Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εμβρυομεταφοράς 2021!!!!


Recommended Posts

στις πριν 21 ώρες, ο/η Lucky November είπε:

Κοριτσια δυστυχως η χοριακη μου επεσε 6.87... το πηρα σχετικα ψυχραιμα... σαν να το ενιωθα απο προχθες οτι αρχισαν να υποχωρουν τα συμπτωματα... παμε για το τυχερο και καλυτερο 2021!!! Αυτο που σκεφτομαι τωρα ειναι οτι θελω να απευθυνθω και αλλου... εχετε να μου προτεινετε καποιον γιατρο στην θεσσαλονικη απο τις εμπειριες σας?. Δεν θελω να ξαναπαω σε κεντρο εξωσωματικης οπου θα μιλαω με γραμματεις.... θα ηθελα προσωπικη επαφη με τον γιατρο... αυτο ηταν που με χαλασε στο κεντρο που ειμαι τωρα... ολα γινονται πολυ "εργοστασιακα"!!... 

Λυπάμαι κορίτσι μου και σε θαυμαζω για τη ψυχραιμία σου! Κανατε καρυοτυπο και γενετικο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Lucky November είπε:

Κοριτσια δυστυχως η χοριακη μου επεσε 6.87... το πηρα σχετικα ψυχραιμα... σαν να το ενιωθα απο προχθες οτι αρχισαν να υποχωρουν τα συμπτωματα... παμε για το τυχερο και καλυτερο 2021!!! Αυτο που σκεφτομαι τωρα ειναι οτι θελω να απευθυνθω και αλλου... εχετε να μου προτεινετε καποιον γιατρο στην θεσσαλονικη απο τις εμπειριες σας?. Δεν θελω να ξαναπαω σε κεντρο εξωσωματικης οπου θα μιλαω με γραμματεις.... θα ηθελα προσωπικη επαφη με τον γιατρο... αυτο ηταν που με χαλασε στο κεντρο που ειμαι τωρα... ολα γινονται πολυ "εργοστασιακα"!!... 

Λυπάμαι πολύ κορίτσι μου για την εξέλιξη, αλλά χαίρομαι που είσαι τόσο δυνατή και το αντιμετωπίζεις έτσι! Μάζεψε δυνάμεις και τα καλύτερα είναι λίγο πιο κάτω ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κορίτσια σήμερα έκανε την εμβρυομεταφορα έχετε να μου δώσετε γενικές συμβουλές τι πρέπει να προσέχω ευχαριστω πολύ👏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Despoin είπε:

Καλησπερα κορίτσια σήμερα έκανε την εμβρυομεταφορα έχετε να μου δώσετε γενικές συμβουλές τι πρέπει να προσέχω ευχαριστω πολύ👏

Να προσέχεις αλλά να θυμάσαι ότι δεν είσαι άρρωστη για να κρεβατωθεις. Εννοείται ότι θα ακούσεις τις συμβουλές του γιατρού σου.. εμένα μου είχε πει πως ό, τι γίνει θα γίνει το πρώτο 3ημερο άντε 4η μέρα μετά την ετ... Οπότε να προσέχω πολύ.. κ αυτό έκανα, δε ταξίδεψα, κ ήμουν καναπέ τουαλέτα.. μετά φυσιολογικά κ περπατούσα κ όλα.. εννοείται δε χοροπηδούσα, βαρη, σκυψιματα ..  δεν αποδεικνύεται δηλαδή πως αν είμαστε κληνηρης θα πιάσουμε κιόλας. Ίσα ίσα πρέπει να αιματωνεται το σύστημα.. επισης να πίνεις πολύ πολύ νεράκι κ τα φάρμακα σου εννοείται... Καλά αποτελέσματα σου εύχομαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Despoin είπε:

Καλησπερα κορίτσια σήμερα έκανε την εμβρυομεταφορα έχετε να μου δώσετε γενικές συμβουλές τι πρέπει να προσέχω ευχαριστω πολύ👏

Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου!!! Τι μεταφέρατε 5η ή 3η μέρα; Με το καλό μία τριψήφια χοριακή!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Despoin είπε:

Καλησπερα κορίτσια σήμερα έκανε την εμβρυομεταφορα έχετε να μου δώσετε γενικές συμβουλές τι πρέπει να προσέχω ευχαριστω πολύ👏

Κορίτσι μου καλη επιτυχία ευχομαι.. Λοιπόν εγώ θα σουκου το εξής στην πρωτη προσπαθεια εξωσωματικής μου(που απέτυχε ) δεν εκανα τίποτα δεν έσκυψα δεν σηκωνομουν δεν δεν τίποτα. Στη δευτερη (που πετυχε) εκανα τα πάντα αλλά τα παντα όμως  και τώρα διανυω τον εκτο μήνα της εγκυμοσυνης μου. Να ακους το γιατρό σου και όλα θα πανε καλα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου!!! Τι μεταφέρατε 5η ή 3η μέρα; Με το καλό μία τριψήφια χοριακή!!

