Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Vivi_ είπε:

Είχα κόκκινο αίμα(μια στην 10η εβδομάδα και μια στην 11η) για λίγη ώρα και μετά καφέ για αρκετές...μέχρι τώρα έπαιρνα utrogestan και μαγνήσιο και τώρα μου έγραψε και σίδηρο...

Σ ευχαριστώ πολύ... μακάρι..

Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου... Καθισιο κ όλα θα πάνε καλά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Vivi_ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.. 

Εγώ μόλις γύρισα από την αυχενική...

Οι μετρήσεις σ' ένα πρώτο επίπεδο ήταν καλές αλλά περιμένουμε και το papp-a..

Απλά το αιμάτωμα που είχα έχει μεγαλώσει από 1,4 cm σε 2,4 cm(υποχοριονικο μου το είπε νομίζω )...και χωρίς να έχω κάνει τίποτα τρελό .είμαι ήδη λόγω τηλε-εργασιας καναπέ κρεβάτι κρεβάτι καναπέ...ο γιατρός μου είπε ότι το θεωρει επικίνδυνο και θέλει προσοχή..

Θέλω να χαρώ και δε μπορώ...αν μπορούσα να πέσω σε χειμερία νάρκη μέχρι τον Μάιο για να είμαι σίγουρη θα έπεφτα αλήθεια...

@Smurf88 εσείς πως είσαστε ;

Πρέπει να κανείς κάτι για αυτό; να πάρεις κάτι; ολα καλά θα πάνε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Να σε ρωτήσω σου εδωσε κάποια αντιβίωση γι αυτό το αιμάτωμα;; όλα θα πάνε καλά.. Θα φύγει και αυτό.. Έχω ακούσει τόσες κοπέλες να έχουν αιμάτωμα.. 

Εγώ μόλις γύρισα από γυναικολόγο.. Άκουσα την καρδούλα ακόμα πιο δυνατά..  Μου έκανε από την κοιλιά υπέρηχο.. Μου είπε να ξεαγχωθω όσο μπορώ και ότι δεν βλέπει τίποτα ανησυχητικο. Εκείνος είδε και χεράκια.. Απλά και την άλλη φορά μου είχε πει ότι φαίνεται 3 μερες μικρότερο αλλά αυτό δεν είναι κάτι ανησυχητικό.. Ξεκαθαρίζουν όλα στην αυχενική.. Έτσι είπε και λέω να τον ακούσω.. 

Ολά καλά θα πάνε μην έχεις ανχος μια χαρά είναι 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Να σε ρωτήσω σου εδωσε κάποια αντιβίωση γι αυτό το αιμάτωμα;; όλα θα πάνε καλά.. Θα φύγει και αυτό.. Έχω ακούσει τόσες κοπέλες να έχουν αιμάτωμα.. 

Εγώ μόλις γύρισα από γυναικολόγο.. Άκουσα την καρδούλα ακόμα πιο δυνατά..  Μου έκανε από την κοιλιά υπέρηχο.. Μου είπε να ξεαγχωθω όσο μπορώ και ότι δεν βλέπει τίποτα ανησυχητικο. Εκείνος είδε και χεράκια.. Απλά και την άλλη φορά μου είχε πει ότι φαίνεται 3 μερες μικρότερο αλλά αυτό δεν είναι κάτι ανησυχητικό.. Ξεκαθαρίζουν όλα στην αυχενική.. Έτσι είπε και λέω να τον ακούσω.. 

Ναι εννοείται να τον ακούσεις είναι ακόμα νωρίς μέχρι την αυχενική. 

Στο 1ο μου ο υπέρηχος ήταν 8 μέρες πίσω!! Μέχρι ν φτάσω στην αυχενική φτάσαμε στις 2 μέρες διαφορά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Ναι εννοείται να τον ακούσεις είναι ακόμα νωρίς μέχρι την αυχενική. 

Στο 1ο μου ο υπέρηχος ήταν 8 μέρες πίσω!! Μέχρι ν φτάσω στην αυχενική φτάσαμε στις 2 μέρες διαφορά.. 

