Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ για τα ενθαρρυντικά σας λόγια.. αλήθεια νιώθω καλύτερα! Σε λίγο θα μ λυθούν όλες μ οι απορίες διότι αυτή τη στιγμή βρίσκομαι σε μια κλινική στην οποία βρισκεται η γιατρός μου κ μου είπε να πάω να μου κάνει υπέρηχο να μου φύγει το αγχος.. είναι υπέροχη ρε κορίτσια αλήθεια! Με προσέχει πάρα πολύ κ από την πρώτη στιγμή ένιωσα ασφάλεια κ σιγουριά μαζί της.. δε θα άντεχα μέχρι αύριο η αλήθεια είναι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Sofia0294 είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ για τα ενθαρρυντικά σας λόγια.. αλήθεια νιώθω καλύτερα! Σε λίγο θα μ λυθούν όλες μ οι απορίες διότι αυτή τη στιγμή βρίσκομαι σε μια κλινική στην οποία βρισκεται η γιατρός μου κ μου είπε να πάω να μου κάνει υπέρηχο να μου φύγει το αγχος.. είναι υπέροχη ρε κορίτσια αλήθεια! Με προσέχει πάρα πολύ κ από την πρώτη στιγμή ένιωσα ασφάλεια κ σιγουριά μαζί της.. δε θα άντεχα μέχρι αύριο η αλήθεια είναι.. 

Τέλεια, να μας ενημερώσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια... Όλα καλά! Ήταν εκεί κ το ακούσαμε κ κούνησε κ τα χεράκια του 🙏🙏 περιττό να σας πω ότι πήγα κ γύρισα από το αγχος μου! Ο άντρας μου με ξεχεσε βέβαια γιατι χθες του επρηξα το συκωτι από το αγχος μου.. Μα καλά οι άντρες δεν αγχώνονται καθόλου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Sofia0294 είπε:

Κορίτσια... Όλα καλά! Ήταν εκεί κ το ακούσαμε κ κούνησε κ τα χεράκια του 🙏🙏 περιττό να σας πω ότι πήγα κ γύρισα από το αγχος μου! Ο άντρας μου με ξεχεσε βέβαια γιατι χθες του επρηξα το συκωτι από το αγχος μου.. Μα καλά οι άντρες δεν αγχώνονται καθόλου??

Δε φαντάζεσαι πόσο κουράγιο μου δίνεις...

Αγχώνονται οι καημένοι αλλά το παίζουν άνετοι για χάρη μας. Και επίσης εμείς βιώνουμε την εγκυμοσύνη, στην αρχή ειδικά που δεν μας φαίνεται αποκλειστικά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Liiida είπε:

Δε φαντάζεσαι πόσο κουράγιο μου δίνεις...

Αγχώνονται οι καημένοι αλλά το παίζουν άνετοι για χάρη μας. Και επίσης εμείς βιώνουμε την εγκυμοσύνη, στην αρχή ειδικά που δεν μας φαίνεται αποκλειστικά. 

Ναι να ησυχάσεις γιατί όλα πάνε καλά!! Θα το δεις κ θα ηρεμήσεις κ εσύ!! Εγώ γενικά δεν είμαι αγχώδης άτομο κ χθες πήγα κ γύρισα από το αγχος μου.. απλά είναι αυτό που είπες, ότι στην αρχή που δε νιώθουμε κ πολλά πολλά κ ειδικά στην πρώτη εγκυμοσυνη λογικό είναι να αγχωνομαστε.. αύριο έχεις το πρωί ραντεβού είπες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Sofia0294 είπε:

Κορίτσια... Όλα καλά! Ήταν εκεί κ το ακούσαμε κ κούνησε κ τα χεράκια του 🙏🙏 περιττό να σας πω ότι πήγα κ γύρισα από το αγχος μου! Ο άντρας μου με ξεχεσε βέβαια γιατι χθες του επρηξα το συκωτι από το αγχος μου.. Μα καλά οι άντρες δεν αγχώνονται καθόλου??

Μπράβο κορίτσι μου!! 

Καλέ αγχώνονται.. Ο δικός μου τουλάχιστον οπότε με βλέπει κάπως μου λέει έχεις άγχος ε;; δεν αισθάνεσαι τίποτα; πάμε για υπέρηχο.. Κ είναι το 2ο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Sofia0294 είπε:

Ναι να ησυχάσεις γιατί όλα πάνε καλά!! Θα το δεις κ θα ηρεμήσεις κ εσύ!! Εγώ γενικά δεν είμαι αγχώδης άτομο κ χθες πήγα κ γύρισα από το αγχος μου.. απλά είναι αυτό που είπες, ότι στην αρχή που δε νιώθουμε κ πολλά πολλά κ ειδικά στην πρώτη εγκυμοσυνη λογικό είναι να αγχωνομαστε.. αύριο έχεις το πρωί ραντεβού είπες??

Το απόγευμα δυστυχώς ☹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ είμαι χαλιά ξυπνησα 6 το πρωί ξανά κοιμηθικα 9 και ξυπνησα τώρα ο Λεμός μ είναι λίγο κάπως και ακόμα μέσα μ έχω ενα αχγος οτι κάτι δεν παει καλά χθες που έστειλα των γιατρό μ με είπε οτι το μωρό σου μεγαλώνει φυσιολογικά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sofia0294 είπε:

Κορίτσια... Όλα καλά! Ήταν εκεί κ το ακούσαμε κ κούνησε κ τα χεράκια του 🙏🙏 περιττό να σας πω ότι πήγα κ γύρισα από το αγχος μου! Ο άντρας μου με ξεχεσε βέβαια γιατι χθες του επρηξα το συκωτι από το αγχος μου.. Μα καλά οι άντρες δεν αγχώνονται καθόλου??

