Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εμβρυομεταφοράς 2021!!!!


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Nefeliap είπε:

Εξαιρετικες ειναι !!!!!οπως κ η ηλικια ολα υπερ σου ..θα πας σουπερ ! 

Μακάρι να πάνε όλα καλά και για εμένα αλλά και για όλες τις γυναίκες που προσπαθούν💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Xrisa127 είπε:

Με το καλό κορίτσι μου!!!Εύχομαι όλα να πάνε καλά!

Δεν ξέρω τι εξέταση εννοείς .Καρυοτυπο ζεύγους έχουμε κάνει και είναι οκ.Προεμφυτευτικο δεν έκανα στις βλαστοκυστες γι αυτό και αμφιβάλλω για την ποιότητα.

 Λυπάμαι κοπέλα μου για το αποτέλεσμα,θεωρώ όμως ότι είσαι μικρή(αν θυμάμαι καλά) για να έχεις θέμα με την ποιότητα.

Όλες οι βλαστοκυστες είναι από ένα κύκλο? Το σπέρμα το έχετε ελέγξει?

Φλεγμονές στη μήτρα και υστεροσκοπηση έχεις ελέγξει?

Επίσης,η πιο αμελητέα ερώτηση αλλά ίσως σημαντική, τη βιταμίνη d3 την έχεις ελέγξει?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ginaak είπε:

 Λυπάμαι κοπέλα μου για το αποτέλεσμα,θεωρώ όμως ότι είσαι μικρή(αν θυμάμαι καλά) για να έχεις θέμα με την ποιότητα.

Όλες οι βλαστοκυστες είναι από ένα κύκλο? Το σπέρμα το έχετε ελέγξει?

Φλεγμονές στη μήτρα και υστεροσκοπηση έχεις ελέγξει?

Επίσης,η πιο αμελητέα ερώτηση αλλά ίσως σημαντική, τη βιταμίνη d3 την έχεις ελέγξει?

 

Καλησπέρα!Όλες οι βλαστοκυστες  είναι από τη μια και μοναδική διέγερση που έχω κάνει.

Ανησυχώ γιατι είμαι 40 χρόνων και ίσως να μην έχω καλα ωάρια.

Τις εξετάσεις που αναφέρεις τις έχω κάνει όλες και είναι πολύ καλές.Τώρα σκέφτομαι τον φυσικό μήπως και μαζέψω καλύτερα ωάρια.Εγώ έχω υψηλή ΑΜΗ και πολύ καλή ανταπόκριση στη διέγερση αλλά ίσως λόγω αυτού να μην έχω ποιοτικά ωάρια.

Εσυ φυσικούς δεν κανεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

Καλησπέρα!Όλες οι βλαστοκυστες  είναι από τη μια και μοναδική διέγερση που έχω κάνει.

Ανησυχώ γιατι είμαι 40 χρόνων και ίσως να μην έχω καλα ωάρια.

Τις εξετάσεις που αναφέρεις τις έχω κάνει όλες και είναι πολύ καλές.Τώρα σκέφτομαι τον φυσικό μήπως και μαζέψω καλύτερα ωάρια.Εγώ έχω υψηλή ΑΜΗ και πολύ καλή ανταπόκριση στη διέγερση αλλά ίσως λόγω αυτού να μην έχω ποιοτικά ωάρια.

Εσυ φυσικούς δεν κανεις;

Καλημέρα κορίτσι! Εννοείται πως δεν απογοητευόμαστε! Δοκίμασε όπως λες με φυσικό, δεν έχεις κάτι να χάσεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Καλημέρα κορίτσι! Εννοείται πως δεν απογοητευόμαστε! Δοκίμασε όπως λες με φυσικό, δεν έχεις κάτι να χάσεις...

Φυσικά και δεν απογοητευόμαστε!!Θα τα καταφέρουμε με τον έναν ή τον άλλο τρόπο!

