Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ωορρηξία και πρήξιμο στήθους


eirinaki34

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Sofoula28 είπε:

Παλι καλα γλιτωσες τα λεφτά 😂 εχω δωσει πάνω απο 150 ευρω σε τεστ τους 4 μηνες που προσπαθουμε!! Παρανοια 😂😂

Καλά δεν το συζητώ! Ότςν μου τα έφερε ο κούριερ που είχα ήδη αδιαθετήσει πήγα να του πω "ευτυχώς που άργησες, οικονομία μου έκανες" 😂😂😂😂 Τώρς λέω να παραγγείλω τεστ ωορρηξίας γι αυτό τον μήνα. Έχετε δει τις ταινίες που είναι πιο οικονομικές; αξίζουν λέτε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 259
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η mktsr είπε:

Καλά δεν το συζητώ! Ότςν μου τα έφερε ο κούριερ που είχα ήδη αδιαθετήσει πήγα να του πω "ευτυχώς που άργησες, οικονομία μου έκανες" 😂😂😂😂 Τώρς λέω να παραγγείλω τεστ ωορρηξίας γι αυτό τον μήνα. Έχετε δει τις ταινίες που είναι πιο οικονομικές; αξίζουν λέτε;;;

Δεν εχω ιδεα απ αυτα κορίτσι δεν εχω κανει ποτε !!! Πιο πολυ ενα της clear blue διαφημίζεται αλλα δεν ξερω καν πως λειτουργουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η eirinaki34 είπε:

Ναι ύστερα από αυτό θα κάνω τεστ αύριο και ότι γίνει ... Εγώ από βλακεία το έκανα ... Λέω για κάτσε να δω μωρέ ... Και με το που το βυθίζω στο κύπελλο κατευθείαν θετικό ... Λέω τι φάση ?? Ούτε όταν έκανα ωορρηξία δεν έκανε έτσι ... και μάλιστα έστειλα στη σελίδα που το πήρα μνμ και τους είπα τι μου συνέβη και μου είπαν να κάνω τεστ εγκυμοσύνης... Ααααααααααααχ μακάρι !!!!!!!!! 

Κοριτσακι μου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να βγει θετικοοοοο!!!!!!! Εχεις ολη την αγαπη μου και τη θετικη μου ενεργεια!!!!!! Περιμενω νεα σου!!!!!!!!!! 😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια Καλησπερα θελω κ εγω την βοήθεια σας.Την προηγ Τρίτη εκανα πρώτη φορα σπερματέγχυση με χάπια femara και ovitrel,μετα απο 2 μερες ενιωςα σαν τσιμπήματα στην μια πλευρα στις ωοθήκες κ για λίγα λεπτα μετα απο ωρα συσπάσεις ελαφριές .Απο προχθες βλεπω έντονες φλέβες στο στήθος μου γύρο απο τις θηλές.Εχει τυχει σε καμια; Λέτα να ειναι απο τις ορμόνες που ειχα παρει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/11/2020 at 9:37 ΠΜ, ο/η mktsr είπε:

Καλημέραααα!!!! Πού είναι το Ειρηνάκι;;; Μας έχει αφήσει με την αγωνία!!! 🥰🥰🥰🥰

Ας ελπίσουμε οτι ειναι απασχολημένη με κατι ευχάριστοοοο 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tonia09 είπε:

Κοριτσια Καλησπερα θελω κ εγω την βοήθεια σας.Την προηγ Τρίτη εκανα πρώτη φορα σπερματέγχυση με χάπια femara και ovitrel,μετα απο 2 μερες ενιωςα σαν τσιμπήματα στην μια πλευρα στις ωοθήκες κ για λίγα λεπτα μετα απο ωρα συσπάσεις ελαφριές .Απο προχθες βλεπω έντονες φλέβες στο στήθος μου γύρο απο τις θηλές.Εχει τυχει σε καμια; Λέτα να ειναι απο τις ορμόνες που ειχα παρει;

Καλησπερα κοριτσι! Δεν εχω ιδεα απο κατι τετοιο!! Το μονο που ξερω απο φιλη που εκανε εξωσωματικη, ειναι οτι της ειχε πει ο γιατρος να μην δωσει καθόλου βαση σε συμπτωματα κλπ και να κανει τεστ συγκεκριμενες μερες μετα και οχι νωρίτερα,διοτι λογω ορμονων που επαιρνε και φαρμάκων μπορει να νιώσει διαφορα ετσι κ αλλιως οποτε δεν εχει νοημα ! Δεν ξερω ομως αν εχει σχεση με τη δικη σου περιπτωση η οχι ! 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Sofoula28 είπε:

Ας ελπίσουμε οτι ειναι απασχολημένη με κατι ευχάριστοοοο 😍

Αυτό σκεφτόμουν κι εγώ μόλις τώρα!! Ελπίζω να είναι ευχάριστος ο λόγος που δεν παρακολουθεί το forum! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tonia09 είπε:

Κοριτσια Καλησπερα θελω κ εγω την βοήθεια σας.Την προηγ Τρίτη εκανα πρώτη φορα σπερματέγχυση με χάπια femara και ovitrel,μετα απο 2 μερες ενιωςα σαν τσιμπήματα στην μια πλευρα στις ωοθήκες κ για λίγα λεπτα μετα απο ωρα συσπάσεις ελαφριές .Απο προχθες βλεπω έντονες φλέβες στο στήθος μου γύρο απο τις θηλές.Εχει τυχει σε καμια; Λέτα να ειναι απο τις ορμόνες που ειχα παρει;

Καλησπέρα Τόνια! Δυστυχώς ούτε εγώ δεν έχω ανάλογη εμπειρία ώστε να μοιραστώ κάτι αντίστοιχο. Ελπίζω να είναι πετυχημένη η σπερματένγχυση παρόλαυτά και τα συμπτώματά σου να μην είναι τυχαία! Υποθέτω είναι νωρίς για να κάνεις τεστάκι, θα μπορούσες όμως να ζητήσεις από τον γιατρό σου να σου γράψει μια β χοριακή για σίγουρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η mktsr είπε:

Καλησπέρα Τόνια! Δυστυχώς ούτε εγώ δεν έχω ανάλογη εμπειρία ώστε να μοιραστώ κάτι αντίστοιχο. Ελπίζω να είναι πετυχημένη η σπερματένγχυση παρόλαυτά και τα συμπτώματά σου να μην είναι τυχαία! Υποθέτω είναι νωρίς για να κάνεις τεστάκι, θα μπορούσες όμως να ζητήσεις από τον γιατρό σου να σου γράψει μια β χοριακή για σίγουρα.

Μου εγραψε την αλλη Τρίτη θα την κανω .Απλα εχω πολυ αγχος κ λεω μηπως ηξερε καποια😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tonia09 είπε:

Μου εγραψε την αλλη Τρίτη θα την κανω .Απλα εχω πολυ αγχος κ λεω μηπως ηξερε καποια😊😊

Αχχχ αν περιμένεις από εμάς!! Χαχαχαχα!! Αν διάβασες παραπάνω περιμέναμε περίοδο και νομίζαμε ότι είμαστε εγκυούλες!! 😅😅😅😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η mktsr είπε:

Αχχχ αν περιμένεις από εμάς!! Χαχαχαχα!! Αν διάβασες παραπάνω περιμέναμε περίοδο και νομίζαμε ότι είμαστε εγκυούλες!! 😅😅😅😅

Αχαχα νομιζω ολες που το θελουμε τοσο πολυ νομίζουμε πως εχουμε συπτωματα.Εγω τελικα μιλησα μ τον ιατρό μ κ μ ειπε για τος φλέβες οτι ειναι απο τα οιστρογόνα 🙁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Tonia09 είπε:

Αχαχα νομιζω ολες που το θελουμε τοσο πολυ νομίζουμε πως εχουμε συπτωματα.Εγω τελικα μιλησα μ τον ιατρό μ κ μ ειπε για τος φλέβες οτι ειναι απο τα οιστρογόνα 🙁

Καλησπέρα! Πως πήγε η εξέταση; είχαμε υετικά αποτελέσματα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η mktsr είπε:

Καλησπέρα! Πως πήγε η εξέταση; είχαμε υετικά αποτελέσματα;

Οχι την σπερματέγχυση την ειχα κανει την προηγούμενη Τρίτη κ μου ειπε 8 του μηνος να παω να κανω χοριακη.Ακομα περιμενω κ εχω πολυ αγχος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/11/2020 at 6:41 ΜΜ, ο/η Sofoula28 είπε:

Ας ελπίσουμε οτι ειναι απασχολημένη με κατι ευχάριστοοοο 😍

Που να είναι το κορίτσι;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η mktsr είπε:

Που να είναι το κορίτσι;;;;

Δε ξερωωωω!!!! Κ εγω το σκεφτομαι!!! Ελπιζω να ειναι για καλο που χαθηκε !! 😞 εσυ τι γινεται κοριτσι σε τι φαση βρισκεσαι????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Sofoula28 είπε:

Δε ξερωωωω!!!! Κ εγω το σκεφτομαι!!! Ελπιζω να ειναι για καλο που χαθηκε !! 😞 εσυ τι γινεται κοριτσι σε τι φαση βρισκεσαι????

