Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Εχω ακούσει οτι στον 7ο 8ο και 9ο πρεπει ν τελειώνει μέσα για να γεννήσεις ποιο εύκολα να κατέβει ποιο εύκολα κάτι κανει το σπέρμα στον κόλπο κάτι τέτοιο 

Όταν μπεις στον ένατο. Πιο πριν δνε θέλουμε συσπάσεις..... Μην μας βγει προωρο.😁💟

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

Βρε κορίτσια γιατί τόσο άγχος;;;;;διαβάζω και δεν ξέρω σε ποια να πρώτο γράψω να χαλαρώσει!!!!!!!ειδικά με τα κιλά αν δεν υπάρχει θέμα ηρεμήστε!Στην κόρη μου πήρα 17 και τα έχασα σε 3 μήνες χωρίς να κάνω τίποτα!!!!Τώρα είμαι ακριβώς 20 εδβ και έχω πάρει 8 κιλά!Δεν τρώω ιδιαίτερα κυρίως το βράδυ τρώω που χαλαρώνω από τη μιρκη!Η κοιλιά μου είναι όπως ήταν στην κόρη μου στον 7ο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια...θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας τον προβληματισμό μου...

Πρώτη φορά εγκυουλα και φουλ αγχωμενη...και σε κουβέντα με μια γνωστή μου αγχώθηκα περισσότερο...

Τι εννοώ...εγώ μέχρι και τις 30/12 το νο1 θέμα που μας απασχολούσε ήταν αν το αιμάτωμα που είχα κάνει έχει μειωθεί και αν το μωρό είναι καλά...αφού τα λύσαμε αυτα τώρα ,έχω στις 29/01 τη β επιπέδου. Με τον γιατρό μου δεν έχω συζητήσει τίποτα άλλο γιατί όπως καταλαβαίνετε είχαν προτεραιότητα αλλά θέματα..

Και με αγχωσε γιατί δεν έχω ρωτήσει αν συνεργαζετε με μαία...αν παρέχει μαθήματα...ποια είναι η αμοιβή του και του μαιευτηρίου και αν έχουμε συζητήσει για τον τοκετό ...

Πιστεύετε ότι έχω αργήσει;;;;μέχρι τώρα δε μπορούσα να το πάω παραπέρα  σαν σκέψη γιατί εδώ  δεν ήξερα καν αν θα τα καταφέρουμε μήνα με τον μήνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Όταν μπεις στον ένατο. Πιο πριν δνε θέλουμε συσπάσεις..... Μην μας βγει προωρο.😁💟

Ααα κατάλαβα ωραία σε ευχαριστώ ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Vivi_ είπε:

Κορίτσια...θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας τον προβληματισμό μου...

Πρώτη φορά εγκυουλα και φουλ αγχωμενη...και σε κουβέντα με μια γνωστή μου αγχώθηκα περισσότερο...

Τι εννοώ...εγώ μέχρι και τις 30/12 το νο1 θέμα που μας απασχολούσε ήταν αν το αιμάτωμα που είχα κάνει έχει μειωθεί και αν το μωρό είναι καλά...αφού τα λύσαμε αυτα τώρα ,έχω στις 29/01 τη β επιπέδου. Με τον γιατρό μου δεν έχω συζητήσει τίποτα άλλο γιατί όπως καταλαβαίνετε είχαν προτεραιότητα αλλά θέματα..

Και με αγχωσε γιατί δεν έχω ρωτήσει αν συνεργαζετε με μαία...αν παρέχει μαθήματα...ποια είναι η αμοιβή του και του μαιευτηρίου και αν έχουμε συζητήσει για τον τοκετό ...

