Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εμβρυομεταφοράς 2021!!!!


Recommended Posts

στις πριν 15 λεπτά, ο/η condios είπε:

Πωπωωωω δεν το κατάλαβα ότι θα είμαι η πρώτη που θα ανοίξω "το χορό",,,σε ευχαριστώ πολύ!!! Ελπίζω πραγματικά να είμαι γουρλιδικη (πρωτίστως για μένα) και φυσικά και για όλες εσάς. Συνήθως είμαι πάντα η τελευταία και καταιδρωμενη,,,χαχαχα!!!!! Μακάρι για όλες μας να δώσει ο Θεός, ο γιατρός, ο εμβρυολογος, ο οργανισμός μας,,,όλα μαζί και να έχουμε όλες ένα θετικό αποτέλεσμα για να επιτελεστεί το θαύμα της μητρότητας!!!! 🤞🙏👶😍🥰❤️

Ποτε ξεκινας????καλη αρχη αισιοδοξια και ολα θα πανε τελειααα πως νιωθεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η PAPA EVA είπε:

Καλησπερα κορίτσια! Πολυ ωραίο θεματακι ευχομαι να είναι και τυχερό! Και εγώ τέλος Δεκεμβρίου με αρχές Ιανουαρίου θα κάνω μεταφορά! Μακάρι να είμαστε όλες εγκυουλες το 2021! 

Αντε με το καλοοοοο κοριτσι μου ετ θα κανεις μονο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η kaounmar είπε:

Γεια σας κορίτσια, εγώ θα ξεκινήσω προετοιμασία για εμβρυομεταφορά εκ νέου και ελπίζω Δεκέμβρη α γίνει αλλά δεν ξέρω ακριβώς Τρίτη θα μου πει ο γιατρός. Την πρώτη το Σεπτέμβριο βάλαμε 2 βλαστοκύστες ΑΒ αλλά δεν είχα αίσιο αποτέλεσμα. Το 2019 ωστόσο είχα μια αποβολή από φυσική σύλληψη τη 14η εβδομάδα. Τώρα βλέπουμε, ο γιατρός θα με πάει με arvecap και ελπίζω να ανταποκριθώ γιατί είχα αρχίσει και για Νοέμβρη ετοιμασία αλλά κάτι στο ενδομήτριο δεν πήγε όπως θέλαμε.

Δεν το βαζουμε κατωωωω προχωραμε γερα•ειδατε τι εφταιξε και δεν προχωρησε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα κορίτσι, ναι κάνουν ετ κ σε φυσικό κύκλο. Είναι ανάλογα την περίπτωση κ τον γιατρό. Με τεχνητό κύκλο κατευθύνουν καλύτερα τις μέρες κ το ποτε τους ή σε βολεύει. Κ γω τεχνητό όπως κ συ έκανα. Με cyclacur και prolutex. Με το καλό κοπέλα μου!! 

Γειαααα και καλως ηρθες στην συζητηση μας!!!να σου πω την αληθεια?ουτε και εγω  το ηξερα και μαλιστα δεν ξερω καν αν εχει επιτυχια .ομως εμπιστευομαι τον γιατρο μου τυφλα οποτε θα ακολουθησω πιστα τις οδηγιες .εσυ ποτε κανεις ετ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιααααα μια πολυ καλη εβδομαδα !!!στολισατε??παμε δυναμικα να υποδεχθουμε τα εμβρυακια μας !!!!!!!!!

Να σας πω βεβαι α οτι αυτος ο μηνας ο Δεκεμβρης ειναι ο καλυτερος μηνας και ο πιο τυχερος !!Σας μιλαει η τοξοτινα μπεμπα μου χαχαχαχααχαχ🎁🎁🎁🎄🎄🎄🍭🍭🍭🍭🍭🍭😊😊😊αντε σιγα σιγα να ερθουν και αλλα και αλλα μπεμπακιαααα και να μεγαλωνει η παρεα!!!παμε θετικαααααα το προσταζουν οι μερες εξαιρουμε το covid !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Ποτε ξεκινας????καλη αρχη αισιοδοξια και ολα θα πανε τελειααα πως νιωθεις???