Είδες όλα καλά είναι.. Θα πάνε όλα καλά τα πράγματα για όλες μας.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Κορίτσια εγώ είμαι χαλιά ξυπνησα 6 το πρωί ξανά κοιμηθικα 9 και ξυπνησα τώρα ο Λεμός μ είναι λίγο κάπως και ακόμα μέσα μ έχω ενα αχγος οτι κάτι δεν παει καλά χθες που έστειλα των γιατρό μ με είπε οτι το μωρό σου μεγαλώνει φυσιολογικά 

Βράσε νεράκι κ βάλε τζιντζερ λεμόνι κ μέλι για τον λαιμό σου. 

10 του μήνα έχεις να πας στον γιατρό καλά θυμάμαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tweema είπε:

Βράσε νεράκι κ βάλε τζιντζερ λεμόνι κ μέλι για τον λαιμό σου. 

10 του μήνα έχεις να πας στον γιατρό καλά θυμάμαι; 

Ναι Παναγία μου 10 δεν μπορώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Princess1312 είπε:

Ναι Παναγία μου 10 δεν μπορώ 

Πες να σου βάλει έναν υπέρηχο βρε κορίτσι μου.. Έχεις πολλές μέρες μπροστά σου κ εισαι πολύ αγχωμένη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tweema είπε:

Πες να σου βάλει έναν υπέρηχο βρε κορίτσι μου.. Έχεις πολλές μέρες μπροστά σου κ εισαι πολύ αγχωμένη. 

Να των πω εγώ αλλά αυτός δεν ξέρω αν μπορεί θα με πει να κάνω υπομονή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Να των πω εγώ αλλά αυτός δεν ξέρω αν μπορεί θα με πει να κάνω υπομονή 

Κορίτσι μου πες του δεν μπορώ να κοιμηθώ από το αγχος.. Δεν πιστεύω να μην σε δει... 

Ενταξει δεν θα σκάσεις κ από το αγχος σου πρέπει να σε δει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tweema είπε:

Κορίτσι μου πες του δεν μπορώ να κοιμηθώ από το αγχος.. Δεν πιστεύω να μην σε δει... 

Ενταξει δεν θα σκάσεις κ από το αγχος σου πρέπει να σε δει.. 

Αχ θεέ μου θα των πω εσύ πως εισαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Princess1312 είπε:

Αχ θεέ μου θα των πω εσύ πως εισαι 

Χάλια ειμαι από προχθές έχω μόνιμη αναγούλα.. Οτιδήποτε κ να φάω θέλω να κάνω εμετό.. Τουλάχιστον δεν κάνω να ηρεμήσω κιόλας. 

Κατά τ'αλλα μη νομίζεις κ εγώ μες το άγχος είμαι αλλά κάνω υπομονή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sofia0294 είπε:

Κορίτσια... Όλα καλά! Ήταν εκεί κ το ακούσαμε κ κούνησε κ τα χεράκια του 🙏🙏 περιττό να σας πω ότι πήγα κ γύρισα από το αγχος μου! Ο άντρας μου με ξεχεσε βέβαια γιατι χθες του επρηξα το συκωτι από το αγχος μου.. Μα καλά οι άντρες δεν αγχώνονται καθόλου??

Είδες όλα καλά είναι.. Θα πάνε όλα καλά τα πράγματα για όλες μας.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tweema είπε:

Χάλια ειμαι από προχθές έχω μόνιμη αναγούλα.. Οτιδήποτε κ να φάω θέλω να κάνω εμετό.. Τουλάχιστον δεν κάνω να ηρεμήσω κιόλας. 

Κατά τ'αλλα μη νομίζεις κ εγώ μες το άγχος είμαι αλλά κάνω υπομονή. 

Οχ κατάλαβα δύσκολο και εγώ πολύ δύσκολα ήμουν τώρα μονο κάτι φάσης με πιάνει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Οχ κατάλαβα δύσκολο και εγώ πολύ δύσκολα ήμουν τώρα μονο κάτι φάσης με πιάνει 

Ναι άσε.. Είχα ηρεμήσει λιγάκι τώρα αυτό το συνεχόμενο που με έχει πιάσει πάλι τι να πω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Ναι άσε.. Είχα ηρεμήσει λιγάκι τώρα αυτό το συνεχόμενο που με έχει πιάσει πάλι τι να πω. 

Δύσκολο ξέρω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ξέρω ότι περνάτε δύσκολα, αλλά καλύτερα ΜΕ ανακατωσουρες παρά χωρίς...Ακούστε κι εμένα που αυτό ακριβώς με αγχώνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Liiida είπε:

Κορίτσια ξέρω ότι περνάτε δύσκολα, αλλά καλύτερα ΜΕ ανακατωσουρες παρά χωρίς...Ακούστε κι εμένα που αυτό ακριβώς με αγχώνει!

Εγώ έχω αχγος αν πάνε όλα καλά δεν ξέρω γιατί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...