Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 10 ώρες, ο/η Tweema είπε:

Συμφωνώ μαζί σου... Ποιος ξέρει ομως...δυστυχώς δεν είναι όλοι οι άνθρωποι το ίδιο. 

Καλημέρα κορίτσια 🌺 νομίζω πως δεν κοιμήθηκα σχεδόν καθόλου όλο το βράδυ γιατί όλο ξυπνούσα..αρχικά στεναχωρέθηκα με την εξέλιξη και μετά σκεφτόμουν πως θα τα βγάλω πέρα...

Για τη βοήθεια που λέγαμε, θέλω να έρχεται επειδή το θέλει κάποιος...αν είναι να του το λέμε και να έρχεται από υποχρέωση και από πίσω να υπάρχει γκρίνια και μουρμούρα, ειλικρινά δεν τη θέλω τη βοήθεια! Γενικά η πεθερά είναι απούσα..το Νοέμβριο που ήμουν πάλι λίγο μέσα προληπτικά λόγω των καφέ μου έλεγε τι να κάνουμε κορίτσι μου κάνε υπομονή..μένω και μακριά, είναι και ο ιός στη μέση και άλλα τέτοια ωραία!! Το μακριά εδώ σημαίνει 15 λεπτά με το αυτοκίνητο, (άντε και 20) με τον πεθερό συνταξιούχο! Ξέρω και από άλλες φορές που χρειάστηκε έκτακτα να κρατήσει την μικρή..γύριζα από τη δουλειά και με περίμενε στην πόρτα με τα γυαλιά ηλίου, την τσάντα στον ώμο και το μωρό σαν τσουβαλι στο χέρι της..

Το καλό είναι ότι μίλησα με τον άντρα μου χθες και κατάλαβε ότι πρέπει να τρέξει και να κουραστεί λίγο παραπάνω για να μην περιμένουμε εξωτερική βοήθεια αλλά να κάνει αυτός όσα περισσότερα μπορεί..ελπίζω να πάνε όλα καλά και να φτάσουμε όσο πιο μακριά γίνεται 🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

Κοπέλα μου όλα καλά θα πάνε! Ευτυχώς που εντοπίστηκε το πρόβλημα γτ τώρα ξέρεις κ θα προστατευθείς. Σε άλλες κοπέλες έχει συμβεί αιφνιδίως κ έχουν γεννήσει πρόωρα γτ δεν είχε γίνει αντιληπτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Smurf88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια 🌺 νομίζω πως δεν κοιμήθηκα σχεδόν καθόλου όλο το βράδυ γιατί όλο ξυπνούσα..αρχικά στεναχωρέθηκα με την εξέλιξη και μετά σκεφτόμουν πως θα τα βγάλω πέρα...

Για τη βοήθεια που λέγαμε, θέλω να έρχεται επειδή το θέλει κάποιος...αν είναι να του το λέμε και να έρχεται από υποχρέωση και από πίσω να υπάρχει γκρίνια και μουρμούρα, ειλικρινά δεν τη θέλω τη βοήθεια! Γενικά η πεθερά είναι απούσα..το Νοέμβριο που ήμουν πάλι λίγο μέσα προληπτικά λόγω των καφέ μου έλεγε τι να κάνουμε κορίτσι μου κάνε υπομονή..μένω και μακριά, είναι και ο ιός στη μέση και άλλα τέτοια ωραία!! Το μακριά εδώ σημαίνει 15 λεπτά με το αυτοκίνητο, (άντε και 20) με τον πεθερό συνταξιούχο! Ξέρω και από άλλες φορές που χρειάστηκε έκτακτα να κρατήσει την μικρή..γύριζα από τη δουλειά και με περίμενε στην πόρτα με τα γυαλιά ηλίου, την τσάντα στον ώμο και το μωρό σαν τσουβαλι στο χέρι της..

