩🤩🤩

Χαχαχαχα,,,ωραία τα λες!!!! Έχεις δίκιο,,,αυτό θα κάνω,,,μίνι πάρτυ 😉😉🥰❤️😍,,,!!! Στόλισα κάτι λίγα για το καλό μέσα - έξω ,,, καλά είμαι. Άρχισα σήμερα προγεστερόνη και σαλοσπιρ. Ρε εσύ? Τι βλακεία αυτή η Vasclor? 10' αναμονή και μετά 45' συνεχόμενη κίνηση ???? Πόσο περπάτημα πια ????? Μπλιαχ 🤣😂🤣😂!!! Εσύ πως είσαι? Τι περιμένεις τώρα να δεις ως ότου ξεκινήσεις ? 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η condios είπε:

Χαχαχαχα,,,ωραία τα λες!!!! Έχεις δίκιο,,,αυτό θα κάνω,,,μίνι πάρτυ 😉😉🥰❤️😍,,,!!! Στόλισα κάτι λίγα για το καλό μέσα - έξω ,,, καλά είμαι. Άρχισα σήμερα προγεστερόνη και σαλοσπιρ. Ρε εσύ? Τι βλακεία αυτή η Vasclor? 10' αναμονή και μετά 45' συνεχόμενη κίνηση ???? Πόσο περπάτημα πια ????? Μπλιαχ 🤣😂🤣😂!!! Εσύ πως είσαι? Τι περιμένεις τώρα να δεις ως ότου ξεκινήσεις ? 😘

Ισχύει κάτι τέτοιο για την  vasclor?δεν το ήξερα...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Ααααα αυτα ειναι φυσιολογικα!εμενα τοτε ροζ σταγονες .που την εκανες?πποτε ετ γεναρη???πατε??με το καλοοοο

Στο Ακεσώ την έκανα. Για ετ μέσα στον Δεκέμβρη τώρα. Σε ευχαριστώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Despoin είπε:

Ισχύει κάτι τέτοιο για την  vasclor?δεν το ήξερα...

 

Έτσι μου είπε η γιατρός μου έτσι κάνω. Για να απορροφηθεί λέει,,,τι να σου πω😵. Κάτι θα ξέρει παραπάνω. Απλά τώρα που κάνει κρύο, πόσες βόλτες να πας για να περάσει η ώρα κίνησης??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η condios είπε:

Έτσι μου είπε η γιατρός μου έτσι κάνω. Για να απορροφηθεί λέει,,,τι να σου πω😵. Κάτι θα ξέρει παραπάνω. Απλά τώρα που κάνει κρύο, πόσες βόλτες να πας για να περάσει η ώρα κίνησης??? 

Εγώ την κάνω πρωί αλλά δεν μου είπαν για περπάτημα θα ρωτήσω,γύρω γύρω όλοι βόλτα σε όλα δωμάτια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Despoin είπε:

Εγώ την κάνω πρωί αλλά δεν μου είπαν για περπάτημα θα ρωτήσω,γύρω γύρω όλοι βόλτα σε όλα δωμάτια 

Καλημέρα και καλή εβδομάδα. Όπως τα λες ,,γύρω γύρω στα δωμάτια γιατί με αυτό το κρύο πόσο έξω?

Εγώ μια φορά που την είχα ξανακάνει και δεν είχα κίνηση για πολύ ώρα όπως μου ειπε,,μετά από σπερματεγχυση που δεν πέτυχε ,,,μετα στην περίοδο έβγαζα πηγματα,,,οπότε είπα τώρα μπας και την κάνω σωστά και απορροφηθεί. Ρώτα για να είσαι σίγουρη.😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε; Εγώ είμαι σε αναμονή περιόδου για να ξεκινήσω ετ.Ηθελα να γράψω τι μου συνέβη για προσετε και εσείς!Τις τελευταίες μέρες είχα αρρωστήσει με πυρετό και έκανα τεστ κορνοιου που βγήκε αρνητικό προφανώς είχα γρίπη η μία ιωσουλα αλλά με το ζόρι ήθελαν να με βγάλουν ότι είμαι θετική έκανα τρεις φορές το τεστ βγήκε αρνητικό αλλά αυτοί εκεί ότι είμαι θετική! δηλαδή είναι δυνατόν; Ευτυχώς τώρα είναι καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε; Εγώ είμαι σε αναμονή περιόδου για να ξεκινήσω ετ.Ηθελα να γράψω τι μου συνέβη για προσετε και εσείς!Τις τελευταίες μέρες είχα αρρωστήσει με πυρετό και έκανα τεστ κορνοιου που βγήκε αρνητικό προφανώς είχα γρίπη η μία ιωσουλα αλλά με το ζόρι ήθελαν να με βγάλουν ότι είμαι θετική έκανα τρεις φορές το τεστ βγήκε αρνητικό αλλά αυτοί εκεί ότι είμαι θετική! δηλαδή είναι δυνατόν; Ευτυχώς τώρα είναι καλά!!!

