Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εμβρυομεταφοράς 2021!!!!


Recommended Posts

στις πριν 28 λεπτά, ο/η condios είπε:

Σε καταλαβαίνω απόλυτα πίστεψε με! Έτσι ακριβώς και εγώ,,,ένα θετικό σε δίκη μας σύλληψη και μια αποτυχημένη ετ,,,άνοιξε το δρόμο για τη 2η ,,,σε ακολουθώ σε κάνα δίμηνο. Ευελπιστώ ειλικρινά να σου πάει υπέροχα αυτή τη φορά 🤞🙏👶❤️👶❤️ και να την απολαύσεις !!!!

Το ξέρω ότι καταλαβαίνεις, σε ευχαριστώ για τη θετική αύρα και διάθεση!!! Μακάρι να το απολάυσω όπως λες και να με ακολουθήσεις σύντομα!!! Όλες βασικά οι κοπέλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η kaounmar είπε:

Ξέρεις καλή μου αυτή τη δεύτερη ετ πόσο την περίμενα; Μετά από ακύρωση κύκλου, υστεροσκόπηση εφτασα εν τέλει να πάρω το πράσινο φως από το γιατρό!!! Μακάρι να έχω θετική εξέλιξη, έχω να δω θετικό από τη μία και μοναδική ατυχή μου κύηση που μας ήρθε φυσικά. Περιμένω που θα πάει, θα έρθει!!!

Γλυκό μου κορίτσι θα έχεις θετική εξέλιξη το πιστεύω!! Έκανες κ την υστερο όλα καλά!!! Κοίτα να δεις πως γίνονται κάποια πράγματα.. Εμένα το Σάββατο θα βγουν στον κόσμο τα δίδυμα κ σένα θα γαντζώνονται στη μήτρα σου!!💕😍🤰🏼🥰👶🏻 Μια ζωή θα γεννιέται κ άλλη μια θα δημιουργείται γλυκιά μου το πιστεύω!! Καλή επιτυχία αύριο λοιπόν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας. Χρειαζόμαστε για σήμερα 3 δόσεις menopur. Μήπως υπάρχει σε κάποια κανενα κουτί που να περισσεύει; εννοειται προς αγορα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου με το καλό, γερά να τα δεχτείτε!!! Ευλογημένη ώρα! Σε ευχαριστώ για την εμψύχωση και τη θετική ενέργεια, μακάρι να έχω καλά νέα σε λίγο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/1/2021 at 12:40 ΜΜ, ο/η Xrisa127 είπε:

Καλησπέρα!Όλες οι βλαστοκυστες  είναι από τη μια και μοναδική διέγερση που έχω κάνει.

Ανησυχώ γιατι είμαι 40 χρόνων και ίσως να μην έχω καλα ωάρια.

Τις εξετάσεις που αναφέρεις τις έχω κάνει όλες και είναι πολύ καλές.Τώρα σκέφτομαι τον φυσικό μήπως και μαζέψω καλύτερα ωάρια.Εγώ έχω υψηλή ΑΜΗ και πολύ καλή ανταπόκριση στη διέγερση αλλά ίσως λόγω αυτού να μην έχω ποιοτικά ωάρια.

Εσυ φυσικούς δεν κανεις;

Φυσικούς κάνω ναι.

Αν χρειάζεσαι πληροφορίες στείλε μου πμ.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/1/2021 at 10:57 ΜΜ, ο/η Nefeliap είπε:

Και καλά εκανες!οχι!!!παλια ασχοληθηκανε καποιοι με αυτα και μαλιστα κανανε και εμβολια σε γυναικες τα λεγομενα αντιπατρικα τα οποια ειναι και πολυ επικυνδινα και η @troiaσυνεχως το τονιζει και λεει προσοχη σε εναν στο χολαργο που τα εφαρμόζει ακομα..Τραγικο!!!διοτι εχουν απαγορευτεί απο το νομο εδω κ χρονια

O Τσιλιβάκος και ο Δανιηλίδης είναι εκείνοι που τα κάνουν ακόμα...Στην Ελλάδα δεν έχουν ακόμα απαγορευτεί με νόμο απ' όσο γνωρίζω. Σε άλλες χώρες του εξωτερικού έχουν απαγορευτεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/1/2021 at 10:55 ΜΜ, ο/η Nefeliap είπε:

Πραγματικα(αν θες μου λες βεβαια)απορω ποιος σου το ζητηςε αυτο..Διοτι εγω την πατησα που πηγα σε  εναν αλητη μεσα στην απελπισιας μου και λογω ηλικιας μου 42 και μου εκανε διαφορες εξετασεις και εδωςα και 500€ και φυσικα μου ειπε οτι εχω θεμα με αυτο και με αλλα 4 διαφορετικα (τα εχω γραψει κατα καιρους Υψηλα νκ,μιτοχονδρια κλπ)μου εδωσε αγωγη που επρεπε να ακολουθησω για 3 μηνες αλλιως θα ηταν δωρο άδωρο ειπε να μαζευω και να μη κανω ετ.ναναι καλά ο γιατρος μου και η αιματολογος μου και μπυ ειπανε ΔΕΝ ισχυουν αυτα & ετσι ευτυχως ΔΕν τον ακουσα και πηγα σε ετ και επιασα τα διδυμα! 

Κοίτα, η Τσεκούρα όταν πας, σου παίρνει ένα ιστορικό και ανάμεσα στις ερωτήσεις που σου κάνει είναι αν υπάρχει περίπτωση να είστε συγγενείς. Εγώ της είχα απαντήσει όχι, γιατί είμαστε από διαφορετικές περιοχές της Ελλάδας και σταμάτησε εκεί το θέμα. Ίσως αν υπάρχει τέτοια υποψία, να γίνονται αυτές οι εξετάσεις της συμβατότητας, αλλά και πάλι έχει απλώς παρατηρηθεί σε αυτά τα ζευγάρια υπογονιμότητα, αλλά δεν έχει βρεθεί αιτιολογική συσχέτιση. Αν αποδειχτεί ότι υπάρχει συσχέτιση στο μέλλον, δεν υπάρχει κάτι που μπορεί να γίνει, καθώς όπως έγραψα πιο πριν, τα 'αντιπατρικά' εμβόλια τα απορρίπτει. Τώρα, όσο για τον Οικονόμου, χθες που είχαμε αυτή την κουβέντα, μόλις της ανέφερα το όνομά του, γέλασε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η troia είπε:

O Τσιλιβάκος και ο Δανιηλίδης είναι εκείνοι που τα κάνουν ακόμα...Στην Ελλάδα δεν έχουν ακόμα απαγορευτεί με νόμο απ' όσο γνωρίζω. Σε άλλες χώρες του εξωτερικού έχουν απαγορευτεί.

Και εγώ για τον Δανιηλίδη έχω ακούσει ,,,, μάλιστα μου τον συστήσανε κιολας,,,για εγκυμοσυνη που επιτεύχθηκε πριν 23 χρόνια ε? Γελάστε,,,ο καθένας το κοντό του και το μακρύ του θα πει ή στην τελική την παράθεσή του σε ότι βίωσε ο ίδιος. Αυτός ο "Μπαινάκης" και ο "Βγαινάκης" σε συνδυασμό με το trollarisma μεγάλη ανακάλυψη σε όποιον προσπαθεί να επιβάλλει πράγματα , τόσο απλά....🤣😂 Εγώ αυτό που λέω στον εαυτό μου,,,είναι,,,καλοί οι γιατροί ,,,οι καλοί άνθρωποι γιατροι και εξαιρετικοί επιστήμονες,,,αλλά ακούστε και το σώμα σας,,,το ξέρετε καλύτερα απ'τον καθένα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/1/2021 at 11:00 ΜΜ, ο/η Άντρεα είπε:

Ωραία!! Φανταζομαι μετα την πρωτη, δευτερη αποτυχία θα πρεπει να ψαχτουμε και σε αυτα..