Πιστεύετε ότι έχω αργήσει;;;;μέχρι τώρα δε μπορούσα να το πάω παραπέρα  σαν σκέψη γιατί εδώ  δεν ήξερα καν αν θα τα καταφέρουμε μήνα με τον μήνα

Σιγά σιγά... Θα τα ρωτήσεις... Νωρίς είναι... Οπότε νιώσεις ότι θες να ρωτήσεις ρώτησε τα όλα... Που σε απασχολούν. Μπορείς να τα γράψεις σε χαρτί. Που να μην ξεχάσεις κάτι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Vivi_. Μέχρι να γεννηθούμε ξέρεις πόσες ακόμα επισκέψεις έχεις;;;μην αγχώνεσαι καθόλου!ρωτα τον  την επόμενη φορά αλλά έχεις χρόνο μπροστά σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η AlKate είπε:

Χαχαχα. Εννοούσα για πώς καταφέρατε να έχετε δίδυμα! :) :)

Ααααα σορρυ... Χαχαχαα.. Εξωσωματική φίλη μου.. 😍🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Sofoula28 είπε:

Ουσιαστικα παθαινω ονείρωξη και με τρομαζει πολυ που ποναω και ξυπνάω απο αυτο!! Αμα μια γυναικα εγκυος δλδ κανει ερωτα και ερθει σε οργασμο εχει πονους περιοδου??? Αγχωνομαι μηπως ειναι τπτ σοβαρο ..

Εγώ πάντως πριν την εγκυμοσύνη όταν είχα έναν πολύ έντονο οργασμό μερικές φορές ένιωθα έναν πόνο σαν αυτό της περιόδου που περιγράφεις που διαρκεί λιγο. Θεωρώ ότι είναι σύσπαση. Ρωτά την γιατρό σου όταν ξαναπάς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.. Πως ειστε;; 

@Mariasmommy τα περισσότερα κορίτσια είναι έγκυος στο 1ο τους παιδάκι, είναι πολύ λογικό να αγχώνονται για το παραμικρό. Εδώ αγχωνομαι εγώ που είναι η 2η εγκυμοσύνη κ είμαι σίγουρη πως δεν είμαι η μοναδική!!Οι περισσότερες κοπέλες είχαν μια εγκυμοσύνη που δεν εξελίχθηκε.. Πολλές έχουν στο περιβάλλον τους είτε γιατρό είτε συγγενή είτε φίλη-ο που θα τους πουν κάτι κ θα τους αγχώσει... Οπότε ναι είναι πολύ λογικό να αγχώνονται κ να αγχωνομαστε. Εδώ είμαστε να τα λέμε να ήρεμουμε η μία την άλλη κλπ.. Ας είναι καλά τα μωράκια μας πάνω απ όλα. 

@Liiida άκου χθες δεν μπορούσα να κοιμηθώ φυσικά με τίποτα.. Ο άντρας μου καθόταν στον καναπέ κ έβλεπε τηλεόραση.. Εγώ γκρίνιαζα γιατί δεν μπορώ να κοιμηθώ.. Μου λέει έλα εδώ. Με πήρε αγκαλιά με χαϊδεύε κ με πήρε ο ύπνος κατευθείαν στον καναπέ 😂😂... Το πρόβλημα μ είναι ότι εκείνος σχολαει 11 τ βράδυ μέχρι να τον περιμένω είμαι χαλιά. αυτό το κάνω εγώ στον μικρό από τοτε πιυ σταμάτησε να θηλάζει γιατί δυσκολεύετε να κοιμηθεί.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Sofoula28 είπε:

Κορίτσια εμενα μου συμβαινει κατι τρομακτικο! Καποιες φορες ενω κοιμαμαι βλεπω καποιο πικαντικο ονειρο και νιωθω οτι ερχομαι σε οργασμο! Ξυπνάω μεσα στον υπνο μου νιωθωντας τον οργασμο σε συνδιασμο με πονους περιοδου και τρομαζω απιστευτα .. τυχαινει σε καμια κατι τετοιο??? 