Α είχες αρκετές.. Άρα εντάξει.. Τώρα παλι σε 12 μέρες.. 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

 

Όταν λες αιμάτωμα τί εννοείς, δεν καταλαβαίνω. Έχεις κολπική αιμορραγία ή κάπου έχει μαζευτεί αίμα κ έγινε αιμάτωμα? Πάντως παααρα πολυ καλό που η αυχενική βγήκε καλή! Το σημαντικό έχει γίνει. 😊

Ειχα δει στο σκουπισμα το αίμα και τώρα που κάναμε τον υπέρηχο απεικονίζεται σαν μια "μαυριλα" κάτω από τον σάκο με το μωρό και αν μεγαλώσει μπορεί να επηρεάσει την έκβαση της εγκυμοσύνης

 

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Να σε ρωτήσω σου εδωσε κάποια αντιβίωση γι αυτό το αιμάτωμα;; όλα θα πάνε καλά.. Θα φύγει και αυτό.. Έχω ακούσει τόσες κοπέλες να έχουν αιμάτωμα.. 

Εγώ μόλις γύρισα από γυναικολόγο.. Άκουσα την καρδούλα ακόμα πιο δυνατά..  Μου έκανε από την κοιλιά υπέρηχο.. Μου είπε να ξεαγχωθω όσο μπορώ και ότι δεν βλέπει τίποτα ανησυχητικο. Εκείνος είδε και χεράκια.. Απλά και την άλλη φορά μου είχε πει ότι φαίνεται 3 μερες μικρότερο αλλά αυτό δεν είναι κάτι ανησυχητικό.. Ξεκαθαρίζουν όλα στην αυχενική.. Έτσι είπε και λέω να τον ακούσω.. 

Όχι αντιβίωση όχι...μόνο ουτρο,μαγνήσιο ,σίδηρο και ξεκούραση...

Τέλεια που είδατε το μπεμπέ και ακούσατε καρδούλα!είναι μαχητές!!

Όλα να πάνε υπέροχα για όλες μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Α είχες αρκετές.. Άρα εντάξει.. Τώρα παλι σε 12 μέρες.. 😁

Εντάξει δεν είναι παρά πολλές μέρες.. Λέμε τώρα 😂😂

Άκου μέχρι την β επιπέδου έφτασε να είναι 8 μέρες μπροστά!!! Όπου κ φτάσαμε έτσι μέχρι το τέλος.. Τελικά γέννησα 8 μέρες πριν την πητ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Vivi_ είπε:

Ειχα δει στο σκουπισμα το αίμα και τώρα που κάναμε τον υπέρηχο απεικονίζεται σαν μια "μαυριλα" κάτω από τον σάκο με το μωρό και αν μεγαλώσει μπορεί να επηρεάσει την έκβαση της εγκυμοσύνης

 

Όχι αντιβίωση όχι...μόνο ουτρο,μαγνήσιο ,σίδηρο και ξεκούραση...

Τέλεια που είδατε το μπεμπέ και ακούσατε καρδούλα!είναι μαχητές!!

Όλα να πάνε υπέροχα για όλες μας..

Πραγματικά δεν ξέρω πως δημιουργείται το αιμάτωμα αλλά είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Εντάξει δεν είναι παρά πολλές μέρες.. Λέμε τώρα 😂😂

Άκου μέχρι την β επιπέδου έφτασε να είναι 8 μέρες μπροστά!!! Όπου κ φτάσαμε έτσι μέχρι το τέλος.. Τελικά γέννησα 8 μέρες πριν την πητ!! 

Έτσι λέω ότι δεν είναι για να το ακούω 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Να σε ρωτήσω σου εδωσε κάποια αντιβίωση γι αυτό το αιμάτωμα;; όλα θα πάνε καλά.. Θα φύγει και αυτό.. Έχω ακούσει τόσες κοπέλες να έχουν αιμάτωμα.. 

Εγώ μόλις γύρισα από γυναικολόγο.. Άκουσα την καρδούλα ακόμα πιο δυνατά..  Μου έκανε από την κοιλιά υπέρηχο.. Μου είπε να ξεαγχωθω όσο μπορώ και ότι δεν βλέπει τίποτα ανησυχητικο. Εκείνος είδε και χεράκια.. Απλά και την άλλη φορά μου είχε πει ότι φαίνεται 3 μερες μικρότερο αλλά αυτό δεν είναι κάτι ανησυχητικό.. Ξεκαθαρίζουν όλα στην αυχενική.. Έτσι είπε και λέω να τον ακούσω.. 