Το καλό είναι ότι μίλησα με τον άντρα μου χθες και κατάλαβε ότι πρέπει να τρέξει και να κουραστεί λίγο παραπάνω για να μην περιμένουμε εξωτερική βοήθεια αλλά να κάνει αυτός όσα περισσότερα μπορεί..ελπίζω να πάνε όλα καλά και να φτάσουμε όσο πιο μακριά γίνεται 🙏🙏

Καλή σου μέρα έστω και αν είχες μια δυσκολη νύχτα! Σε είχα στο μυαλό μου από χθες που έκανες το ποστ. Εύχομαι να ηρεμήσεις σιγά σιγά με τις μέρες περισσότερο. Εγώ όπως έγραψα ήμουν δυόμιση με τρείς μήνες στο κρεβάτι εντελώς, με αιμορραγίες και άλλα προβλήματα να μην επεκταθω. Τον τελευταίο μήνα σηκώνομαι και φτιάχνω ένα φαγητό και πλένω με το ζόρι κανένα πιάτο. Δεν έχω αλλά παιδιά αλλά καταλαβαίνω πόσο δύσκολα θα ήταν αν είχα. Εγώ δεν έχω απολύτως κανέναν για βοήθεια κοντά. Μόνο εγώ κι ο άντρας μου. Ο οποίος το πήρε απόφαση και έμαθε να μαγειρεύει, καθαρίζει, ψωνίζει, τα πάντα και συγχρόνως να δουλεύει. Στο τσακ ήμουν να πάρω μια γυναίκα για καθάρισμα αλλά τέλος πάντων τα βολεψαμε. Αν δεις τα πολλά ζόρια και μπορείς οικονομικά πάρε μια γυναίκα να έρχεται για το παιδάκι σου ή για καθάρισμα. Μπορεί λεφτά να μη σου μείνουν αλλά θα είσαι ψυχολογικά πιο ήρεμη. Και αν δεν μπορεί ή αν δε θέλει η πεθερά σου να έρχεται, ας μην έρχεται. 🥰

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

@eleni5525 την καλύτερη συμβουλή έδωσες! Συμφωνώ απόλυτα!

Να σαι καλά! Φεύγω και εγώ για β επιπέδου τώρα! Επιτέλους μετά από ένα μήνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η eleni5525 είπε:

Να σαι καλά! Φεύγω και εγώ για β επιπέδου τώρα! Επιτέλους μετά από ένα μήνα!

Άντε άντε, καλά αποτελέσματα!! Εγώ έχω 2 βδομάδες ακόμα...με χάπια θα με έχετε σε λίγο 🤣😭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η eleni5525 είπε:

Να σαι καλά! Φεύγω και εγώ για β επιπέδου τώρα! Επιτέλους μετά από ένα μήνα!

Καλή επιτυχία σου εύχομαι 🥰🥰 όντως μου έδωσες πολύ καλή συμβουλή.καμια φορά όταν δεν μπορείς να έχεις βοήθεια το παίρνουν και οι άντρες αλλιώς απόφαση...όταν τη θεωρούν δεδομένη επαναπαυονται!! Πιστεύω θα το βρούμε στην πορεία.. ευτυχώς έρχεται η μαμά μου για την μικρή και μια στο τόσο θα παίρνω και μια κοπέλα να με βοηθάει με τις δουλειές.. τουλάχιστον να περάσουν αυτές οι 10 εβδομάδες και μετά θα είμαι πιο άνετη.. όταν έχεις και δεύτερο ανησυχείς και γι'αυτό 💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Καλή επιτυχία σου εύχομαι 🥰🥰 όντως μου έδωσες πολύ καλή συμβουλή.καμια φορά όταν δεν μπορείς να έχεις βοήθεια το παίρνουν και οι άντρες αλλιώς απόφαση...όταν τη θεωρούν δεδομένη επαναπαυονται!! Πιστεύω θα το βρούμε στην πορεία.. ευτυχώς έρχεται η μαμά μου για την μικρή και μια στο τόσο θα παίρνω και μια κοπέλα να με βοηθάει με τις δουλειές.. τουλάχιστον να περάσουν αυτές οι 10 εβδομάδες και μετά θα είμαι πιο άνετη.. όταν έχεις και δεύτερο ανησυχείς και γι'αυτό 💖💖

Από 32η βδομάδα και μετά θεωρούνται ασφαλή τα πράγματα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

Από 32η βδομάδα και μετά θεωρούνται ασφαλή τα πράγματα?

