Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!!! Και εμείς έχουμε ανηχλσυχα βράδια βασικά πιπιλαει πολύ τον έχω μαζί μου κ ξυπνάει το βράδυ κ πιπιλαει με θέλει σε απόσταση βολής. 😂😂 Από όταν ξεκίνησε η απεργία στο άλμα 15-19 είναι στο κρεβάτι μας  το λίκνο διακοσμητικο με το που τον βάζω ξυπνάει δεν έχω προβλημα απλά νιώθω ότι δεν ξεκουράζομαι και είμαι συνέχεια πιασμένη.

Εχθές είχαμε παιδίατρο. Πρώτα ο Θεός ειπε 5μιση-6 περίπου θα ξεκινήσουμε φρούτα συγκινήθηκα 🥲💙 πως μεγαλώνουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Και εμείς έχουμε ανηχλσυχα βράδια βασικά πιπιλαει πολύ τον έχω μαζί μου κ ξυπνάει το βράδυ κ πιπιλαει με θέλει σε απόσταση βολής. 😂😂 Από όταν ξεκίνησε η απεργία στο άλμα 15-19 είναι στο κρεβάτι μας  το λίκνο διακοσμητικο με το που τον βάζω ξυπνάει δεν έχω προβλημα απλά νιώθω ότι δεν ξεκουράζομαι και είμαι συνέχεια πιασμένη.

Εχθές είχαμε παιδίατρο. Πρώτα ο Θεός ειπε 5μιση-6 περίπου θα ξεκινήσουμε φρούτα συγκινήθηκα 🥲💙 πως μεγαλώνουν.

Καλά κ εμείς το λίκνο το έχουμε για διακοσμητικο πλέον... Κοιμαται λίγο εκεί μέχρι το πρωτο ξυπνημα κ μετά μαζί μας...  Κ πίστευα ότι θα το κρατήσουμε μέχρι τον 6

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις επιστρέψαμε από την παιδίατρο..ο μικρός όχι  μόνο δεν πήρε βάρος αλλά έχασε και 300 γραμ...μόλις μου το είπε σοκαριστικά...με τοσσο εντατικό θηλασμό..είμαι να σκάσω..πώς από την υπερπαραγωγή πήγαμε σε αυτό δεν μπορώ να καταλάβω τι έφταιξε...

Τώρα έχουμε δύο επιλογές...η θηλασμό και άντληση με θηλαστρο η θηλασμός και συμπλήρωμα...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!  Η μικρή μολις κοιμήθηκε.. Φυσικα δεν είναι ο γιος μου εδω γιαυτο κοιμαται κ το μικιο. Εμεις αν κ με  μυξουλα ειχα κοψει κρεμμυδι το βραδυ κ  το εβαλα διπλά της, κοιμηθηκε δεν μπορώ να πω. Απλα όσες φορες ξύπνησε έκλαιγε με λυγμούς..

@nik_ol η μικρή μου 4 προς5 μηνων μου το εκανε αρκετες φορες να ξυπνήσει κ να κοιμηθεί 2 ώρες μετα. Τα ουλακια τα ταλαιπωρουν πολύ. Απο προχθές παρατηρησα ότι την ενοχλουν τα ουλα στο πλαι, βαζει τον δεικτη της κ τριβει.

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Mommy to be είπε:

Μολις επιστρέψαμε από την παιδίατρο..ο μικρός όχι  μόνο δεν πήρε βάρος αλλά έχασε και 300 γραμ...μόλις μου το είπε σοκαριστικά...με τοσσο εντατικό θηλασμό..είμαι να σκάσω..πώς από την υπερπαραγωγή πήγαμε σε αυτό δεν μπορώ να καταλάβω τι έφταιξε...

Τώρα έχουμε δύο επιλογές...η θηλασμό και άντληση με θηλαστρο η θηλασμός και συμπλήρωμα...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Πόσα κιλά είναι κ ποσο μηνών; υπάρχει περιπτωση από την υπερπαραγωγή να μην πινει το λιπαρό γάλα. Τα κακά πως είναι; ας πει κ κάποια πιο έμπειρη. 

Πάντως ότι κ να επιλέξεις προσπαθείς για το καλυτερο! Αυτό το ξεχνάμε πάνω στην ταραχή μας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόσο είναι κ ο δικός μου 4 προς 5. Κ εγώ νομίζω ότι τον πονάνε τα ουλα. Δε δείχνει να τον ενοχλεί κάτι άλλο. Βάζει τα πάντα στο στόμα κ τα δάχτυλα, βασικά όλο το χέρι όπως είναι φυσικό αναπτυξιακά αλλά σε κάποιες φάσεις τα τρίβει πανω στα ουλα του. 