Μπράβο κοπέλα μου!!!!!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

Μπράβο κοπέλα μου!!!!!😊

Εσύ έφτιαξες τελικά μήνυμα για την γιατρο;; 😜 να ξέρεις το ίδιο έκανα την Δευτέρα για να στείλω στον γιατρό να πάω για υπέρηχο 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Εσύ έφτιαξες τελικά μήνυμα για την γιατρο;; 😜 να ξέρεις το ίδιο έκανα την Δευτέρα για να στείλω στον γιατρό να πάω για υπέρηχο 🤣

Όχι δεν το έστειλα τελικά..γτ σκέφτομαι ότι θα πάω τη Δευτέρα. Και η παράνοια έχει τα όριά της! Άσε που μπορεί να θέλω να την πρηξω πιο πολύ αργότερα, ας μην το κάψω από τώρα 😎

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

Όχι δεν το έστειλα τελικά..γτ σκέφτομαι ότι θα πάω τη Δευτέρα. Και η παράνοια έχει τα όριά της! Άσε που μπορεί να θέλω να την πρηξω πιο πολύ αργότερα, ας μην το κάψω από τώρα 😎

Έχεις ένα δίκιο.. Όλα καλά είναι πάντως.. Απλά μας έχει πιάσει τρελά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πριν καμιά ώρα γύρισα από την αυχενική....όλα είναι πολύ καλά!!! Και οι πιθανότητες και όλα...δε μου βρήκε κάποια αποκόλληση ή κάτι για τα καφέ..ίσα ίσα μου είπε ότι είναι πολύ συνηθισμένο στο πρώτο τρίμηνο..παρόλα αυτά ο πλακούντας είναι λιιιγο χαμηλός αλλά και πάλι δεν είναι αξιολογησιμος το πρώτο τρίμηνο οπότε όλα καλά!!!χάρηκα πάρα πολύ 💞💞💞💞κλείσαμε ραντεβού και για τη β επιπέδου... χαχαχα!! Εμένα τόσο καιρό μου έβγαινε μια μέρα μικρότερο και τώρα μια μέρα μεγαλύτερο..θα μας τρελάνει!! Πάμε μάλλον για κορίτσι πάλι αν δεν αλλάξει κάτι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Κορίτσια πριν καμιά ώρα γύρισα από την αυχενική....όλα είναι πολύ καλά!!! Και οι πιθανότητες και όλα...δε μου βρήκε κάποια αποκόλληση ή κάτι για τα καφέ..ίσα ίσα μου είπε ότι είναι πολύ συνηθισμένο στο πρώτο τρίμηνο..παρόλα αυτά ο πλακούντας είναι λιιιγο χαμηλός αλλά και πάλι δεν είναι αξιολογησιμος το πρώτο τρίμηνο οπότε όλα καλά!!!χάρηκα πάρα πολύ 💞💞💞💞κλείσαμε ραντεβού και για τη β επιπέδου... χαχαχα!! Εμένα τόσο καιρό μου έβγαινε μια μέρα μικρότερο και τώρα μια μέρα μεγαλύτερο..θα μας τρελάνει!! Πάμε μάλλον για κορίτσι πάλι αν δεν αλλάξει κάτι..

Αντε κορίτσι μου ειδες όλα καλά 😀😀😀 τέλεια ❤❤❤ ποτε θα κάνετε β ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Αντε κορίτσι μου ειδες όλα καλά 😀😀😀 τέλεια ❤❤❤ ποτε θα κάνετε β ;

Τον Φεβρουάριο με το καλό...απλά μου λέει μιας και είσαι εδώ να το κλείσουμε...είχε ήδη κλεισμένο σχεδόν όλο το απόγευμα και κάποια πρωινά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Τον Φεβρουάριο με το καλό...απλά μου λέει μιας και είσαι εδώ να το κλείσουμε...είχε ήδη κλεισμένο σχεδόν όλο το απόγευμα και κάποια πρωινά!

