Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

Έχω μπερδευτεί πως μετράμε του μήνες με βάση τις βδομάδες. Εγώ ας πούμε μόλις μπήκα 17η κ με το μυαλό μου λέω ότι μπήκα 5ο μήνα, αλλά η εφαρμογή που έχω κ κάποια σάιτ λένε ότι ο 5ος ξεκινάει από τη 18η βδομάδα, αρα έχουν τη 17η στον 4ο. @Starrr θύμισε μου σε ποιά βδομάδα είσαι! Άκυρο, είπες 15η, με συγχωρείς! 😊 Νιώθεις το μωρό από τώρα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

Έχω μπερδευτεί πως μετράμε του μήνες με βάση τις βδομάδες. Εγώ ας πούμε μόλις μπήκα 17η κ με το μυαλό μου λέω ότι μπήκα 5ο μήνα, αλλά η εφαρμογή που έχω κ κάποια σάιτ λένε ότι ο 5ος ξεκινάει από τη 18η βδομάδα, αρα έχουν τη 17η στον 4ο. @Starrr θύμισε μου σε ποιά βδομάδα είσαι! Άκυρο, είπες 15η, με συγχωρείς! 😊 Νιώθεις το μωρό από τώρα??

Ναι διότι ο τρίτος κ ο εκτός μήνας έχουν συν μια εβδομάδα. Κανονικά οι εγκυμοσύνη είναι δέκα μήνες. Όχι εννιά!!!. Δηλ 40 εβδομάδες!!!!!. Ναι το νιώθω όταν είμαι χαλαρή. Βράδυ η πρωί.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Το δεύτερο ναι... 15 εβδομάδα 

Σε καμιά εβδομάδα θα νιώθεις κανονικές κλωτσιές κ κινήσεις όλη μέρα 🥰🥰 έτσι άρχισε κ εμένα κ τώρα δε σταματάει!! Μόνο στον γιατρό κάθεται σούζα 😂😂 τα παιδιά μου κάτι έχουν με τους γιατρούς 😋😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!! 8 κιλά έχω πάρει μέχρι στιγμής κ είμαι στην 19η. Σε 3βδ έβαλα 3 κιλά. Τρώω βέβαια πολλά που δεν έτρωγα κ άλλες ποσότητες. Θα σταματησω που θα πάει.. 

@Smurf88έχω από το περασμένο Σάββατο πετρώματα, συσπάσεις δηλαδή γιαυτο κ πήγα στον γιατρό μια εβδ νωρίτερα. Αν δεν κάνω τίποτα μέσα στην ημέρα δεν έχω αν κάνω έχω συνήθως 1,2 φορές. Τα κλασσικά ξεκίνησα μαγνήσιο αλλά επειδή δεν είμαι κ πολύ φαν του κ δεν είναι ούτε ο γιατρός, μου είπε να το μειώσω. Είναι οι λεγομενες Braxton hicks αφου δεν ειναι συνεχόμενες. Εμένα μου είπε ξεκούραση.. Είχα κ στον μικρό συσπάσεις στον 4ο μήνα αλλά τότε δεν ήξερα τι ήταν. 

@Liiidaοπως τα διάβασες στα σαιτ ειναι οι μήνες. Όταν ξεκινήσεις να δίανυεις την 18η τότε μπαίνεις στον 5ο.. Άσχετο με τον ύπνο πως τα πας, έχεις ακόμα αϋπνίες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Liiida είπε:

Έχω μπερδευτεί πως μετράμε του μήνες με βάση τις βδομάδες. Εγώ ας πούμε μόλις μπήκα 17η κ με το μυαλό μου λέω ότι μπήκα 5ο μήνα, αλλά η εφαρμογή που έχω κ κάποια σάιτ λένε ότι ο 5ος ξεκινάει από τη 18η βδομάδα, αρα έχουν τη 17η στον 4ο. @Starrr θύμισε μου σε ποιά βδομάδα είσαι! Άκυρο, είπες 15η, με συγχωρείς! 😊 Νιώθεις το μωρό από τώρα??