Κορίτσια μόλις βγήκα απ'τη γιατρό,,,πάει καλά το ενδομήτριο (φτου φτου σκόρδα χαχαχα) την Πέμπτη θα με ξαναδεί αν είναι να προσθέσουμε προγεστερόνη και Θεού θελοντος την Τρίτη 1/12 ανεβαίνουμε Θεσσαλονίκη για ετ. 🤞🙏🙏🤞👶😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Αντε με το καλοοοοο κοριτσι μου ετ θα κανεις μονο???

Σε ευχαριστώ πολύ,,και σένα και όλες σας!!! Δίνετε δύναμη και θετική ενέργεια να ξέρετε!!! Αντίστοιχα και εγώ με όλη μου την καρδιά σε εσάς!!!! Ναι για ετ προετοιμάζομαι,,,,"φάγαμε το γάιδαρο,,,ήρθε η ώρα και της ουράς" ελπίζω,,,χαχαχα !!! Θα προσεύχομαι για όλες μας !!!!🙏🤞😍👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Κοριτσιααααα μια πολυ καλη εβδομαδα !!!στολισατε??παμε δυναμικα να υποδεχθουμε τα εμβρυακια μας !!!!!!!!!

Να σας πω βεβαι α οτι αυτος ο μηνας ο Δεκεμβρης ειναι ο καλυτερος μηνας και ο πιο τυχερος !!Σας μιλαει η τοξοτινα μπεμπα μου χαχαχαχααχαχ🎁🎁🎁🎄🎄🎄🍭🍭🍭🍭🍭🍭😊😊😊αντε σιγα σιγα να ερθουν και αλλα και αλλα μπεμπακιαααα και να μεγαλωνει η παρεα!!!παμε θετικαααααα το προσταζουν οι μερες εξαιρουμε το covid !!!

Ας είναι αυτός ο μήνας ευλογημένος για όλες μας,,,ας είναι η γέννηση του Χριστού μας το προμήνυμα για όλες μας!!!! Μόνο συγκίνηση νιώθω να ξέρετε κάθε φορά που διαβάζω όλα όσα γράφετε κάθε φορά για κάθε κοπέλα εδώ μέσα!!!! 🤞🙏😍👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η condios είπε:

Ας είναι αυτός ο μήνας ευλογημένος για όλες μας,,,ας είναι η γέννηση του Χριστού μας το προμήνυμα για όλες μας!!!! Μόνο συγκίνηση νιώθω να ξέρετε κάθε φορά που διαβάζω όλα όσα γράφετε κάθε φορά για κάθε κοπέλα εδώ μέσα!!!! 🤞🙏😍👶

Κοριτσακιιιιιι μου ειχες νεα απο οτι ειδα!!!μπραβοοοόο θετικη ενεργεια και ολα θα πανε σουπερ την πεμπτη πιστεψε με κοντοζυγωνει και ερχεται το θετικο !!!!!!!,θελουμε πολλα πολλα μπεμπακια να μεγαλωνει η παρεα !!Η ψυχολογια ειναι το α και το ω πιστεψε με !!!:-)περιμενουμε και αλλα νεα σου !κοριτσια μουυυ καθυστερω να απαντω σε ολες γιατι εχω και τη μπεμπα και γραφω οταν ξεκλεβω λιγο χρονο !!Το νινακι μου στελνει φιλακια σε ολες σας!!!🍭🍭🍭🍭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Κοριτσακιιιιιι μου ειχες νεα απο οτι ειδα!!!μπραβοοοόο θετικη ενεργεια και ολα θα πανε σουπερ την πεμπτη πιστεψε με κοντοζυγωνει και ερχεται το θετικο !!!!!!!,θελουμε πολλα πολλα μπεμπακια να μεγαλωνει η παρεα !!Η ψυχολογια ειναι το α και το ω πιστεψε με !!!:-)περιμενουμε και αλλα νεα σου !κοριτσια μουυυ καθυστερω να απαντω σε ολες γιατι εχω και τη μπεμπα και γραφω οταν ξεκλεβω λιγο χρονο !!Το νινακι μου στελνει φιλακια σε ολες σας!!!🍭🍭🍭🍭