Κι εγώ το παθαίνω αυτό! Και με τρομάζει και δεν ξέρω τι να πω και στον γιατρό. Πόνους περιόδου δε θα το έλεγα αλλά ξυπνάω από το πικάντικο όνειρο και έχω μίνι οργασμό. Μετά σταματάει, δεν έχει μεγάλη διάρκεια. Ίσως είναι που απέχω σχεδόν 2 μήνες, ενώ έχω όρεξη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

 

@Liiida άκου χθες δεν μπορούσα να κοιμηθώ φυσικά με τίποτα.. Ο άντρας μου καθόταν στον καναπέ κ έβλεπε τηλεόραση.. Εγώ γκρίνιαζα γιατί δεν μπορώ να κοιμηθώ.. Μου λέει έλα εδώ. Με πήρε αγκαλιά με χαϊδεύε κ με πήρε ο ύπνος κατευθείαν στον καναπέ 😂😂... Το πρόβλημα μ είναι ότι εκείνος σχολαει 11 τ βράδυ μέχρι να τον περιμένω είμαι χαλιά. αυτό το κάνω εγώ στον μικρό από τοτε πιυ σταμάτησε να θηλάζει γιατί δυσκολεύετε να κοιμηθεί.. 

Λοιπόν κι εγώέχω παρατηρήσει ότι μπορεί πιο εύκολα να με πάρει ο ύπνος στον καναπέ, μάλλον γτ δεν τον έχω συνδυάσει στο μυαλό μου με ύπνο οπότε εκεί δεν πιέζομαι να κοιμηθώ, απλά συμβαίνει. Αν σηκωθώ να παω στο κρεβάτι την έκατσα! Οπότε είπα στον άντρα μου οποτε με βλέπει να κοιμάμαι στην τηλεόραση να με αφήνει εκεί, ακόμα κι αν αυτος πάει μεσα, ούτως ή άλλως σκεπασμένη είμαι 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Κι εγώ το παθαίνω αυτό! Και με τρομάζει και δεν ξέρω τι να πω και στον γιατρό. Πόνους περιόδου δε θα το έλεγα αλλά ξυπνάω από το πικάντικο όνειρο και έχω μίνι οργασμό. Μετά σταματάει, δεν έχει μεγάλη διάρκεια. Ίσως είναι που απέχω σχεδόν 2 μήνες, ενώ έχω όρεξη. 

Καλησπερα!!! Εγω ξυπναω απ τον οργασμο σε συνδιασμο με πονους περιοδου γιαυτο αγχωθηκα ! Κραταει λιγα δευτερολεπτα και ολα καλα μετα .. χθες το βράδυ ειδα και λιγο μπεζ στο σκουπισμα αλλα σημερα ολα καλα .. θα περιμενω και αν δω οτι το ξαναπαθαινω θα επικοινωνησω με τον γιατρο μου.. ισως ειναι και αυτο που λες γτ κ εγω απ τη μερα που εμαθα για την εγκυμοσυνη δεν ειχαμε επαφες !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα. Ελπίζω να είστε όλες καλααα.... Και φυσικά όπου χιονίζει και μπορείτε απολαύστε το. 

Θα ήθελα μια μικρή βοήθεια.... Είμαι έγκυος λοιπόν χαρούμενη, όλα τέλεια μέχρι χθες που πήγα στον γιατρό να δούμε το μικρό μας πλάσματα κι... Ακούσαμε καρδούλα όλα σούπερ και ενώ την προηγούμενη βδομάδα ήταν μόλις 2.7mm (6η βδομάδα) τώρα είναι 5.1 (7η βδομάδα).... Μπορείτε να ανατρέψετε λίγο στις μετρήσεις σας να μου πείτε αν είμαι μέσα στα όρια? Γιατί ο γιατρός τώρα με βγάζει μια βδομάδα λιγότερη... Δηλαδή αντί να είμαι 7η μου λέει ότι είμαι πάλι 6η.......