 

IMG_20210115_174034.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!! Ελπίζω να είστε όλες καλα κ τα μωράκια σας! Το θέμα "κιλα" είναι πονεμένη ιστορία για μένα.. στην 16η εβδομάδα που είμαι τώρα είμαι συν 3 κιλά.. έχω μονίμως ένα άγχος που μου δημιούργησε η γιατρός μου κ δε με αφήνει να ευχαριστηθώ την εγκυμοσυνη μου.. φοβάμαι την επόμενη επίσκεψη μην δείξει η ζυγαριά κ άλλο κιλό. Προσέχω βέβαια αρκετά. Τρώω μικρά κ συχνά γεύματα μιας κ μου άνοιξε η όρεξη αλλά νομίζω ότι παχαινω κ άλλο.. αποφεύγω τη ζυγαριά καθώς μια δείχνει έτσι μια αλλιώς.. κοιλίτσα έχει αρχίσει να φαίνεται κάτι λίγο. Είναι όμως αυτό το καθισιο! Δεν δουλεύω κ πέρα από τις δουλειές του σπιτιού κ κανένα περπάτημα όταν έχει καλό καιρό γενικά κάθομαι.. εσείς κάνετε κάτι σε άσκηση??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Χαχα τι μυστικό τ έχω αλλάξει τα φώτα.. δε μπορώ να πω ότι πρόσεχα ιδιαίτερα με μικρά κ συχνά γεύματα ας πούμε.. γλυκά καθόλου αλλά δε τα ήθελα κιόλας. Στις γιορτές όμως έφαγα κ τούρτα κ τσουρέκι χαχα!! Κ απέξω παραγγέλναμε. Απλά το κακό είναι ότι οταν έτρωγα πίτογυρο η πίτσα 🍕 εμενε το κιλακι..τέλος 5ου αρχές 6ου μου άνοιξε η όρεξη το μεσημέρι κυρίως .. τώρα έχω ηρεμήσει.. 

απ' τη Δευτέρα που Μ είπε ο γιατρός να προσέχω ,κάνω  πιο μικρές μερίδες το μεσημέρι, περισσοτερα φρούτα κτλ.. είμαι 68δλδ τώρα αλλά με φοβίζει που λένε όλοι ότι παίρνουμε τα περισσότερα 7ο 8ο χαχα για να δούμε.. 

Χαχαχα. Εννοούσα για πώς καταφέρατε να έχετε δίδυμα! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Sofia0294 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Ελπίζω να είστε όλες καλα κ τα μωράκια σας! Το θέμα "κιλα" είναι πονεμένη ιστορία για μένα.. στην 16η εβδομάδα που είμαι τώρα είμαι συν 3 κιλά.. έχω μονίμως ένα άγχος που μου δημιούργησε η γιατρός μου κ δε με αφήνει να ευχαριστηθώ την εγκυμοσυνη μου.. φοβάμαι την επόμενη επίσκεψη μην δείξει η ζυγαριά κ άλλο κιλό. Προσέχω βέβαια αρκετά. Τρώω μικρά κ συχνά γεύματα μιας κ μου άνοιξε η όρεξη αλλά νομίζω ότι παχαινω κ άλλο.. αποφεύγω τη ζυγαριά καθώς μια δείχνει έτσι μια αλλιώς.. κοιλίτσα έχει αρχίσει να φαίνεται κάτι λίγο. Είναι όμως αυτό το καθισιο! Δεν δουλεύω κ πέρα από τις δουλειές του σπιτιού κ κανένα περπάτημα όταν έχει καλό καιρό γενικά κάθομαι.. εσείς κάνετε κάτι σε άσκηση??

Μήπως έχεις θέματακι με την τουαλέτα;; την προγεστερονη την έκοψες ή συνεχίζεις; Εγώ δεν κάνω καθόλου γυμναστική. Μόνο μία φορά έχω πάει ως τώρα για περπάτημα. Βέβαια η δουλειά μου απαιτεί ορθοστασία και αρκετά πέρα δώθε.. Οπότε γυρίζω σπίτι ήδη κουρασμένη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Μήπως έχεις θέματακι με την τουαλέτα;; την προγεστερονη την έκοψες ή συνεχίζεις; Εγώ δεν κάνω καθόλου γυμναστική. Μόνο μία φορά έχω πάει ως τώρα για περπάτημα. Βέβαια η δουλειά μου απαιτεί ορθοστασία και αρκετά πέρα δώθε.. Οπότε γυρίζω σπίτι ήδη κουρασμένη. 

