Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eleni5525 είπε:

Ο καρδιοτοκογραφος, βλέπεις την καρδιακή λειτουργία του μωρού και τις συσπάσεις της μήτρας 

Α ναι.. Τον καρδιοτοκογραφο τον ξέρω.. Απλά δεν το είχα ακούσει ποτέ σαν κορδέλα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Α ναι.. Τον καρδιοτοκογραφο τον ξέρω.. Απλά δεν το είχα ακούσει ποτέ σαν κορδέλα 😂

Α ναι; Εδώ το λέμε πολύ συχνά έτσι για συντομία 🤪 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η eleni5525 είπε:

Α ναι; Εδώ το λέμε πολύ συχνά έτσι για συντομία 🤪 

Εγω δεν εχω την παραμικρή ιδέα 😅🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες!!! 

Κορίτσια εγώ την επόμενη εβδομάδα θα πάω στον γιατρό μου κ λογικά θα μου πει για την καμπύλη. Χθες ήμουν πολυ χάλια με το στομάχι μου, δε θέλω να επιστρέψει ο εφιάλτης στομάχι 🤣

Εμένα μου είχε πει όχι βαφή μαλλιά, νυχια το πρωτο τρίμηνο μετά δεν τον ρώτησα ξανά αλλά τώρα θα τον ρωτήσω για πεντικιουρ απλό μανό. Επίσης, θα ήθελα να κάνω κάτι κ στα μαλλιά μου γιατί έχουν βγει αρκετές άσπρες κυρίως από μέσα κ δεν μπορώ να τις βλέπω όταν τα πιάνω. Ελπίζω να με αφήσει με φυτική αλλιώς θα έχω ένα υπέροχο 3χρωμο μαλλί μέχρι τον Σεπτέμβριο 😝

Κρέμες μου είχε πει να χρησιμοποιώ ότι χρησιμοποιουσα.... Βάζω της Frezyderm σε κοιλιά κ στήθος γιατί στο στήθος έχω άπειρη ξηροδερμια, κυρίως στις θηλες. Επίσης, εκανα λέιζερ στο πηγούνι γιατί είχαν φουντώσει λόγω ορμονών (ξέρω δε θα φυγουν ποτε αλλά τι να εκανα να κυκλοφορούσα με μουσι; 🤣🤣🤣). Ριζική μου είπε όχι για να μην παθω μόλυνση. 

Αυτά από εμένα... 😝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η eleni5525 είπε:

Κοίτα μπορεί με εμένα να φοβάται λίγο περισσότερο γιατί είχα και πολλά προβλήματα στην αρχή. Για βαφή μου είπε φυτική μετά τον τρίτο, νύχια δεν ρώτησα τα σταμάτησα γενικά. Σκέφτομαι βέβαια ένα πεντικιούρ σιγά σιγά ρε κορίτσια γιατί άρχισα να μην φτάνω να τα κάνω μόνη μου 😂 να σας κάνω και ένα update για εξετάσεις, στην 34η σχεδόν 35η θα μου κάνει η ιδιώτης την πρώτη κορδέλα και μετά από μία βδομάδα κολπική καλλιέργεια. 

Καλημέρα!! 🌸

Κι εγώ πριν την εγκυμοσύνη τα έκανα όλα λέιζερ κλπ, τώρα βέβαια δεν έκανα τίποτα.. 2 πράγματα πήρα το θάρρος και έκανα πριν 2 εβδομάδες, πεντικιούρ και καθαρισμό προσώπου! Δεν παλεύονταν κανένα από τα 2😂 Πεντικιούρ με περιποίηση και απλό μανό στο τέλος και καθαρισμό τον πιο απλό όχι με πολλά πολλά ούτε μεσοθεραπεία κλπ. 

Επίσης πριν την εγκυμοσύνη είχα δοκιμάσει lash lift αυτό που δεν βάζεις βλεφαρίδες αλλά κάπως οι δικές σου μένουν πάνω συνέχεια καμπυλωτες σαν να έχεις μάσκαρα συνέχεια και θα ήθελα να το επαναλάβω πριν γεννήσω, μαζί με ένα πεντικιούρ σίγουρα😜

Αυτό για την κολπική καλλιέργεια που είπες τι ακριβώς είναι? Εγώ που είχα προχθές ντοπλερ με εξέτασε λίγο από κάτω βάζοντας μου κάτι χαρτάκια για να κοιτάξει λέει το ph?! Δεν ρώτησα παραπάνω η αλήθεια είναι γιατί ήθελα να δω την μπέμπα! Αυτό είναι λες?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λογικά στο τρίτο τρίμηνο επιτρέπονται περισσότερα (ελπίζω) γιατί καλοκαίρι χωρίς πεντικιουρ πως θα γίνει;

