Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια σήμερα για πρώτη φορά είδα λίγη βλέννη σε συνδιασμό με ελάχιστο αιμα στα  κόπρανα του μωρου.κανουμε μεικτή διατροφή..να τον ενόχλησε κάτι που έφαγα εγώ για τη την φόρμουλα την περνει εδώ και 15 μέρες περίπου και δεν είχε κάποιο θέμα...τι κάνατε σε αντίστοιχη περίπτωση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

Από τι έχουν πει κ τα κορίτσια μια πάνα με αίμα δεν την αξιόλογεις. Μόνο αν ξανά δεις 2-3 φορές νομίζω. Επίσης από το δικό σουηθα είναι λογικά κάτι που έφαγες πιστεύω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Από τι έχουν πει κ τα κορίτσια μια πάνα με αίμα δεν την αξιόλογεις. Μόνο αν ξανά δεις 2-3 φορές νομίζω. Επίσης από το δικό σουηθα είναι λογικά κάτι που έφαγες πιστεύω.

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου 🤗😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια .. βάλτε με κι εμένα στο μεσσεντζερ.. τώρα διαπίστωσα ότι έχω χάσει τους κωδικούς από το forum!! Ονομαστικά θα είμαστε στο messenger? Αν γίνεται να με καλέσετε απευθείας στο messenger γιατί δεν μπορώ να μπω από αλλού τώρα δεν μπήκα από το chrome.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/1/2022 at 11:28 ΠΜ, ο/η Mommy to be είπε:

Έχω πολλά αρχεία και καθόλου χώρο 🤪🤪αν βρω χρόνο ισως Σβησω κάποια....

Δεν έχεις messenger;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Μιντόρι είπε:

Κορίτσια .. βάλτε με κι εμένα στο μεσσεντζερ.. τώρα διαπίστωσα ότι έχω χάσει τους κωδικούς από το forum!! Ονομαστικά θα είμαστε στο messenger? Αν γίνεται να με καλέσετε απευθείας στο messenger γιατί δεν μπορώ να μπω από αλλού τώρα δεν μπήκα από το chrome.

Πώς έχεις το όνομά σου στο messenger; Μπορείς να μου στείλεις μήνυμα να σε προσθέσω στη συνομιλία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Μιντόρι είπε:

Κορίτσια .. βάλτε με κι εμένα στο μεσσεντζερ.. τώρα διαπίστωσα ότι έχω χάσει τους κωδικούς από το forum!! Ονομαστικά θα είμαστε στο messenger? Αν γίνεται να με καλέσετε απευθείας στο messenger γιατί δεν μπορώ να μπω από αλλού τώρα δεν μπήκα από το chrome.

Κορίτσι χρειαζομαστε το ονομα σου στο μεσσετζερ για να σε προσθεσουμε.σου εχω στείλει κ μηνυμα εδω στο φορουμ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/1/2022 at 3:33 ΜΜ, ο/η Mommy to be είπε:

Καλησπέρα κορίτσια σήμερα για πρώτη φορά είδα λίγη βλέννη σε συνδιασμό με ελάχιστο αιμα στα  κόπρανα του μωρου.κανουμε μεικτή διατροφή..να τον ενόχλησε κάτι που έφαγα εγώ για τη την φόρμουλα την περνει εδώ και 15 μέρες περίπου και δεν είχε κάποιο θέμα...τι κάνατε σε αντίστοιχη περίπτωση...

Πώς πάει με τα κακά;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Πώς πάει με τα κακά;; 

Καλημερα....ευτυχω ςδεν ξαναείδα κάτι αντίστοιχο.....ίσως ήταν όντως κάτι που έφαγα...εσείς ξεκινήσατε φρούτο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mommy to be είπε:

Καλημερα....ευτυχω ςδεν ξαναείδα κάτι αντίστοιχο.....ίσως ήταν όντως κάτι που έφαγα...εσείς ξεκινήσατε φρούτο;;

Από 23 Δεκεμβρίου.. Τώρα είμαστε στα λαχανικά.. Αυτές τις μέρες δέχεται πιο καλά να τρώει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/1/2022 at 8:42 ΜΜ, ο/η Tweema είπε:

Κορίτσι χρειαζομαστε το ονομα σου στο μεσσετζερ για να σε προσθεσουμε.σου εχω στείλει κ μηνυμα εδω στο φορουμ.. 

Τωρα τα είδα τα μηνύματα 🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/1/2022 at 1:15 ΜΜ, ο/η Mommy to be είπε:

Καλημερα....ευτυχω ςδεν ξαναείδα κάτι αντίστοιχο.....ίσως ήταν όντως κάτι που έφαγα...εσείς ξεκινήσατε φρούτο;;

Τι κάνεις κορίτσι?? Που είσαι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Love32 είπε:

Τι κάνεις κορίτσι?? Που είσαι???

