Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

Καλά @Clairy.Δεν παίζει να κάνω αν είναι να δω αίμα.. Την τελευταία φορά αυτή που μου έκανε τεστ παπ με πέθανε ξ είχα 2 φορές αίμα. Πρώτη φορά τόσα χρόνια κάνω. Δεν παίζει να κάνω φοβάμαι.

@lactaki να πω την αλήθεια με προβλημάτισε κ εμένα όταν μου έδωσε αυτήν την απαντήση κ δεν έχω σταματήσει να το σκέφτομαι. Εννοείται όπως είπα θα πάω σε ενδοκρινολογο για θυροειδη κ σάκχαρο. Δεν θα κάθομαι κάθε μήνα να τα πληρώνω. Αλλά ουρά κ γενική αίματος δεν νομίζω ότι μπορούν να γράφουν. Εγώ στο επόμενο ραντεβού θα του πω θέλω κάθε μήνα έτσι.. Στο 1ο άλλαξα 3 γιατρούς κ οι 3 μου εγραγαν κάθε μήνα. Αν έχει πρόβλημα κανένα πρόβλημα αλλάζω γιατρό δεν έχω θέμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις Just now, ο/η Tweema είπε:

Καλά @Clairy.Δεν παίζει να κάνω αν είναι να δω αίμα.. Την τελευταία φορά αυτή που μου έκανε τεστ παπ με πέθανε ξ είχα 2 φορές αίμα. Πρώτη φορά τόσα χρόνια κάνω. Δεν παίζει να κάνω φοβάμαι.

@lactaki να πω την αλήθεια με προβλημάτισε κ εμένα όταν μου έδωσε αυτήν την απαντήση κ δεν έχω σταματήσει να το σκέφτομαι. Εννοείται όπως είπα θα πάω σε ενδοκρινολογο για θυροειδη κ σάκχαρο. Δεν θα κάθομαι κάθε μήνα να τα πληρώνω. Αλλά ουρά κ γενική αίματος δεν νομίζω ότι μπορούν να γράφουν. Εγώ στο επόμενο ραντεβού θα του πω θέλω κάθε μήνα έτσι.. Στο 1ο άλλαξα 3 γιατρούς κ οι 3 μου εγραγαν κάθε μήνα. Αν έχει πρόβλημα κανένα πρόβλημα αλλάζω γιατρό δεν έχω θέμα. 

Όπου νιώθεις εσύ ασφαλής. Δε παίζουμε με τέτοια.. δλδ συγνώμη έκανες στην αυχενική κ μετά τοξόπλασμα, ζάχαρο θηροειδη, κτλ. στη β επιπέδου?? Είναι πάρα πολύ.. δλδ άμα έχεις θέμα πχ με το ζάχαρο η αν απορρυθμιστηκε ο θηροειδης να μη το ξέρει?να το μάθεις στον 6ο ?    Άλλωστε απορώ , στο σβέρκο του κάθεσαι?Χαχα,  άλλωστε κ αυτός κέρδος έχει όταν σ γράφει εξετασεις τι θα πάθει.. αφού το θες να το κάνεις κ να του λες να σ γράφει όλο το πακέτο.. 

Εγώ κάτι άλλο ήθελα να ρωτήσω, θα ρωτήσω κ το γιατρό την Δευτέρα.. ξεκίνησα στον 4ο να παίρνω σίδηρο μαγνήσιο κτλ. Αυτά δε πρέπει να τα τσεκαρω κάποια στιγμή αν τα απορροφάει ο οργανισμός μου?γιατί προς το παρόν στις εξετάσεις του μήνα δε τα συμπεριλαμβάνουν .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Καλά @Clairy.Δεν παίζει να κάνω αν είναι να δω αίμα.. Την τελευταία φορά αυτή που μου έκανε τεστ παπ με πέθανε ξ είχα 2 φορές αίμα. Πρώτη φορά τόσα χρόνια κάνω. Δεν παίζει να κάνω φοβάμαι.

@lactaki να πω την αλήθεια με προβλημάτισε κ εμένα όταν μου έδωσε αυτήν την απαντήση κ δεν έχω σταματήσει να το σκέφτομαι. Εννοείται όπως είπα θα πάω σε ενδοκρινολογο για θυροειδη κ σάκχαρο. Δεν θα κάθομαι κάθε μήνα να τα πληρώνω. Αλλά ουρά κ γενική αίματος δεν νομίζω ότι μπορούν να γράφουν. Εγώ στο επόμενο ραντεβού θα του πω θέλω κάθε μήνα έτσι.. Στο 1ο άλλαξα 3 γιατρούς κ οι 3 μου εγραγαν κάθε μήνα. Αν έχει πρόβλημα κανένα πρόβλημα αλλάζω γιατρό δεν έχω θέμα. 

