Μετάβαση σε περιεχόμενο

Επιλογή κούνιας


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια!Επειδή θα παραγγείλω κούνια για το μωρό,θέλω μια γνώμη...Τι είναι καλύτερο?Μια πολυμορφική που μετα γίνεται και κρεβάτι,κομοδίνο κ.τ.λ.ή καλύτερα μια απλή?Αξίζουν δλδ τα επιπλάκια στην πολυμορφική ή τζάμπα λεφτά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Stella_kl είπε:

Γεια σας κορίτσια!Επειδή θα παραγγείλω κούνια για το μωρό,θέλω μια γνώμη...Τι είναι καλύτερο?Μια πολυμορφική που μετα γίνεται και κρεβάτι,κομοδίνο κ.τ.λ.ή καλύτερα μια απλή?Αξίζουν δλδ τα επιπλάκια στην πολυμορφική ή τζάμπα λεφτά?

Καλησπέρα!!! Δεν έχω ιδέα τι βολεύει! Και εγώ πρώτη φορά θα γίνω μανούλα! Νομίζω πως εξαρτάται και από το χώρο!! Εμένα η πολυμορφική δεν βολεύΕ γιατί δεν θα άνοιγαν τα συρταρια για όσο θα την έχω δίπλα μ!  Έτσι πήρα μια απλή με ρόδες να το κουνάω και όταν χρειαστεί!  Και όταν με το καλό μεγαλώσει το μωρό θα πάρουμε κρεβατακι που μπορεί να του αρέσει και κάποιο σχέδιο! Αλλά εξαρτάται από το χώρο και το τι αρέσει στην κάθε μια ! Με το καλό το μωράκι σου ❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Stella_kl είπε:

Γεια σας κορίτσια!Επειδή θα παραγγείλω κούνια για το μωρό,θέλω μια γνώμη...Τι είναι καλύτερο?Μια πολυμορφική που μετα γίνεται και κρεβάτι,κομοδίνο κ.τ.λ.ή καλύτερα μια απλή?Αξίζουν δλδ τα επιπλάκια στην πολυμορφική ή τζάμπα λεφτά?

Eγω πηρα αυτη κ ειμαι σιγουρη θα μας βολεψει μια χαρα ,θεωρω αξιζει https://www.irabebe.gr/vrefiko-domatio/vrefika-krevatakia-kounies/ira-krevati-nord-stroma-doro-78105_78105/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα. Κι εγώ απλή κούνια έχω πάρει κ μάλιστα υπερπηδησα το λίκνο που ούτως ή άλλως θα είναι μόνο για έξι μήνες. Πήρα κουνιτσα έως τεσσάρων ετών κ θα τον έχω δίπλα μου στο κρεβάτι. Την πήρα με Ρόδες γιατί πιστεύω έτσι θα βολεύει πιο πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/11/2020 at 8:14 ΜΜ, ο/η Stella_kl είπε:

Τελικά προς αυτήν κλείνω...την εχει πάρει καμία να μου πει γνώμη?

 

Screenshot_20201118-195734_Chrome.jpg

Καλημέρα κοπέλα μου, κ εγώ ακριβώς την ίδια κούνια πήρα. Με τη λογική να μας πάει μέχρι 4-5 ετών κ μετά να κάνουμε κατευθείαν το παιδικό δωμάτιο. Από ποιότητα κατασκευής προσωπικά για τα χρήματα της θεωρώ πως είναι εξαιρετική. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 9 months later...

Δε θα πάρω πολυμορφική. Έχω αποφασίσει να πάρω μια οικονομική λευκή minimal κούνια, πολύ πιθανόν από ΙΚΕΑ και να επενδύσω στο στρωματάκι που είναι πολύ σημαντικό για τα μωράκια μας και μετά θα πάμε σε κρεβατάκι. Υπερεκτιμημένες πιστεύω οι πολυμορφικές. 4/4 γνωστές μου δε τις χρησιμοποίησαν ιδιαίτερα το πρώτο έτος και με συμβούλευσαν να μην πάρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...