Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ωορρηξία και πρήξιμο στήθους


eirinaki34

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η eirinaki34 είπε:

Πραγματικά δεν ξέρω τι να κάνω για να το αποβάλλω όλο αυτό .... Μου είναι πολύ δύσκολο ... Τώρα μου έχει μπει στο μυαλό ότι ίσως έχει πρόβλημα ο άντρας μου ... Λέμε με τη νέα χρονιά να κάνει εξετάσεις και εκείνος ... Τι να πω ... Ψυχολογία χαλια

Κακο δε θα ηταν ! Μην απελπιζομαστε κοριτσια θετικη σκέψη και οσο γινεται ηρεμια !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 259
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Sofoula28 είπε:

Κακο δε θα ηταν ! Μην απελπιζομαστε κοριτσια θετικη σκέψη και οσο γινεται ηρεμια !!!!!!!

Πραγματικά αυτό χρειάζεται έχεις δίκιο ! Ας προσπαθήσουμε λοιπόν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου!!! Εγώ παραδόξως απολαμβάμω αυτή την περίοδο και ελπίζω στις εκετλασεις που θα κάνω αύριο να έχω καλύτερη προγεστερόνη μπας και σταματήσω με τα χάπια γενικά. 8/12 έχω το ετήσιο ραντεβού με την ενδοκρινολόγο οπότε θα την ρωτήσω όοοσα έχω μαζέψει αυτούς τους μήνες. Φυσικά κι εγώ θα τη ρωτήσω αν χρειάζεται να κάνει και ο άντρας μου εξετάσεις μιας και εγώ ψάχνομαι όπως και να έχει... Αν και πιστευω ότι ίσως μου πει ότι είναι νωρίς ακόμα. Απλά μπαίνω στα 34 και γενικά αν ήταν στο χέρι μου δεν θα ήθελα να καθυστερήσουμε άλλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mktsr είπε:

Κορίτσια μου!!! Εγώ παραδόξως απολαμβάμω αυτή την περίοδο και ελπίζω στις εκετλασεις που θα κάνω αύριο να έχω καλύτερη προγεστερόνη μπας και σταματήσω με τα χάπια γενικά. 8/12 έχω το ετήσιο ραντεβού με την ενδοκρινολόγο οπότε θα την ρωτήσω όοοσα έχω μαζέψει αυτούς τους μήνες. Φυσικά κι εγώ θα τη ρωτήσω αν χρειάζεται να κάνει και ο άντρας μου εξετάσεις μιας και εγώ ψάχνομαι όπως και να έχει... Αν και πιστευω ότι ίσως μου πει ότι είναι νωρίς ακόμα. Απλά μπαίνω στα 34 και γενικά αν ήταν στο χέρι μου δεν θα ήθελα να καθυστερήσουμε άλλο...

Εγώ αν διάβασες λίγο πιο πάνω είδα το πρωί αχνό καφέ αλλά ακόμα τίποτα ... Λογικά θα ξεκινήσει η ροή ...εύχομαι να είναι οι εξετάσεις σου τέλειες ... Και με την νέα χρονιά να έχεις αγκαλιά το μωράκι σου ... Και εγώ κοιτάω την ηλικία να ξέρεις και δεν θέλω και εγώ να καθυστερήσω ... Είμαι στα 30 εγώ ... Τι να πω ! Μακάρι να πραγματοποιηθεί αυτό το όνειρο μας ! Και συντομαααααα😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η eirinaki34 είπε:

Εγώ αν διάβασες λίγο πιο πάνω είδα το πρωί αχνό καφέ αλλά ακόμα τίποτα ... Λογικά θα ξεκινήσει η ροή ...εύχομαι να είναι οι εξετάσεις σου τέλειες ... Και με την νέα χρονιά να έχεις αγκαλιά το μωράκι σου ... Και εγώ κοιτάω την ηλικία να ξέρεις και δεν θέλω και εγώ να καθυστερήσω ... Είμαι στα 30 εγώ ... Τι να πω ! Μακάρι να πραγματοποιηθεί αυτό το όνειρο μας ! Και συντομαααααα😍😍😍

