Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η DIAMANTW είπε:

Εγώ είχα φτάσει στους 12..σε 1 εβδομάδα είχα χάσει 6 κιλα..δεν είχα κουράγιο να σηκωθώ από το κρεβάτι..αλλά τώρα είμαι καλύτερα..κοιλίτσα έχεις κάνει???πότε έχεις ΠΗΤ εσύ? Σόρρυ αν σε έχω ξαναρωτησει...

Λίγο πρηστικα αλλά οχι να φαινεται κανονικά εσυ;;; 12/5 εσύ;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Λίγο πρηστικα αλλά οχι να φαινεται κανονικά εσυ;;; 12/5 εσύ;; 

Εμένα φαίνεται αρκετά θα έλεγα..28/5 έχω εγώ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tweema είπε:

Πωω κορίτσια κάνατε πάρα πολλούς εμετούς.. Ευτυχώς που είστε καλύτερα τώρα. 

@Natasha24 την Τρίτη θα πάω. 

Ναι καλύτερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Πείτε μου λίγο τη γνώμη σας οι πιο προχωρημένες κ οι ήδη μανούλες γτ θα τρελαθώ! Είναι λογικό να ξυπνάω κ μετά από 1,5 μήνα πόνου στο στήθος, σήμερα να μην πονάω σχεδόν καθόλου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Tweema είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! 

@Natasha24 τελεια κορίτσι μου!! Με το καλο το αγοράκι σας ❤️

Άντε να κάνω κ εγω  έχω αρκετό άγχος. Εν τω μεταξύ έχω δει 2 φορές όνειρο ότι έχω αγόρι μου, αλλά δε με νοιάζει το φύλο. 

Εγώ έχω μεγάλη επιθυμία για σούπες.. Κ δεν μπορώ ν τρώω κόκκινες σάλτσες. Κ έχω σταματήσει τα γλυκά. Προ εγκυμοσύνης έτρωγα συνέχεια κάθε μέρα, τότε δεν θέλω καθόλου. Τυρί τρώω κ εγω μου αρέσει πολύ. 

 

κ εγω σούπες θελω κ οχι σάλτσες κ λιγο σοκολάτα που κ που.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Liiida είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Πείτε μου λίγο τη γνώμη σας οι πιο προχωρημένες κ οι ήδη μανούλες γτ θα τρελαθώ! Είναι λογικό να ξυπνάω κ μετά από 1,5 μήνα πόνου στο στήθος, σήμερα να μην πονάω σχεδόν καθόλου???

Ποσό εισαι είπαμε συγγνώμη αν με ειπες απλως δεν θυμάμαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess1312 είπε:

Ποσό εισαι είπαμε συγγνώμη αν με ειπες απλως δεν θυμάμαι 

Στη 10η βδομάδα. Πού να μας θυμάσαι όλες?? Ούτε εγώ μπορώ να τα θυμάμαι όλα. Σιγά σιγά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Liiida είπε:

Στη 10η βδομάδα. Πού να μας θυμάσαι όλες?? Ούτε εγώ μπορώ να τα θυμάμαι όλα. Σιγά σιγά!

Δεν θυμάμαι εμένα μια πονουσε μια οχι τώρα πονάει πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Αν θες ρωτά και μια των γιατρό σου να εισαι σίγουρη 

Εκτός από την αμοιβή για την επίσκεψη, στο τέλος θα πρέπει να της κολλάω και ένσημα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Liiida είπε:

Εκτός από την αμοιβή για την επίσκεψη, στο τέλος θα πρέπει να της κολλάω και ένσημα!

Απλα στείλε μνμ και εγώ αυτό κάνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Liiida είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Πείτε μου λίγο τη γνώμη σας οι πιο προχωρημένες κ οι ήδη μανούλες γτ θα τρελαθώ! Είναι λογικό να ξυπνάω κ μετά από 1,5 μήνα πόνου στο στήθος, σήμερα να μην πονάω σχεδόν καθόλου???

Καλησπέρα κορίτσια.. Πως ειστε;;; 

Ναι κορίτσι μου γίνεται.. Μην σε αγχώνει αυτό.. Τα συμπτώματα πάνε κ έρχονται. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tweema είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.. Πως ειστε;;; 

Ναι κορίτσι μου γίνεται.. Μην σε αγχώνει αυτό.. Τα συμπτώματα πάνε κ έρχονται. 