Η αλήθεια είναι ότι δεν πάω κ κάθε μέρα τουαλέτα επειδη δεν τρώω πολύ αλλά έτσι ήμουν κ πριν.. δεν έπαιρνα ποτε προγεστερόνη.. απλά έχω πολύ χάλια μεταβολισμό κ πιστεύω ευθύνεται σε κάποιο βαθμό κ ο θυρεοειδής μου.. πάντα είχα θέμα με το μεταβολισμό.. χάνω δύσκολα παίρνω εύκολα.. Ε άρα εσύ δεν κάθεσαι κ πολύ.. εγώ αν έχει καλό καιρό κάνω 5-6 χιλιόμετρα γρήγορο περπάτημα αλλά αν ο καιρός είναι χάλια όπως τώρα μπορεί να περάσω κ όλη τη μέρα στον καναπέ με τρομερή βαρεμάρα βέβαια.. πφφφ έχω απελπιστεί.. πιστεύετε πως αν κάνω μικρά κ συχνά γεύματα πχ 5 γεύματα τη μέρα είναι καλύτερα απ'το να τρώω πχ 3 φορές μάξιμουμ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Sofia0294 είπε:

Η αλήθεια είναι ότι δεν πάω κ κάθε μέρα τουαλέτα επειδη δεν τρώω πολύ αλλά έτσι ήμουν κ πριν.. δεν έπαιρνα ποτε προγεστερόνη.. απλά έχω πολύ χάλια μεταβολισμό κ πιστεύω ευθύνεται σε κάποιο βαθμό κ ο θυρεοειδής μου.. πάντα είχα θέμα με το μεταβολισμό.. χάνω δύσκολα παίρνω εύκολα.. Ε άρα εσύ δεν κάθεσαι κ πολύ.. εγώ αν έχει καλό καιρό κάνω 5-6 χιλιόμετρα γρήγορο περπάτημα αλλά αν ο καιρός είναι χάλια όπως τώρα μπορεί να περάσω κ όλη τη μέρα στον καναπέ με τρομερή βαρεμάρα βέβαια.. πφφφ έχω απελπιστεί.. πιστεύετε πως αν κάνω μικρά κ συχνά γεύματα πχ 5 γεύματα τη μέρα είναι καλύτερα απ'το να τρώω πχ 3 φορές μάξιμουμ?

Αυτό θα σε συμβουλευε και ένας διατροφολόγος ανεξάρτητα από την εγκυμοσύνη πιστεύω. Δε χρειάζεται κάτι βαρύ στο ενδιάμεσο. Εγώ πχ μασουλαω μέχρι το μεσημεριανό αμύγδαλα κλπ κ το απόγευμα λίγη μαύρη σοκολάτα, καμία ελιά γτ είμαι του αλμυρου, τέτοια πράγματα. Αλλά έτσι λειτουργεί συνέχεια ο μεταβολισμός νομίζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Sofia0294 είπε:

Η αλήθεια είναι ότι δεν πάω κ κάθε μέρα τουαλέτα επειδη δεν τρώω πολύ αλλά έτσι ήμουν κ πριν.. δεν έπαιρνα ποτε προγεστερόνη.. απλά έχω πολύ χάλια μεταβολισμό κ πιστεύω ευθύνεται σε κάποιο βαθμό κ ο θυρεοειδής μου.. πάντα είχα θέμα με το μεταβολισμό.. χάνω δύσκολα παίρνω εύκολα.. Ε άρα εσύ δεν κάθεσαι κ πολύ.. εγώ αν έχει καλό καιρό κάνω 5-6 χιλιόμετρα γρήγορο περπάτημα αλλά αν ο καιρός είναι χάλια όπως τώρα μπορεί να περάσω κ όλη τη μέρα στον καναπέ με τρομερή βαρεμάρα βέβαια.. πφφφ έχω απελπιστεί.. πιστεύετε πως αν κάνω μικρά κ συχνά γεύματα πχ 5 γεύματα τη μέρα είναι καλύτερα απ'το να τρώω πχ 3 φορές μάξιμουμ?

Εγώ τέτοια γεύματα κάνω. Και προσπάθησε να μην τρως πάρα πολύ ψωμί τοστ κλπ. Επίσης μετα τις 7με 8 το πολύ δεν έχω καν όρεξη να φάω κάτι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tweema είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! 8 κιλά έχω πάρει μέχρι στιγμής κ είμαι στην 19η. Σε 3βδ έβαλα 3 κιλά. Τρώω βέβαια πολλά που δεν έτρωγα κ άλλες ποσότητες. Θα σταματησω που θα πάει.. 

@Smurf88έχω από το περασμένο Σάββατο πετρώματα, συσπάσεις δηλαδή γιαυτο κ πήγα στον γιατρό μια εβδ νωρίτερα. Αν δεν κάνω τίποτα μέσα στην ημέρα δεν έχω αν κάνω έχω συνήθως 1,2 φορές. Τα κλασσικά ξεκίνησα μαγνήσιο αλλά επειδή δεν είμαι κ πολύ φαν του κ δεν είναι ούτε ο γιατρός, μου είπε να το μειώσω. Είναι οι λεγομενες Braxton hicks αφου δεν ειναι συνεχόμενες. Εμένα μου είπε ξεκούραση.. Είχα κ στον μικρό συσπάσεις στον 4ο μήνα αλλά τότε δεν ήξερα τι ήταν. 