Εννοείται να πανε όλα τα σημαντικά πρώτα καλά κ μετά αυτά 😉🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Νίναα είπε:

Καλημέρα!! 🌸

Κι εγώ πριν την εγκυμοσύνη τα έκανα όλα λέιζερ κλπ, τώρα βέβαια δεν έκανα τίποτα.. 2 πράγματα πήρα το θάρρος και έκανα πριν 2 εβδομάδες, πεντικιούρ και καθαρισμό προσώπου! Δεν παλεύονταν κανένα από τα 2😂 Πεντικιούρ με περιποίηση και απλό μανό στο τέλος και καθαρισμό τον πιο απλό όχι με πολλά πολλά ούτε μεσοθεραπεία κλπ. 

Επίσης πριν την εγκυμοσύνη είχα δοκιμάσει lash lift αυτό που δεν βάζεις βλεφαρίδες αλλά κάπως οι δικές σου μένουν πάνω συνέχεια καμπυλωτες σαν να έχεις μάσκαρα συνέχεια και θα ήθελα να το επαναλάβω πριν γεννήσω, μαζί με ένα πεντικιούρ σίγουρα😜

Αυτό για την κολπική καλλιέργεια που είπες τι ακριβώς είναι? Εγώ που είχα προχθές ντοπλερ με εξέτασε λίγο από κάτω βάζοντας μου κάτι χαρτάκια για να κοιτάξει λέει το ph?! Δεν ρώτησα παραπάνω η αλήθεια είναι γιατί ήθελα να δω την μπέμπα! Αυτό είναι λες?? 

Η κλασική κολπική καλλιέργεια όπως κάνεις για μύκητες  Εμένα δεν μου το έκανε αυτό που λες για το ph και να σου πω και την αλήθεια δεν το έχω ακούσει ξανά. Μπορεί να είναι κάτι παρόμοιο. Με ρώτησε πάντως στο ντοπλερ επισταμένα αν νιώθω κάποια ενόχληση, υγρά ή μυρωδιά κάτω για να πάρει και τώρα καλλιέργεια αλλά ήμουν οκ και δεν το κάναμε. Αν υπάρχει μόλυνση κάτω προς το τέλος της εγκυμοσύνης επηρεάζεται η εξέλιξη του τοκετού άσχετα αν πρόκειται να γεννήσεις φυσιολογικά ή με καισαρική, δηλαδή δεν έχει να κάνει με το πέρασμα το μωρού από τον κόλπο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια.... Την Παρασκευή θα πάμε τελικά για καρότσι, κουνια κτλ... Είπαμε να αρχίσουμε σιγά σιγά γιατί μετά θα πεσουν όλα μαζί κ θα αρχίσει κ η ζέστη κ θα μου είναι κ εμένα πιο δυσκολο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eleni5525 είπε:

Η κλασική κολπική καλλιέργεια όπως κάνεις για μύκητες  Εμένα δεν μου το έκανε αυτό που λες για το ph και να σου πω και την αλήθεια δεν το έχω ακούσει ξανά. Μπορεί να είναι κάτι παρόμοιο. Με ρώτησε πάντως στο ντοπλερ επισταμένα αν νιώθω κάποια ενόχληση, υγρά ή μυρωδιά κάτω για να πάρει και τώρα καλλιέργεια αλλά ήμουν οκ και δεν το κάναμε. Αν υπάρχει μόλυνση κάτω προς το τέλος της εγκυμοσύνης επηρεάζεται η εξέλιξη του τοκετού άσχετα αν πρόκειται να γεννήσεις φυσιολογικά ή με καισαρική, δηλαδή δεν έχει να κάνει με το πέρασμα το μωρού από τον κόλπο.

Ψάχνουν για στρεπτοκκοκο β. Κολπικα και περινεικα συνήθως. Αν βγεις θετική σού δίνουν αντιβίωση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η nik_ol είπε:

Κορίτσια.... Την Παρασκευή θα πάμε τελικά για καρότσι, κουνια κτλ... Είπαμε να αρχίσουμε σιγά σιγά γιατί μετά θα πεσουν όλα μαζί κ θα αρχίσει κ η ζέστη κ θα μου είναι κ εμένα πιο δυσκολο... 