Αχ κοριτσια και εγω που είμαι ακομα στα 28 παλις τις ιδιες σκεψεις κανω! Δεν εχει να κανει η ηλικια νομιζω αλλα το ποσο το θελεις ! Αυτο το μηνα ειπα θα ειμαι χαλαρη! Δεν θα κοιταξω καθολου γόνιμες μερες και οπου βγει ! Καθως εχει κανει και ο άντρας μου (λογω της παλινδρομης) εξετασεις αλλα και εγω εκανα τωρα προληπτικα νομιζω οτι ειναι καθαρα θεμα αγχους πλεον.. οποτε γιατι να "χανουμε χρονο" λόγω του άγχους ??? Θα προσπαθησω να το δουλέψω! Κάντε και σεις το ίδιο!!!! Και τις γονιμες μερες να πετυχεις παλι ειναι πολλοι οι παράγοντες που επηρεάζουν και το αγχος ειναι ενας απ αυτους ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sofoula28 είπε:

Αχ κοριτσια και εγω που είμαι ακομα στα 28 παλις τις ιδιες σκεψεις κανω! Δεν εχει να κανει η ηλικια νομιζω αλλα το ποσο το θελεις ! Αυτο το μηνα ειπα θα ειμαι χαλαρη! Δεν θα κοιταξω καθολου γόνιμες μερες και οπου βγει ! Καθως εχει κανει και ο άντρας μου (λογω της παλινδρομης) εξετασεις αλλα και εγω εκανα τωρα προληπτικα νομιζω οτι ειναι καθαρα θεμα αγχους πλεον.. οποτε γιατι να "χανουμε χρονο" λόγω του άγχους ??? Θα προσπαθησω να το δουλέψω! Κάντε και σεις το ίδιο!!!! Και τις γονιμες μερες να πετυχεις παλι ειναι πολλοι οι παράγοντες που επηρεάζουν και το αγχος ειναι ενας απ αυτους ..

Άντε τοτεεεε αφού δεν υπάρχει κάποιο θέμα χαλάρωσε και θα έρθει με το καλό !! Στο εύχομαι ειλικρινά !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η eirinaki34 είπε:

Άντε τοτεεεε αφού δεν υπάρχει κάποιο θέμα χαλάρωσε και θα έρθει με το καλό !! Στο εύχομαι ειλικρινά !!!

Και εγω κοριτσακι μου το ευχομαι για ολες μας !!!! Αντε αφου δεν μας εκανε τη χαρη τώρα, να μας την κανει αυτο το μηνα !!!!!!!!!!! Χριστουγεννα έρχονται ας παει κατι ποοοοολυ καλα το 2020 !!!!!!!!!! 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Sofoula28 είπε:

Και εγω κοριτσακι μου το ευχομαι για ολες μας !!!! Αντε αφου δεν μας εκανε τη χαρη τώρα, να μας την κανει αυτο το μηνα !!!!!!!!!!! Χριστουγεννα έρχονται ας παει κατι ποοοοολυ καλα το 2020 !!!!!!!!!! 😍

Άντε μπας και δούμε καμία άσπρη μέρα φέτος !!!!! ❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η eirinaki34 είπε:

Άντε μπας και δούμε καμία άσπρη μέρα φέτος !!!!! ❣️❣️❣️

Κοριτσάκι μου να ξέρεις περιμένουμε με αγωνία τα νέα σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η mktsr είπε:

Κοριτσάκι μου να ξέρεις περιμένουμε με αγωνία τα νέα σου! 

Αν και δεν νομίζω να έχει γίνει κάτι λόγω άγχους έχω καθυστέρηση ... Αλλά όπως και να έχει θα σας ενημερώσω 😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η eirinaki34 είπε:

Αν και δεν νομίζω να έχει γίνει κάτι λόγω άγχους έχω καθυστέρηση ... Αλλά όπως και να έχει θα σας ενημερώσω 😘😘😘

Εγω αν ειχα καθυστερηση θα είχα κανει 15 τεστ πάντως χαρα στο κουραγιο σου 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Sofoula28 είπε:

Εγω αν ειχα καθυστερηση θα είχα κανει 15 τεστ πάντως χαρα στο κουραγιο σου 😂

Νιώθω ότι θα έρθει περίοδος έχω και κάτι πόνους οπότε περιμένω ! Από χθες τίποτα πάντως που είδα καφέ ... Ήμουν στο τσακ το πρωί να πάρω τεστ αλλά λέω άστο λίγο ακόμα .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η eirinaki34 είπε:

Νιώθω ότι θα έρθει περίοδος έχω και κάτι πόνους οπότε περιμένω ! Από χθες τίποτα πάντως που είδα καφέ ... Ήμουν στο τσακ το πρωί να πάρω τεστ αλλά λέω άστο λίγο ακόμα .....

