Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προετοιμασία και ετ κατεψυγμένων


Recommended Posts

στις πριν 19 λεπτά, ο/η jazz είπε:

Εγώ έκανα υστεροσκοπηση ιουνιο. ξεκίνησα προετοιμασία τον Ιούλιο αλλά δεν μεγάλωνε το ενδομήτριο και σταματήσαμε. Αύγουστο έμεινα έγκυος μονη μου , προχώρησε ως τις 5,5 εβδομάδες και μετά άφησα έναν κύκλο και ξαναπροσπάθησε τώρα.. μου είπε σε 11 μέρες χοριακή την άλλη Τρίτη

 Δεν τα ήξερα όλα αυτά τελευταία θυμαμαι την παλινδρόμηση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

@jazz μου ολόψυχα Καλή επιτυχία!!! 

Ευχαριστώ πολύ @Taggeris μου!! Περιμένω να διαβάσω και τα δικά σου ευχάριστα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η karen είπε:

 Δεν τα ήξερα όλα αυτά τελευταία θυμαμαι την παλινδρόμηση 

Όλα καλά δεν μας πτοεί τίποτα!! Εννοείται ότι έχουμε κάνει και αίτηση υιοθεσίας στην anynet η οποία εχει ολοκληρωθεί και σαν τελευταία ενέργεια περιμένουμε να έρθει η σειρά μας να κάνουμε τα σεμινάρια για να ξεκινήσει το matching..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η jazz είπε:

Ευχαριστώ πολύ @Taggeris μου!! Περιμένω να διαβάσω και τα δικά σου ευχάριστα ❤️

Μακάρι κορίτσι μου! Πού έκανες τελικά την προσπάθεια σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Μακάρι κορίτσι μου! Πού έκανες τελικά την προσπάθεια σου;

Embryolab

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η jazz είπε:

Όλα καλά δεν μας πτοεί τίποτα!! Εννοείται ότι έχουμε κάνει και αίτηση υιοθεσίας στην anynet η οποία εχει ολοκληρωθεί και σαν τελευταία ενέργεια περιμένουμε να έρθει η σειρά μας να κάνουμε τα σεμινάρια για να ξεκινήσει το matching..

Αχ αυτά δεν τα ειπες.  Άντε δεν εύχομαι θετική αλλά μια τελειομηνη δίχως προβλήματα εγκυμοσύνη και με ενα υγιέστατο μωρο τώρα ενα δυο 💏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η karen είπε:

Αχ αυτά δεν τα ειπες.  Άντε δεν εύχομαι θετική αλλά μια τελειομηνη δίχως προβλήματα εγκυμοσύνη και με ενα υγιέστατο μωρο τώρα ενα δυο 💏

Χαχαχχαχα τα είπα στο θέμα υιοθεσία!! Μακάρι μακάρι και fingers crossed που λένε και στο χωριό μου!!! Να ρωτήσω για συμπτώματα???? 😬😬😬

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/11/2020 at 4:28 ΜΜ, ο/η jazz είπε:

Χαχαχχαχα τα είπα στο θέμα υιοθεσία!! Μακάρι μακάρι και fingers crossed που λένε και στο χωριό μου!!! Να ρωτήσω για συμπτώματα???? 😬😬😬

Συμπτώματα άντε ρωτά να δουμε απαντησεις, Μαρή τι είναι αυτό που λένε στο χωριό σου;Κάνε μετάφραση. Δεν το διάβασα αυτό το θέμα υιοθεσία. Δεν γνώριζα. Άντε νια μερα ακόμη σε έμεινε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Smurf88 είπε:

@jazz και @karen σας εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία 🙏🙏🧿🧿 και εγώ embryolab είχα κάνει την προσπάθειά μου..

Ευχαριστούμε πολύ!!! Με το καλό το μωράκι σου!!!!❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η karen είπε:

Συμπτώματα άντε ρωτά να δουμε απαντησεις, Μαρή τι είναι αυτό που λένε στο χωριό σου;Κάνε μετάφραση. Δεν το διάβασα αυτό το θέμα υιοθεσία. Δεν γνώριζα. Άντε νια μερα ακόμη σε έμεινε 

Άσε τα έχω βάψει μαύρα... Πέμπτη απόγευμα πονουσα, Παρασκευή βράδυ πονουσα πιο πολύ, που έλεγα να πάρω ντεπον και μετά τίποτα... Σήμερα είπα να μην κάνω τις ενέσεις αλλά λέω άντε, μια ακόμα ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η jazz είπε:

Άσε τα έχω βάψει μαύρα... Πέμπτη απόγευμα πονουσα, Παρασκευή βράδυ πονουσα πιο πολύ, που έλεγα να πάρω ντεπον και μετά τίποτα... Σήμερα είπα να μην κάνω τις ενέσεις αλλά λέω άντε, μια ακόμα ... 