Εσυ πως πας με τους φυσικούς;Ποσο στοιχίζει η κάθε ωοληψια;

Η αλήθεια είναι ότι μου φαίνεται δύσκολος ο φυσικός αλλά θα τον δοκιμάσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

Φυσικά και δεν απογοητευόμαστε!!Θα τα καταφέρουμε με τον έναν ή τον άλλο τρόπο!

Εσυ πως πας με τους φυσικούς;Ποσο στοιχίζει η κάθε ωοληψια;

Η αλήθεια είναι ότι μου φαίνεται δύσκολος ο φυσικός αλλά θα τον δοκιμάσω.

Το 2021 θα είναι η χρονιά μας θέλει δεν θέλει! Έτσι με τσαμπουκά! Χαχα! 

Πώς να τα πηγαίνω κ εγώ, κούτσα κούτσα στο μάζεμα! Ξεκίνησα δυναμικά αλλά ο προηγούμενος κύκλος μας τα χάλασε. Πήραμε το ένα από τα δύο που βλέπαμε, αλλά δυστυχώς ούτε κ αυτό μας έκανε τη χάρη. Δεν γονιμοποιήθηκε. Όσο γι’αυτό τον κύκλο πήγα σήμερα 9η ημέρα κ ενώ κάθε μήνα τέτοια ημέρα βλέπαμε κ κάτι, σήμερα υπήρχε ένα αλλά μικρούλι. Ή που έκανα νωρίτερα ωορρηξία (!) κ δεν  το πήραμε χαμπάρι ή που δεν ξέρω τι έφταιξε. Έκανα μια prg να δούμε πού βρισκόμαστε κ περιμένω από το κέντρο ενημέρωση... Αυτά τα καλά έχει ο φυσικός! Εκπλήξεις! 

Η κάθε ωοληψία (χωρίς το test covid) με μέθη εννοείται κοστίζει 510€

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

Καλησπέρα!Όλες οι βλαστοκυστες  είναι από τη μια και μοναδική διέγερση που έχω κάνει.

Ανησυχώ γιατι είμαι 40 χρόνων και ίσως να μην έχω καλα ωάρια.

Τις εξετάσεις που αναφέρεις τις έχω κάνει όλες και είναι πολύ καλές.Τώρα σκέφτομαι τον φυσικό μήπως και μαζέψω καλύτερα ωάρια.Εγώ έχω υψηλή ΑΜΗ και πολύ καλή ανταπόκριση στη διέγερση αλλά ίσως λόγω αυτού να μην έχω ποιοτικά ωάρια.

Εσυ φυσικούς δεν κανεις;

Καλησπέρα,,,ρε εσύ Χρύσα μου? Είναι δυνατόν να έχεις μια χαρά ΑΜΗ ,,,να ανταποκρινεσαι μια χαρά στις διεγέρσεις , να είσαι εντάξει από εξετάσεις και να μην είσαι οκ από ποιότητα ωαρίων? Θα τρελαθουμε τελείως? Τους μόνους λόγους που μπορώ να σκεφτώ είναι ο κατακερματισμός του σπέρματος σε συνδυασμό με έλλειψη βιταμινών ή μικρόβιο στο ενδομήτριο (στην υστεροσκοπηση καλό είναι πέρα από κυτταρολογικές να ζητάμε και αιματολογικές για μικρόβιο για να αποκλείουμε όλες τις περιπτώσεις). Αν όλα τα δικά σου είναι μια χαρά είναι θέμα πιθανοτήτων κοριτσάκι μου. Εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα υπέροχα στην επόμενη 🤞🙏👶❤️👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Το 2021 θα είναι η χρονιά μας θέλει δεν θέλει! Έτσι με τσαμπουκά! Χαχα! 