Ειμαστε...καλά ..ο μικρός σταθερά ξυπανει το λιγότερο 3 φορές την νύχτα...αλλά κοιμάται από τις 8μιση..οπότε ξεκουραζόμαστε και εμείς...Δευτέρα έχουμε παιδίατρο..για εμβόλιο το αστεράκι μου γίνετε 5 ...σε άλλα νέα..πάλι δεν βγήκαμε γιατί είχαμε μειον και χρόνια..τα δικά σας νέα;;χαθηκετε όλες από εδώ 🤪🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mommy to be είπε:

Ειμαστε...καλά ..ο μικρός σταθερά ξυπανει το λιγότερο 3 φορές την νύχτα...αλλά κοιμάται από τις 8μιση..οπότε ξεκουραζόμαστε και εμείς...Δευτέρα έχουμε παιδίατρο..για εμβόλιο το αστεράκι μου γίνετε 5 ...σε άλλα νέα..πάλι δεν βγήκαμε γιατί είχαμε μειον και χρόνια..τα δικά σας νέα;;χαθηκετε όλες από εδώ 🤪🤪

Κοπέλα μου γεια σου!!έχει γίνει μια ομάδα στο μεσεντζερ κ είμαστε εκεί κ τα λέμε..γιατί εδώ κολλάει,ούτε ειδοποιήσεις δεν έρχονται.Εχεις μεσεντζερ??για να σε προσκαλέσουμε αλλά δεν ξέρω πως γίνεται.θα πω σε όποια κοπέλα γνωρίζει να μπει εδώ να σου πει πως θα μπεις για να τα λέμε από εκεί πιο εύκολα!!!Αν δεν έχεις μεσεντζερ κατέβασε την εφαρμογή κ θα σου πουν τα κορίτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Mommy to be είπε:

Ειμαστε...καλά ..ο μικρός σταθερά ξυπανει το λιγότερο 3 φορές την νύχτα...αλλά κοιμάται από τις 8μιση..οπότε ξεκουραζόμαστε και εμείς...Δευτέρα έχουμε παιδίατρο..για εμβόλιο το αστεράκι μου γίνετε 5 ...σε άλλα νέα..πάλι δεν βγήκαμε γιατί είχαμε μειον και χρόνια..τα δικά σας νέα;;χαθηκετε όλες από εδώ 🤪🤪

Ελα κορίτσι μου στείλε μου σε προσωπικό πως σε λένε στο φβ ή στο μεσετζερ αν έχεις να σε προσθέσω στην ομάδα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Valxris είπε:

Ελα κορίτσι μου στείλε μου σε προσωπικό πως σε λένε στο φβ ή στο μεσετζερ αν έχεις να σε προσθέσω στην ομάδα!!!!

Καλημερα....είχα αναφέρει ότι μπαίνω μόνο απο το κιν μου..το οποίο δεν έχει χώρο να κατεβάσω την εφαρμογή..και τώρα με τις φωτο του μικρού γέμισε...πρέπει να βρω υπολογιστή ο δικός μας χάλασε πριν κανά δίμηνο . για να τα περάσω στο φλασάκι κ πάει λέγοντας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Mommy to be είπε:

Καλημερα....είχα αναφέρει ότι μπαίνω μόνο απο το κιν μου..το οποίο δεν έχει χώρο να κατεβάσω την εφαρμογή..και τώρα με τις φωτο του μικρού γέμισε...πρέπει να βρω υπολογιστή ο δικός μας χάλασε πριν κανά δίμηνο . για να τα περάσω στο φλασάκι κ πάει λέγοντας!!!

Τωρα το είδα ότι το είχες πει,!!Πώς πάνε οι θηλασμοι;εμείς τώρα που ξεκινήσαμε κρέμες σιγά-σιγά τα έχω κάνει μπάχαλο διότι μια δίνω στήθος μια μπουκάλι μετά τρώει λίγη κρέμα κ δεν μπορώ να βάλω πρόγραμμα...δεν ξέρω τι θα κάνω...ξεκινήσατε εσείς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/1/2022 at 5:52 ΜΜ, ο/η Mommy to be είπε:

Ειμαστε...καλά ..ο μικρός σταθερά ξυπανει το λιγότερο 3 φορές την νύχτα...αλλά κοιμάται από τις 8μιση..οπότε ξεκουραζόμαστε και εμείς...Δευτέρα έχουμε παιδίατρο..για εμβόλιο το αστεράκι μου γίνετε 5 ...σε άλλα νέα..πάλι δεν βγήκαμε γιατί είχαμε μειον και χρόνια..τα δικά σας νέα;;χαθηκετε όλες από εδώ 🤪🤪

Ναι και σε ψάχνουμε ! Κάνε κάτι κ έλα στην παρέα μας! Θα ξεκινήσετε κ φαγητακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μιντόρι είπε:

Τωρα το είδα ότι το είχες πει,!!Πώς πάνε οι θηλασμοι;εμείς τώρα που ξεκινήσαμε κρέμες σιγά-σιγά τα έχω κάνει μπάχαλο διότι μια δίνω στήθος μια μπουκάλι μετά τρώει λίγη κρέμα κ δεν μπορώ να βάλω πρόγραμμα...δεν ξέρω τι θα κάνω...ξεκινήσατε εσείς?