Μην τα βάφεις καθόλου μαύρα... δεν σημαίνουν τίποτα όλα αυτά όπως τα περιγράφεις.. Και εγώ μετά την ΕΤ  μεσα σε εκείνο το 12ημερο, είχα πόνους έντονους μερικές μέρες  και μερικές μέρες  τίποτα  και μια χαρά ήμουνα έγκυος.. και εγω δεν ήθελα να πάρω τα  φάρμακα! Μην τα βάφεις μαύρα με τίποτα!! Αύριο πρωί πρωί χοριακη και περιμένουμε  νέα σου!! 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lisaki 80 είπε:

Μην τα βάφεις καθόλου μαύρα... δεν σημαίνουν τίποτα όλα αυτά όπως τα περιγράφεις.. Και εγώ μετά την ΕΤ  μεσα σε εκείνο το 12ημερο, είχα πόνους έντονους μερικές μέρες  και μερικές μέρες  τίποτα  και μια χαρά ήμουνα έγκυος.. και εγω δεν ήθελα να πάρω τα  φάρμακα! Μην τα βάφεις μαύρα με τίποτα!! Αύριο πρωί πρωί χοριακη και περιμένουμε  νέα σου!! 
 

Ευχαριστώ κορίτσι υ!! Πολυυυυυ βαθιά μέσα μου υπάρχει μια ελπίδα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η jazz είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι υ!! Πολυυυυυ βαθιά μέσα μου υπάρχει μια ελπίδα.. 

Φυσικά και να ύπαρχει! Όχι μια αλλά πολλές! Εδώ μένεις μόνη σου δεν θα μείνεις τώρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η jazz είπε:

Άσε τα έχω βάψει μαύρα... Πέμπτη απόγευμα πονουσα, Παρασκευή βράδυ πονουσα πιο πολύ, που έλεγα να πάρω ντεπον και μετά τίποτα... Σήμερα είπα να μην κάνω τις ενέσεις αλλά λέω άντε, μια ακόμα ... 

Μη σε παίρνει από κάτω χωρίς λόγο κοπέλα μου, τα πονάκια μπορεί να είναι κ θετικό σημάδι!! Τα συμπτώματα δε διαφέρουν καθόλου από αυτά της περιόδου ποσο μάλλον με τόσα φάρμακα που παίρνουμε. Εύχομαι ένα τεράστιο νούμερο στη χοριακη!! 🤞🏻🤞🏻🤞🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η jazz είπε:

Ωραιότατο αρνητικό!!!

Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ, να προσπαθήσεις να είσαι δυνατή (όσο δύσκολο είναι) και να πάρεις το χρόνο σου ώστε να προσπαθήσεις ξανά! Το ξέρω το αίσθημα αυτό, ελπίζω όμως ότι όλες θα τα καταφέρουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η jazz είπε:

Ωραιότατο αρνητικό!!!

Δεν έχω λόγια αγαπημένη... πραγματικά! Να είσαι δυνατή και προσπάθησε όντως να ηρεμήσεις και να έχεις τη δύναμη για την επόμενη!!! Η Παναγία μας είναι μεγάλη!!! Θα το καταφέρετε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η jazz είπε:

Ωραιότατο αρνητικό!!!

Λυπάμαι πάρα πολύ πραγματικά και δεν μπορώ να καταλάβω και γιατί δεν πέτυχε.. τι στο καλό πια??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/11/2020 at 9:08 ΠΜ, ο/η jazz είπε:

Ωραιότατο αρνητικό!!!

Οχι ρε φιλη μου μας εκανες την καρδιά περιβόλι 💔😭δεν υπαρχουν λογια τι να πω οτο λυπάμαι οτι μην το βάζεις κατω ολα αυτα που ακούμε κάθε φορα σε μια αποτυχημένη μας προσπαθεια. Μας κούρασε ψυχικα. Πόνο θλίψη θυμό εγωισμό αμέτρητα γιατι; Δεν το περιμενα γιατι ειχες εμφυτεύσεις ασχέτως κατάληξη. Μια πελώρια αγκαλιά γλυκιά μου και την αγάπη μου💏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/11/2020 at 9:08 ΠΜ, ο/η jazz είπε:

Ωραιότατο αρνητικό!!!

Στεναχωρήθηκα τώρα πραγματικά που το διάβασα αυτό.... Τι να σου πω τώρα πραγματικά δεν έχω λόγια..... Θα ήθελα μόνο να σε πάρω μία αγκαλιά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...