Κορίτσια εγώ φοβάμαι δεν ξέρω αν είναι καλά το μωρο μέχρι να πάω φοβάμαι πως κατι δεν παει καλά δεν ξέρω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Κορίτσια εγώ φοβάμαι δεν ξέρω αν είναι καλά το μωρο μέχρι να πάω φοβάμαι πως κατι δεν παει καλά δεν ξέρω 

Εγω κορίτσια σας έχω πει οπότε αγχώνεστε να πηγαίνετε για υπέρηχο.. Είμαι στο 2ο κ έχω εξίσου άγχος όπως κ στο 1ο παιδί.. Απλα λιγάκι ξεχνιέμαι γιατί έχω τον μικρό να με απασχολεί.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Κορίτσια εγώ φοβάμαι δεν ξέρω αν είναι καλά το μωρο μέχρι να πάω φοβάμαι πως κατι δεν παει καλά δεν ξέρω 

Κι εγώ το ίδιο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Εγω κορίτσια σας έχω πει οπότε αγχώνεστε να πηγαίνετε για υπέρηχο.. Είμαι στο 2ο κ έχω εξίσου άγχος όπως κ στο 1ο παιδί.. Απλα λιγάκι ξεχνιέμαι γιατί έχω τον μικρό να με απασχολεί.. 

Περιμένω να πάω 10 του μηνός έστειλα τον γιατρό μου και με είπε οτι μια χαρά είναι το μωρο και μην εχεις άγχος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια! @Smurf88 χάθηκα γιατί είχα έντονα συμπτώματα που με ταλαιπωρούσαν.. ναυτία κ εμετό κ πολύ κούραση.. καναπέ κρεβάτι, κρεβάτι καναπέ ήμουν! Ακούσαμε καρδούλα, όλα καλά πανε απλά εδώ κ 2 μέρες κλαίω κ είμαι αρκετά φοβισμένη... έπαθα ουρολοιμωξη κ ξεκίνησα αντιβίωση κ επίσης εδώ κ 2-3 μέρες ξαφνικά σταμάτησαν όλα τα συμπτώματα δε νιώθω τπτ ούτε ναυτιες ούτε πρήξιμο στο στήθος ούτε τπτ κ με έχει πιάσει ένα τρομερό άγχος ότι κάτι δεν πάει καλά.. Κ φυσικά είναι Σάββατο οποτε δεν μπορώ να πάω στη γιατρό μ επικοινώνησα όμως μαζί της κ μου είπε να με δει οπωσδήποτε τη Δευτέρα.. νιώθω πως θα τρελαθώ από το αγχος μέχρι τότε.. φοβάμαι μήπως κάτι δεν πάει καλά.. ειμαι στην 9η εβδομάδα... Έχει τύχει σε κάποιο κορίτσι να σταματήσουν απότομα τα συμπτώματα?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Sofia0294 είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια! @Smurf88 χάθηκα γιατί είχα έντονα συμπτώματα που με ταλαιπωρούσαν.. ναυτία κ εμετό κ πολύ κούραση.. καναπέ κρεβάτι, κρεβάτι καναπέ ήμουν! Ακούσαμε καρδούλα, όλα καλά πανε απλά εδώ κ 2 μέρες κλαίω κ είμαι αρκετά φοβισμένη... έπαθα ουρολοιμωξη κ ξεκίνησα αντιβίωση κ επίσης εδώ κ 2-3 μέρες ξαφνικά σταμάτησαν όλα τα συμπτώματα δε νιώθω τπτ ούτε ναυτιες ούτε πρήξιμο στο στήθος ούτε τπτ κ με έχει πιάσει ένα τρομερό άγχος ότι κάτι δεν πάει καλά.. Κ φυσικά είναι Σάββατο οποτε δεν μπορώ να πάω στη γιατρό μ επικοινώνησα όμως μαζί της κ μου είπε να με δει οπωσδήποτε τη Δευτέρα.. νιώθω πως θα τρελαθώ από το αγχος μέχρι τότε.. φοβάμαι μήπως κάτι δεν πάει καλά.. ειμαι στην 9η εβδομάδα... Έχει τύχει σε κάποιο κορίτσι να σταματήσουν απότομα τα συμπτώματα?? 

Δεν έχεις υπνηλία;; αρκετή όρεξη για φαγητό;; να σε ενοχλούν οι μυρωδιές; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Sofia0294 είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια! @Smurf88 χάθηκα γιατί είχα έντονα συμπτώματα που με ταλαιπωρούσαν.. ναυτία κ εμετό κ πολύ κούραση.. καναπέ κρεβάτι, κρεβάτι καναπέ ήμουν! Ακούσαμε καρδούλα, όλα καλά πανε απλά εδώ κ 2 μέρες κλαίω κ είμαι αρκετά φοβισμένη... έπαθα ουρολοιμωξη κ ξεκίνησα αντιβίωση κ επίσης εδώ κ 2-3 μέρες ξαφνικά σταμάτησαν όλα τα συμπτώματα δε νιώθω τπτ ούτε ναυτιες ούτε πρήξιμο στο στήθος ούτε τπτ κ με έχει πιάσει ένα τρομερό άγχος ότι κάτι δεν πάει καλά.. Κ φυσικά είναι Σάββατο οποτε δεν μπορώ να πάω στη γιατρό μ επικοινώνησα όμως μαζί της κ μου είπε να με δει οπωσδήποτε τη Δευτέρα.. νιώθω πως θα τρελαθώ από το αγχος μέχρι τότε.. φοβάμαι μήπως κάτι δεν πάει καλά.. ειμαι στην 9η εβδομάδα... Έχει τύχει σε κάποιο κορίτσι να σταματήσουν απότομα τα συμπτώματα?? 