Στην μικρή μου ήταν ο τράχηλος 2,3 στην 32η εβδομάδα και δεν το δώσαμε σημασία..μου είχε πει ότι είναι φυσιολογική εξέλιξη..εφτασα μάλιστα να γεννήσω τελειομηνα χωρίς κανένα θέμα!!τώρα μου είπε η μαία ότι μετά τις 34 είμαστε πολύ καλά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Στην μικρή μου ήταν ο τράχηλος 2,3 στην 32η εβδομάδα και δεν το δώσαμε σημασία..μου είχε πει ότι είναι φυσιολογική εξέλιξη..εφτασα μάλιστα να γεννήσω τελειομηνα χωρίς κανένα θέμα!!τώρα μου είπε η μαία ότι μετά τις 34 είμαστε πολύ καλά..

Οκ κατάλαβα (νομίζω). Επανέρχομαι στο ότι το μωρό είναι καλά! Αυτό κράτα κ όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια.. 

Εκανα β επιπέδου όλα καλά δόξα το θεό κ ο τράχηλος 3,4 μια χαρά δηλαδή. Κοριτσάκι έχω τελικά. 

@Smurf88από την στιγμή που κατάλαβε ο άντρας σου θα τα πάτε σίγουρα τέλεια.. Εγώ στην 1η εγκ δεν έκανα τιποτα γιατί είχα αρκετά θέματα. Στο β τρίμηνο ξεκίνησα να μαγειρεύω καθιστή. Κάποια στιγμή πριν μπω στον μήνα μ φεραμε γυναίκα να κάνει μια γενική στο σπίτι. Όταν μπήκα στον μήνα μ έκανα τα πάντα εγώ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Καλημερα κορίτσια.. 

Εκανα β επιπέδου όλα καλά δόξα το θεό κ ο τράχηλος 3,4 μια χαρά δηλαδή. Κοριτσάκι έχω τελικά. 

@Smurf88από την στιγμή που κατάλαβε ο άντρας σου θα τα πάτε σίγουρα τέλεια.. Εγώ στην 1η εγκ δεν έκανα τιποτα γιατί είχα αρκετά θέματα. Στο β τρίμηνο ξεκίνησα να μαγειρεύω καθιστή. Κάποια στιγμή πριν μπω στον μήνα μ φεραμε γυναίκα να κάνει μια γενική στο σπίτι. Όταν μπήκα στον μήνα μ έκανα τα πάντα εγώ. 

 

Αντε να χαλαρώσεις και εσύ τώρα ❤️ ευχαριστημένη με την β επιπέδου εκεί;; Εγώ έχω έναν μήνα ακόμα για την β επιπέδου. Θα την κάνω όταν θα είμαι 22 και 6. 

Τον τράχηλο τον μετράνε στην Β επιπέδου κολπικα;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tweema είπε:

Καλημερα κορίτσια.. 

Εκανα β επιπέδου όλα καλά δόξα το θεό κ ο τράχηλος 3,4 μια χαρά δηλαδή. Κοριτσάκι έχω τελικά. 

@Smurf88από την στιγμή που κατάλαβε ο άντρας σου θα τα πάτε σίγουρα τέλεια.. Εγώ στην 1η εγκ δεν έκανα τιποτα γιατί είχα αρκετά θέματα. Στο β τρίμηνο ξεκίνησα να μαγειρεύω καθιστή. Κάποια στιγμή πριν μπω στον μήνα μ φεραμε γυναίκα να κάνει μια γενική στο σπίτι. Όταν μπήκα στον μήνα μ έκανα τα πάντα εγώ. 

Άντε τέλεια 💖💖 μπορείς να χαλαρώσεις τώρα!!! Θα γεμίσουμε κοριτσάκια!! Λίγο πολύ όλες έχουμε θέματα..τι κακό πράγμα και αυτό!! Και μια φίλη μου ήταν όπως εσύ και το πήγαινε βήμα βήμα..τελικά όμως γεννησες τελειομηνα ε;; Ευτυχώς και εγώ έχω την πρώτη τελειομηνη και είναι ευχάριστο αυτό..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tweema είπε:

Καλημερα κορίτσια.. 

Εκανα β επιπέδου όλα καλά δόξα το θεό κ ο τράχηλος 3,4 μια χαρά δηλαδή. Κοριτσάκι έχω τελικά. 

Όλα τέλεια δηλαδή !!! Μπράβο 😊😊😊

Γιατί λες τελικά? Σας είχαν πει αγοράκι αρχικά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

 

Αντε να χαλαρώσεις και εσύ τώρα ❤️ ευχαριστημένη με την β επιπέδου εκεί;; Εγώ έχω έναν μήνα ακόμα για την β επιπέδου. Θα την κάνω όταν θα είμαι 22 και 6. 