Αν είστε στην Αθήνα, πηγαίνετε στην Τσεκούρα, στο Έλενα, να σας ψάξει. Τα ραντεβού είναι βέβαια λίγο δύσκολα αυτή την περίοδο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η condios είπε:

Και εγώ για τον Δανιηλίδη έχω ακούσει ,,,, μάλιστα μου τον συστήσανε κιολας,,,για εγκυμοσυνη που επιτεύχθηκε πριν 23 χρόνια ε? Γελάστε,,,ο καθένας το κοντό του και το μακρύ του θα πει ή στην τελική την παράθεσή του σε ότι βίωσε ο ίδιος. Αυτός ο "Μπαινάκης" και ο "Βγαινάκης" σε συνδυασμό με το trollarisma μεγάλη ανακάλυψη σε όποιον προσπαθεί να επιβάλλει πράγματα , τόσο απλά....🤣😂 Εγώ αυτό που λέω στον εαυτό μου,,,είναι,,,καλοί οι γιατροί ,,,οι καλοί άνθρωποι γιατροι και εξαιρετικοί επιστήμονες,,,αλλά ακούστε και το σώμα σας,,,το ξέρετε καλύτερα απ'τον καθένα. 

Το θέμα για τη γυναίκα που έκανε τα 'εμβόλια' και έμεινε έγκυος πριν από 23 χρόνια δεν είναι αν έκανε παιδί, αλλά πώς είναι η γενικότερη υγεία της μετά από αυτό που έκανε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η troia είπε:

Το θέμα για τη γυναίκα που έκανε τα 'εμβόλια' και έμεινε έγκυος πριν από 23 χρόνια δεν είναι αν έκανε παιδί, αλλά πώς είναι η γενικότερη υγεία της μετά από αυτό που έκανε...

η αλήθεια είναι πως έχει κάποια θέματα,,,δεν το είχα σκεφτεί ποτέ να σου πω γιατί δε θα έκανα κάτι το οποίο δε γνωρίζω και δεν μου είπε η γιατρός μου (η οποία φτου φτου μην τη ματιάσω έχει αποδειχθεί άψογη και σωστή σε κάθε βήμα της ως τώρα),,,σας διαβάζω πολύ προσεκτικά όμως,,,και σένα και όσες κοπέλες θεωρώ πως συμβαδίζουμε σε αποψεις,,,παρόλα αυτά επειδή είμαστε μοναδικοί οργανισμοί η καθε μία μας ας μαθαινουμε απο παντού, ας φιλτράρουμε όσο μπορούμε και ας βάζει και ο Θεός το χέρι του μαζί με τους γιατρούς μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η troia είπε:

O Τσιλιβάκος και ο Δανιηλίδης είναι εκείνοι που τα κάνουν ακόμα...Στην Ελλάδα δεν έχουν ακόμα απαγορευτεί με νόμο απ' όσο γνωρίζω. Σε άλλες χώρες του εξωτερικού έχουν απαγορευτεί.

Ποσο ζωα ρε φιλη!! Πραγματικα αυτο δε μπορω να το χωνεψω με τα εμβολια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η troia είπε:

Κοίτα, η Τσεκούρα όταν πας, σου παίρνει ένα ιστορικό και ανάμεσα στις ερωτήσεις που σου κάνει είναι αν υπάρχει περίπτωση να είστε συγγενείς. Εγώ της είχα απαντήσει όχι, γιατί είμαστε από διαφορετικές περιοχές της Ελλάδας και σταμάτησε εκεί το θέμα. Ίσως αν υπάρχει τέτοια υποψία, να γίνονται αυτές οι εξετάσεις της συμβατότητας, αλλά και πάλι έχει απλώς παρατηρηθεί σε αυτά τα ζευγάρια υπογονιμότητα, αλλά δεν έχει βρεθεί αιτιολογική συσχέτιση. Αν αποδειχτεί ότι υπάρχει συσχέτιση στο μέλλον, δεν υπάρχει κάτι που μπορεί να γίνει, καθώς όπως έγραψα πιο πριν, τα 'αντιπατρικά' εμβόλια τα απορρίπτει. Τώρα, όσο για τον Οικονόμου, χθες που είχαμε αυτή την κουβέντα, μόλις της ανέφερα το όνομά του, γέλασε...