Αφού είσαι καλά είναι το σημαντικότερο. Με το καλό να έρθει η ώρα σου λοιπόν. Πολύ προσοχή θέλει, χαμός από κρούσματα! Να μας φυλάει διπλά ο Θεός εμάς όλες που είμαστε σε σειρά.🤞🙏👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε; Εγώ είμαι σε αναμονή περιόδου για να ξεκινήσω ετ.Ηθελα να γράψω τι μου συνέβη για προσετε και εσείς!Τις τελευταίες μέρες είχα αρρωστήσει με πυρετό και έκανα τεστ κορνοιου που βγήκε αρνητικό προφανώς είχα γρίπη η μία ιωσουλα αλλά με το ζόρι ήθελαν να με βγάλουν ότι είμαι θετική έκανα τρεις φορές το τεστ βγήκε αρνητικό αλλά αυτοί εκεί ότι είμαι θετική! δηλαδή είναι δυνατόν; Ευτυχώς τώρα είναι καλά!!!

Καλημέρα κορίτσι μου!Περαστικα και πάλι καλά που δεν κόλλησες κορονοιο να πάει χαμένη η ετ σου.Το έχω ακούσει και εγώ αυτό με τα τεστ αλλά πραγματικά δεν καταλάβαινω το λόγο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου μόλις πήρα το αποτέλεσμα της χοριακής....20.58... είμαι 10 μέρα εμβρυομεταφορας με 2 βλαστοκυστες 5 μερών. Τι να κάνω;;; να χαρώ;; για πείτε εμπειρίες.... Προς το παρόν είμαι συγκρατημένα αισιόδοξη... μεθαύριο θα ξεκαθαρίσει  μάλλον το τοπίο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Lucky November είπε:

Κορίτσια μου μόλις πήρα το αποτέλεσμα της χοριακής....20.58... είμαι 10 μέρα εμβρυομεταφορας με 2 βλαστοκυστες 5 μερών. Τι να κάνω;;; να χαρώ;; για πείτε εμπειρίες.... Προς το παρόν είμαι συγκρατημένα αισιόδοξη... μεθαύριο θα ξεκαθαρίσει  μάλλον το τοπίο...

Καλημέρα κορίτσι μου!Εμενα πάντως μου φαίνεται ως μια θετική χοριακη!!!Συγχαρητηρια!!Σημασια έχει από εδώ και στο εξής να διπλασιάζεται.Μίλησες με τον γιατρό σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!Εμενα πάντως μου φαίνεται ως μια θετική χοριακη!!!Συγχαρητηρια!!Σημασια έχει από εδώ και στο εξής να διπλασιάζεται.Μίλησες με τον γιατρό σου;

Ευχαριστώ για την ενθάρρυνση... Ναι μίλησα και μου είπε να είμαι θετική και Τετάρτη να κάνω επαναληπτική.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lucky November είπε:

Ευχαριστώ για την ενθάρρυνση... Ναι μίλησα και μου είπε να είμαι θετική και Τετάρτη να κάνω επαναληπτική.