@Liiidaοπως τα διάβασες στα σαιτ ειναι οι μήνες. Όταν ξεκινήσεις να δίανυεις την 18η τότε μπαίνεις στον 5ο.. Άσχετο με τον ύπνο πως τα πας, έχεις ακόμα αϋπνίες; 

Μια από τα ίδια κ εγώ με τις Braxton Hicks...όλη μέρα είμαι στο πόδι όμως και μέχρι το μεσημέρι έχω τρελή κούραση! Δουλεύω και από το σπίτι κ γίνεται ένας χαμός 🙄🙄 μόνο η ξεκούραση μας σώζει!! Τώρα μου είπε ότι μπορώ να αρχίσω ξανά επαφές και περπάτημα αλλά όχι υπερβολές.. ευτυχώς μέχρι στιγμής μου συνέβη μόνο 1-2 φορές οπότε δεν ανησυχώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

Αυτό θα σε συμβουλευε και ένας διατροφολόγος ανεξάρτητα από την εγκυμοσύνη πιστεύω. Δε χρειάζεται κάτι βαρύ στο ενδιάμεσο. Εγώ πχ μασουλαω μέχρι το μεσημεριανό αμύγδαλα κλπ κ το απόγευμα λίγη μαύρη σοκολάτα, καμία ελιά γτ είμαι του αλμυρου, τέτοια πράγματα. Αλλά έτσι λειτουργεί συνέχεια ο μεταβολισμός νομίζω!

Γενικά προσπαθω να τρώω τροφές πλούσιες σε πρωτεΐνη κυρίως πχ, ταχίνι το πρωί με καμμία φρυγανιά, αμύγδαλα, γαλακτοκομικά, κρέας όσο μπορώ, τρώω φρουτα, εντάξει το μεσημέρι θα φάω ότι έχω κ αν φάω ψωμί θα φάω μαύρο κανα 2 φέτες. Αλλά δεν τρώω κάθε μέρα ψωμια.. απλά νομίζω πως οτι κ να φάω συνεχώς παχαινω.. δε ξέρω τι γίνεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Εγώ τέτοια γεύματα κάνω. Και προσπάθησε να μην τρως πάρα πολύ ψωμί τοστ κλπ. Επίσης μετα τις 7με 8 το πολύ δεν έχω καν όρεξη να φάω κάτι..

Ναι κ εγώ το ίδιο.. γενικά βράδυ δεν μπορώ να φάω.. Τρώω γιαουρτάκι με ξηρούς καρπούς ή φρούτο.. νομίζω ότι παίζει πολύ ρόλο ο μεταβολισμός.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tweema είπε:

 

@Liiidaοπως τα διάβασες στα σαιτ ειναι οι μήνες. Όταν ξεκινήσεις να δίανυεις την 18η τότε μπαίνεις στον 5ο.. Άσχετο με τον ύπνο πως τα πας, έχεις ακόμα αϋπνίες; 

Πως να πάω....χάλια πάω 🤣😭 Έχεις κι εσύ θέμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

Πως να πάω....χάλια πάω 🤣😭 Έχεις κι εσύ θέμα?

Ακόμα;; ποτέ θα κοιμηθείς εσύ παιδάκι μου; ενταξει δεν πάω καλά η αλήθεια είναι, καθόλου καλά. Νυστάζω αλλά με πιάνει κάτι κ όταν ξαπλώνω δεν μπορώ να κοιμηθώ. Κ ξυπνάω συνέχεια κ τα βραδια κ μένω κάνα 2-3ωρο ξύπνια κ μετά την μέρα νυστάζω κ είμαι χαλιά. 

@Sofia0294σε έχει αγχώσει πάρα πολύ η γιατρός σου.. Χαλάρωσε κορίτσι μου 3 κιλά δεν ειναι πολλά.. Κ εννοείται να κάνεις περισσότερα γεύματα κ για εσένα να μην πείνας αλλά κ για το μωρό. Δες κ μένα 8 παρακαλώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Sofia0294 είπε:

Ναι κ εγώ το ίδιο.. γενικά βράδυ δεν μπορώ να φάω.. Τρώω γιαουρτάκι με ξηρούς καρπούς ή φρούτο.. νομίζω ότι παίζει πολύ ρόλο ο μεταβολισμός.. 