Και η λευκου και ο Π γελαγε !και εγω εκλαιγα ! Νταξει φοβερο...τον ξερουνε και εκεινος ανενόχλητος συνεχιζει και εκμεταλλεύεται και «παιζει»με το πονο των γυναικων.το ενοιωσα τοσο εντονα ,μου χει μεινει τρομερο ψυχολογικο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Και η λευκου και ο Π γελαγε !και εγω εκλαιγα ! Νταξει φοβερο...τον ξερουνε και εκεινος ανενόχλητος συνεχιζει και εκμεταλλεύεται και «παιζει»με το πονο των γυναικων.το ενοιωσα τοσο εντονα ,μου χει μεινει τρομερο ψυχολογικο...

Εσύ για μένα είσαι η γκουρού των εξετάσεων. Τα διαβάζω όλα όσα γράφεις και θαυμάζω τη μνήμη σου σε αυτά! Εγώ κορίτσια καίγομαι όσο περναει ο καιρός. Έχει γεμίσει ο "σκληρός" γενικότερα,,,πόσο μάλλον ειδικότερα. Τώρα, όσο για τους κομπογιαννίτες,,,να σε φυλάει ο Θεος διπλά! Τον γνώρισες απ΄ότι κατάλαβα απ'τα συμφραζόμενά σου ε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Και η λευκου και ο Π γελαγε !και εγω εκλαιγα ! Νταξει φοβερο...τον ξερουνε και εκεινος ανενόχλητος συνεχιζει και εκμεταλλεύεται και «παιζει»με το πονο των γυναικων.το ενοιωσα τοσο εντονα ,μου χει μεινει τρομερο ψυχολογικο...

Εγώ πάντως με τη Λευκού μέσα σε όλα τα αλλά έκανα και τις εξετάσεις συμβατότητας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η condios είπε:

Εσύ για μένα είσαι η γκουρού των εξετάσεων. Τα διαβάζω όλα όσα γράφεις και θαυμάζω τη μνήμη σου σε αυτά! Εγώ κορίτσια καίγομαι όσο περναει ο καιρός. Έχει γεμίσει ο "σκληρός" γενικότερα,,,πόσο μάλλον ειδικότερα. Τώρα, όσο για τους κομπογιαννίτες,,,να σε φυλάει ο Θεος διπλά! Τον γνώρισες απ΄ότι κατάλαβα απ'τα συμφραζόμενά σου ε? 

Απο φεβρουαριο που ξεκινησα τις εξωσωματικες μεχρι τον ιουνιο που πετυχα ναι καηκα και εγω διοτι ολη μερα κ νυχτα αυτα εψαχνα και ρωταγα κ τωρα προσπαθω να ανοιξω τα ματια σε αλλες γυναικες γιατι δυατυχωσ Δεν εχουν ολες το χρονο να ψαχνουν κ να διαβάζουν..Πηγα απεγνωσμένη απο μονη μου διοτι μια κοπελα απο εδω μου ειπε εχει βοηθησει πολλες γυναικες ..σε μενα ειπε τα χειροτερα (4 διαφορετικα πραγματα..) κ μου ειπε να μη μαζευω με φυσικους οπως εκανα γιατι η ποιοτητα μου ειναι χαλια..500€ πληρωσα και η ποιοτητα μου εκ των υστερων ηταν ΑΑ κ ΑΒ δηλαδη οτι και να πω ειναι λιγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Evi87 είπε:

Εγώ πάντως με τη Λευκού μέσα σε όλα τα αλλά έκανα και τις εξετάσεις συμβατότητας.

Για αυτη τη μοναδικη εξεταση δε μπορώ να εκφέρω γνωμη.εγω τη λευκου τη παρακαλεσα για ραντεβου διοτι μετα απο εξετασεις του οικ.μου ειπε οτι 1)δε δημιουργω πλακουντα 2) εχω υψηλα νκ 3)θεμα με τα μιτοχονδρια και ετσι δε κανω καθολου καλά ωαρια για αυτο ηταν ακαταλληλα κ στη 1η μου διεγερση κ να μη μαζευω  4) ιδιο dna με αντρα και 5) μου ειπε σε περιπτωση ετ να κανω διπλη αντιπηκτικη χωρις να εχω θρομβοφικια ομως..της τις ειπα ολα μαζι τα αποτελεσματα των εξετασεων μου εννοω..καταλαβες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nefeliap είπε:

Απο φεβρουαριο που ξεκινησα τις εξωσωματικες μεχρι τον ιουνιο που πετυχα ναι καηκα και εγω διοτι ολη μερα κ νυχτα αυτα εψαχνα και ρωταγα κ τωρα προσπαθω να ανοιξω τα ματια σε αλλες γυναικες γιατι δυατυχωσ Δεν εχουν ολες το χρονο να ψαχνουν κ να διαβάζουν..Πηγα απεγνωσμένη απο μονη μου διοτι μια κοπελα απο εδω μου ειπε εχει βοηθησει πολλες γυναικες ..σε μενα ειπε τα χειροτερα (4 διαφορετικα πραγματα..) κ μου ειπε να μη μαζευω με φυσικους οπως εκανα γιατι η ποιοτητα μου ειναι χαλια..500€ πληρωσα και η ποιοτητα μου εκ των υστερων ηταν ΑΑ κ ΑΒ δηλαδη οτι και να πω ειναι λιγο...

Είσαι η προσωποποίηση που λεω εγώ ,,,,, κοιτάμε το στόχο!!!!! Μα βλέπεις? Μετά έχω άδικο που λέω να ακούμε το σώμα μας και την εσωτερική φωνή του ενστίκτου μας??,,,εσύ μια χαρά τα κατάφερες με δικά σου και μπραβο σου!!! Και ποσο χαιρομαι για τα διδυμάκια σου!!!! Είναι πολύτιμη η βοήθεια σου,,,,βέβαια επειδή ξέρεις πολλά και τα έχεις στη σειρά σου ειναι μαγικό το πως ξετρυπωνεις καθε φορά το σωστό "φάκελο" και τσουπ τον πετάς στη συζήτηση. Αυτή η κοπέλα βοηθά ακόμα εδώ μεσα? Ήρεμα ρωταω, χαχαχαχα!!!! Όλα καλά,,,,χάιδεψε τώρα εσύ την κοιλίτσα σου και απλά απόλαυσε τους κόπους σου κορίτσι μου !!!!!!! Με το καλό να έρθουν τα ζουζουνακια τα όμορφα, γερά και καλότυχα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Για αυτη τη μοναδικη εξεταση δε μπορώ να εκφέρω γνωμη.εγω τη λευκου τη παρακαλεσα για ραντεβου διοτι μετα απο εξετασεις του οικ.μου ειπε οτι 1)δε δημιουργω πλακουντα 2) εχω υψηλα νκ 3)θεμα με τα μιτοχονδρια και ετσι δε κανω καθολου καλά ωαρια για αυτο ηταν ακαταλληλα κ στη 1η μου διεγερση κ να μη μαζευω  4) ιδιο dna με αντρα και 5) μου ειπε σε περιπτωση ετ να κανω διπλη αντιπηκτικη χωρις να εχω θρομβοφικια ομως..της τα ειπα μαζεμενα ...καταλαβες..

Είχες όντως αυξημένα νκ? και όλα τα υπολοιπα? οταν λες της τα είπες,,,,εννοείς έχωσες γκαζια ε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Για αυτη τη μοναδικη εξεταση δε μπορώ να εκφέρω γνωμη.εγω τη λευκου τη παρακαλεσα για ραντεβου διοτι μετα απο εξετασεις του οικ.μου ειπε οτι 1)δε δημιουργω πλακουντα 2) εχω υψηλα νκ 3)θεμα με τα μιτοχονδρια και ετσι δε κανω καθολου καλά ωαρια για αυτο ηταν ακαταλληλα κ στη 1η μου διεγερση κ να μη μαζευω  4) ιδιο dna με αντρα και 5) μου ειπε σε περιπτωση ετ να κανω διπλη αντιπηκτικη χωρις να εχω θρομβοφικια ομως..της τα ειπα μαζεμενα ...καταλαβες..

Τους γιατρούς που αναφέρετε δεν τους ξέρω αλλά την Λευκού επειδή με παρακολουθεί ξέρω ότι την εξέταση συμβατότητας την συμπεριλαμβάνει στο πακέτο που ζητάει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η condios είπε:

Είχες όντως αυξημένα νκ? και όλα τα υπολοιπα? οταν λες της τα είπες,,,,εννοείς έχωσες γκαζια ε? 