Πως είναι τώρα η μικρή;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Εμένα κοιμηθηκε από τις 9 το βράδυ μέχρι τις 5 που ξύπνησε για να φάει κ μετά 8 σηκωθηκαμε. Εγώ εν τω μεταξύ στις 5 που θήλασε, μετά δεν μπορούσα να ξανακοιμηθω γτ είχα χορτάσει ύπνο 🤭 🤭🤭 

Να ρωτήσω,όσες τους βάζετε φόρμες εξόδου στη βόλτα, τα σκεπαζετε κιόλας ή όχι; σήμερα έχει 13 βαθμούς έξω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Εμένα κοιμηθηκε από τις 9 το βράδυ μέχρι τις 5 που ξύπνησε για να φάει κ μετά 8 σηκωθηκαμε. Εγώ εν τω μεταξύ στις 5 που θήλασε, μετά δεν μπορούσα να ξανακοιμηθω γτ είχα χορτάσει ύπνο 🤭 🤭🤭 

Να ρωτήσω,όσες τους βάζετε φόρμες εξόδου στη βόλτα, τα σκεπαζετε κιόλας ή όχι; σήμερα έχει 13 βαθμούς έξω 

Του βάζω τα ρούχα του κ τη φόρμα, δεν τον σκεπάζω. Πριν που βγήκαμε, του έβαλα κοντομάνικο φανελάκι,ένα λεπτό ολόσωμο φορμακι κ τη φόρμα του. Εδώ έχει 18 βαθμους αλλά χωρίς ήλιο έχει ψυχρα. Καθίσαμε κ για καφέ, τον έβγαλα από το καρότσι οπότε χρειαζόταν η φόρμα. Σήμερα του έβαλα μια που είναι σαν προβατάκι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Σήμερα ήταν μία ζορικη μέρα του έδωσα καρότο να φάει και του στάθηκε στο λαιμό ένα μεγάλο κομμάτι έγινε μωβ ανάσα μηδέν τον γύρισα ανάποδα και με το ζόρι βγήκε με εμετό μαζί! Για εμάς το blw κάπου εδώ τελειώνει δεν έχω αυτήν την ψυχική δύναμη να σκέφτομαι και αν μου ξανασυμβεί πάμε στην δεύτερη λύση πατημένα με πιρούνι,δεν το λέω για να φοβησω καμία απλά εμάς δεν μας βγήκε δεν πηραζει πάμε για άλλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε παιδιά εγώ έχω την ασχετη απορία της ημέρας :

Πόσων μηνών φάνηκε το χρώμα στα μάτια; εμένα ακόμα αυτό το παιδί γκρι ματια έχει 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διάβασα λίγο για το θηλαστρο...και κατάλαβα ότι μάλλον είναι πρακτικά αδύνατον...θέλει κάθε δύο ώρες άντληση..η κάθε 4 το βράδυ...το αργότερα ..μάλλον η παραγωγή χάθηκε έκει που έδινα περισσότερα γεύματα από τον ίδιο μαστό;;με την υπερπαραγωγή .η απλα μειώθηκε....μου φαίνεται περίεργο γιατί τοσση απώλεια δεν θα είχε κάποια ένδειξη..γκρίνια κτλπ;;

@Diana_caterina όταν το δεις  και έχει χρόνο πες μου λίγο το θηλαστρο που έχεις και ένα ενδυκτικο πρόγραμμα ημέρας... Ποσσες αντλήσεις θηλασμός κτλπ...σ ευχαριστώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Valxris είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Σήμερα ήταν μία ζορικη μέρα του έδωσα καρότο να φάει και του στάθηκε στο λαιμό ένα μεγάλο κομμάτι έγινε μωβ ανάσα μηδέν τον γύρισα ανάποδα και με το ζόρι βγήκε με εμετό μαζί! Για εμάς το blw κάπου εδώ τελειώνει δεν έχω αυτήν την ψυχική δύναμη να σκέφτομαι και αν μου ξανασυμβεί πάμε στην δεύτερη λύση πατημένα με πιρούνι,δεν το λέω για να φοβησω καμία απλά εμάς δεν μας βγήκε δεν πηραζει πάμε για άλλα

Πως το γυρισες; από που τον κρατουσες; τον έβλεπες οτι δεν το διαχειριζοταν το κομματι; απο οτι εχω δει σε σεμιναριο διαδικτυακο θελει κάποια λεπτα να φτασει να γινει μπλε. Σορρυ για τις απανωτές ερωτησεις. Εαν θελεις εννοείται απαντας. Σιγουρα περασες κ εσυ σοκ. 