Εσυ ξερεις το πως νιωθεις !!! Μακαρι να μην σου ερθει πάντως στο εύχομαι!!! 😊😊 παντως πραγματικα χαρα στο κουραγιο σου το ξαναλεω !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Sofoula28 είπε:

Εσυ ξερεις το πως νιωθεις !!! Μακαρι να μην σου ερθει πάντως στο εύχομαι!!! 😊😊 παντως πραγματικα χαρα στο κουραγιο σου το ξαναλεω !!! 

Πραγματικά κι εγώ απορώ με την αυτοσυγκράτηση! Εγώ ο μόνος λόγος που δεν εκανα τεστ αυτή τη φορά ήταν γιατί άργησε το κούριερ! 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Sofoula28 είπε:

Εσυ ξερεις το πως νιωθεις !!! Μακαρι να μην σου ερθει πάντως στο εύχομαι!!! 😊😊 παντως πραγματικα χαρα στο κουραγιο σου το ξαναλεω !!! 

Αχχααχχαχαχα κρατιεμαι γιατί λέω άδικα θα δώσω τα 15 ευρώ 😂😂😂εν τω μεταξύ πήγα και έκανα τεστ ωορρηξίας από περιέργεια ... Και μου βγήκε καταθετικό πιο πολύ θετικό και από τότε που είχα ωορρηξία... Τώρα αυτό τι σημαίνει δεν ξέρω ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η mktsr είπε:

Πραγματικά κι εγώ απορώ με την αυτοσυγκράτηση! Εγώ ο μόνος λόγος που δεν εκανα τεστ αυτή τη φορά ήταν γιατί άργησε το κούριερ! 😂😂😂😂

😂😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η eirinaki34 είπε:

Αχχααχχαχαχα κρατιεμαι γιατί λέω άδικα θα δώσω τα 15 ευρώ 😂😂😂εν τω μεταξύ πήγα και έκανα τεστ ωορρηξίας από περιέργεια ... Και μου βγήκε καταθετικό πιο πολύ θετικό και από τότε που είχα ωορρηξία... Τώρα αυτό τι σημαίνει δεν ξέρω ! 

Τι να πω κορίτσι πρώτη φορα το ακουω αυτο!!!!! Μηπως κανεις απλα διπλή ωορρηξία αυτο το μηνα ??? Αν μπορεις να διαχειριστεις την κατασταση καλως ,εγω στη θεση σου θα εκανα ενα τεστ εγκυμοσυνης παντως για να ηρεμησω! Απ το να το σκεφτεσαι και να σου δημιουργειται αγχος καλύτερα να ξερεις τι γινεται ! Οχι τπτ αλλο ,αλλα αν εισαι εγκυουλα τζαμπα ταλαιπωρεισαι με το να αναρωτιεσαι να κανεις τεστ ωορρηξίας κλπ!!!!!! ☺ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η mktsr είπε:

Πραγματικά κι εγώ απορώ με την αυτοσυγκράτηση! Εγώ ο μόνος λόγος που δεν εκανα τεστ αυτή τη φορά ήταν γιατί άργησε το κούριερ! 😂😂😂😂

Παλι καλα γλιτωσες τα λεφτά 😂 εχω δωσει πάνω απο 150 ευρω σε τεστ τους 4 μηνες που προσπαθουμε!! Παρανοια 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η eirinaki34 είπε:

Αχχααχχαχαχα κρατιεμαι γιατί λέω άδικα θα δώσω τα 15 ευρώ 😂😂😂εν τω μεταξύ πήγα και έκανα τεστ ωορρηξίας από περιέργεια ... Και μου βγήκε καταθετικό πιο πολύ θετικό και από τότε που είχα ωορρηξία... Τώρα αυτό τι σημαίνει δεν ξέρω ! 

Κορίτσι χωρίς να θέλω να σου δώσω ελπίδα. Μια κοπέλα πριν λίγο καιρό είχε κάνει τεστακι ωορρηξίας και εγκυμοσύνης και ηταν θετικά και τα δύο.. Απλά σου αναφέρω το ειχε γράψει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Clairy. είπε:

Κορίτσι χωρίς να θέλω να σου δώσω ελπίδα. Μια κοπέλα πριν λίγο καιρό είχε κάνει τεστακι ωορρηξίας και εγκυμοσύνης και ηταν θετικά και τα δύο.. Απλά σου αναφέρω το ειχε γράψει.. 

