Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγω να δεις. Αλλα μετα σκεφτομαι οτι πχ στους δικούς μου θα μπορβ να το πω. Θειες θειοι ξαδερφια φιλοι. Ειμαστε κ μεγαλο σοι. Κ στον μικρο μου που ηρθαν μαιευτηριο εμπαιναν για 5 10 λεπτα. Τωρα αν ερχονται σπιτι θα καθονται 2 ωρες. Συν πρεπει κατι να πιμουν να τρώνε. Ο μικρος να κανει τις επιδειξεις του να γινεται πανικος στο σπιτι. Κ εγω ακομη καλα καλα να μην τα χω βρει με την μικρη. Κ να θηλαζω με τις ωρες ατελείωτες στο δωματιο. 

Λόγω της κατάστασης θα μπορούσαμε να πουμε οτι δεν επιτρέπει ο παιδίατρος επισκέψεις. Αυτό έχω σκεφτεί. Κ για τους δικούς μας, σκέφτομαι με μάσκα κ σε απόσταση. Είμαι λίγο σκληρή αλλά μόνο που σκέφτομαι κάτι σαλιαρισματα πανω από το μωρό φρικαρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 1 λεπτό, ο/η nik_ol είπε:

Λόγω της κατάστασης θα μπορούσαμε να πουμε οτι δεν επιτρέπει ο παιδίατρος επισκέψεις. Αυτό έχω σκεφτεί. Κ για τους δικούς μας, σκέφτομαι με μάσκα κ σε απόσταση. Είμαι λίγο σκληρή αλλά μόνο που σκέφτομαι κάτι σαλιαρισματα πανω από το μωρό φρικαρω

Αν αποφασίσεις να μην έχεις επισκέψεις στο σπίτι το καλύτερο είναι αυτό, δεν το επιτρέπει ο παιδίατρος λόγω της κατάστασης. Και δεν είναι και ψέματα ρε παιδιά.. πιστεύω ότι όλοι θα το καταλάβουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγω να δεις. Αλλα μετα σκεφτομαι οτι πχ στους δικούς μου θα μπορβ να το πω. Θειες θειοι ξαδερφια φιλοι. Ειμαστε κ μεγαλο σοι. Κ στον μικρο μου που ηρθαν μαιευτηριο εμπαιναν για 5 10 λεπτα. Τωρα αν ερχονται σπιτι θα καθονται 2 ωρες. Συν πρεπει κατι να πιμουν να τρώνε. Ο μικρος να κανει τις επιδειξεις του να γινεται πανικος στο σπιτι. Κ εγω ακομη καλα καλα να μην τα χω βρει με την μικρη. Κ να θηλαζω με τις ωρες ατελείωτες στο δωματιο. 

Ουτε καν. Θα τα ρίξεις στον κοβιντ και δεν δέχεσαι επισκεψεις.. Μα κι αυτοί πρέπει να το σκέφτονται απο μονοι τους 🙄 αν ειναι δυνατον. Για καλό το κανουν αλλα την ορεξη τους εχουμε νομίζουν 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα θα με σώσει λίγο κ το γεγονός ότι θα γεννήσω αρχές Αυγούστου οπότε θα λείπουν αρκετοί. Βέβαια κ πάλι δε σώζεται οπότε σίγουρα θα πω αυτό για τον παιδίατρο κ τέλος. Η αλήθεια είναι ότι πιστευω πως θα το πει κ ο παιδιατρος έτσι κ αλλιως. Κ τους δικούς μας τους προετοιμαζω σιγά, σιγά 😝 εντάξει η μαμά μου το θεωρεί αυτονόητο, κάποια άλλη όχι όμως 🤣 οπότε θα υπάρξουν στενά όρια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Λόγω της κατάστασης θα μπορούσαμε να πουμε οτι δεν επιτρέπει ο παιδίατρος επισκέψεις. Αυτό έχω σκεφτεί. Κ για τους δικούς μας, σκέφτομαι με μάσκα κ σε απόσταση. Είμαι λίγο σκληρή αλλά μόνο που σκέφτομαι κάτι σαλιαρισματα πανω από το μωρό φρικαρω

Και φιλια. Εχεις δικιο. Ετσι ελεγα κ εγω στο 1ο μου. Οταν μου ελεγαν για επισκεψεις σπιτι.... Θα ειναι κ καλοκαιρι τωρα... Οποτε αν εινια καποιος επειγον προτιμω σε εξωτερικο περιβαλλον... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Γενικά σας θέλω έτοιμες για πολλα νευρα στην αρχη😂