Εγώ τώρα είναι δύο μέρες που έχει τελειώσει η περίοδος και λέμε σιγά σιγά να ξεκινήσουμε! 😂😂 είπαμε να πάμε εντατικά όλο αυτό το μήνα γιατί ως τώρα χάναμε γόνιμες μέρες. Δεν λεχω παραγγείλει ακόμα τεστ ωορρηξίας βέβαια και λέω να περιμένω γιατί τόσο που αργούν τα κούριερ δεν θα έρθουν έγκαιρα... Εσύ σε τί φάση είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mktsr είπε:

Εγώ τώρα είναι δύο μέρες που έχει τελειώσει η περίοδος και λέμε σιγά σιγά να ξεκινήσουμε! 😂😂 είπαμε να πάμε εντατικά όλο αυτό το μήνα γιατί ως τώρα χάναμε γόνιμες μέρες. Δεν λεχω παραγγείλει ακόμα τεστ ωορρηξίας βέβαια και λέω να περιμένω γιατί τόσο που αργούν τα κούριερ δεν θα έρθουν έγκαιρα... Εσύ σε τί φάση είσαι;

Εγω ειμαι στις μερες που λοοογικα είναι οι γόνιμες αλλα ειπα αυτο το μηνα δεν θα τα κοιταω!!! Εντομεταξυ με επιασε ενα βραδυ κατι και παρηγγειλα τεστ ωορρηξίας δε ξερω πως μου ηρθε! Φυσικά ακομα δεν ηρθε η παραγγελια οποτε ειμαι στο plan A στα τυφλα αυτο το μηνα ! 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Sofoula28 είπε:

Εγω ειμαι στις μερες που λοοογικα είναι οι γόνιμες αλλα ειπα αυτο το μηνα δεν θα τα κοιταω!!! Εντομεταξυ με επιασε ενα βραδυ κατι και παρηγγειλα τεστ ωορρηξίας δε ξερω πως μου ηρθε! Φυσικά ακομα δεν ηρθε η παραγγελια οποτε ειμαι στο plan A στα τυφλα αυτο το μηνα ! 😂😂

Χαχαχχαα πόσο ίδιες;; κι εγώ βράδυ τα κανω αυτά! 😂😂😂 τωρα ελεγα να παρω κι όποτε έρθουν! Ποια πήρες τελικά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η mktsr είπε:

Χαχαχχαα πόσο ίδιες;; κι εγώ βράδυ τα κανω αυτά! 😂😂😂 τωρα ελεγα να παρω κι όποτε έρθουν! Ποια πήρες τελικά;

Και μετα λες χαζομαρα εκανα 😂 ενα clearblue πηρα αλλα να σου πω την αλήθεια δεν το εψαξα καθολου! Απλα μονο αυτο βρηκα και ηταν και σε "προσφορα" απο 35 ευρω στα 20 ε και λεω ας παρω αυτο!! Φυσικα εννοείται πως πηρα και τεστ εγκυμοσυνης μαζι να εχω καβα χαχαχαχαχαχαχ αλλα ακομα αφαντη η παραγγελια !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Sofoula28 είπε:

Και μετα λες χαζομαρα εκανα 😂 ενα clearblue πηρα αλλα να σου πω την αλήθεια δεν το εψαξα καθολου! Απλα μονο αυτο βρηκα και ηταν και σε "προσφορα" απο 35 ευρω στα 20 ε και λεω ας παρω αυτο!! Φυσικα εννοείται πως πηρα και τεστ εγκυμοσυνης μαζι να εχω καβα χαχαχαχαχαχαχ αλλα ακομα αφαντη η παραγγελια !!!