Κοριτσι μου κανε οτι βολευει εσενα.. Αυτο το ενδεχομενο ομως θα υπάρχει για παντα ανεξάρτητα αν κανειε blw ή οχι. Αυτο μπορει να συμβει σε ολες μας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Ρε παιδιά εγώ έχω την ασχετη απορία της ημέρας :

Πόσων μηνών φάνηκε το χρώμα στα μάτια; εμένα ακόμα αυτό το παιδί γκρι ματια έχει 🤣

Μετα τον 6 φαίνεται το πραγματικό χρώμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mommy to be είπε:

Μετα τον 6 φαίνεται το πραγματικό χρώμα!!!

Στην κόρη μου είχε φανεί απ την αρχή 🤔 γι αυτό μου φαίνεται περίεργο 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μαριλου1 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Εμένα κοιμηθηκε από τις 9 το βράδυ μέχρι τις 5 που ξύπνησε για να φάει κ μετά 8 σηκωθηκαμε. Εγώ εν τω μεταξύ στις 5 που θήλασε, μετά δεν μπορούσα να ξανακοιμηθω γτ είχα χορτάσει ύπνο 🤭 🤭🤭 

Να ρωτήσω,όσες τους βάζετε φόρμες εξόδου στη βόλτα, τα σκεπαζετε κιόλας ή όχι; σήμερα έχει 13 βαθμούς έξω 

Εγω 2 φορες τις εχω βάλει κ δεν την εχω σκεπάσει..

στις πριν 2 ώρες, ο/η nik_ol είπε:

Τόσο είναι κ ο δικός μου 4 προς 5. Κ εγώ νομίζω ότι τον πονάνε τα ουλα. Δε δείχνει να τον ενοχλεί κάτι άλλο. Βάζει τα πάντα στο στόμα κ τα δάχτυλα, βασικά όλο το χέρι όπως είναι φυσικό αναπτυξιακά αλλά σε κάποιες φάσεις τα τρίβει πανω στα ουλα του. 

Πως είναι τώρα η μικρή;

Μονο μυξουλα εχει, τιποτε αλλο. Θηλαζει παρα πολυ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mommy to be είπε:

Μολις επιστρέψαμε από την παιδίατρο..ο μικρός όχι  μόνο δεν πήρε βάρος αλλά έχασε και 300 γραμ...μόλις μου το είπε σοκαριστικά...με τοσσο εντατικό θηλασμό..είμαι να σκάσω..πώς από την υπερπαραγωγή πήγαμε σε αυτό δεν μπορώ να καταλάβω τι έφταιξε...

Τώρα έχουμε δύο επιλογές...η θηλασμό και άντληση με θηλαστρο η θηλασμός και συμπλήρωμα...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Μήπως δε θηλάζει αποτελεσματικά; Ειχες πει οτι η παιδίατρος είναι και σύμβουλος θηλασμού; Τον έχει δει να θηλαζει; Χαλινο έχετε ελέγξει; Σε ρωτάω γιατί εμας αυτό μας έκανε τη ζημιά. Τον ειχα όλη την ώρα στο στήθος, η παραγωγή μου αυξήθηκε γρήγορα αλλά έχανε βάρος. Αν γύριζα τον χρόνο πίσω νομίζω θ επέλεγα θηλασμό με συμπλήρωμα γιατί οι συστηματικές αντλήσεις είναι εξαντλητικές, κάνεις τριπλή δουλειά. Αλλά φυσικά η καθεμία μας έχει άλλες αντοχές οπότε να δεις εσύ τι σου ταιριάζει. Και εννοείται πως τόσο καιρό κάνεις το καλύτερο 🤱🏼

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Valxris είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Σήμερα ήταν μία ζορικη μέρα του έδωσα καρότο να φάει και του στάθηκε στο λαιμό ένα μεγάλο κομμάτι έγινε μωβ ανάσα μηδέν τον γύρισα ανάποδα και με το ζόρι βγήκε με εμετό μαζί! Για εμάς το blw κάπου εδώ τελειώνει δεν έχω αυτήν την ψυχική δύναμη να σκέφτομαι και αν μου ξανασυμβεί πάμε στην δεύτερη λύση πατημένα με πιρούνι,δεν το λέω για να φοβησω καμία απλά εμάς δεν μας βγήκε δεν πηραζει πάμε για άλλα