Πώς να τα πηγαίνω κ εγώ, κούτσα κούτσα στο μάζεμα! Ξεκίνησα δυναμικά αλλά ο προηγούμενος κύκλος μας τα χάλασε. Πήραμε το ένα από τα δύο που βλέπαμε, αλλά δυστυχώς ούτε κ αυτό μας έκανε τη χάρη. Δεν γονιμοποιήθηκε. Όσο γι’αυτό τον κύκλο πήγα σήμερα 9η ημέρα κ ενώ κάθε μήνα τέτοια ημέρα βλέπαμε κ κάτι, σήμερα υπήρχε ένα αλλά μικρούλι. Ή που έκανα νωρίτερα ωορρηξία (!) κ δεν  το πήραμε χαμπάρι ή που δεν ξέρω τι έφταιξε. Έκανα μια prg να δούμε πού βρισκόμαστε κ περιμένω από το κέντρο ενημέρωση... Αυτά τα καλά έχει ο φυσικός! Εκπλήξεις! 

Καλησπέρα κορίτσι μου. Κράτα κουράγια. Να ξέρεις πως εσάς που πάτε σε φυσικούς σας θαυμάζω πολύ για την υπομονή σας. Εγώ λόγω ιστορικού ενδομητριωσης, χαμηλής ΑΜΗ και διαφόρων θεμάτων πάω με δανεικά. Δεν το αντέχω αυτό το πράγμα μήνα μήνα το θεωρώ πολύ ψυχοβγαλτικο για να το διαχειριστώ. Μπράβο σου....και ελπίζω και εύχομαι σύντομα να έχετε με.το καλό ένα μωράκι γερό!!!! 🤞🙏👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η condios είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου. Κράτα κουράγια. Να ξέρεις πως εσάς που πάτε σε φυσικούς σας θαυμάζω πολύ για την υπομονή σας. Εγώ λόγω ιστορικού ενδομητριωσης, χαμηλής ΑΜΗ και διαφόρων θεμάτων πάω με δανεικά. Δεν το αντέχω αυτό το πράγμα μήνα μήνα το θεωρώ πολύ ψυχοβγαλτικο για να το διαχειριστώ. Μπράβο σου....και ελπίζω και εύχομαι σύντομα να έχετε με.το καλό ένα μωράκι γερό!!!! 🤞🙏👶❤️

Αχ, τι γλυκό πλάσμα είσαι εσύ! Σ´ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου για το θαυμασμό κ τα καλά σου λόγια αλλά θα σε μαλώσω! Αξιέπαινες είμαστε όλες που είμαστε σ´αυτή τη διαδικασία, η καθεμία με όποιο τρόπο έχει επιλέξει να πορευτεί! Κ άκουσέ με κ βάλτο καλά στο μυαλουδάκι σου! Στο τέλος όλα θα πάνε καλά για όλες μας! Αλλιώς ξέρεις τι; 😘💝🙏🏻🤞🏻💪🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Το 2021 θα είναι η χρονιά μας θέλει δεν θέλει! Έτσι με τσαμπουκά! Χαχα! 

Πώς να τα πηγαίνω κ εγώ, κούτσα κούτσα στο μάζεμα! Ξεκίνησα δυναμικά αλλά ο προηγούμενος κύκλος μας τα χάλασε. Πήραμε το ένα από τα δύο που βλέπαμε, αλλά δυστυχώς ούτε κ αυτό μας έκανε τη χάρη. Δεν γονιμοποιήθηκε. Όσο γι’αυτό τον κύκλο πήγα σήμερα 9η ημέρα κ ενώ κάθε μήνα τέτοια ημέρα βλέπαμε κ κάτι, σήμερα υπήρχε ένα αλλά μικρούλι. Ή που έκανα νωρίτερα ωορρηξία (!) κ δεν  το πήραμε χαμπάρι ή που δεν ξέρω τι έφταιξε. Έκανα μια prg να δούμε πού βρισκόμαστε κ περιμένω από το κέντρο ενημέρωση... Αυτά τα καλά έχει ο φυσικός! Εκπλήξεις! 