Χαχαχαχαχα άστα να πάνε! Κι εγώ περιμένω από την προηγούμενη Παρασκευή μια άλλη παραγγελία και εχθές στο tracking έλεγε ότι μου την έφερναν.. εχθές δεν ήρθε πάντως! Εχθές το βράδυ πήρα κι εγώ τεστ ωορρηξίας! Δεν νομίζω να προλάβει να έρθει αυτό το μήνα δεδομένου ότι τα τεστ εγκυμοσύνης που είχα πάρει έκαναν 2 εβδομάδες! Εγώ πήρα κάτι ταινίες να δοκιμάσω που είχαν καλές κριτικές. 20 ταινίες 13€. Το τεστ εγκυμοσύνης εννοείται είναι στο ντουλάπι! 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα πεταχτώ να σας πω ότι τα home test είναι πολύ καλά. Το τεστ εγκυμοσύνης εγώ το έκανα 3 μερες πριν την περίοδο βράδυ και είχε δείξει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Θα πεταχτώ να σας πω ότι τα home test είναι πολύ καλά. Το τεστ εγκυμοσύνης εγώ το έκανα 3 μερες πριν την περίοδο βράδυ και είχε δείξει.. 

Explain yourself! 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η mktsr είπε:

Explain yourself! 😂😂😂😂

Λοιπόν είχα παραγγείλει περισσότερο για τα τεστακια εγκυμοσύνης γιατί κρίμα τα 10αρικα έτσι. Βέβαια είχε προσφορά και ωορρηξιας. Δεν κατάφερα με την ωορρηξία βέβαια δεν προσπάθησα και πολύ. Τα τεστ εγκυμοσύνης παντως τέλεια 😂

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Μπράβο ρε κορίτσια!! Όλες μοντέλα μάλλον εγώ κάνω κάτι πολύ λάθος έχω πάρει 5 κιλά 😬
    • Θα έρθει κορίτσι μου σε όλες μας το μωράκι ♥️🥰 θα τα καταφέρουμε!!!!!
    • Σε ευχαριστώ Elk μου! Μόλις έγραψα το θέμα, η μικρή γέμισε δύο πάνες φουυυυυλ στα κακα, ευτυχώς με σύσταση πάστας χωρίς κλάματα!! Γουρλιδικο το φόρουμ 😂 Δοκίμασα σήμερα να της βάλω το αχλάδι μέσα σε αυτήν την πιπίλα την μεγάλη με τις τρύπες και της άρεσε πάρα πολύ. Το κρατούσε με το χεράκι της και ρουφούσε με μανία 🥰 Μετά της το έλιωσα με το πιρούνι και έφαγε λίγο. Νομίζω ο τελείως πουρές της κακοφαινεται. Θα δείξει πως θα πάει, αρχή είναι ακόμα, νομίζω πρέπει να δειξω περισσότερη υπομονή! 
    • Κλείσε κορίτσι μου ραντεβού με οδοντίατρο και μίλησε με τον γυναικολόγο σου ότι θα πας σε περίπτωση που χρειαστεί να μιλήσουν κ μεταξύ τους! Μπορούν να γίνουν κ ενέργειες και στην εγκυμοσύνη μη το αφήσεις γτ είναι χειρότερο! Περαστικά εύχομαι!
    • Πολύ συγκινητική η ιστορία του άντρα σου Αντωνια μου...!Και καταπληκτικό ότι τα κατάφερε τόσο καλά ένα αδύναμο εμβρυακι. 💖 Και αυξήθηκε  το αποθεμα σας!! Δεν μπορειτε βεβαια να επιλεξετε εσεις ποια-ες θα βαλετε. 😄 Το ξερεις, φανταζομαι. Οι γιατροί ξεκινουν συνηθως τις ετ από τα πιο δυνατά έμβρυα, ώστε να έχετε περισσότερες πιθανότητες.  Επίσης, η ποιότητα της βλαστοκυστης στην πραξη φαίνεται. Μακαρι να πετυχεις με την πρωτη, ολες αυτο ευχομαστε! Αλλα το σημαντικο ειναι να ειναι υγιεις αυτες που θα βαλεις, οχι μονο αριστες σύμφωνα με τους χαρακτηρισμους των εμβρυολογων. Το έχουμε δει πολλές φορές. Από αγάπη κ ενδιαφέρον στο λέω. Επειδή είναι η πρώτη σου προσπαθεια και καλό είναι να έχεις ολες τις πληροφορίες.😉  Προς το παρον ολα καλα πανε, μακαρι να συνεχίσουν ετσι!!🥰🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...