Γενικά στο pap είναι λογικό να δεις λίγο αίμα γιατι ξύνεται ο τράχηλος. Επίσης το τεστ παπ ειδικά σε εγκυμοσύνη δεν πας σε διαγνωστικό. Στο κάνει ο γυναικολόγος. Ξέρει σε τι βάθος πρέπει να μπει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Όπου νιώθεις εσύ ασφαλής. Δε παίζουμε με τέτοια.. δλδ συγνώμη έκανες στην αυχενική κ μετά τοξόπλασμα, ζάχαρο θηροειδη, κτλ. στη β επιπέδου?? Είναι πάρα πολύ.. δλδ άμα έχεις θέμα πχ με το ζάχαρο η αν απορρυθμιστηκε ο θηροειδης να μη το ξέρει?να το μάθεις στον 6ο ?    Άλλωστε απορώ , στο σβέρκο του κάθεσαι?Χαχα,  άλλωστε κ αυτός κέρδος έχει όταν σ γράφει εξετασεις τι θα πάθει.. αφού το θες να το κάνεις κ να του λες να σ γράφει όλο το πακέτο.. 

Εγώ κάτι άλλο ήθελα να ρωτήσω, θα ρωτήσω κ το γιατρό την Δευτέρα.. ξεκίνησα στον 4ο να παίρνω σίδηρο μαγνήσιο κτλ. Αυτά δε πρέπει να τα τσεκαρω κάποια στιγμή αν τα απορροφάει ο οργανισμός μου?γιατί προς το παρόν στις εξετάσεις του μήνα δε τα συμπεριλαμβάνουν .. 

Υποτίθεται όλα αυτά τα παίρνουμε εφοσον έχουμε έλλειψη. Στο 1ο με χαπακωσαν από την αρχή δεν ήξερα. Πολύ αργότερα όμως έμαθα. 

Κανονικά ναι πρέπει να τα ελέγχουν κάθε μήνα.. Το μαγνήσιο όμως δεν μπορούν να το δουν με απλή εξέταση μαγνησίου. Δλδ για να δει ο γιατρός ότι υπάρχει έλλειψη στο μαγνήσιο χρειάζεται εξειδικευμένες εξετάσεις. Κ τέλος πάντων αυτό το μαγνήσιο δεν είναι απαραίτητο στην εγκυμοσύνη. Εγώ ο μόνος λόγος που θα πάρω μαγνήσιο είναι μόνο αν έχω αρκετά πονακια για να με ηρεμεί. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Γενικά στο pap είναι λογικό να δεις λίγο αίμα γιατι ξύνεται ο τράχηλος. Επίσης το τεστ παπ ειδικά σε εγκυμοσύνη δεν πας σε διαγνωστικό. Στο κάνει ο γυναικολόγος. Ξέρει σε τι βάθος πρέπει να μπει. 

Καλά εγώ τώρα φοβάμαι,αληθεια.εμενα την πέρασμενη φορά μου το πήρε η μαία κ είχα αίμα.. Πότε δεν ξαναειχα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Υποτίθεται όλα αυτά τα παίρνουμε εφοσον έχουμε έλλειψη. Στο 1ο με χαπακωσαν από την αρχή δεν ήξερα. Πολύ αργότερα όμως έμαθα. 

Κανονικά ναι πρέπει να τα ελέγχουν κάθε μήνα.. Το μαγνήσιο όμως δεν μπορούν να το δουν με απλή εξέταση μαγνησίου. Δλδ για να δει ο γιατρός ότι υπάρχει έλλειψη στο μαγνήσιο χρειάζεται εξειδικευμένες εξετάσεις. Κ τέλος πάντων αυτό το μαγνήσιο δεν είναι απαραίτητο στην εγκυμοσύνη. Εγώ ο μόνος λόγος που θα πάρω μαγνήσιο είναι μόνο αν έχω αρκετά πονακια για να με ηρεμεί. 