Αν έχουμε τα φιλάκια απ'την αγνή ψυχούλα της μπεμπουλας σας σίγουρα θα είμαστε θετικές!!!!!! Ψυχολογία ακμαιοτατη,,,και έναν σύζυγο βράχο και στήριγμα!!!! Όλα καλά θα πάνε και εγώ είμαι θετική,,,γιατί τα καλύτερα είναι αυτά που δε ζήσαμε ακόμα και έρχονται κορίτσια!!!!!🤞🙏👶😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η condios είπε:

Αν έχουμε τα φιλάκια απ'την αγνή ψυχούλα της μπεμπουλας σας σίγουρα θα είμαστε θετικές!!!!!! Ψυχολογία ακμαιοτατη,,,και έναν σύζυγο βράχο και στήριγμα!!!! Όλα καλά θα πάνε και εγώ είμαι θετική,,,γιατί τα καλύτερα είναι αυτά που δε ζήσαμε ακόμα και έρχονται κορίτσια!!!!!🤞🙏👶😍

Τι σου ειπε η γιατρος?πρεπει να πρπσεσξεις κατι???αυτες τις μερες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Τι σου ειπε η γιατρος?πρεπει να πρπσεσξεις κατι???αυτες τις μερες?

Ναι,,,να μην κολλήσω κοροναιο μόνο! Τα υπολοιπα όλα κανονικά.Τώρα θέλει πολύ ενίσχυση (επιπλέον δηλαδή) αφού γίνει η ετ πρωτεινης και υγρών !!!! Άδεια θα πάρω 14 μέρες απ'την εργασία μου ευτυχώς και μετά??? Ο χαρταετός που θα πετάξω θα φτάσει στα πέρατα της γης έτσι και πάνε όλα καλά,,,, τηλεργασια και χαρά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Jesabell είπε:

Καλημέρα!!!!! Η ovitrelle θα γινει μολις το βαριά κι σου ειναι ετοιμο. Θα την κανεις για να ωριμάσει, να γεμίσει, να γινει ζουμπουρλούδικο και 2 μερες μετα τσουπ να το παρετε! Δεν ειναι τιποτα πουθενα δεν επηρεάζεται! Εγω που λες περιμενω να αδιαθετίσω οπου να ναι δλδ να κανω μια ηπια αγωγη με ενεσεις κ χαπια να βγαλω τα μπιζέλια μου κ απο Ιανουαριο πρωτα ο θεος ξανα προς τη δοξα τραβώ! 💪

Καλησπέρα σας! Νομίζω πως η @Μπεμπελουκα εννοεί εμβρυομεταφορά σε φυσικό κύκλο, όχι ωοληψία σε φυσικό κύκλο.
Αυτό σημαίνει πως κάνεις εμβρυομεταφορά χωρίς cyclacur από την 2η μέρα περιόδου...
Ξεκινάς παρακολούθηση και όταν μεγαλώσει το ωάριο μετράς προγεστερόνη, πρέπει να είναι πολύ χαμηλή κάτω από 0,5, παίρνεις ovitrelle για να σπάσει το ωάριο, υπολογίζεις 36 ώρες από την ovitrelle και μετράς εκείνη την ημέρα σαν "ημέρα ωορρηξίας".
Μετά αναλόγως πόσο ημερών έμβρυο είναι, στη δική σου περίπτωση βλαστοκύστη, άρα 5 ημερών,  μετράς 5 μέρες για να γίνει η εμβρυομεταφορά.
Παράδειγμα Τριτη βράδυ ovitrelle, Πέμπτη ωορρηξία, Τρίτη Εμβρυομεταφορά..  
Μιμείται τη φυσική σύλληψη έτσι.
Το ωχρό σωμάτιο από το αυγό που έσπασε βγάζει την κατάλληλη προγεστερόνη που χρειάζεται ο οργανισμός για να υποστηρίξει τη κύηση.. Με αυτό τον τρόπο σου δίνει λιγότερη προγεστερόνη για συμπλήρωμα ο γιατρός..
Αν έχεις σταθερό κύκλο και καλό ενδομήτριο είναι πολύ καλή μέθοδος για εμβρυομεταφορά..
Καλή επιτυχία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lisaki 80 είπε:

Καλησπέρα σας! Νομίζω πως η @Μπεμπελουκα εννοεί εμβρυομεταφορά σε φυσικό κύκλο, όχι ωοληψία σε φυσικό κύκλο.
Αυτό σημαίνει πως κάνεις εμβρυομεταφορά χωρίς cyclacur από την 2η μέρα περιόδου...
Ξεκινάς παρακολούθηση και όταν μεγαλώσει το ωάριο μετράς προγεστερόνη, πρέπει να είναι πολύ χαμηλή κάτω από 0,5, παίρνεις ovitrelle για να σπάσει το ωάριο, υπολογίζεις 36 ώρες από την ovitrelle και μετράς εκείνη την ημέρα σαν "ημέρα ωορρηξίας".
Μετά αναλόγως πόσο ημερών έμβρυο είναι, στη δική σου περίπτωση βλαστοκύστη, άρα 5 ημερών,  μετράς 5 μέρες για να γίνει η εμβρυομεταφορά.
Παράδειγμα Τριτη βράδυ ovitrelle, Πέμπτη ωορρηξία, Τρίτη Εμβρυομεταφορά..  
Μιμείται τη φυσική σύλληψη έτσι.
Το ωχρό σωμάτιο από το αυγό που έσπασε βγάζει την κατάλληλη προγεστερόνη που χρειάζεται ο οργανισμός για να υποστηρίξει τη κύηση.. Με αυτό τον τρόπο σου δίνει λιγότερη προγεστερόνη για συμπλήρωμα ο γιατρός..
Αν έχεις σταθερό κύκλο και καλό ενδομήτριο είναι πολύ καλή μέθοδος για εμβρυομεταφορά..
Καλή επιτυχία!!

Αχχχχχ ευχαριστω γαι την ενημερωση !ωραια τα λες !!ovitrelle ειχα παρει και στην εξωσωματικη .εχω σταθερο κυκλο ομως αυτους τους 2 μηνες παιζει λιγο .εσυ σε τι φαση εισαι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η condios είπε:

Ναι,,,να μην κολλήσω κοροναιο μόνο! Τα υπολοιπα όλα κανονικά.Τώρα θέλει πολύ ενίσχυση (επιπλέον δηλαδή) αφού γίνει η ετ πρωτεινης και υγρών !!!! Άδεια θα πάρω 14 μέρες απ'την εργασία μου ευτυχώς και μετά??? Ο χαρταετός που θα πετάξω θα φτάσει στα πέρατα της γης έτσι και πάνε όλα καλά,,,, τηλεργασια και χαρά!!!!

Ακριβως οντως πρεπει να μεινεις σπιτι για 14 μερες και επισης να ξερεις οτι οι εγκυουλες ειναι ευπαθεις ομαδες αρα τηλεργασια και χαρα!!!!αλλιως μετα αδεια απο γιατρο να πληρωνεσαι απο ικα .ολα με τη σειρα τους θα γινουν ...απολαυσε με το συζυγο αυτες τις μερες της ετ γιατι θα τις αναπολεις πιστεψε με!!!🤩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Ακριβως οντως πρεπει να μεινεις σπιτι για 14 μερες και επισης να ξερεις οτι οι εγκυουλες ειναι ευπαθεις ομαδες αρα τηλεργασια και χαρα!!!!αλλιως μετα αδεια απο γιατρο να πληρωνεσαι απο ικα .ολα με τη σειρα τους θα γινουν ...απολαυσε με το συζυγο αυτες τις μερες της ετ γιατι θα τις αναπολεις πιστεψε με!!!🤩

Όπως τα λες,,,,όλα στην ώρα τους!!!! Απολαμβάνω την κάθε μέρα με το σύζυγό μου γιατί όντως μετά θα έρθει μια άλλη πραγματικότητα!!!! Ευχαριστώ!!! Καλά ε 

@Lisaki 80 υποκλίνομαι στις γνώσεις σου!!!! Τι καλά που μοιραζόμαστε πράγματα!!! Πολύτιμη βοήθεια η όποια!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Xrisa127 είπε:

Και εγώ δυστυχώς στην πρώτη απέβαλλα στην 5η εβδομάδα.Τώρα έχω 4 βλαστοκυστες αλλά δεν είναι ΑΑ όπως ήταν οι πρώτες που έβαλα.Είναι ΑΒ αλλά ελπίζω να μου δώσουν εγκυμοσύνη! Μακάρι να μας πάνε όλα καλά!