Εμένα με τρόμαξες και με εβαλες σε σκεψεις ακόμα δεν αρχίσαμε 🙄

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η PanB είπε:

Ρε παιδιά εγώ έχω την ασχετη απορία της ημέρας :

Πόσων μηνών φάνηκε το χρώμα στα μάτια; εμένα ακόμα αυτό το παιδί γκρι ματια έχει 🤣

Εμενα που μου λενε ολοι οτι εχει μπλε αλλα εγω τα βλεπω γκρι; 🤷🏼‍♀️

Σήμερα είχα ένα κοριτσάκι προσαρμογή και εκλαιγε και έκλαψα κι εγώ γιατί σκέφτηκα ότι θα τον παω νωρίς βρεφικο και θα κλαψει 😭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Μήπως δε θηλάζει αποτελεσματικά; Ειχες πει οτι η παιδίατρος είναι και σύμβουλος θηλασμού; Τον έχει δει να θηλαζει; Χαλινο έχετε ελέγξει; Σε ρωτάω γιατί εμας αυτό μας έκανε τη ζημιά. Τον ειχα όλη την ώρα στο στήθος, η παραγωγή μου αυξήθηκε γρήγορα αλλά έχανε βάρος. Αν γύριζα τον χρόνο πίσω νομίζω θ επέλεγα θηλασμό με συμπλήρωμα γιατί οι συστηματικές αντλήσεις είναι εξαντλητικές, κάνεις τριπλή δουλειά. Αλλά φυσικά η καθεμία μας έχει άλλες αντοχές οπότε να δεις εσύ τι σου ταιριάζει. Και εννοείται πως τόσο καιρό κάνεις το καλύτερο 🤱🏼

 

Εμένα με τρόμαξες και με εβαλες σε σκεψεις ακόμα δεν αρχίσαμε 🙄

 

Εμενα που μου λενε ολοι οτι εχει μπλε αλλα εγω τα βλεπω γκρι; 🤷🏼‍♀️

Σήμερα είχα ένα κοριτσάκι προσαρμογή και εκλαιγε και έκλαψα κι εγώ γιατί σκέφτηκα ότι θα τον παω νωρίς βρεφικο και θα κλαψει 😭

Οχι χαλινο δεν έχει...απλά και γω έχω παρατηρήσει τον τελευταίο μήνα ότι δεν τρώει με την ίδια όρεξη και για αυτό δώσαμε και καλιεργεια ούρων τον περασμένο μήνα..μήπως ήταν κάτι από κει. Σκέφτομαι ότι θα ναι δυσκολη η άντληση.γιατι είμαι όλη μέρα μόνη..θα θέλει πολύ χρονο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Mommy to be είπε:

Οχι χαλινο δεν έχει...απλά και γω έχω παρατηρήσει τον τελευταίο μήνα ότι δεν τρώει με την ίδια όρεξη και για αυτό δώσαμε και καλιεργεια ούρων τον περασμένο μήνα..μήπως ήταν κάτι από κει. Σκέφτομαι ότι θα ναι δυσκολη η άντληση.γιατι είμαι όλη μέρα μόνη..θα θέλει πολύ χρονο....

Θέλει όντως πολύ χρόνο... μπορείς όμως να το προσπαθήσεις και βλέπεις άμα την παλεύεις. Εμένα πάντως οι αντλήσεις πιστεύω πως με έκαναν να τ παρατήσω τόσο νωρίς. Άλλες κοπέλες όμως τ έχουν καταφέρει 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Θέλει όντως πολύ χρόνο... μπορείς όμως να το προσπαθήσεις και βλέπεις άμα την παλεύεις. Εμένα πάντως οι αντλήσεις πιστεύω πως με έκαναν να τ παρατήσω τόσο νωρίς. Άλλες κοπέλες όμως τ έχουν καταφέρει 😉

Αν θέλει ένα 40 λεπτό η άντληση  κάθε δύο ώρες ποιος να ασχοληθεί με τον μικρο...Αχ πραγματικά δεν ξερω τι να κάνω...σε ευχαριστώ για τον χρόνο σου ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tweema είπε:

Πως το γυρισες; από που τον κρατουσες; τον έβλεπες οτι δεν το διαχειριζοταν το κομματι; απο οτι εχω δει σε σεμιναριο διαδικτυακο θελει κάποια λεπτα να φτασει να γινει μπλε. Σορρυ για τις απανωτές ερωτησεις. Εαν θελεις εννοείται απαντας. Σιγουρα περασες κ εσυ σοκ. 