Ευχαριστω πολύ 2 βλαστό κύστες 5 ημερών μακάρι η Παναγία να βάλει το χέρι της

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Despoin είπε:

Ευχαριστω πολύ 2 βλαστό κύστες 5 ημερών μακάρι η Παναγία να βάλει το χέρι της

Θα το βάλει! Θα το δεις! Τι ποιότητας; Πότε με το καλό η χοριακή; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Άντρεα είπε:

Θα το βάλει! Θα το δεις! Τι ποιότητας; Πότε με το καλό η χοριακή; 

Δεν ξέρουμε τι ποιότητας μας είπαν ότι από όλες τις βλαστό κύστες μας έβαλαν τα καλυτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Despoin είπε:

Δεν ξέρουμε τι ποιότητας μας είπαν ότι από όλες τις βλαστό κύστες μας έβαλαν τα καλυτερα

Χοριακη σε 14 ημέρες μας είπε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Despoin είπε:

Καλησπερα κορίτσια σήμερα έκανε την εμβρυομεταφορα έχετε να μου δώσετε γενικές συμβουλές τι πρέπει να προσέχω ευχαριστω πολύ👏

Με το καλό!!!!να ακούς τον γιατρός σου και όσο μπορείς να είσαι χαλαρή!!!!όχι άγχος γιατί παίζει ρόλο και η ψυχολογία!!! Όλα καλά θα πάνε!!!!😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!🌺🌺🌺! Σήμερα με ενημέρωσε ο γιατρός ότι έχουμε 3 βλαστοκύστες 5ης ημέρες και θα αφήσει άλλες 2 για να πάνε 6η ημέρα! Έχει καμία κάνει εμβρυομεταφορά με βλαστοκυστη 6ης ημέρας, να μου πει κάποια γνώμη;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Despoin είπε:

Καλησπερα κορίτσια σήμερα έκανε την εμβρυομεταφορα έχετε να μου δώσετε γενικές συμβουλές τι πρέπει να προσέχω ευχαριστω πολύ👏

Καλησπέρα,,σου εύχομαι ολόψυχα να έχεις την καλύτερη εμφύτευση και  με το καλό μια πολύ μεγάλη θετική χοριακη. Να είσαι ήρεμη και να ευχαριστηθεις τις στιγμές της γλυκιας αναμονής!!! Θετική σκέψη και ενέργεια από μένα με όλη μου την καρδιά να πάνε όλα υπέροχα 🤞🙏👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Despoin είπε:

Ευχαριστω πολύ 2 βλαστό κύστες 5 ημερών μακάρι η Παναγία να βάλει το χέρι της

Τις καλύτερες ευχές μου για να γίνει το όνειρο σας πραγματικότητα 🌺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η condios είπε:

Καλησπέρα,,σου εύχομαι ολόψυχα να έχεις την καλύτερη εμφύτευση και  με το καλό μια πολύ μεγάλη θετική χοριακη. Να είσαι ήρεμη και να ευχαριστηθεις τις στιγμές της γλυκιας αναμονής!!! Θετική σκέψη και ενέργεια από μένα με όλη μου την καρδιά να πάνε όλα υπέροχα 🤞🙏👶❤️

Σε ευχαριστω παρα πολύ τα καλυτερα κ σε σένα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η elephant είπε:

Τις καλύτερες ευχές μου για να γίνει το όνειρο σας πραγματικότητα 🌺

Σε ευχαριστω πολύ ότι καλύτερο κ σε εσενα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Despoin είπε:

Χοριακη σε 14 ημέρες μας είπε 

Εννοείται να κάνεις αυτό που σου λέει ο γιατρός σου αλλά να ξέρεις στις βλαστοκυστες κάνουμε συνήθως χοριακη την 9η μέρα απ' την ετ γιατί είναι ήδη  5ης μέρας τα έμβρυακια.