Όχι ακόμη ίσως αύριο....που κλείνουμε τους 5 θα εξαρτηθεί φαντάζομαι και από το βάρος που πήρε ..όντως η μικτη διατροφή είναι θέμα.  Δεν ξέρεις ποσσο έφαγε από τον μαστό.. και έχεις και το συμπλήρωμα ..εγώ δίνω βέβαια λίγα ml ακόμη .για να χει ενδιαφέρον ..οπότε τν βάζω όλη την ώρα πριν μετά...οπότε θέλει ..κάποιες φορές δεν πίνει όλο το συμπλήρωμα ...οπότε μάλλον πίνει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Ναι και σε ψάχνουμε ! Κάνε κάτι κ έλα στην παρέα μας! Θα ξεκινήσετε κ φαγητακι?

Αχ σας ευχαριστώ βρε κορίτσια!!!όχι ακόμη όπως αναφέρω αύριο θα μας πει η παιδίατρος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Mommy to be είπε:

Αχ σας ευχαριστώ βρε κορίτσια!!!όχι ακόμη όπως αναφέρω αύριο θα μας πει η παιδίατρος!!

Ωραία κορίτσι μου! Γράψε να μας πεις πως τα πήγε το μικρακι κ τι σας είπε!! ♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Love32 είπε:

Ωραία κορίτσι μου! Γράψε να μας πεις πως τα πήγε το μικρακι κ τι σας είπε!! ♥️♥️

Όλα καλά..κάναμε το εμβόλιο μας πήρε μισό κιλό και 4 πόντους μέσα σε 20 ημέρες...θα ξεκινήσουμε στέρεες την Τετάρτη ..πατάτα έχω μια αγωνία σχετικά...για το πώς θα πάει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Mommy to be είπε:

Όλα καλά..κάναμε το εμβόλιο μας πήρε μισό κιλό και 4 πόντους μέσα σε 20 ημέρες...θα ξεκινήσουμε στέρεες την Τετάρτη ..πατάτα έχω μια αγωνία σχετικά...για το πώς θα πάει...

Πόσο θα είναι τη Τετάρτη που θα ξεκινήσει 1η φορά? Δλδ θα σε ξεκινήσει με πατάτα? Τέλεια που δε θα δώσεις κρέμες κ τα σχετικά.  Κ εγώ έτσι θέλω να ξεκινήσω. Θέλω να αποφύγω τα ρυζάλευρα κ ότι συνεπάγεται με ζαχαρη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Ρουλ@@ είπε:

Πόσο θα είναι τη Τετάρτη που θα ξεκινήσει 1η φορά? Δλδ θα σε ξεκινήσει με πατάτα? Τέλεια που δε θα δώσεις κρέμες κ τα σχετικά.  Κ εγώ έτσι θέλω να ξεκινήσω. Θέλω να αποφύγω τα ρυζάλευρα κ ότι συνεπάγεται με ζαχαρη

Κλεισαμε τους 5 μήνες σήμερα!!νομίζω πως το ρυζαλευρι γενικά δεν το προτείνουν πλέον...Απλα είχαμε θέμα με την πρόσληψη βάρους και μας ξεκινάει νωρίτερα...νομίζω έχεις την επιλογή να αρνηθείς στον παιδίατρο σου αν σου προτείνει κάτι τέτοιο .ποσσο είστε τώρα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mommy to be είπε:

Κλεισαμε τους 5 μήνες σήμερα!!νομίζω πως το ρυζαλευρι γενικά δεν το προτείνουν πλέον...Απλα είχαμε θέμα με την πρόσληψη βάρους και μας ξεκινάει νωρίτερα...νομίζω έχεις την επιλογή να αρνηθείς στον παιδίατρο σου αν σου προτείνει κάτι τέτοιο .ποσσο είστε τώρα;;

Ναι εννοείται κ θα αρνηθώ αν μου προτείνει χωρίς λόγο. Έτσι κ η μεγάλη μ δεν έπαιρνε βαρος απ το θηλασμο κ προτίμησε να με βάλει στις στερεές παρα να δώσω φόρμουλα. κλείσαμε τους 3 τη προηγουμενη βδομαδα. 

Εμενα τώρα ο μπεμπης πίνει ξένο αλλά όχι ποσότητα. 120γρ σχεδόν ανά 3 με 4 ώρες. Εσένα από θηλασμο κ δεν έπαιρνε βάρος?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...