Κοριτσι μου κανε οτι βολευει εσενα.. Αυτο το ενδεχομενο ομως θα υπάρχει για παντα ανεξάρτητα αν κανειε blw ή οχι. Αυτο μπορει να συμβει σε ολες μας. 

Ναι είχε ώρα που παιδευοταν και είπα άστο να το διαχειριστεί αλλά τελικά δεν μπόρεσε δεν επερνε ανάσα πόση ώρα! Τουλ στα πατημένα θα είναι ήσυχη η συνείδηση μου! Ναι τον γύρισα προς τα κάτω και με τα 2 δάχτυλα του χτύπησα την πλάτη προς τα πάνω αλλά τίποτα είχε σφηνώσει με τα πολλά το έβγαλε μαζί με εμετό! Ενταξει τα χρειάστηκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Εμένα με τρόμαξες και με εβαλες σε σκεψεις ακόμα δεν αρχίσαμε 🙄

Σορρυ παραθέτω την εμπειρία μου!

Πάντως τριμμένο στον τρίφτη το καταβρόχθισε και ας ήταν στην ουσία κομματάκια μικρά! Ίσως προσπαθήσω ξανά όταν θα σκάσει κάνα δοντακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Valxris πωωωω.... Περάσατε δυσκολα 😔 να μην ξανασυμβεί κάτι τέτοιο θα πω μόνο! Είναι δυσκολο στην αρχή ότι κ να δώσεις όμως κ απλά ευχεσαι να μην συμβεί! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lia5 είπε:

Μήπως δε θηλάζει αποτελεσματικά; Ειχες πει οτι η παιδίατρος είναι και σύμβουλος θηλασμού; Τον έχει δει να θηλαζει; Χαλινο έχετε ελέγξει; Σε ρωτάω γιατί εμας αυτό μας έκανε τη ζημιά. Τον ειχα όλη την ώρα στο στήθος, η παραγωγή μου αυξήθηκε γρήγορα αλλά έχανε βάρος. Αν γύριζα τον χρόνο πίσω νομίζω θ επέλεγα θηλασμό με συμπλήρωμα γιατί οι συστηματικές αντλήσεις είναι εξαντλητικές, κάνεις τριπλή δουλειά. Αλλά φυσικά η καθεμία μας έχει άλλες αντοχές οπότε να δεις εσύ τι σου ταιριάζει. Και εννοείται πως τόσο καιρό κάνεις το καλύτερο 🤱🏼

 

Εμένα με τρόμαξες και με εβαλες σε σκεψεις ακόμα δεν αρχίσαμε 🙄

 

Εμενα που μου λενε ολοι οτι εχει μπλε αλλα εγω τα βλεπω γκρι; 🤷🏼‍♀️

Σήμερα είχα ένα κοριτσάκι προσαρμογή και εκλαιγε και έκλαψα κι εγώ γιατί σκέφτηκα ότι θα τον παω νωρίς βρεφικο και θα κλαψει 😭

Έχει χαλινο ο μικρός; κ ο δικός μου έχει άνω χείλους 🧐 

Αχ, δυσκολη η προσαρμογη! Όπως τα λες είναι! Θα κλαίμε κ εμεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Mommy to be είπε:

Αν θέλει ένα 40 λεπτό η άντληση  κάθε δύο ώρες ποιος να ασχοληθεί με τον μικρο...Αχ πραγματικά δεν ξερω τι να κάνω...σε ευχαριστώ για τον χρόνο σου ..

Μήπως να προσπαθουσες παραλληλη άντληση με τον θηλασμό; δηλαδή από το ένα στήθος να θηλάζεις κ από το άλλο να αντλεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η nik_ol είπε:

Καλά κ εμείς το λίκνο το έχουμε για διακοσμητικο πλέον... Κοιμαται λίγο εκεί μέχρι το πρωτο ξυπνημα κ μετά μαζί μας...  Κ πίστευα ότι θα το κρατήσουμε μέχρι τον 6ο

Ειναι λες και το έγραψα εγώ. 

Κορίτσια γειά σας...  Το 2ο δόντι έτοιμο να σκάσει και αυτός το βράδυ θέλει αγκαλια πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...