Η κάθε ωοληψία (χωρίς το test covid) με μέθη εννοείται κοστίζει 510€

Μπράβο κορίτσι μου συγχαρητήρια για την υπομονή σου,κατά τη δίκη μου άποψη θέλει πολύ δύναμη και υπομονή ο φυσικός κύκλος!!!Εύχομαι το 2021 να είναι μια υπέροχη χρονιά για όλες μας και του χρόνου τέτοια μέρα να συζητάμε για πιπίλες και μπιμπερό💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Αχ, τι γλυκό πλάσμα είσαι εσύ! Σ´ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου για το θαυμασμό κ τα καλά σου λόγια αλλά θα σε μαλώσω! Αξιέπαινες είμαστε όλες που είμαστε σ´αυτή τη διαδικασία, η καθεμία με όποιο τρόπο έχει επιλέξει να πορευτεί! Κ άκουσέ με κ βάλτο καλά στο μυαλουδάκι σου! Στο τέλος όλα θα πάνε καλά για όλες μας! Αλλιώς ξέρεις τι; 😘💝🙏🏻🤞🏻💪🏻

Θα συμφωνήσω μαζί σου αγαπημένη, όλα τα κορίτσια εδώ είναι αξιαίπενα η κάθε μία εχει την ιστορία της( μεγαλύτερη ή μικρότερη)! Όμως ελπίζω ότι για όλες μας η νέα χρονιά θα φυλάξει το καλύτερο αποτέλεσμα!!! Τα λέω να τα ακούω και εγώ που είναι μέρες που απελπίζομαι, είμαι εδώ όμως και θα φτάσω στο τέλος της διαδρομής ελπίζω το Σάββατο που θα κάνω τη δευτερη ετ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Αχ, τι γλυκό πλάσμα είσαι εσύ! Σ´ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου για το θαυμασμό κ τα καλά σου λόγια αλλά θα σε μαλώσω! Αξιέπαινες είμαστε όλες που είμαστε σ´αυτή τη διαδικασία, η καθεμία με όποιο τρόπο έχει επιλέξει να πορευτεί! Κ άκουσέ με κ βάλτο καλά στο μυαλουδάκι σου! Στο τέλος όλα θα πάνε καλά για όλες μας! Αλλιώς ξέρεις τι; 😘💝🙏🏻🤞🏻💪🏻

Αχαχχαχαχα έχεις δίκιο. Τα καλύτερα είναι αυτά που δε ζήσαμε ακόμα και έρχονται!!!! Ας έρθουν όπως θέλουν αρκεί να είναι γερά !!!! 🤞🙏👶❤️👶❤️ Let's go girls!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kaounmar είπε:

Θα συμφωνήσω μαζί σου αγαπημένη, όλα τα κορίτσια εδώ είναι αξιαίπενα η κάθε μία εχει την ιστορία της( μεγαλύτερη ή μικρότερη)! Όμως ελπίζω ότι για όλες μας η νέα χρονιά θα φυλάξει το καλύτερο αποτέλεσμα!!! Τα λέω να τα ακούω και εγώ που είναι μέρες που απελπίζομαι, είμαι εδώ όμως και θα φτάσω στο τέλος της διαδρομής ελπίζω το Σάββατο που θα κάνω τη δευτερη ετ.

Ωωωωω τι καλά κοριτσάκι μου,,,έφτασε η ώρα σας!!!! Με το καλό να μπούνε τα εμβρυακια σου και να πιαστούν εκεί καλά καλά και να γελάσει η καρδιά σας και μετά να ζεσταθεί η αγκαλιά σας από μωρουδομυρωδια!!!!! 🤞🙏👶❤️👶❤️ Η σκέψη μου θα είναι μαζί σου!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η condios είπε:

Ωωωωω τι καλά κοριτσάκι μου,,,έφτασε η ώρα σας!!!! Με το καλό να μπούνε τα εμβρυακια σου και να πιαστούν εκεί καλά καλά και να γελάσει η καρδιά σας και μετά να ζεσταθεί η αγκαλιά σας από μωρουδομυρωδια!!!!! 🤞🙏👶❤️👶❤️ Η σκέψη μου θα είναι μαζί σου!!!! 