Τον τράχηλο τον μετράνε στην Β επιπέδου κολπικα;; 

Μου φάνηκε λιγότερο ομιλητικος από την αυχενική. Κανονικά τον τράχηλο τον μετράνε κολπικά. Στην 1η εγκυμοσύνη δεν μου τον μέτρησαν παρόλο που το ζήτησα αλλά ευτυχώς με κοίταξε η γυναικολόγος που είχα. Σήμερα με έξετασε κ κολπικά εκείνος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Άντε τέλεια 💖💖 μπορείς να χαλαρώσεις τώρα!!! Θα γεμίσουμε κοριτσάκια!! Λίγο πολύ όλες έχουμε θέματα..τι κακό πράγμα και αυτό!! Και μια φίλη μου ήταν όπως εσύ και το πήγαινε βήμα βήμα..τελικά όμως γεννησες τελειομηνα ε;; Ευτυχώς και εγώ έχω την πρώτη τελειομηνη και είναι ευχάριστο αυτό..

Ναι γέννησα 38+6 αν κ υπερηχογραφικα ήταν 8μερες μεγαλύτερος. Δεν είχα θέματα με τον τράχηλο όμως. Πέρασα άλλα εκεί.. Θα τα γράψω κάποια στιγμή. Τώρα κάνω ζωαρα αλλά μου έχει μείνει φόβος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

Όλα τέλεια δηλαδή !!! Μπράβο 😊😊😊

Γιατί λες τελικά? Σας είχαν πει αγοράκι αρχικά?

Κοριτσάκι μου είχε πει στην αυχενική. Αλλά μέχρι να γίνει η Β επιπέδου περιμένω ανατροπή κ στον μικρό μου το ίδιο έκανα. Δεν βοήθησε κ το μικρούλη τον περασμένο μήνα πιυ πήγα στον γιατρό να δει με σιγουριά φύλο. Είδατε κ η διαμάντω από το α τρίμηνο είχε αγόρι κ τελικά στην Β επιπέδου έγινε κορίτσι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tweema είπε:

Μου φάνηκε λιγότερο ομιλητικος από την αυχενική. Κανονικά τον τράχηλο τον μετράνε κολπικά. Στην 1η εγκυμοσύνη δεν μου τον μέτρησαν παρόλο που το ζήτησα αλλά ευτυχώς με κοίταξε η γυναικολόγος που είχα. Σήμερα με έξετασε κ κολπικά εκείνος. 

Α ναι;; μάλιστα.. Σε ρωτάω να ξέρω να προετοιμαστω αν θα μου κάνει και κολπικό υπέρηχο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τελείωσα κι εγώ με την β επιπέδου και ευτυχώς ήταν όλα καλά. Μιας και είναι θέμα συζήτησης, σήμερα δεν μου μέτρησε τράχηλο από κάτω μόνο από κοιλιά και προφορικά μου είπε απλά ότι είναι κλειστός. Στα χαρτιά που μου έδωσε μετά είδα ότι γράφει μήκος 5 εκ. Και σε σχέση με πόνους, κράμπες και τα σχετικά, μου είπε να ανησυχήσω αν έχω πόνους περιόδου. όχι ένα πόνο εδώ ένα πόνο εκεί, αλλά να έχουν κάποια συνέχεια και να μην περνάνε εύκολα με ξεκούραση. Εννοείται όταν πονάω αμέσως ξάπλα και ξεκούραση και αν χρειαστεί και ουτροτζεσταν από μόνη μου ( ήδη παίρνω συνεχόμενα από την αρχή της εγκυμοσύνης) . Επίσης αν έχω μεγάλη αύξηση υγρών ξαφνικά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Tweema είπε:

Μου φάνηκε λιγότερο ομιλητικος από την αυχενική. Κανονικά τον τράχηλο τον μετράνε κολπικά. Στην 1η εγκυμοσύνη δεν μου τον μέτρησαν παρόλο που το ζήτησα αλλά ευτυχώς με κοίταξε η γυναικολόγος που είχα. Σήμερα με έξετασε κ κολπικά εκείνος. 

