Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Valxris είπε:

Δεν έχω σοσιαλ χαχαχχα!!!!! Μωρέ βλέπω ότι λέει βρασμένο αλλά θα χάνει βιταμίνες παρόλαυτα δεν μπορώ να το ρισκάρω και να το δώσω έτσι γιατί φοβάμαι λιγάκι!!!!

Φτιάξε ινσταγκραμ μόνο κ μόνο για να βλέπεις διάφορους τέτοιους λογαριασμούς 😝 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 31 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Πάω να φτιάξω τώρα για να το φάω εγώ αλλά θα βάλω κ λιγο μέλι 😋😋😋😋

Δεν θα σε προλαβα λογικα αλλα δοκιμασε να βαλεις κ βούτυρο ξηρων καρπων.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Φτιάξε ινσταγκραμ μόνο κ μόνο για να βλέπεις διάφορους τέτοιους λογαριασμούς 😝 

Κ εγώ που εχω τι εχω καταλαβει; δεν μπαινω σχεδόν ποτε😛

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nik_ol είπε:

Φτιάξε ινσταγκραμ μόνο κ μόνο για να βλέπεις διάφορους τέτοιους λογαριασμούς 😝 

Και αυτό το σκέφτομαι!!!

@Tweema κάνει η κανέλα από 6μηνων???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tweema είπε:

Καλημερα κορίτσια!! 

@Valxrisθα συμφωμησω με την nicol, ειναι θετικο οτι αν κ δεν ειναι γνωστης ειναι θετικη. Καλη αρχη να εχετε κ απλα δωσε χρονο στο μικρακι οσον αφορα τις ποσότητες. Μηλο μπορεις να το δώσεις τριμμενο στο χοντρο ή να βαλεις στην τοστιέρα λαδοκολλα να κόψεις το μηλο φέτες κ να το ψήσεις λιγο.

Κορίτσι μου σηκωνοταν κ καθοταν μονο του 8 μηνων καθιστη ή άρχισε 8 μηνων να κάθεται καθιστή με βοηθεια; στερεες τα μικρά αρχίζουν οταν εχουν πολυ καλη στήριξη, να μην πηγαίνουν σαν εκκρεμές, να διαχειριζονται οσο το δυνατον καλυτερα το κορμάκι τους στο καθισματακι. 

Άρχισε με βοήθεια 8 μηνών. Αυτό το ξερω απλώς αναρωτιόμουν τι κάνουμε σε αυτή την περίπτωση... φυσικά εμένα είναι μικρούλης ακομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tweema είπε:

Δεν θα σε προλαβα λογικα αλλα δοκιμασε να βαλεις κ βούτυρο ξηρων καρπων.. 

Πωωωω κ αυτό τέλειο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Άρχισε με βοήθεια 8 μηνών. Αυτό το ξερω απλώς αναρωτιόμουν τι κάνουμε σε αυτή την περίπτωση... φυσικά εμένα είναι μικρούλης ακομα.

Λογικά περιμένεις μέχρι να είναι έτοιμο αφού έτσι κ αλλιώς το γάλα είναι η βασική τροφή μέχρι το έτος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Και αυτό το σκέφτομαι!!!

@Tweema κάνει η κανέλα από 6μηνων???

Τα παντα κανουν.. Εγω στον γιο μου ειχα βαλει απο νωρις μπαχαρικα, μυρωδικα. 

 

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Άρχισε με βοήθεια 8 μηνών. Αυτό το ξερω απλώς αναρωτιόμουν τι κάνουμε σε αυτή την περίπτωση... φυσικά εμένα είναι μικρούλης ακομα.

Για θεμα ασφαλείας πρέπει να περιμενουμε μεχρι να εχει στηριξη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/12/2021 at 12:15 ΜΜ, ο/η Mommy to be είπε:

Αχ ποσσο σας ζηλεύω εσάς που κοιμαστε .😔.προσπαθώ να καταλάβω τι φταίει και δεν κοιμάται...και αν κοιμηθεί μόνο επάνω μας...ενώ ρηλαξ γυμναστήριο κάθεται κατά την διάρκεια της μέρας...δεν είναι ότι τον έχουμε όλο αγκαλιά...είμαι και όλη την ημέρα μόνη μου έξω δεν βγαίνουμε..γιατί δεν έχουμε και επιλογές με το κρύο...νιώθω ώρες ώρες πιεσμένη...σε άλλα νέα ξεκίνησα διατροφηΣε διαιτολογο...γιατί ανέβηκα στην ζυγαριά και έχω πάρει 3 κιλά σε 3 μήνες...Και 3 όπου είχαν μείνει συν 6...δεν φαίνονται γιατί είμαι και σχετικά ψιλή αλλά με αυτόν τον Ρυθμό θα χα θέμα αργότερα....

Εμείς γενικά μπορώ να πω ότι κοιμομαστε απ' την αρχή ! Βέβαια παιδευτηκα πολύ ,απ' την πρώτη μέρα που ήρθαμε σπίτι δημιουργούσα συνθήκες από μία ώρα και μετά ! Σίγουρα όμως είναι και στο παιδί ! Εμάς αν έμοιασε στον μπαμπά της θα συνεχίσει να κοιμάται άνετα και πολύ 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτέλους καταφέραμε να στολίσουμε και εμείς ..να εμαστε  καλά και του χρόνου θα κρεμάνε η θα ξεκρέμανε 🤪τις μπάλες τα μικρά μας ζουζουνακια!!