Αυτό με τη ζέστη μεγάλο θέμα! Τις προάλλες είχε ανέβει αρκετά η θερμοκρασία και ήμουν στην αγορά. Κορίτσι κόντεψα να σκάσω, λαχάνιασα, βογκουσα, με έπιασε ταχυπαλμια. Ποτέ δεν είχα εν τω μεταξύ πρόβλημα με τη ζέστη, αντιθέτως μάλιστα. Ξεκίνα σιγά σιγά για να αρχίσεις να καταλήγεις σε κάποια πράγματα και μετά θα πηγαίνεις στοχευμένα σε καταστήματα μόνο για να παραγγείλεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η eleni5525 είπε:

Αυτό με τη ζέστη μεγάλο θέμα! Τις προάλλες είχε ανέβει αρκετά η θερμοκρασία και ήμουν στην αγορά. Κορίτσι κόντεψα να σκάσω, λαχάνιασα, βογκουσα, με έπιασε ταχυπαλμια. Ποτέ δεν είχα εν τω μεταξύ πρόβλημα με τη ζέστη, αντιθέτως μάλιστα. Ξεκίνα σιγά σιγά για να αρχίσεις να καταλήγεις σε κάποια πράγματα και μετά θα πηγαίνεις στοχευμένα σε καταστήματα μόνο για να παραγγείλεις

Ναι αυτό σκέφτηκα γιατί αρχικά έλεγα μήπως είναι νωρίς κ να πάω μετά το ντοπλερ. Αλλά το συζητήσαμε λιγάκι κ θα πέσουν όλα μαζί εκείνη την περίοδο. Βέβαια εγώ έχω τρελό θέμα με τη ζέστη, δεν αντέχω το καλοκαίρι με τίποτα κ δε θέλω να σκέφτομαι τι θα γίνει φέτος κ με τη μάσκα. Νοιώθω δυσφορία από τώρα όπως κ εσυ φαντάσου να αρχίσει να ανεβαίνει κ άλλο η θερμοκρασία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η nik_ol είπε:

Ναι αυτό σκέφτηκα γιατί αρχικά έλεγα μήπως είναι νωρίς κ να πάω μετά το ντοπλερ. Αλλά το συζητήσαμε λιγάκι κ θα πέσουν όλα μαζί εκείνη την περίοδο. Βέβαια εγώ έχω τρελό θέμα με τη ζέστη, δεν αντέχω το καλοκαίρι με τίποτα κ δε θέλω να σκέφτομαι τι θα γίνει φέτος κ με τη μάσκα. Νοιώθω δυσφορία από τώρα όπως κ εσυ φαντάσου να αρχίσει να ανεβαίνει κ άλλο η θερμοκρασία

Ναι κορίτσι να πας γιατί δεν ξέρεις αν θα μπορέσεις να αποφασίσεις με την πρώτη. Καλά είναι να έχεις μια γνώμη για το τι παίζει στην αγορα και από τιμές, ποικιλία κλπ... Με την πολλή ζέστη και φυσικα όσο φουσκώνεις, δεν παλεύεται όλο αυτό θα κουράζεσαι πιο γρήγορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 Για τις αγορές συμφωνω! Τουλάχιστον εχε στα υπόψιν σου τι θες να παρεις και απο που.. Το ίδιο έκανα και εγω και θα ξεκινήσω αργότερα αγορες! Εγω βέβαια ειμαι και αγχωδης γιαυτο μαρεσει οτι γίνεται να γίνεται νωρις και μελετημενα🤣 εγω εχω κιολας το αγχος μην γεννησω πρόωρα (δεν ξερω πως μου εκατσε αυτο) αλλα και η κουνιαδα μου γεννησε στον 7ο και την εσωσε που ηξερε τι ηθελε και απο που γιατι εστειλε τον αντρα της και τα ψωνισε ολα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Είναι κ πολλά τα εξοδα μετά να πέσουν μαζεμενες οι αγορές!! Από σεντόνια κλπ κούνια κορίτσια πόσα σετ να χρειαζόμαστε??

Για αρχή λέω να πάρω 4 σετ γιατί λογικά θα μας φέρουν κ πολλα δώρα από αυτά. Ας μας πει κ κάποια που έχει ήδη παιδάκι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η chaotic είπε:

Από ότι διάβασα πάλι, η παλιά κρέμα είχε barabens. Η νέα ειναι free. 

Μπορείς να το δεις και με το φαρμακοποιό κ το γιατρό σου για να είσαι βέβαιη! 