Πωπω εγώ κ μόνο που τα σκέφτομαι μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι! Ο άντρας μου έχει κ μεγάλο σόι ΑΛΛΑ από τώρα έχω ρίξει απαγορευτικά στις επισκέψεις λόγω κοβιντ τότε να δείτε τι έχει να γίνει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό είναι το μόνο σίγουρο, ε;

Εμένα ήδη έχει αρχίσει να με φρικαρει από τώρα η ομιλία στην κοιλιά μου κ κρατιέμαι με νύχια κ με δόντια. Ή το άλλο βγες λίγο στο μπαλκόνι να σε δει η τάδε γειτόνισσα. Λες κ είμαι αξιοθέατο ή η πρώτη έγκυος στη Γη (εννοείται ότι το είπα). Οπότε σκέφτομαι τι θα γίνει μετά. Φαντάζομαι επίσης ότι δε θα κάνω τίποτα καλά κ όλα θα πρεπει να σχολιαζονται. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις γυρίσαμε από τη Β επιπέδου! Όλα τέλεια 😁 Εμείς ξεχάσαμε να ρωτήσουμε και μπήκαμε όλοι μαζί μέσα με τον άντρα μου και τον πατέρα μου και δε μας είπαν τίποτα 😎 Σχετικά με τις επισκέψεις, εγώ λόγω δυσκολιών στην αρχή της εγκυμοσύνης τις έχω κόψει λέγοντάς δεν έχω όρεξη για κουβέντες οπότε το ίδιο θα λέω και ως λεχώνα 😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lia5 είπε:

Μόλις γυρίσαμε από τη Β επιπέδου! Όλα τέλεια 😁 Εμείς ξεχάσαμε να ρωτήσουμε και μπήκαμε όλοι μαζί μέσα με τον άντρα μου και τον πατέρα μου και δε μας είπαν τίποτα 😎 Σχετικά με τις επισκέψεις, εγώ λόγω δυσκολιών στην αρχή της εγκυμοσύνης τις έχω κόψει λέγοντάς δεν έχω όρεξη για κουβέντες οπότε το ίδιο θα λέω και ως λεχώνα 😜

Τέλεια!! Μπράβο!!! 

Επίσης, μπράβο που μπόρεσες κ οριοθετησες από την αρχή παρά τις δυσκολίες που περνουσες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Μόλις γυρίσαμε από τη Β επιπέδου! Όλα τέλεια 😁 Εμείς ξεχάσαμε να ρωτήσουμε και μπήκαμε όλοι μαζί μέσα με τον άντρα μου και τον πατέρα μου και δε μας είπαν τίποτα 😎 Σχετικά με τις επισκέψεις, εγώ λόγω δυσκολιών στην αρχή της εγκυμοσύνης τις έχω κόψει λέγοντάς δεν έχω όρεξη για κουβέντες οπότε το ίδιο θα λέω και ως λεχώνα 😜

Μπράβο τέλεια! Τυχεροί και οι δικοί σου , στην καλύτερη επίσκεψη μπήκαν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τα ψωνια μια απογοήτευση! Δεν εχουν φερει πολλα και επίσης σταθηκα και ατυχη και δεν ειχε μητρότητας οπότε πρέπει να παω σε αλλο κατάστημα θα σας πω και αυριο που θα παω κέντρο να δω.. Πηγα και εκανα κ μια εξυπηρέτηση σε μια φιλη μου και πηρα για την κορη της κορμακια και επειδή ηταν παίρνοντας 3 πληρωνες 2 πηρα κ για την δικη μας κορμακι απο 2-4μηνων δηλαδή το 62

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Κορίτσια τα ψωνια μια απογοήτευση! Δεν εχουν φερει πολλα και επίσης σταθηκα και ατυχη και δεν ειχε μητρότητας οπότε πρέπει να παω σε αλλο κατάστημα θα σας πω και αυριο που θα παω κέντρο να δω.. Πηγα και εκανα κ μια εξυπηρέτηση σε μια φιλη μου και πηρα για την κορη της κορμακια και επειδή ηταν παίρνοντας 3 πληρωνες 2 πηρα κ για την δικη μας κορμακι απο 2-4μηνων δηλαδή το 62

Σε ποιο κατάστημα πηγες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

H&m

Μπορείς κ να παραγγείλεις, αν δε βρεις κ στο κέντρο. Έχω παραγγείλει δυο φορές κ ήρθαν μέσα σε 3 μέρες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα που λέτε όλα αυτά με τα σόγια επισκέψεις κλπ... Εσεις νιώθετε άβολα όταν έρχονται και σας πιάνουν την κοιλιά και μιλάνε;; εγώ πάρα πολύ πάντως.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Τώρα που λέτε όλα αυτά με τα σόγια επισκέψεις κλπ... Εσεις νιώθετε άβολα όταν έρχονται και σας πιάνουν την κοιλιά και μιλάνε;; εγώ πάρα πολύ πάντως.. 