Την Τετάρτη λοιπόν στα γενεθλιάκια σου να έχεις ακόμη πιο τέλεια χοριακή!!!!!!! Μπράβο κοριτσάκι μας!!!!! δώσε την αρχή της χαράς όλων!!!!!! Stay calm , stay positive , stay safe!!! 🙏👶💓 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η condios είπε:

Αφού είσαι καλά είναι το σημαντικότερο. Με το καλό να έρθει η ώρα σου λοιπόν. Πολύ προσοχή θέλει, χαμός από κρούσματα! Να μας φυλάει διπλά ο Θεός εμάς όλες που είμαστε σε σειρά.🤞🙏👶❤️

Ναι είμαι και από Θεσσαλονίκη που γίνεται χαμός!βέβαια δεν πάω πουθενά αλλά μάλλον κρυωσα τώρα είμαι καλά!! ευτυχώς!!περιμένω πως και πως!εσύ ξεκίνησες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Xrisa127 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!Περαστικα και πάλι καλά που δεν κόλλησες κορονοιο να πάει χαμένη η ετ σου.Το έχω ακούσει και εγώ αυτό με τα τεστ αλλά πραγματικά δεν καταλάβαινω το λόγο. 

Ναι ευτυχώς!!!!!!! Ελπίζω από και πέρα να πάνε όλα καλά!!και να τα καταφέρουμε όλες!!💖💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lucky November είπε:

Κορίτσια μου μόλις πήρα το αποτέλεσμα της χοριακής....20.58... είμαι 10 μέρα εμβρυομεταφορας με 2 βλαστοκυστες 5 μερών. Τι να κάνω;;; να χαρώ;; για πείτε εμπειρίες.... Προς το παρόν είμαι συγκρατημένα αισιόδοξη... μεθαύριο θα ξεκαθαρίσει  μάλλον το τοπίο...

Συγχαρητήρια Κοριτσι μου φυσικά είναι θετική το θέμα είναι να διπλασιαστεί!! Μια χαρά θα πάνε όλα!!!!!😘😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Ναι είμαι και από Θεσσαλονίκη που γίνεται χαμός!βέβαια δεν πάω πουθενά αλλά μάλλον κρυωσα τώρα είμαι καλά!! ευτυχώς!!περιμένω πως και πως!εσύ ξεκίνησες;

Και εγώ από Λάρισα,,,,επίσης χαμός,,,χαχαχαχαχα,,,,Π Ρ Ο Σ Ο Χ Η !!! χαμομηλάκια και μελάκια!!! και ζεστά,,,πρεπει να είμαστε ζεστές λέει σε θερμοκρασία σώματος μετα την ετ. Αυτή η γλυκιά αναμονή. Και μένα απίστευτο μου φαίνεται πως έφτασε επιτέλους η στιγμή. Πάμε Παρασκευή για ετ....πρώτα ο Θεός....🙏👶💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Lucky November είπε:

Κορίτσια μου μόλις πήρα το αποτέλεσμα της χοριακής....20.58... είμαι 10 μέρα εμβρυομεταφορας με 2 βλαστοκυστες 5 μερών. Τι να κάνω;;; να χαρώ;; για πείτε εμπειρίες.... Προς το παρόν είμαι συγκρατημένα αισιόδοξη... μεθαύριο θα ξεκαθαρίσει  μάλλον το τοπίο...

Είναι θετική αλλά χαμηλή... πρέπει να περιμένεις την επόμενη....θα ξεκαθαρίσει το τοπίο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η condios είπε:

Χαχαχαχα,,,ωραία τα λες!!!! Έχεις δίκιο,,,αυτό θα κάνω,,,μίνι πάρτυ 😉😉🥰❤️😍,,,!!! Στόλισα κάτι λίγα για το καλό μέσα - έξω ,,, καλά είμαι. Άρχισα σήμερα προγεστερόνη και σαλοσπιρ. Ρε εσύ? Τι βλακεία αυτή η Vasclor? 10' αναμονή και μετά 45' συνεχόμενη κίνηση ???? Πόσο περπάτημα πια ????? Μπλιαχ 🤣😂🤣😂!!! Εσύ πως είσαι? Τι περιμένεις τώρα να δεις ως ότου ξεκινήσεις ? 😘

Γενικως χρειαζεται λιγη αθληση σε χαλαρη μορφη βεβαια και οχι κουραστικηηη χαχχαχχαχα εγω ελα μου ντεεεε ????ειπα να περασουν λιγοι μηνες απο τη γεννα να συνελθει το σωμα και ο οργανισμος εγω 1 εμβρυακι εχω 5 ημερων .λογικα εφοσον εχω οκ τιμες θα την κανω με το νεο ετος!!!🍬🍬🎁🎁🍭🍭🍭🎄🎄🎄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...