Εμένα κάθε φορά με μετράει από τον υπέρηχο... Όπως κ στην 1η εγκυμοσύνη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η eleni5525 είπε:

Κορίτσια τελείωσα κι εγώ με την β επιπέδου και ευτυχώς ήταν όλα καλά. Μιας και είναι θέμα συζήτησης, σήμερα δεν μου μέτρησε τράχηλο από κάτω μόνο από κοιλιά και προφορικά μου είπε απλά ότι είναι κλειστός. Στα χαρτιά που μου έδωσε μετά είδα ότι γράφει μήκος 5 εκ. Και σε σχέση με πόνους, κράμπες και τα σχετικά, μου είπε να ανησυχήσω αν έχω πόνους περιόδου. όχι ένα πόνο εδώ ένα πόνο εκεί, αλλά να έχουν κάποια συνέχεια και να μην περνάνε εύκολα με ξεκούραση. Εννοείται όταν πονάω αμέσως ξάπλα και ξεκούραση και αν χρειαστεί και ουτροτζεσταν από μόνη μου ( ήδη παίρνω συνεχόμενα από την αρχή της εγκυμοσύνης) . Επίσης αν έχω μεγάλη αύξηση υγρών ξαφνικά. 

Κ εμένα υπέρηχο γραφικά με βλέπει.. Κ εγώ έχω πόνους. Αλλά δεν τον έχω ενημερώσει... Ανοίγει η λεκάνη. Κ πονάω πολύ νωρίτερα από ότι στη 1η εγκυμοσύνη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κ εμένα υπέρηχο γραφικά με βλέπει.. Κ εγώ έχω πόνους. Αλλά δεν τον έχω ενημερώσει... Ανοίγει η λεκάνη. Κ πονάω πολύ νωρίτερα από ότι στη 1η εγκυμοσύνη. 

Από ότι φαίνεται κάποιοι πόνοι είναι νορμάλ τελικά, τραβάει η μήτρα, ανοίγει η λεκάνη.. διάφορα... Πχ εγώ έχω και ένα μεγάλο ινομυωμα και προκαλεί κι αυτό πόνο σύμφωνα με τη γιατρό. Σε εμένα είναι πρώτη εγκυμοσύνη μου και τώρα μπορώ να πω ότι άρχισα να καταλαβαίνω πότε πρέπει να με ανησυχεί κάποιος πόνος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η eleni5525 είπε:

Από ότι φαίνεται κάποιοι πόνοι είναι νορμάλ τελικά, τραβάει η μήτρα, ανοίγει η λεκάνη.. διάφορα... Πχ εγώ έχω και ένα μεγάλο ινομυωμα και προκαλεί κι αυτό πόνο σύμφωνα με τη γιατρό. Σε εμένα είναι πρώτη εγκυμοσύνη μου και τώρα μπορώ να πω ότι άρχισα να καταλαβαίνω πότε πρέπει να με ανησυχεί κάποιος πόνος 

Εγώ έχω συνηθίσει από τον μικρό. Απλά αυτά τα είχα από τον 7ο μήνα κ μετά βαραινα τότε κ πολύ.. Τώρα με έπιασε νωρίτερα. Ανυπομονώ να πάω την Τρίτη στο γιατρο.. Να δω τι γίνεται εκεί μέσα.. Για ξεκούραση ούτε λόγος δυστυχώς.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να σας ρωτήσω κτ? Σήμερα νιώθω κτ περίεργο, σαν βάρος χαμηλά στην κοιλιά με τεντωμα κ ελαφρύ πόνο ταυτόχρονα. Τώρα που ξάπλωσα νιώθω καλύτερα. Αλλά δεν έκανα τίποτα κουραστικό, ισα ισα που έχω μέρες να πάω για το συνηθισμένο μου περπάτημα που είναι μπόλικο..Πρέπει να το πω στη γιατρό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

Κορίτσια να σας ρωτήσω κτ? Σήμερα νιώθω κτ περίεργο, σαν βάρος χαμηλά στην κοιλιά με τεντωμα κ ελαφρύ πόνο ταυτόχρονα. Τώρα που ξάπλωσα νιώθω καλύτερα. Αλλά δεν έκανα τίποτα κουραστικό, ισα ισα που έχω μέρες να πάω για το συνηθισμένο μου περπάτημα που είναι μπόλικο..Πρέπει να το πω στη γιατρό?

Αν είναι πολύ ασυνήθιστο και ανησυχείς πάρε να ηρεμήσεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...