Και εγώ δεν έχω φυσιολογικά κιλά. Ξεκίνησα με 65.5 και 1.61 δεν ήμουν ποτέ αδύνατη.. Πιστεύω ότι απλά τα κιλά με περιμένουν στη γωνία και θα σκάσουν όλα μαζί 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tweema είπε:

Ακόμα;; ποτέ θα κοιμηθείς εσύ παιδάκι μου; ενταξει δεν πάω καλά η αλήθεια είναι, καθόλου καλά. Νυστάζω αλλά με πιάνει κάτι κ όταν ξαπλώνω δεν μπορώ να κοιμηθώ. Κ ξυπνάω συνέχεια κ τα βραδια κ μένω κάνα 2-3ωρο ξύπνια κ μετά την μέρα νυστάζω κ είμαι χαλιά. 

Στα ίδια είμαστε! Απλά αυτο που έχω καταφέρει τον τελευταιο καιρο είναι όταν ξυπναω αχάραγα να μην απελπίζομαι, αλλά να χουζουρευω έστω κ έτσι ξεκουραζομαι λίγο παραπάνω. Μέσα στη μέρα όσο κουρασμένη κι αν είμαι δεν μπορώ να κοιμηθώ. Πάντα το ειχα αυτό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tweema είπε:

 

@Sofia0294σε έχει αγχώσει πάρα πολύ η γιατρός σου.. Χαλάρωσε κορίτσι μου 3 κιλά δεν ειναι πολλά.. Κ εννοείται να κάνεις περισσότερα γεύματα κ για εσένα να μην πείνας αλλά κ για το μωρό. Δες κ μένα 8 παρακαλώ.

Το ξέρω ότι με έχει αγχωσει κ πραγματικά αντί να απολαύσω την εγκυμοσυνη σκέφτομαι τα κιλά.. φαντάσου είχαν έρθει οι κουμπάροι μας σπίτι κ παραγγείλαμε πίτσα κ εγώ έφαγα το γιαουρτάκι μου κ δεν ακούμπησα την πίτσα.. ακόμα την κλαίω αυτή την πίτσα! 😂  παρ'όλα αυτά νομίζω ότι στο επόμενο ραντεβού θα έχω πάρει κ άλλο κιλό..  😒 τέλος πάντων.. τα πήρες μαζεμένα όμως?? Γιατί εγώ τα πήρα σε 1 μήνα βαση τα λεγόμενα της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Και εγώ δεν έχω φυσιολογικά κιλά. Ξεκίνησα με 65.5 και 1.61 δεν ήμουν ποτέ αδύνατη.. Πιστεύω ότι απλά τα κιλά με περιμένουν στη γωνία και θα σκάσουν όλα μαζί 😂

😂😂 πιστεύω ότι πρέπει να το δούμε με χιούμορ το όλο θέμα αλλιώς θα γίνουμε κάπως έτσι 🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Clairy. @Tweema ας ξεχάσουμε τα κιλά κ ας περάσουμε σε κάτι πιο πικάντικο.. με τη λίμπιντο τι γίνεται βρε κορίτσια? Έχετε καθόλου όρεξη?? Είχα ακούσει για ορμόνες κλπ αλλά εγώ τη βρίσκω με τον ύπνο μόνο! 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Sofia0294 είπε:

@Clairy. @Tweema ας ξεχάσουμε τα κιλά κ ας περάσουμε σε κάτι πιο πικάντικο.. με τη λίμπιντο τι γίνεται βρε κορίτσια? Έχετε καθόλου όρεξη?? Είχα ακούσει για ορμόνες κλπ αλλά εγώ τη βρίσκω με τον ύπνο μόνο! 😂😂

Εγώ να πω την αλήθεια εδώ και δύο εβδομάδες δεν έχω όρεξη ούτε να το σκεφτώ. Νιώθω ότι είναι όμως το άγχος που έχω αν όλα πάνε καλά. Γιατί βλέπω κάτι πολύ περίεργα όνειρα και ξυπνάω με επιθυμία. Μέχρι το βράδυ που γυρίζουμε σπίτι το έχω ξεχάσει. Εντωμεταξύ ο συντροφος μου δε θέλει να ακούσει καν για κανονικό σεξ.. Μόνο τα πρώτα.. Φοβάται. Εκτός ότι στο 1ο 3μηνο μας το ειχε απαγόρευση ο γιατρός. Τώρα δεν έχω πάει να τον ρωτήσω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...