Δεν πειράζει που δεν είναι ΑΑ ,,,,αν θέλουν να δώσουν και να πιαστούν όλα γίνονται. Ούτε εγώ πάω με ΑΑ,,,,με 4AB και με 4BA θα πάμε,,,, και ο Θεός βοηθός!!!! Εύχομαι η επόμενη να είναι αυτή που θα φέρει το πιο μεγάλο χαμόγελο της ζωής σας!!!! 🙏🤞👶😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η kaounmar είπε:

Γεια σας κορίτσια, εγώ θα ξεκινήσω προετοιμασία για εμβρυομεταφορά εκ νέου και ελπίζω Δεκέμβρη α γίνει αλλά δεν ξέρω ακριβώς Τρίτη θα μου πει ο γιατρός. Την πρώτη το Σεπτέμβριο βάλαμε 2 βλαστοκύστες ΑΒ αλλά δεν είχα αίσιο αποτέλεσμα. Το 2019 ωστόσο είχα μια αποβολή από φυσική σύλληψη τη 14η εβδομάδα. Τώρα βλέπουμε, ο γιατρός θα με πάει με arvecap και ελπίζω να ανταποκριθώ γιατί είχα αρχίσει και για Νοέμβρη ετοιμασία αλλά κάτι στο ενδομήτριο δεν πήγε όπως θέλαμε.

Και εγώ με arvecap πήγα τώρα.... μια χαρά θα πάει (λίγο οι εξάψεις της ένεσης είναι σπαστικες αλλά μικρό το κακό μπροστά στο στόχο). Απ'την 3η ημέρα περιόδου εμένα είδε δημιουργία ενδομητρίου, έβαλε την ίδια μέρα κιόλας 3 cyclacur λευκά πρωί μεσημέρι βράδυ, με ξαναειδε 5η ημέρα λήψης cyclacur, έδειχνε να πάει καλά και σήμερα 8η ημέρα λήψης cyclacur συνεχίζει να πάει καλά, απλά μου πρόσθεσε +2 χάπια στο πρωί βράδυ για να είναι σίγουρη η γιατρός. Θα με ξαναδεί 11η ημέρα λήψης cyclacur για να οριστικοποιηθεί ότι είναι οκ να προσθέσει προγεστερόνη. Αν έχετε βέβαια κάτι διαφορετικό σε πρωτόκολλο προετοιμασίας ενδομητρίου δεν ξέρω πως θα σε πάει ο γιατρός σου. Όλα για καλό γίνονται πάντως!!!!! 🙏🤞👶😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η condios είπε:

Και εγώ με arvecap πήγα τώρα.... μια χαρά θα πάει (λίγο οι εξάψεις της ένεσης είναι σπαστικες αλλά μικρό το κακό μπροστά στο στόχο). Απ'την 3η ημέρα περιόδου εμένα είδε δημιουργία ενδομητρίου, έβαλε την ίδια μέρα κιόλας 3 cyclacur λευκά πρωί μεσημέρι βράδυ, με ξαναειδε 5η ημέρα λήψης cyclacur, έδειχνε να πάει καλά και σήμερα 8η ημέρα λήψης cyclacur συνεχίζει να πάει καλά, απλά μου πρόσθεσε +2 χάπια στο πρωί βράδυ για να είναι σίγουρη η γιατρός. Θα με ξαναδεί 11η ημέρα λήψης cyclacur για να οριστικοποιηθεί ότι είναι οκ να προσθέσει προγεστερόνη. Αν έχετε βέβαια κάτι διαφορετικό σε πρωτόκολλο προετοιμασίας ενδομητρίου δεν ξέρω πως θα σε πάει ο γιατρός σου. Όλα για καλό γίνονται πάντως!!!!! 🙏🤞👶😍

Θα με δει αύριο το απόγευμα! Προς το παρόν δεν έχω αρχίσει κάποιο χάπι, μακάρι να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά!!! Εύχομαι και για σένα τα καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Δεν το βαζουμε κατωωωω προχωραμε γερα•ειδατε τι εφταιξε και δεν προχωρησε?

