Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Εφόσον μεγαλώνει όντως δε θα πρέπει να αγχώνεσαι.. 

Αυτό σκέφτηκα μετά... Ότι σχεδόν διπλασιαστηκε η καρδούλα χτυπούσε κανονικά....!!!!!σ ευχαριστώ για τον χρόνο σου... 💜🙏💜🙏💜🙏💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Rainbow31 είπε:

Αυτό σκέφτηκα μετά... Ότι σχεδόν διπλασιαστηκε η καρδούλα χτυπούσε κανονικά....!!!!!σ ευχαριστώ για τον χρόνο σου... 💜🙏💜🙏💜🙏💜

Μπράβο αυτό να σκέφτεσαι.. Ότι μεγαλώνει.. Ποτέ έχεις πάλι ραντεβου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Μπράβο αυτό να σκέφτεσαι.. Ότι μεγαλώνει.. Ποτέ έχεις πάλι ραντεβου; 

Κάθε βδομάδα πηγαίνω... Γιατί είχα 2 αποβολές και για να είμαι ήρεμη το έκανα έτσι προς το παρών.... (πολύ ήρεμη βλέπεις είμαι... Τι να σ πω χααχαχ) εσένα το πρώτο παιδάκι? Τι βδομάδα είσαι τώρα? 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Rainbow31 είπε:

Κάθε βδομάδα πηγαίνω... Γιατί είχα 2 αποβολές και για να είμαι ήρεμη το έκανα έτσι προς το παρών.... (πολύ ήρεμη βλέπεις είμαι... Τι να σ πω χααχαχ) εσένα το πρώτο παιδάκι? Τι βδομάδα είσαι τώρα? 😊

Καλά και εγώ κάθε εβδομάδα πήγαινα.. Και εγώ είχα μια βιοχημικη και μια αποβολή το καλοκαιρι. Είμαι 15 και 1 σήμερα.. Ναι το 1ο είναι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Tweema είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. Πως ειστε;; 

@Mariasmommy τα περισσότερα κορίτσια είναι έγκυος στο 1ο τους παιδάκι, είναι πολύ λογικό να αγχώνονται για το παραμικρό. Εδώ αγχωνομαι εγώ που είναι η 2η εγκυμοσύνη κ είμαι σίγουρη πως δεν είμαι η μοναδική!!Οι περισσότερες κοπέλες είχαν μια εγκυμοσύνη που δεν εξελίχθηκε.. Πολλές έχουν στο περιβάλλον τους είτε γιατρό είτε συγγενή είτε φίλη-ο που θα τους πουν κάτι κ θα τους αγχώσει... Οπότε ναι είναι πολύ λογικό να αγχώνονται κ να αγχωνομαστε. Εδώ είμαστε να τα λέμε να ήρεμουμε η μία την άλλη κλπ.. Ας είναι καλά τα μωράκια μας πάνω απ όλα. 

 

Δεν είπα ότι είναι παράλογο αλλά να χαλαρώσουν λίγο γιατί όλο αυτό σίγουρα δεν τους βοηθάει και δεν τους κάνει καλο!όποιος μας αγχώνει καλό θα είναι να του το κόβουμε!εννοείται πως για αυτό τα λέμε εδώ και για αυτό το είπα για να απολαύσουν την εγκυμοσύνη τους γιατί περνάει τόσο γρήγορα ο καιρός και είναι μια όμορφη περίοδος στην ζωή μας που δεν χρειάζεται τόσο άγχος και στρες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα είμαι καινούρια στην ομάδα τον Οκτώβριο έκανα πρώτη φορά σπερματεγχυση και τώρα που μιλάμε διανύω την 16η εβδομάδα. Το πρώτο τρίμηνο είχα έντονες ναυτίες και πόνο στο στήθος με το που μπήκα στο 4ο σταμάτησαν όλα. Το θέμα είναι ότι έχω αγχωθει γτ δεν ξέρω αν πηγαίνει καλά η εγκυμοσύνη, είναι η πρώτη μου εγκυμοσύνη και δεν έχω καθόλου πείρα και θα ήθελα τα φώτα σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μαρικαλλη είπε:

Καλησπέρα είμαι καινούρια στην ομάδα τον Οκτώβριο έκανα πρώτη φορά σπερματεγχυση και τώρα που μιλάμε διανύω την 16η εβδομάδα. Το πρώτο τρίμηνο είχα έντονες ναυτίες και πόνο στο στήθος με το που μπήκα στο 4ο σταμάτησαν όλα. Το θέμα είναι ότι έχω αγχωθει γτ δεν ξέρω αν πηγαίνει καλά η εγκυμοσύνη, είναι η πρώτη μου εγκυμοσύνη και δεν έχω καθόλου πείρα και θα ήθελα τα φώτα σας