Οχι εννοω οτι οταν εφυγα απο οικονο μεσα στη καταθλιψη ενω εκεινος ειχε πει να χαιρεσαι που υπαρχουν ευρυματα γιατι με τη θεραπεια μου 3 μηνες που πρεπει να κανεις θα βελτιώσεις και ισως πετυχεις!!πηγα καπακι παντο και του τα ειπα κ γελαγε κ μου λεει τι ειναι αυτα δεν αξιολογουνται κ προχωραμε κανονικα τι πας και δινεις τα λεφτα σου..και μετα πηρα τηλ κ παρακαλεσα τη λευκου να με αναλαβει γιατι εχω τεραστιο θεμα(αυτο θεωρουσα απο τα λεγομενα του) και μολις της τα ειπα ολα αυτα που μου ειπε (τα ευρηματα δηλαδη) γέλασε και εκεινη ..μου ειπε «δεν ισχυει τιποτα απο ολα αυτα που σας ειπε και μην ανησυχειτε και οτι ειναι γνωστος στη πιατσα αλλα το να λεει οτι θελετε και διπλη αντιπηκτικη αυτο οφειλω να πω οτι ο ανθρωπος ειναι για φυλακη και στο απαγορευω εγω..»οποτε και οι 2 με βοηθησανε και προφανως τους ακουσα και δε ξαναασχοληθηκα με τα «κακα» αποτελεσματα των εξετασεων ,συνεχισα το προγραμμα μου κ πετυχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nefeliap είπε:

Οχι εννοω οτι οταν εφυγα απο οικονο μεσα στη καταθλιψη ενω εκεινος ειχε πει να χαιρεσαι που υπαρχουν ευρυματα γιατι με τη θεραπεια μου 3 μηνες που πρεπει να κανεις θα βελτιώσεις και ισως πετυχεις!!πηγα καπακι παντο και του τα ειπα κ γελαγε κ μου λεει τι ειναι αυτα δεν αξιολογουνται κ προχωραμε κανονικα τι πας και δινεις τα λεφτα σου..και μετα πηρα τηλ κ παρακαλεσα τη λευκου να με αναλαβει γιατι εχω τεραστιο θεμα(αυτο θεωρουσα απο τα λεγομενα του) και μολις της τα ειπα ολα αυτα που μου ειπε (τα ευρηματα δηλαδη) γέλασε και εκεινη ..μου ειπε «δεν ισχυει τιποτα απο ολα αυτα που σας ειπε και μην ανησυχειτε και οτι ειναι γνωστος στη πιατσα αλλα το να λεει οτι θελετε και διπλη αντιπηκτικη αυτο οφειλω να πω οτι ο ανθρωπος ειναι για φυλακη και στο απαγορευω εγω..»

Εντάξει πάλι καλά δε λες? Παρανοήσα εγώ τοτε. Είναι να βρεθεί την κατάλληλη στιγμή ο κατάλληλος άνθρωπος να σε αναλάβει και να οδηγηθείς στο τέλος. Μπράβο στους γιατρούς σου. Τη Λευκού τη γνωρίζω από φίλες που την επισκεφθηκαν. Καλά λόγια έχω ακούσει. Ο Πάντος υπάρχει άλλος στη Θεσσαλονίκη άλλος στην Αθήνα? ή ο ίδιος άνθρωπος ανεβοκατεβαίνει? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η condios είπε:

Εντάξει πάλι καλά δε λες? Παρανοήσα εγώ τοτε. Είναι να βρεθεί την κατάλληλη στιγμή ο κατάλληλος άνθρωπος να σε αναλάβει και να οδηγηθείς στο τέλος. Μπράβο στους γιατρούς σου. Τη Λευκού τη γνωρίζω από φίλες που την επισκεφθηκαν. Καλά λόγια έχω ακούσει. Ο Πάντος υπάρχει άλλος στη Θεσσαλονίκη άλλος στην Αθήνα? ή ο ίδιος άνθρωπος ανεβοκατεβαίνει? 