Θα τον ρωτήσω... Ίσως επδ είμαι κ σε δίδυμη κύηση.. όπως κ να έχει θα τις προσθέσω στις εξετάσεις μου απ' τον άλλο μήνα να δω τι γίνεται.. το μαγνήσιο κάνει καλό γενικά κ στις συσπάσεις η αν δεις αίμα, η στον τράχηλο νομίζω... Εγώ δεν είχα κάτι μόνο μια φορά είδα λιγο ροζ λόγω χαμηλού πλακουντα.. αλλά όλα οκ τώρα.. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Καλά εγώ τώρα φοβάμαι,αληθεια.εμενα την πέρασμενη φορά μου το πήρε η μαία κ είχα αίμα.. Πότε δεν ξαναειχα. 

Εχεις κάποια ένδειξη για να κάνεις τεστ Παπ? Αλλιώς θεωρώ πως δεν είναι απαραίτητο ειδικά τώρα στην εγκυμοσύνη.. εννοειται ο,τι σ πει ο γιατρός σου... μόλις διάβασα : πως γυναίκες που δεν έχουν υποβληθεί στην εξέταση κατά την προηγούμενη διετία ή έχουν ιστορικό με παθολογικά τεστ Παπανικολάου, θα πρέπει να γίνεται λήψη στην αρχή της εγκυμοσύνης...  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Εχεις κάποια ένδειξη για να κάνεις τεστ Παπ? Αλλιώς θεωρώ πως δεν είναι απαραίτητο ειδικά τώρα στην εγκυμοσύνη.. εννοειται ο,τι σ πει ο γιατρός σου... μόλις διάβασα : πως γυναίκες που δεν έχουν υποβληθεί στην εξέταση κατά την προηγούμενη διετία ή έχουν ιστορικό με παθολογικά τεστ Παπανικολάου, θα πρέπει να γίνεται λήψη στην αρχή της εγκυμοσύνης...  

Όχι δεν έχω τίποτα απολύτως, απλά επειδή δεν έχω κανει το λέω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Κορίτσια ξέρετε τι είναι η θρομβοφιλια ;;

Ναι είναι μια τάση να πήζει το αίμα. Εδώ έχουμε αρκετές υποψία για θρομβοφιλια και κάνουμε αντιπηκτικες ενέσεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Κορίτσια ξέρετε τι είναι η θρομβοφιλια ;;

Όπως σου τα είπε κ η @Clairy. Συγκεκριμένα είναι η αυξημένη πιθανότητα δημιουργίας θρομβώσεων που εμποδίζουν την κυκλοφορία του αίματος προς συγκεκριμένες σημεία. Γτ ρωτάς? Σου είπε κτ ο γιατρός?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Clairy. είπε:

Ναι είναι μια τάση να πήζει το αίμα. Εδώ έχουμε αρκετές υποψία για θρομβοφιλια και κάνουμε αντιπηκτικες ενέσεις 

Εμένα με είπε επειδή έχω πολλές συσπάσεις και ποναω με είπε να πάω να κάνω τέτοια εξέταση να δω αν έχω και απλως με έπιασε άγχος μην έχει τίποτα το μωρό ( γιατί αυτό έπρεπε να με το είχε κανει η αλλη γυναικολόγος που ήμουν όταν έχασα το μωρό έπρεπε να το κάνει νεκροψία να δει αν έχω θρομβοφιλια η κάτι αλλά αυτή τπτ...) 

Και απλως άγχος πολύ και ήθελα να το μοοραστω μαζι σας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Κορίτσια όλα καλά καλά με το σπορακι ❤️ έκλεισα και αυχενική 28 Δεκέμβρη 

Το είδατε να κουνιέται??? Δεν έχει πολλή πλάκα?? 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Princess1312 είπε:

Εμένα με είπε επειδή έχω πολλές συσπάσεις και ποναω με είπε να πάω να κάνω τέτοια εξέταση να δω αν έχω και απλως με έπιασε άγχος μην έχει τίποτα το μωρό ( γιατί αυτό έπρεπε να με το είχε κανει η αλλη γυναικολόγος που ήμουν όταν έχασα το μωρό έπρεπε να το κάνει νεκροψία να δει αν έχω θρομβοφιλια η κάτι αλλά αυτή τπτ...) 

Και απλως άγχος πολύ και ήθελα να το μοοραστω μαζι σας..

Την 1η φορά οι γιατροί δεν ψάχνουν θρομβοφιλια. Από τη 2η αποβολή ή παλίνδρομη κ μετά το κοιτάνε (Εκτός κι αν υπάρχουν κι άλλα συμπτώματα).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Liiida είπε:

Την 1η φορά οι γιατροί δεν ψάχνουν θρομβοφιλια. Από τη 2η αποβολή ή παλίνδρομη κ μετά το κοιτάνε (Εκτός κι αν υπάρχουν κι άλλα συμπτώματα).