Ευχαριστώ πολύ!!!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μαριλου1 είπε:

Εγώ πάντως πριν την εγκυμοσύνη όταν είχα έναν πολύ έντονο οργασμό μερικές φορές ένιωθα έναν πόνο σαν αυτό της περιόδου που περιγράφεις που διαρκεί λιγο. Θεωρώ ότι είναι σύσπαση. Ρωτά την γιατρό σου όταν ξαναπάς.

Εμενα μονο σε εγκυμοσυνη μου συμβαινει! Θα το ρωτησω σιγουρα !! Σκεφτηκα απο Δευτέρα να τον παρω προληπτικα ενα τηλ ισα ισα να μου πει κατα ποσο ειναι φυσιολογικο! Να με ηρεμησει δλδ πιο πολυ! Ευχαριστω για την απαντηση 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Rainbow31 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα. Ελπίζω να είστε όλες καλααα.... Και φυσικά όπου χιονίζει και μπορείτε απολαύστε το. 

Θα ήθελα μια μικρή βοήθεια.... Είμαι έγκυος λοιπόν χαρούμενη, όλα τέλεια μέχρι χθες που πήγα στον γιατρό να δούμε το μικρό μας πλάσματα κι... Ακούσαμε καρδούλα όλα σούπερ και ενώ την προηγούμενη βδομάδα ήταν μόλις 2.7mm (6η βδομάδα) τώρα είναι 5.1 (7η βδομάδα).... Μπορείτε να ανατρέψετε λίγο στις μετρήσεις σας να μου πείτε αν είμαι μέσα στα όρια? Γιατί ο γιατρός τώρα με βγάζει μια βδομάδα λιγότερη... Δηλαδή αντί να είμαι 7η μου λέει ότι είμαι πάλι 6η.......

Ευχαριστώ πολύ!!!!! 

 

Καλησπερα κοριτσι! Την προηγουμενη βδομαδα που πηγαμε ημουν στην 7η και ηταν 8,1 χιλιοστα ! Νωριτερα δεν μου ειπε καν ! Ομως για τις εβδομάδες εγω δε θα αγχωνομουν .. σκεψου οτι βασει περιοδου θα επρεπε να ειμαι 10 μερες πιο μπροστά ενω ειμαι 10 μερες πισω! Καθυστερημενη ωορρηξία.. κατα τα αλλα η αναπτυξη του εμβρυου κατα τον γιατρο είναι φυσιολογικοτατη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!! Μπράβο μπράβο εύχομαι όλα καλά να πάνε...!!!!!! Ο γιατρός και εμένα μου είπε να μην ανησυχώ αλλά τα πολύ ψάχνω και μάλλον δεν κάνει τόσο καλό.... Έχω ήδη ενα ζουζουνι και αντί να είμαι πιο χαλαρή ως έμπειρη πια μάνα... Μάλλον με βγήκε το αντίθετο... Ίσως να φταίνε και οι δύο αποβολές που ειχα.... 

Ας είναι όλα καλά να ευχηθω για όλες μας!!! 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Rainbow31 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα. Ελπίζω να είστε όλες καλααα.... Και φυσικά όπου χιονίζει και μπορείτε απολαύστε το. 

Θα ήθελα μια μικρή βοήθεια.... Είμαι έγκυος λοιπόν χαρούμενη, όλα τέλεια μέχρι χθες που πήγα στον γιατρό να δούμε το μικρό μας πλάσματα κι... Ακούσαμε καρδούλα όλα σούπερ και ενώ την προηγούμενη βδομάδα ήταν μόλις 2.7mm (6η βδομάδα) τώρα είναι 5.1 (7η βδομάδα).... Μπορείτε να ανατρέψετε λίγο στις μετρήσεις σας να μου πείτε αν είμαι μέσα στα όρια? Γιατί ο γιατρός τώρα με βγάζει μια βδομάδα λιγότερη... Δηλαδή αντί να είμαι 7η μου λέει ότι είμαι πάλι 6η.......

Ευχαριστώ πολύ!!!!! 