Κοπέλα μου αυτό είναι κάτι που το περνάμε πολλές. Διάβασε λίγο τα σχόλια και θα δεις. Κι εγώ τα ίδια, αγνοούνται τα συμπτώματά μου, μετά από 1 βδομάδα επανέρχονται..Τα κορίτσια όμως που είναι πιο προχωρημένα με έχουν καθησυχάσει. Κι εγώ τη Δευτέρα έχω ραντεβού, μαζί θα τρώμε τα νύχια μας μέχρι τότε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Δεν έχεις υπνηλία;; αρκετή όρεξη για φαγητό;; να σε ενοχλούν οι μυρωδιές; 

Χθες είχα όρεξη για φαγητό κ υπνηλία εντάξει δεν κοιμάμαι όλη μέρα.. με ενοχλούσαν αρκετές μυρωδιές ξαφνικά τπτ.. έχω αγχωθεί τοοοοσο πολύ που κλαίω συνέχεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

Κοπέλα μου αυτό είναι κάτι που το περνάμε πολλές. Διάβασε λίγο τα σχόλια και θα δεις. Κι εγώ τα ίδια, αγνοούνται τα συμπτώματά μου, μετά από 1 βδομάδα επανέρχονται..Τα κορίτσια όμως που είναι πιο προχωρημένα με έχουν καθησυχάσει. Κι εγώ τη Δευτέρα έχω ραντεβού, μαζί θα τρώμε τα νύχια μας μέχρι τότε!

Τα διάβασα κ τα αλλα σχόλια αλλά διάβασα επίσης κ για παλινδρομες κυησεις στις οποίες ένα πράγμα που συμβαίνει είναι να σταματανε ξαφνικά τα συμπτώματα.. δε ξέρω τι να κάνω μέχρι τη Δευτέρα θα έχω τρελαθει από το αγχος κ το κλάμα.. κ τα είπα στη γιατρό μου κ μου είπε οπωσδήποτε να με δει τη Δευτέρα κ αυτό το οπωσδήποτε με έχει τρελάνει ακόμα πιο πολύ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Sofia0294 είπε:

Τα διάβασα κ τα αλλα σχόλια αλλά διάβασα επίσης κ για παλινδρομες κυησεις στις οποίες ένα πράγμα που συμβαίνει είναι να σταματανε ξαφνικά τα συμπτώματα.. δε ξέρω τι να κάνω μέχρι τη Δευτέρα θα έχω τρελαθει από το αγχος κ το κλάμα.. κ τα είπα στη γιατρό μου κ μου είπε οπωσδήποτε να με δει τη Δευτέρα κ αυτό το οπωσδήποτε με έχει τρελάνει ακόμα πιο πολύ!! 

Εγώ είμαι στην 8η εβδομαδα. Γενικά είχα λιγες ανακατοσουρες και μια φορά έκανα μόνο εμετό. Το στήθος μου δεν πονάει τόσο. Μόνο το βράδυ όταν κοιμάμαι και ξυπνάω για τουαλέτα νιώθω ότι πονάει πολύ. Το πρωί συνεχίζει να είναι έτσι μεγάλο αλλά πονάει μόνο όταν το ακουμπήσω σε συγκεκριμένα σημεία. Και οι ανακατοσουρες πλέον είναι μόνο οταν ξυπνάω για κάνα 2ωρο και μετά όλη την άλλη μέρα είμαι σα να μην έχω τίποτα. Το σπορινι το άκουσα πάλι την Πέμπτη και ήταν πολύ καλά. Οπότε έπαψα και να αγχώνομαι. Ο γιατρός μου είπε ότι κάθε μέρα δε θα είναι ίδια και να μην αγχώνομαι.. Το ίδιο θα σου πω και εσένα. Μπορεί να σου πέρασαν.. Μπορεί να συνηθισες τις ορμόνες.. Να μην αγχώνεσαι καθολου. Η γιατρός απλά θέλει να έχει το κεφάλι της ήσυχο και γι αυτό σου είπε αυτό το οπουδήποτε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...