Καλώς ήρθες στο club.. Καπως έτσι νιώθουμε οι περισσότερες εδώ.. Και εγώ τώρα διανύω την 16 (15 και 1) για την ακρίβεια και δεν νιώθω τίποτα. Απλα περιμένω για τον επόμενο υπέρηχο.. Το μόνο θετικό είναι ότι τις δύο τελευταίες εβδομάδες έχω κάνει 2 φορές εμετό πάλι.. Που και πάλι δεν δείχνει κάτι αυτό.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Καλώς ήρθες στο club.. Καπως έτσι νιώθουμε οι περισσότερες εδώ.. Και εγώ τώρα διανύω την 16 (15 και 1) για την ακρίβεια και δεν νιώθω τίποτα. Απλα περιμένω για τον επόμενο υπέρηχο.. Το μόνο θετικό είναι ότι τις δύο τελευταίες εβδομάδες έχω κάνει 2 φορές εμετό πάλι.. Που και πάλι δεν δείχνει κάτι αυτό.. 

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, θα κάνω υπομονή μέχρι τον επόμενο υπέρηχο που θα γίνει σε 10 ημέρες περίπου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Καλά και εγώ κάθε εβδομάδα πήγαινα.. Και εγώ είχα μια βιοχημικη και μια αποβολή το καλοκαιρι. Είμαι 15 και 1 σήμερα.. Ναι το 1ο είναι 

Σούπερ θα πάνε αυτή τη φορά λοιπόν..  Ας σκεφτόμαστε μόνο θετικα...!!!! Εγώ σ αυτή είμαι με ενέσεις ηπαρινης, σαλοσπιρ, utrogestan... Δεν το αφήνω να πάει πουθενά αυτή τη φορά το μικρό θαύματα κι.... 💜💜💜💜 Σου εύχομαι από καρδιάς να έρθουν όλα έτσι όπως θέλεις.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Rainbow31 είπε:

Σούπερ θα πάνε αυτή τη φορά λοιπόν..  Ας σκεφτόμαστε μόνο θετικα...!!!! Εγώ σ αυτή είμαι με ενέσεις ηπαρινης, σαλοσπιρ, utrogestan... Δεν το αφήνω να πάει πουθενά αυτή τη φορά το μικρό θαύματα κι.... 💜💜💜💜 Σου εύχομαι από καρδιάς να έρθουν όλα έτσι όπως θέλεις.... 

Και εγώ κάνω ενεσακια και προγεστερονη την κόβω σταδιακά τώρα.. Σαλοσπιρ δε μου έδωσε ο αιματολογος... Τώρα την Παρασκευή έχω ραντεβού μαζί του να δω πως θα συνεχίσουμε ❤️  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Και εγώ κάνω ενεσακια και προγεστερονη την κόβω σταδιακά τώρα.. Σαλοσπιρ δε μου έδωσε ο αιματολογος... Τώρα την Παρασκευή έχω ραντεβού μαζί του να δω πως θα συνεχίσουμε ❤️  

Καλημέρααααα!!!!!! Α εμείς έχουμε πολλά κοινά.... Θα κάνω και εγώ εξετάσεις στην 8η βδομάδα να δούμε πως θα συνεχίσουμε... Αν θα τα σταματήσω δηλαδή...!! 

Σήμερα βέβαια έκανα την ενεσουλα και πρώτη φορά βγήκε αίμα... Έκανα κάτι λάθος?? Λες να βρήκα κανένα αγγείο?? Επίσης έγινε και ένα μικρό καρουμπαλακι...ειχες εσύ κάτι αντίστοιχο?? 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Rainbow31 είπε:

Καλημέρααααα!!!!!! Α εμείς έχουμε πολλά κοινά.... Θα κάνω και εγώ εξετάσεις στην 8η βδομάδα να δούμε πως θα συνεχίσουμε... Αν θα τα σταματήσω δηλαδή...!! 

Σήμερα βέβαια έκανα την ενεσουλα και πρώτη φορά βγήκε αίμα... Έκανα κάτι λάθος?? Λες να βρήκα κανένα αγγείο?? Επίσης έγινε και ένα μικρό καρουμπαλακι...ειχες εσύ κάτι αντίστοιχο?? 

 

Πολλές κοπέλες κάνουμε ενεσακια σε αυτό εδώ το θέμα... Ναι μου έχει τύχει να βγάλει αιματακι και να κάνει γρομπαλακι.. Περνάει μετά από καποιες μέρες.. 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Rainbow31 είπε:

Καλημέρααααα!!!!!! Α εμείς έχουμε πολλά κοινά.... Θα κάνω και εγώ εξετάσεις στην 8η βδομάδα να δούμε πως θα συνεχίσουμε... Αν θα τα σταματήσω δηλαδή...!! 