 

Την πρώτη φορά που είχαμε πάει και της δεύτερη δε μου είχε αναφέρει κάτι ότι είμαι πίσω κλπ. Όταν πήγα την 7η εβδομάδα μου είπε ότι είμαι 3 μερες πίσω αλλά δεν ήταν κάτι αυτό μου είχε πει. Μετά οι μέρες έγιναν 2 και στην αυχενική δεν μου ανέφεραν διαφορά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Την πρώτη φορά που είχαμε πάει και της δεύτερη δε μου είχε αναφέρει κάτι ότι είμαι πίσω κλπ. Όταν πήγα την 7η εβδομάδα μου είπε ότι είμαι 3 μερες πίσω αλλά δεν ήταν κάτι αυτό μου είχε πει. Μετά οι μέρες έγιναν 2 και στην αυχενική δεν μου ανέφεραν διαφορά. 

Άρα να μην δώσω και πολύ σημασία ε??? Απλά μου φάνηκε πολύ μια ολόκληρη βδομάδα.... Τόσο έξω έπεσε πια και εγώ!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Rainbow31 είπε:

Άρα να μην δώσω και πολύ σημασία ε??? Απλά μου φάνηκε πολύ μια ολόκληρη βδομάδα.... Τόσο έξω έπεσε πια και εγώ!!!!! 

Πόσες μέρες κύκλο έχεις;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Πόσες μέρες κύκλο έχεις;; 

29 μέρες.... Έχω!!! Και είχα κάνει και το τεστ ωορηξιας μάλιστα.. Οπότε είχα έρθει σε επαφή με τον άντρα μου τις συγκεκριμένες μέρες... Γι αυτό υποτίθεται ήμουν σίγουρη.

Αλλα αυτό που με ανησύχησε περισσότερο ήταν πως στον πρώτο υπέρηχο με έβγαλε ακριβώς στην βδομαδα μου και μετά από μια βδομάδα που ξαναπήγα με έβγαλε πάλι την ίδια βδομάδα που μου είχε πει πριν 7 μέρες.... (ελπίζω να μην σε μπέρδεψα) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Rainbow31 είπε:

29 μέρες.... Έχω!!! Και είχα κάνει και το τεστ ωορηξιας μάλιστα.. Οπότε είχα έρθει σε επαφή με τον άντρα μου τις συγκεκριμένες μέρες... Γι αυτό υποτίθεται ήμουν σίγουρη.

Αλλα αυτό που με ανησύχησε περισσότερο ήταν πως στον πρώτο υπέρηχο με έβγαλε ακριβώς στην βδομαδα μου και μετά από μια βδομάδα που ξαναπήγα με έβγαλε πάλι την ίδια βδομάδα που μου είχε πει πριν 7 μέρες.... (ελπίζω να μην σε μπέρδεψα) 

Αν υπήρχε θέμα δε θα σου είχε πει κάτι;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Αν υπήρχε θέμα δε θα σου είχε πει κάτι;; 

Μου είπε όταν μου έδωσε τον υπέρηχο... Μην αγχωθείς με αυτό που φαίνεται λιγότερες μέρες να είσαι ίσως να μην μετρήθηκε πολύ σωστά γιατί είναι αρκετά μικρό.... Αυτό μου είπε και δεν το κατάλαβα πολύ εκείνη την ώρα. Καθώς γυρνούσα το σκέφτηκα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Rainbow31 είπε:

Μου είπε όταν μου έδωσε τον υπέρηχο... Μην αγχωθείς με αυτό που φαίνεται λιγότερες μέρες να είσαι ίσως να μην μετρήθηκε πολύ σωστά γιατί είναι αρκετά μικρό.... Αυτό μου είπε και δεν το κατάλαβα πολύ εκείνη την ώρα. Καθώς γυρνούσα το σκέφτηκα.... 

Εφόσον μεγαλώνει όντως δε θα πρέπει να αγχώνεσαι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...