Αα εγώ λογικά μέσα στον Δεκέμβριο θα κάνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Κορίτσια πριν καμιά ώρα γύρισα από την αυχενική....όλα είναι πολύ καλά!!! Και οι πιθανότητες και όλα...δε μου βρήκε κάποια αποκόλληση ή κάτι για τα καφέ..ίσα ίσα μου είπε ότι είναι πολύ συνηθισμένο στο πρώτο τρίμηνο..παρόλα αυτά ο πλακούντας είναι λιιιγο χαμηλός αλλά και πάλι δεν είναι αξιολογησιμος το πρώτο τρίμηνο οπότε όλα καλά!!!χάρηκα πάρα πολύ 💞💞💞💞κλείσαμε ραντεβού και για τη β επιπέδου... χαχαχα!! Εμένα τόσο καιρό μου έβγαινε μια μέρα μικρότερο και τώρα μια μέρα μεγαλύτερο..θα μας τρελάνει!! Πάμε μάλλον για κορίτσι πάλι αν δεν αλλάξει κάτι..

Μπραβο συγχαρητηρια.. Τέλος το πρώτο δύσκολο κομμάτι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Κορίτσια πριν καμιά ώρα γύρισα από την αυχενική....όλα είναι πολύ καλά!!! Και οι πιθανότητες και όλα...δε μου βρήκε κάποια αποκόλληση ή κάτι για τα καφέ..ίσα ίσα μου είπε ότι είναι πολύ συνηθισμένο στο πρώτο τρίμηνο..παρόλα αυτά ο πλακούντας είναι λιιιγο χαμηλός αλλά και πάλι δεν είναι αξιολογησιμος το πρώτο τρίμηνο οπότε όλα καλά!!!χάρηκα πάρα πολύ 💞💞💞💞κλείσαμε ραντεβού και για τη β επιπέδου... χαχαχα!! Εμένα τόσο καιρό μου έβγαινε μια μέρα μικρότερο και τώρα μια μέρα μεγαλύτερο..θα μας τρελάνει!! Πάμε μάλλον για κορίτσι πάλι αν δεν αλλάξει κάτι..

Τέλεια!!! Τελικά την pap-a την έκανες πριν;; 

Καλά από τώρα το έχουν κλείσει;; 🤔

Εγώ αυχενική θα πάω 08.30 το πρωι.. Είχε μόνο πολύ πρωινά ραντεβού αλλά το έκλεισα κ μια εβδ πριν κ πάλι καλά που βρήκα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Τέλεια!!! Τελικά την pap-a την έκανες πριν;; 

Καλά από τώρα το έχουν κλείσει;; 🤔

Εγώ αυχενική θα πάω 08.30 το πρωι.. Είχε μόνο πολύ πρωινά ραντεβού αλλά το έκλεισα κ μια εβδ πριν κ πάλι καλά που βρήκα. 

Την έκανα χθες το απόγευμα οπότε πήρα τα αποτελέσματα την ίδια στιγμή..στο εργαστήριο έγραφε μόνο τις μονάδες, την τροποποίηση σε mom την έκαναν αυτοί μάλλον..

Άντε με το καλό και σε σένα...χαμός με τα ραντεβού!!το καλό είναι ότι δεν περιμένεις καθόλου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Την έκανα χθες το απόγευμα οπότε πήρα τα αποτελέσματα την ίδια στιγμή..στο εργαστήριο έγραφε μόνο τις μονάδες, την τροποποίηση σε mom την έκαναν αυτοί μάλλον..

Άντε με το καλό και σε σένα...χαμός με τα ραντεβού!!το καλό είναι ότι δεν περιμένεις καθόλου..

Ευχαριστώ πολύ!! 

Καλό αυτό που πηρες κατευθειαν τα αποτελεσματα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Καλημέρα κορίτσια πως είστε; 

Καλημέρα κοπέλα μου! Εγώ δεν κοιμήθηκα το βράδυ οπότε σκουντουφλαω 😶

Εσύ πώς είσαι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου! Εγώ δεν κοιμήθηκα το βράδυ οπότε σκουντουφλαω 😶

Εσύ πώς είσαι??

Θέλω να κάνω κοιμηθώ γιατί δεν κοιμηθικα πολύ γιατί δεν κοιμηθικες ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Θέλω να κάνω κοιμηθώ γιατί δεν κοιμηθικα πολύ γιατί δεν κοιμηθικες ;

Από πάντα είχα πρόβλημα με τον ύπνο, αλλά τώρα με το άγχος έχει παραγίνει ☹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...