2 μωρά έχασα και αυτοί τίποτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

2 μωρά έχασα και αυτοί τίποτα 

Μάλιστα...έχεις απόλυτο δίκιο να εκνευρίζεσαι. Και ναι, να το κοιτάξεις. Βασικά όμως ο αρμόδιος γι αυτό το θέμα είναι ο αιματολογος. Μην αρκεστεις σε γυναικολόγο, δεν είναι το αντικείμενό τους. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Liiida είπε:

Μάλιστα...έχεις απόλυτο δίκιο να εκνευρίζεσαι. Και ναι, να το κοιτάξεις. Βασικά όμως ο αρμόδιος γι αυτό το θέμα είναι ο αιματολογος. Μην αρκεστεις σε γυναικολόγο, δεν είναι το αντικείμενό τους. 

Με ειπε σε ποια να πάω αιματολογο και την πείρα και με είπε αυτή αχχ θεέ μ... Με νοιάζει μην πάθει τίποτα το μωρακι μ το είδα 2 του μηνός και είχε το δαχτυλακι στο στόμα του μωρέ ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

Το είδατε να κουνιέται??? Δεν έχει πολλή πλάκα?? 😍

Ναι κουνήθηκε 2 3 φορές ❤️❤️ έχει μεγαλώσει.. Δε θυμάμαι πόσο μου είπε και ξέχασα να πάρω και τον υπέρηχο.. Μου έγραψε καλλιέργεια κολπικου να κάνω. Μου είπε για εκείνον ότι δεν χρειάζεται να πάω ξανά μέχρι την αυχενική αλλά αν νιώσω οτι θέλω να το δω να τον πάρω τηλ να πεταχτώ να το ακούσουμε όποτε θέλω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Με ειπε σε ποια να πάω αιματολογο και την πείρα και με είπε αυτή αχχ θεέ μ... Με νοιάζει μην πάθει τίποτα το μωρακι μ το είδα 2 του μηνός και είχε το δαχτυλακι στο στόμα του μωρέ ❤

Κοίτα και εγω στην 1η βιοχημική δεν ήξερα αν είχα ή όχι απλά ο γιατρός μου είχε δώσει προληπτικά σαλοσπιρ γιατί η μαμά μου έχει θρομβοφιλια. Το ανακαλύψαμε μετά από έμφραγμα και εγκεφαλικό που έπαθε. Με το που έπαθα την πρώτη βιοχημικη έκανα όλες τις εξετάσεις. Και τις γονιδιακες και τις επίκτητης θρομβοφιλιας. Πήγα σε αιματολογο και με καθοδήγησε.. Δεν είχα στην ουσία κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα αλλά προληπτικά κάνω ενεσακια λόγο και της αποβολής.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Κοίτα και εγω στην 1η βιοχημική δεν ήξερα αν είχα ή όχι απλά ο γιατρός μου είχε δώσει προληπτικά σαλοσπιρ γιατί η μαμά μου έχει θρομβοφιλια. Το ανακαλύψαμε μετά από έμφραγμα και εγκεφαλικό που έπαθε. Με το που έπαθα την πρώτη βιοχημικη έκανα όλες τις εξετάσεις. Και τις γονιδιακες και τις επίκτητης θρομβοφιλιας. Πήγα σε αιματολογο και με καθοδήγησε.. Δεν είχα στην ουσία κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα αλλά προληπτικά κάνω ενεσακια λόγο και της αποβολής.

Κατάλαβα που της κανείς αυτές της ενέσεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Κατάλαβα που της κανείς αυτές της ενέσεις

Στην κοιλιά.. Δεν είναι κανονική βελόνα.. Δεν πονάει τόσο.. Λίγο μελανιτσα κάνεις καμιά φορά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Στην κοιλιά.. Δεν είναι κανονική βελόνα.. Δεν πονάει τόσο.. Λίγο μελανιτσα κάνεις καμιά φορά.. 

Ααα κατάλαβα αχ θεέ μ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Ααα κατάλαβα αχ θεέ μ 

Κάνουμε οι περισσότερες από εδώ.. Σκέψου ότι αν χρειαστεί είναι για το παιδάκι σου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Κάνουμε οι περισσότερες από εδώ.. Σκέψου ότι αν χρειαστεί είναι για το παιδάκι σου.. 

Το ξέρω με νοιάζει να είναι καλά αυτό δεν κανει κακό στα μωρά μας ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...