Σήμερα βέβαια έκανα την ενεσουλα και πρώτη φορά βγήκε αίμα... Έκανα κάτι λάθος?? Λες να βρήκα κανένα αγγείο?? Επίσης έγινε και ένα μικρό καρουμπαλακι...ειχες εσύ κάτι αντίστοιχο?? 

 

Καλημέρα..κ εγώ στα ίδια με εσάς είμαι κορίτσια..κάνω ενεσουλες κ παίρνω κ σαλοσπιρ..όσον αφορά στο αίμα κ εμένα πολλές φορές έχει βγάλει,δν ξέρω το λόγο,επίσης κ καρουμπαλακι κάνει κάποιες φορές..θεωρώ πως δν είναι κάτι..εμένα η κοιλιά μου είναι όλο μελανιές από τις ενέσεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η DIAMANTW είπε:

Καλημέρα..κ εγώ στα ίδια με εσάς είμαι κορίτσια..κάνω ενεσουλες κ παίρνω κ σαλοσπιρ..όσον αφορά στο αίμα κ εμένα πολλές φορές έχει βγάλει,δν ξέρω το λόγο,επίσης κ καρουμπαλακι κάνει κάποιες φορές..θεωρώ πως δν είναι κάτι..εμένα η κοιλιά μου είναι όλο μελανιές από τις ενέσεις..

Λοιπόν θα σου πω τι κάνω πλέον εγώ κ μελανιες τέλος: τσιμπάω κ ανασηκώνω λίγο το δέρμα μου κ βάζω την ένεση αρκετά επιφανειακα, λίγο κάτω από το δέρμα δλδ. Κάνει μια φουσκάλα εκεί που μαζεύεται το υγρό, αλλά σε λίγη ώρα έχει απορροφηθεί πλήρως κ διαχέεται κανονικά. Κόλπο της γυναικολογου μου 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Liiida είπε:

Λοιπόν θα σου πω τι κάνω πλέον εγώ κ μελανιες τέλος: τσιμπάω κ ανασηκώνω λίγο το δέρμα μου κ βάζω την ένεση αρκετά επιφανειακα, λίγο κάτω από το δέρμα δλδ. Κάνει μια φουσκάλα εκεί που μαζεύεται το υγρό, αλλά σε λίγη ώρα έχει απορροφηθεί πλήρως κ διαχέεται κανονικά. Κόλπο της γυναικολογου μου 😉

Δν βάζεις όλη τη βελόνα μέσα στο δέρμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η DIAMANTW είπε:

Δν βάζεις όλη τη βελόνα μέσα στο δέρμα?

Το έκανα στην αρχή κ ήμουν σαν κακοποιημένο. Με είδε η γυναικολόγος κ μου είπε τον τρόπο που σου είπα. Επίσης όταν η κοιλιά γίνει τσίτα, πως θα μπαίνει τελείως μέσα η βελόνα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

Το έκανα στην αρχή κ ήμουν σαν κακοποιημένο. Με είδε η γυναικολόγος κ μου είπε τον τρόπο που σου είπα. Επίσης όταν η κοιλιά γίνει τσίτα, πως θα μπαίνει τελείως μέσα η βελόνα? 

Έτσι είμαι εγω τώρα.. αχαχχαχα..έχεις ένα δίκιο..το βράδυ που θα ξανακάνω θα δοκιμάσω τον τρόπο που μου είπες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η DIAMANTW είπε:

Έτσι είμαι εγω τώρα.. αχαχχαχα..έχεις ένα δίκιο..το βράδυ που θα ξανακάνω θα δοκιμάσω τον τρόπο που μου είπες..

Δες το κ πες μου αύριο! Μη φοβηθείς με το φουσκωματακι, φεύγει γρήγορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

Δες το κ πες μου αύριο! Μη φοβηθείς με το φουσκωματακι, φεύγει γρήγορα!