Είχα τότε ένα ινωμύωμα ενδοτοιχωματικό που μεγάλωσε πολύ σε συνδυασμό με τη δίκερη μήτρα και περιόρισε το χώρο! Ήταν στον ίδιο χώρο με το μωρό. Έχω αλλάξει γιατρό έκτοτε και εννοείται αφαίρεσα το ινωμύωμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η kaounmar είπε:

Είχα τότε ένα ινωμύωμα ενδοτοιχωματικό που μεγάλωσε πολύ σε συνδυασμό με τη δίκερη μήτρα και περιόρισε το χώρο! Ήταν στον ίδιο χώρο με το μωρό. Έχω αλλάξει γιατρό έκτοτε και εννοείται αφαίρεσα το ινωμύωμα.

Μια χαρά,,,έχεις πολλούς λόγους να είσαι θετική στη νέα προσπάθεια εφόσον διαπίστωσες τί έφταιγε και άλλαξες και γιατρό!!!! Καλή τύχη με πολύ θετική ενεργεια!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η condios είπε:

Δεν πειράζει που δεν είναι ΑΑ ,,,,αν θέλουν να δώσουν και να πιαστούν όλα γίνονται. Ούτε εγώ πάω με ΑΑ,,,,με 4AB και με 4BA θα πάμε,,,, και ο Θεός βοηθός!!!! Εύχομαι η επόμενη να είναι αυτή που θα φέρει το πιο μεγάλο χαμόγελο της ζωής σας!!!! 🙏🤞👶😍

Ναι και η εμβρυολογος έτσι μου είπε,ότι μπορούν να δώσουν εγκυμοσύνη!Μακαρι να είναι για όλες μας αυτή η φορά η τυχερή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Γειαααα και καλως ηρθες στην συζητηση μας!!!να σου πω την αληθεια?ουτε και εγω  το ηξερα και μαλιστα δεν ξερω καν αν εχει επιτυχια .ομως εμπιστευομαι τον γιατρο μου τυφλα οποτε θα ακολουθησω πιστα τις οδηγιες .εσυ ποτε κανεις ετ??

Καλώς σας βρήκα αλλά μάλλον πετάχτηκα στην συζήτηση σας.. Έκανα ετ το Μάιο κορίτσι μου από κατάψυξη με 2 βλαστοκυστες ΑΑ κ ΑΒ. Και έπιασαν κ τα 2 τα άτιμα!!😍😍😍 Τώρα με παιδεύουν κ περιμένω πως κ πως να έρθει η ώρα να τα γνωρίσω!!!  Εννοείται πως θα ακολουθήσεις πίστα τις οδηγίες του γιατρού σου κ θα δεις πως όλα θα πάνε καλά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Αντε με το καλοοοοο κοριτσι μου ετ θα κανεις μονο???

Ναι μόνο ετσι. Ωοληψια έκανα αυτό το μήνα και μαζέψαμε 3 βλαστοκυστες. Εσυ? Κορίτσια να σας ρωτήσω.. Διάβασα σε ένα site ότι πριν τη ετσι πρέπει να πιεις νερά γιατί κάνουν κοιλιακό υπέρηχο. Ισχύει? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Xrisa127 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

@ViKcy @Μπεμπελουκα εννοείτε ετ σε φυσικά κύκλο ή ωοληψια;

Αν κατάλαβα καλά μιλάτε για ετ.Δεν ήξερα ότι γίνεται ετ σε φυσικό.Εμένα μου έδωσε cyclacur και προγεστερονη (χάπια και ένεση).

Ετ εννοώ σε φυσικό κύκλο έκανα τον προηγούμενο ωοληψια αλλά αφήσαμε έναν κύκλο να περάσει και πιστεύω να προλάβω τον Δεκέμβριο να τα βάλω! Δεν περνάνε οι μέρες όμως!!χαχα!!ελπίζω μόνο να προλάβω αλλιώς Ιανουαρίο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...