Καλησπέρα κορίτσι ... Το είχε γράψει εδώ στο σάιτ ?? Έψαχνα σήμερα τι μπορεί να σημαίνει αυτό αλλά δεν έβρισκα κάτι ... Εν τω μεταξύ έστειλα μνμ στη σελίδα που τα αγόρασα ότι έγινε αυτό σήμερα και μου είπαν να κάνω τεστ εγκυμοσύνης... Αύριο λέω να κάνω ένα .... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Sofoula28 είπε:

Τι να πω κορίτσι πρώτη φορα το ακουω αυτο!!!!! Μηπως κανεις απλα διπλή ωορρηξία αυτο το μηνα ??? Αν μπορεις να διαχειριστεις την κατασταση καλως ,εγω στη θεση σου θα εκανα ενα τεστ εγκυμοσυνης παντως για να ηρεμησω! Απ το να το σκεφτεσαι και να σου δημιουργειται αγχος καλύτερα να ξερεις τι γινεται ! Οχι τπτ αλλο ,αλλα αν εισαι εγκυουλα τζαμπα ταλαιπωρεισαι με το να αναρωτιεσαι να κανεις τεστ ωορρηξίας κλπ!!!!!! ☺ 

Ναι ύστερα από αυτό θα κάνω τεστ αύριο και ότι γίνει ... Εγώ από βλακεία το έκανα ... Λέω για κάτσε να δω μωρέ ... Και με το που το βυθίζω στο κύπελλο κατευθείαν θετικό ... Λέω τι φάση ?? Ούτε όταν έκανα ωορρηξία δεν έκανε έτσι ... και μάλιστα έστειλα στη σελίδα που το πήρα μνμ και τους είπα τι μου συνέβη και μου είπαν να κάνω τεστ εγκυμοσύνης... Ααααααααααααχ μακάρι !!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η eirinaki34 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι ... Το είχε γράψει εδώ στο σάιτ ?? Έψαχνα σήμερα τι μπορεί να σημαίνει αυτό αλλά δεν έβρισκα κάτι ... Εν τω μεταξύ έστειλα μνμ στη σελίδα που τα αγόρασα ότι έγινε αυτό σήμερα και μου είπαν να κάνω τεστ εγκυμοσύνης... Αύριο λέω να κάνω ένα .... 

Το ειχε γράψει σε ένα θέμα μέσα.. Θα προσπαθήσω να το βρω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Clairy. είπε:

Το ειχε γράψει σε ένα θέμα μέσα.. Θα προσπαθήσω να το βρω. 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η eirinaki34 είπε:

Ναι ύστερα από αυτό θα κάνω τεστ αύριο και ότι γίνει ... Εγώ από βλακεία το έκανα ... Λέω για κάτσε να δω μωρέ ... Και με το που το βυθίζω στο κύπελλο κατευθείαν θετικό ... Λέω τι φάση ?? Ούτε όταν έκανα ωορρηξία δεν έκανε έτσι ... και μάλιστα έστειλα στη σελίδα που το πήρα μνμ και τους είπα τι μου συνέβη και μου είπαν να κάνω τεστ εγκυμοσύνης... Ααααααααααααχ μακάρι !!!!!!!!! 

Κορίτσι μου καλό σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να βγει θετικό και το τεστ εγκυμοσύνης και να έχεις ένα σποράκι!!! Αν και πιστεύω ότι θα είναι όντως θετικό από αυτά που διαβάζω κι από την Κλαίρη! Έχεις όλη τη θετική μου ενέργεια κορίτσι μου! 😘😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η eirinaki34 είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!

Έψαξα λίγο στα θέματα του Οκτώβρη και Νοεμβρίου αλλά δε το βρίσκω.. Είναι και πολλές οι σελίδες. Αλλά είμαι σίγουρη ότι το είχε πει μια κοπέλα. Πάντως για να σου ειπαν και εκείνοι να κάνεις τεστακι δε χάνεις κάτι. Εκτός αν κάνεις χοριακή από εβδομάδα να είσαι σίγουρη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...