Ξέρεις καλή μου αυτή τη δεύτερη ετ πόσο την περίμενα; Μετά από ακύρωση κύκλου, υστεροσκόπηση εφτασα εν τέλει να πάρω το πράσινο φως από το γιατρό!!! Μακάρι να έχω θετική εξέλιξη, έχω να δω θετικό από τη μία και μοναδική ατυχή μου κύηση που μας ήρθε φυσικά. Περιμένω που θα πάει, θα έρθει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Το 2021 θα είναι η χρονιά μας θέλει δεν θέλει! Έτσι με τσαμπουκά! Χαχα! 

Πώς να τα πηγαίνω κ εγώ, κούτσα κούτσα στο μάζεμα! Ξεκίνησα δυναμικά αλλά ο προηγούμενος κύκλος μας τα χάλασε. Πήραμε το ένα από τα δύο που βλέπαμε, αλλά δυστυχώς ούτε κ αυτό μας έκανε τη χάρη. Δεν γονιμοποιήθηκε. Όσο γι’αυτό τον κύκλο πήγα σήμερα 9η ημέρα κ ενώ κάθε μήνα τέτοια ημέρα βλέπαμε κ κάτι, σήμερα υπήρχε ένα αλλά μικρούλι. Ή που έκανα νωρίτερα ωορρηξία (!) κ δεν  το πήραμε χαμπάρι ή που δεν ξέρω τι έφταιξε. Έκανα μια prg να δούμε πού βρισκόμαστε κ περιμένω από το κέντρο ενημέρωση... Αυτά τα καλά έχει ο φυσικός! Εκπλήξεις! 

Αυτό είναι το δύσκολο στους φυσικούς.Θέλει υπομονή και ψυχραιμία.

Μακάρι να πάνε όλα καλά και να μαζέψεις σιγά σιγά για να προχωρήσεις στην ετ σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η condios είπε:

Καλησπέρα,,,ρε εσύ Χρύσα μου? Είναι δυνατόν να έχεις μια χαρά ΑΜΗ ,,,να ανταποκρινεσαι μια χαρά στις διεγέρσεις , να είσαι εντάξει από εξετάσεις και να μην είσαι οκ από ποιότητα ωαρίων? Θα τρελαθουμε τελείως? Τους μόνους λόγους που μπορώ να σκεφτώ είναι ο κατακερματισμός του σπέρματος σε συνδυασμό με έλλειψη βιταμινών ή μικρόβιο στο ενδομήτριο (στην υστεροσκοπηση καλό είναι πέρα από κυτταρολογικές να ζητάμε και αιματολογικές για μικρόβιο για να αποκλείουμε όλες τις περιπτώσεις). Αν όλα τα δικά σου είναι μια χαρά είναι θέμα πιθανοτήτων κοριτσάκι μου. Εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα υπέροχα στην επόμενη 🤞🙏👶❤️👶❤️

Δεν ξέρω και εγώ τι να σκεφτω.Το ενδομήτριο είναι μια χαρά,έκανα εξέταση πριν από αυτή την ετ.Ίσως λόγω ηλικίας να μην είναι καλά ποιοτικά ή όπως λες να είναι θέμα τύχης και πιθανοτήτων!Θα δείξει στην επόμενη ετ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Evi87 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου συγχαρητήρια για την υπομονή σου,κατά τη δίκη μου άποψη θέλει πολύ δύναμη και υπομονή ο φυσικός κύκλος!!!Εύχομαι το 2021 να είναι μια υπέροχη χρονιά για όλες μας και του χρόνου τέτοια μέρα να συζητάμε για πιπίλες και μπιμπερό💖💖

Ευχαριστώ πολύ κ αντεύχομαι γρήγορα κ όμορφα αποτελέσματα!

Αυτό θα κάνουμε! Είμαι σίγουρη! 🤗💝💝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η kaounmar είπε:

Θα συμφωνήσω μαζί σου αγαπημένη, όλα τα κορίτσια εδώ είναι αξιαίπενα η κάθε μία εχει την ιστορία της( μεγαλύτερη ή μικρότερη)! Όμως ελπίζω ότι για όλες μας η νέα χρονιά θα φυλάξει το καλύτερο αποτέλεσμα!!! Τα λέω να τα ακούω και εγώ που είναι μέρες που απελπίζομαι, είμαι εδώ όμως και θα φτάσω στο τέλος της διαδρομής ελπίζω το Σάββατο που θα κάνω τη δευτερη ετ.