Η λευκου ειναι πολυ καλη διοτι ειναι απο τις ελαχιστες που εχει την ειδικοτητα «αιματολογος κυησης»για αυτο και ειναι περιζήτητη..και εχει σωσει απειρα μωρα ..ο παντος ειναι στο γενεσις αθηνων και πηγαινει θες/νικη πχ 1 φορα το διμηνο για ραντεβού ..αλλα υπάρχει και ενας συνονόματος του στη θες/νικη και δεν ειναι καθολου καλος γιατρος μου εχουνε πει κ νομιζω ειναι στο γενεσις θες/νικης που δεν εχει καμια σχεση με το γενεσις  αθηνων και ο κοσμος μπερδευεται..και εκεινος «εκμεταλλεύεται» το ονομα του ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nefeliap είπε:

Η λευκου ειναι πολυ καλη διοτι ειναι απο τις ελαχιστες που εχει την ειδικοτητα «αιματολογος κυησης»για αυτο και ειναι περιζήτητη..και εχει σωσει απειρα μωρα ..ο παντος ειναι στο γενεσις αθηνων και πηγαινει θες/νικη πχ 1 φορα το διμηνο για ραντεβού ..αλλα υπάρχει και ενας συνονόματος του στη θες/νικη και δεν ειναι καθολου καλος γιατρος μου εχουνε πει κ νομιζω ειναι στο γενεσις θες/νικης που δεν εχει καμια σχεση με των αθηνων και ο κοσμος μπερδευεται..και εκεινος «εκμεταλλεύεται» το ονομα του ..

Αρα μια χαρά τα ξέρω,,,,το ποιος ειναι ποιος προς το παρον δε με ενδιαφερει. Καλά να είναι ο καλός ο Πάντος. Ο άλλος να κρυφτει να μην κοροιδευει κοσμο. Κριμα με αυτο που γινεται παντως εξω στην συγκεκριμενη ειδικοτητα. Το οτι ειναι επιχειρησεις τα κεντρα δεν αμφισβητείται,,,το θεμα ειναι να τα κανουν ολα ομαλα και ησυχα και να δινουν παρον οταν χρειαζεται με πραξεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η condios είπε:

Είσαι η προσωποποίηση που λεω εγώ ,,,,, κοιτάμε το στόχο!!!!! Μα βλέπεις? Μετά έχω άδικο που λέω να ακούμε το σώμα μας και την εσωτερική φωνή του ενστίκτου μας??,,,εσύ μια χαρά τα κατάφερες με δικά σου και μπραβο σου!!! Και ποσο χαιρομαι για τα διδυμάκια σου!!!! Είναι πολύτιμη η βοήθεια σου,,,,βέβαια επειδή ξέρεις πολλά και τα έχεις στη σειρά σου ειναι μαγικό το πως ξετρυπωνεις καθε φορά το σωστό "φάκελο" και τσουπ τον πετάς στη συζήτηση. Αυτή η κοπέλα βοηθά ακόμα εδώ μεσα? Ήρεμα ρωταω, χαχαχαχα!!!! Όλα καλά,,,,χάιδεψε τώρα εσύ την κοιλίτσα σου και απλά απόλαυσε τους κόπους σου κορίτσι μου !!!!!!! Με το καλό να έρθουν τα ζουζουνακια τα όμορφα, γερά και καλότυχα! 

Ευχαριστω κοπελα μου!ευχομαι οτι καλυτερο μεσα απο τη καρδια μου!!ειμαι απο τις τυχερες δεν πολυπεδαιυτηκα η αληθεια ειναι ,αλλα ειχα και την σωστη καθοδηγηση απο την αρχη με εξετασεις διαφορες που ζηταγε ο γιατρος για να αποκλεισουμε πραγματα αλλιως ΔΕΝ με προχωραγε σε εξωσωαμτικη..εξετασεις που  ολες γραφονται και ειναι κριμα που δεν τις ζητανε οι γιατροι  απο την αρχη και βαζουν σε διαδικασια ετ τις γυναικες που μετα δε πιανουν και εκ των υστερων τις κανουν & αν τις πουνε και να της κανουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...