Ναι δεν το μπορώ καθολου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Μπορείς κ να παραγγείλεις, αν δε βρεις κ στο κέντρο. Έχω παραγγείλει δυο φορές κ ήρθαν μέσα σε 3 μέρες. 

Φοβάμαι να παραγγείλω μην κανω λαθος στο νούμερο καλύτερα να τα δω. Πιο πολυ θα ψωνισω τωρα ρούχα λογω οτι δουλευω και θα δουλευω ακομη και η φορμες που εχω ειναι χειμερινες. Μετα τον 8ο δεν θα πολυ κουνιεμαι οπότε θα ειμαι εντάξει 😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Τώρα που λέτε όλα αυτά με τα σόγια επισκέψεις κλπ... Εσεις νιώθετε άβολα όταν έρχονται και σας πιάνουν την κοιλιά και μιλάνε;; εγώ πάρα πολύ πάντως.. 

Ποια κοιλιά; 😂 τωρα με αναγνωριζουν ως εγκυο.. Μεχρι τωρα δεν φαινοταν! Και γενικα οσες το ξερουν δεν με ακουμπανε εγω ειμαι εντάξει 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Diana_caterina είπε:

Φοβάμαι να παραγγείλω μην κανω λαθος στο νούμερο καλύτερα να τα δω. Πιο πολυ θα ψωνισω τωρα ρούχα λογω οτι δουλευω και θα δουλευω ακομη και η φορμες που εχω ειναι χειμερινες. Μετα τον 8ο δεν θα πολυ κουνιεμαι οπότε θα ειμαι εντάξει 😂 

Εγώ αναγκάστηκα να παραγγείλω γιατί με ενοχλούσαν από πολυ νωρίς τα παντελονια μου κ πήρα το νούμερο μου σε εγκυμοσύνης από τα h&m κ ήταν μια χαρά. Βέβαια αν ήταν ανοιχτά μάλλον θα πήγαινα να σου πω την αλήθεια αλλά ρίσκαρα 😝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Ποια κοιλιά; 😂 τωρα με αναγνωριζουν ως εγκυο.. Μεχρι τωρα δεν φαινοταν! Και γενικα οσες το ξερουν δεν με ακουμπανε εγω ειμαι εντάξει 😂😂

Και εμένα τώρα φαίνεται κ αυτό αν φορέσω κάτι πιο στενό. Βέβαια πάντα βολευομουν τις φαρδιές μπλουζες οπότε κ τώρα μια χαρά μου κάθονται. Ωστόσο δεν τους πτοεί το αν φαίνεται κ έρχονται κ πιάνουν 😝. Τυχερή είσαι εσύ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Και εμένα τώρα φαίνεται κ αυτό αν φορέσω κάτι πιο στενό. Βέβαια πάντα βολευομουν τις φαρδιές μπλουζες οπότε κ τώρα μια χαρά μου κάθονται. Ωστόσο δεν τους πτοεί το αν φαίνεται κ έρχονται κ πιάνουν 😝. Τυχερή είσαι εσύ! 

Καλα εγω αν δω καποιων θα δω στην δουλειά αλλιώς δεν βγαινω οπότε ισως δεν εχουν την οικειότητα 😅 εμενα πάντως τα τζιν απο την αρχη δεν κουμοωναν κ πηρα απο τα τζαμπο κουμπια με ελατηριο κ καποια τα φοράω ακομη.. Αλλιως φορμες αλλα τωρα που ανοιγει ο καιρος εχω αρχισει και ζεσταινομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιααα μόλις γύρισαμε και εμείς όλα καλά!!! Δόξα το Θεό!!! Το μόνο που μου έκανε εντύπωση είναι ότι δεν μετρησε τον τράχηλο κολπικά μόνο από την κοιλίτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...