IMG_20210414_010504.jpg

Ναι ναι θα το κοιτάξω γιατί πραγματικά εδώ και 2 μήνες ταλαιπωρουμαι με τη φαγούρα ακόμα και την ώρα που κοιμάμαι... Σ ευχαριστώ πολύ πολύ! ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

 Για τις αγορές συμφωνω! Τουλάχιστον εχε στα υπόψιν σου τι θες να παρεις και απο που.. Το ίδιο έκανα και εγω και θα ξεκινήσω αργότερα αγορες! Εγω βέβαια ειμαι και αγχωδης γιαυτο μαρεσει οτι γίνεται να γίνεται νωρις και μελετημενα🤣 εγω εχω κιολας το αγχος μην γεννησω πρόωρα (δεν ξερω πως μου εκατσε αυτο) αλλα και η κουνιαδα μου γεννησε στον 7ο και την εσωσε που ηξερε τι ηθελε και απο που γιατι εστειλε τον αντρα της και τα ψωνισε ολα 

Αυτό ακριβώς... Είπαμε να παμε να τα δουμε κ αγοράζουμε αργότερα γιατί κ από το ίντερνετ δεν καταλαβαίνεις κ πολλά πράγματα! Θα πάμε με λίστα την Παρασκευή στο μαγαζί να μας πουν κ μια συνολική τιμή κ βλέπουμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Για αρχή λέω να πάρω 4 σετ γιατί λογικά θα μας φέρουν κ πολλα δώρα από αυτά. Ας μας πει κ κάποια που έχει ήδη παιδάκι! 

Εγω 3 σετ έλεγα να πάρω!κάπου διάβασα 6-7 ε νομίζω υπερβολη είναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Εγω 3 σετ έλεγα να πάρω!κάπου διάβασα 6-7 ε νομίζω υπερβολη είναι!!

Εγώ για το λίκνο πήρα δύο σετ μόνο γιατί σκέφτομαι ότι παραπάνω είναι πολλά για λίγους μήνες...και στην ανάγκη λέω να βάλω και σεντόνια κούνιας που θα έρθουν δώρο και ας είναι μεγαλύτερα. Άρα σύνολο θα έλεγα 3 σετ με 4 και αντίστοιχα 3 άντε 4 σελτεδακια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η eleni5525 είπε:

Εγώ για το λίκνο πήρα δύο σετ μόνο γιατί σκέφτομαι ότι παραπάνω είναι πολλά για λίγους μήνες...και στην ανάγκη λέω να βάλω και σεντόνια κούνιας που θα έρθουν δώρο και ας είναι μεγαλύτερα. Άρα σύνολο θα έλεγα 3 σετ με 4 και αντίστοιχα 3 άντε 4 σελτεδακια.. 

Εγώ από την αρχή θα πάρω κούνιας κ θα τα βάλω κ στο λίκνο Πρώτα ο Θεός. Δεν υπαρχει λόγος πιστεύω για λικνου !! Τα σελτεδακια πιάνουν όλη την επιφάνεια του στρώματος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η eleni5525 είπε:

Εγώ για το λίκνο πήρα δύο σετ μόνο γιατί σκέφτομαι ότι παραπάνω είναι πολλά για λίγους μήνες...και στην ανάγκη λέω να βάλω και σεντόνια κούνιας που θα έρθουν δώρο και ας είναι μεγαλύτερα. Άρα σύνολο θα έλεγα 3 σετ με 4 και αντίστοιχα 3 άντε 4 σελτεδακια.. 

Σελτεδακια κορίτσι παρε περισσοτερα. Γιατι με το αλλαγμα σίγουρα θα σου λερωνονται. Στην αρχη ειδικα μπορει με καθε αλλαγη πάνας να χουν κ κακακια. Εγω εχω 7 με 8 σελτεδακια. Κ ελπιζω να ειμαι οκ ειναι κ καλοκαίρι. Στεγνωνουν γρήγορα..... Κ ειχα παρει κ 2 λευκα σελτεδακια για να τα βαλω κατω απο το σεντονι στο κρεβατακι του. Να μην λερωνεται... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Σελτεδακια κορίτσι παρε περισσοτερα. Γιατι με το αλλαγμα σίγουρα θα σου λερωνονται. Στην αρχη ειδικα μπορει με καθε αλλαγη πάνας να χουν κ κακακια. Εγω εχω 7 με 8 σελτεδακια. Κ ελπιζω να ειμαι οκ ειναι κ καλοκαίρι. Στεγνωνουν γρήγορα..... Κ ειχα παρει κ 2 λευκα σελτεδακια για να τα βαλω κατω απο το σεντονι στο κρεβατακι του. Να μην λερωνεται... 

Ευχαριστώ καλά που μου το είπες.. κι εγώ λευκά σελτεδακια λέω να πάρω γενικά για να μη ξεχωρίζουν κάτω από τα σεντόνια. Έχω μια απορία, αν κατάλαβα καλά κάθε φορά που κάνουν κακά τα πλένουμε, αυτό ισχύει και για τα τσισα ή μπορούμε να βάλουμε και μωρομαντηλα μόνο στην αλλαγή από τσισα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...