 Καλή επιτυχία!!!🙏👶👶💖👣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Εννοείται να κάνεις αυτό που σου λέει ο γιατρός σου αλλά να ξέρεις στις βλαστοκυστες κάνουμε συνήθως χοριακη την 9η μέρα απ' την ετ γιατί είναι ήδη  5ης μέρας τα έμβρυακια.

 Καλή επιτυχία!!!🙏👶👶💖👣

Καλησπέρα Lactaki μου. Εμένα μου είπε 13η ημέρα χοριακη η δικιά μου γιατρός και λέω να γίνω "σκύλος υπομονης 😂😂" και να κρατηθώ.. Και ας έχω και εγώ βλαστοκυστες 5ημερων.... Ναι θα κρατηθώ.... Άσε που αν έχουν εμφυτευτει αυτά θα με πιάσει η προγεστερονη κι θα κοιμάμαι όλη μέρα,,, οπότε και θα το καταλάβω και θα χορτασω ύπνο για να μη σκέφτομαι 😘,,, σωστή? 😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η condios είπε:

Καλησπέρα Lactaki μου. Εμένα μου είπε 13η ημέρα χοριακη η δικιά μου γιατρός και λέω να γίνω "σκύλος υπομονης 😂😂" και να κρατηθώ.. Και ας έχω και εγώ βλαστοκυστες 5ημερων.... Ναι θα κρατηθώ.... Άσε που αν έχουν εμφυτευτει αυτά θα με πιάσει η προγεστερονη κι θα κοιμάμαι όλη μέρα,,, οπότε και θα το καταλάβω και θα χορτασω ύπνο για να μη σκέφτομαι 😘,,, σωστή? 😂 

Α ωραια ποτέ είναι να κανείς χοριακη ;;;;;η προγεστερονη φέρνει υπνηλία;;;;δεν το γνώριζα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Despoin είπε:

Α ωραια ποτέ είναι να κανείς χοριακη ;;;;;η προγεστερονη φέρνει υπνηλία;;;;δεν το γνώριζα

Εμείς πάμε αύριο για ετ κατεψυγμένων βλαστοκυστεων 5 ημερών,,,άρα λογικά 17-18/12 η χοριακη πρώτα ο Θεός. 

Η προγεστερόνη φέρνει υπνηλία αν είσαι έγκυος,,,άρα το θεωρώ σημάδι μετά τις 2 εβδομάδες της ετ εγώ προσωπικά γιατί έτσι μου είχε τύχει σε μια εγκυμοσύνη μου (ατυχή βέβαια, αλλά ,,) καποτε. Κουτουλαγα με το που έβαζα την προγεστερόνη και έκανα τον καλύτερο ύπνο της ζωής μου.🤞🙏❤️👶❤️👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η condios είπε:

Εμείς πάμε αύριο για ετ κατεψυγμένων βλαστοκυστεων 5 ημερών,,,άρα λογικά 17-18/12 η χοριακη πρώτα ο Θεός. 

Η προγεστερόνη φέρνει υπνηλία αν είσαι έγκυος,,,άρα το θεωρώ σημάδι μετά τις 2 εβδομάδες της ετ εγώ προσωπικά γιατί έτσι μου είχε τύχει σε μια εγκυμοσύνη μου (ατυχή βέβαια, αλλά ,,) καποτε. Κουτουλαγα με το που έβαζα την προγεστερόνη και έκανα τον καλύτερο ύπνο της ζωής μου.🤞🙏❤️👶❤️👶

Καλή επιτυχία κορίτσι μου να σου πάνε όλα καλά και να κάνετε τα πιο ωραια Χριστούγεννα ο θεός μαζί σου....🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η condios είπε:

Εμείς πάμε αύριο για ετ κατεψυγμένων βλαστοκυστεων 5 ημερών,,,άρα λογικά 17-18/12 η χοριακη πρώτα ο Θεός. 

Η προγεστερόνη φέρνει υπνηλία αν είσαι έγκυος,,,άρα το θεωρώ σημάδι μετά τις 2 εβδομάδες της ετ εγώ προσωπικά γιατί έτσι μου είχε τύχει σε μια εγκυμοσύνη μου (ατυχή βέβαια, αλλά ,,) καποτε. Κουτουλαγα με το που έβαζα την προγεστερόνη και έκανα τον καλύτερο ύπνο της ζωής μου.🤞🙏❤️👶❤️👶

Σου εύχομαι καλή τύχη σήμερα με τα μωράκια που θα πάρεις σπίτι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...