Ήρθε η ώρα σου καλή μου! Μπράβο! Όλα να πάνε σούπερ κ όπως πρέπει! Μαζευόμαστε όλες κ σου στέλνουμε μπόλικη θετική ενέργεια! Fingers crossed! 🤞🏻💪🏻😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η kaounmar είπε:

Θα συμφωνήσω μαζί σου αγαπημένη, όλα τα κορίτσια εδώ είναι αξιαίπενα η κάθε μία εχει την ιστορία της( μεγαλύτερη ή μικρότερη)! Όμως ελπίζω ότι για όλες μας η νέα χρονιά θα φυλάξει το καλύτερο αποτέλεσμα!!! Τα λέω να τα ακούω και εγώ που είναι μέρες που απελπίζομαι, είμαι εδώ όμως και θα φτάσω στο τέλος της διαδρομής ελπίζω το Σάββατο που θα κάνω τη δευτερη ετ.

Καλή επιτυχία,όλα τέλεια θα πάνε....Καλή ψυχολογία να έχεις και να είσαι ήρεμη και σε δυο εβδομάδες θα έχεις μια τριψήφια χοριακη🍼🍼🍼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Vasilique είπε:

Ήρθε η ώρα σου καλή μου! Μπράβο! Όλα να πάνε σούπερ κ όπως πρέπει! Μαζευόμαστε όλες κ σου στέλνουμε μπόλικη θετική ενέργεια! Fingers crossed! 🤞🏻💪🏻😘

Ευχαριστώ τόσο πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Evi87 είπε:

Καλή επιτυχία,όλα τέλεια θα πάνε....Καλή ψυχολογία να έχεις και να είσαι ήρεμη και σε δυο εβδομάδες θα έχεις μια τριψήφια χοριακη🍼🍼🍼

Σε ευχαριστώ καλή μου, μακάρι για όλες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια δεν έχω αλλά like να βάλω ☹️ μου τελείωσαν!Κριμα γιατί τα λέγατε πολύ ωραία πιο πάνω!!

@kaounmar μου αγαπημένη πολύ καλή  επιτυχία !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

Ρε κορίτσια δεν έχω αλλά like να βάλω ☹️ μου τελείωσαν!Κριμα γιατί τα λέγατε πολύ ωραία πιο πάνω!!

@kaounmar μου αγαπημένη πολύ καλή  επιτυχία !!!

Χαχαχα! Η πρόθεση μετράει! 💝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

Ρε κορίτσια δεν έχω αλλά like να βάλω ☹️ μου τελείωσαν!Κριμα γιατί τα λέγατε πολύ ωραία πιο πάνω!!

@kaounmar μου αγαπημένη πολύ καλή  επιτυχία !!!

😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η kaounmar είπε:

Ξέρεις καλή μου αυτή τη δεύτερη ετ πόσο την περίμενα; Μετά από ακύρωση κύκλου, υστεροσκόπηση εφτασα εν τέλει να πάρω το πράσινο φως από το γιατρό!!! Μακάρι να έχω θετική εξέλιξη, έχω να δω θετικό από τη μία και μοναδική ατυχή μου κύηση που μας ήρθε φυσικά. Περιμένω που θα πάει, θα έρθει!!!

Σε καταλαβαίνω απόλυτα πίστεψε με! Έτσι ακριβώς και εγώ,,,ένα θετικό σε δίκη μας σύλληψη και μια αποτυχημένη ετ,,,άνοιξε το δρόμο για τη 2η ,,,σε ακολουθώ σε κάνα δίμηνο. Ευελπιστώ ειλικρινά να σου πάει υπέροχα αυτή τη φορά 🤞🙏👶❤️👶❤️ και να την απολαύσεις !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...