Το έκανα εγώ τώρα που την έκανα.. Δε φούσκωσε.. Λίγο το υγρό με έτσουξε μόνο... Με γωνία δε βάζεις τη βελόνα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Clairy. είπε:

Το έκανα εγώ τώρα που την έκανα.. Δε φούσκωσε.. Λίγο το υγρό με έτσουξε μόνο... Με γωνία δε βάζεις τη βελόνα; 

Ναι με γωνία. Ακόμα κι όταν την έβαζα μέχρι μέσα, πάντα με ετσουζε το υγρό, δε το γλιτώνουμε νομίζω. Εσπαγα και αγγεία κ ήμουν μια ομορφιά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/1/2021 at 1:41 ΜΜ, ο/η Sofoula28 είπε:

Καλησπερα!!! Εγω ξυπναω απ τον οργασμο σε συνδιασμο με πονους περιοδου γιαυτο αγχωθηκα ! Κραταει λιγα δευτερολεπτα και ολα καλα μετα .. χθες το βράδυ ειδα και λιγο μπεζ στο σκουπισμα αλλα σημερα ολα καλα .. θα περιμενω και αν δω οτι το ξαναπαθαινω θα επικοινωνησω με τον γιατρο μου.. ισως ειναι και αυτο που λες γτ κ εγω απ τη μερα που εμαθα για την εγκυμοσυνη δεν ειχαμε επαφες !!!

Ρώτησα τον γιατρό: σύνδρομο στέρησης λέει υπομονή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια ελπίζω να ειστε όλες καλά 😀 να ρωτήσω κάτι για την επαφή που λέγατε πιο πάνω, σας έχει πει ο γιατρός σας κάτι γι αυτό; Κι επίσης γιατί πρέπει να χρησιμοποιούμε προφυλακτικό; Εγώ δεν έχω σταματήσει καθόλου τις επαφές μου με τον άντρα μου από την ώρα που έμαθα ότι είμαι έγκυος και δεν χρησιμοποιούμε προφυλακτικό... δεν έχει δημιουργηθεί μια προστατευτική βλέννα στον τράχηλο που εμποδίζει την είσοδο στη μήτρα; Είναι επικίνδυνο για το μωρό;🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Ρώτησα τον γιατρό: σύνδρομο στέρησης λέει υπομονή...

Τον πηρα και εγω τελικα δεν άντεξα!! Αυτο μου ειπε πως ο οργανισμος ζηταει αυτο που δεν παιρνει!!! Για τα μπεζ υγρα μου ειπε πως μπορει απ τον εντονο οργασμο να τραυματιστηκε η μητρα ,μου συνέστησε ξεκουραση και οχι σεξ ! Μπορει να ειναι και τυχαιο φυσικα ειπε αλλα καλου κακου ξεκουραση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Alexey είπε:

Καλησπέρα κορίτσια ελπίζω να ειστε όλες καλά 😀 να ρωτήσω κάτι για την επαφή που λέγατε πιο πάνω, σας έχει πει ο γιατρός σας κάτι γι αυτό; Κι επίσης γιατί πρέπει να χρησιμοποιούμε προφυλακτικό; Εγώ δεν έχω σταματήσει καθόλου τις επαφές μου με τον άντρα μου από την ώρα που έμαθα ότι είμαι έγκυος και δεν χρησιμοποιούμε προφυλακτικό... δεν έχει δημιουργηθεί μια προστατευτική βλέννα στον τράχηλο που εμποδίζει την είσοδο στη μήτρα; Είναι επικίνδυνο για το μωρό;🙄

Κοίτα, ξέρω ότι πολλοί γιατροί δεν επιτρέπουν το σεξ κατά το 1ο τρίμηνο, άλλοι δεν έχουν πρόβλημα, αλλά σου λένε χαλαρά. Η δικιά μου είναι της πρώτης σχολής κ για προφυλακτικό δε μου είπε κτ. Στον 4ο τη ρώτησα κ μου είπε ότι μπορούμε ξανά. Πάντως αφού κι εσύ έχεις φτάσει 17η βδομάδα χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα, δε βρίσκω λόγο να αλλάξεις κτ τώρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Alexey είπε:

Καλησπέρα κορίτσια ελπίζω να ειστε όλες καλά 😀 να ρωτήσω κάτι για την επαφή που λέγατε πιο πάνω, σας έχει πει ο γιατρός σας κάτι γι αυτό; Κι επίσης γιατί πρέπει να χρησιμοποιούμε προφυλακτικό; Εγώ δεν έχω σταματήσει καθόλου τις επαφές μου με τον άντρα μου από την ώρα που έμαθα ότι είμαι έγκυος και δεν χρησιμοποιούμε προφυλακτικό... δεν έχει δημιουργηθεί μια προστατευτική βλέννα στον τράχηλο που εμποδίζει την είσοδο στη μήτρα; Είναι επικίνδυνο για το μωρό;🙄

Εμένα μου έχει πει να μην κάνω καθόλου λόγω αιμορραγίας. Το προφυλακτικό είναι σε περίπτωση που δεν προλαβαίνει να τραβηχτεί, γιατί το σπέρμα έχει μια ουσία που μπορεί να προκαλέσει συσπάσεις στη μήτρα. Εμάς μας είπε αργότερα άμα είμαι καλά και κάνουμε, απλώς να μην τελειώνει μέσα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...