Σημερα είχαμε φουλ πρόγραμμα μάρκετ δουλειές...βγήκαμε και βόλτα...το πρόγραμμα του ύπνου μας στα ίδια επίπεδα.χθες κοιμήθηκε ένα τρίωρο..και μετά ανά μισή ώρα ξυπνούσε!!😴😴τώρα που αύξησα  τη διάρκεια ώρας του θηλασμού άρχισα να παρατηρώ ότι ο μικρός θέλει συνέχεια αγκαλιά...το είχε και στον δεύτερο μήνα αυτό...οπότε βοήθεια μας!!!

IMG_20211204_120839.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mommy to be είπε:

Επιτέλους καταφέραμε να στολίσουμε και εμείς ..να εμαστε  καλά και του χρόνου θα κρεμάνε η θα ξεκρέμανε 🤪τις μπάλες τα μικρά μας ζουζουνακια!!

Σημερα είχαμε φουλ πρόγραμμα μάρκετ δουλειές...βγήκαμε και βόλτα...το πρόγραμμα του ύπνου μας στα ίδια επίπεδα.χθες κοιμήθηκε ένα τρίωρο..και μετά ανά μισή ώρα ξυπνούσε!!😴😴τώρα που αύξησα  τη διάρκεια ώρας του θηλασμού άρχισα να παρατηρώ ότι ο μικρός θέλει συνέχεια αγκαλιά...το είχε και στον δεύτερο μήνα αυτό...οπότε βοήθεια μας!!!

 

IMG_20211204_120839.jpg

Μολις παρέλαβα και το πρώτο του στολίδι..θα το κρεμάσουμε αργότερα που θα επιστρέψει και ο μπαμπάς.♥️..μένει να τυλίξω τα δώρα να μπουν κάτω από το δέντρο..αλλά επειδή θα σκονιζονται .μάλλον παραμονή το βλέπω να περνούν την θέση τους!!🤪Screenshot_20211204-162932.thumb.png.a12e467f365f280c0937072339acac80.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!! Εμείς πλέον τρώμε κανονικά 3 γεύματα την ημέρα...και επιτέλους ξεκίνησε να τα τρώει όλα! Για κάθε νέο γεύμα μας έπαιρνε λίγο χρόνο να προσαρμοστεί..προς το παρόν είναι παιδί μου ξεκάθαρα γιατί τρελάθηκε με το αβοκάντο και το φαγόπυρο 😂😂 έκανα και δεύτερη παραγγελία από το bamboo bamboo την περασμένη εβδομάδα και περιμένω να παραλάβω!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Love32 είπε:

@Tweema να σε ρωτήσω η μικρή σου που δυσκολεύοεται να κάνει κακακια κάνει κάθε μέρα?

Οχι.. Σήμερα εκανε μετα απο 2 ημερες. 

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Mommy to be είπε:

Επιτέλους καταφέραμε να στολίσουμε και εμείς ..να εμαστε  καλά και του χρόνου θα κρεμάνε η θα ξεκρέμανε 🤪τις μπάλες τα μικρά μας ζουζουνακια!!

Σημερα είχαμε φουλ πρόγραμμα μάρκετ δουλειές...βγήκαμε και βόλτα...το πρόγραμμα του ύπνου μας στα ίδια επίπεδα.χθες κοιμήθηκε ένα τρίωρο..και μετά ανά μισή ώρα ξυπνούσε!!😴😴τώρα που αύξησα  τη διάρκεια ώρας του θηλασμού άρχισα να παρατηρώ ότι ο μικρός θέλει συνέχεια αγκαλιά...το είχε και στον δεύτερο μήνα αυτό...οπότε βοήθεια μας!!!

 

IMG_20211204_120839.jpg

Κ του χρονου, να είστε καλα. 

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Γεια σας κορίτσια!!! Εμείς πλέον τρώμε κανονικά 3 γεύματα την ημέρα...και επιτέλους ξεκίνησε να τα τρώει όλα! Για κάθε νέο γεύμα μας έπαιρνε λίγο χρόνο να προσαρμοστεί..προς το παρόν είναι παιδί μου ξεκάθαρα γιατί τρελάθηκε με το αβοκάντο και το φαγόπυρο 😂😂 έκανα και δεύτερη παραγγελία από το bamboo bamboo την περασμένη εβδομάδα και περιμένω να παραλάβω!! 

3 γεύματα;; Καλε εσεις παρα ειστε γρηγορες😂😂 

Κ εγω εκανα παραγγελία κ περιμενω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Mommy to be είπε:

Επιτέλους καταφέραμε να στολίσουμε και εμείς ..να εμαστε  καλά και του χρόνου θα κρεμάνε η θα ξεκρέμανε 🤪τις μπάλες τα μικρά μας ζουζουνακια!!

Σημερα είχαμε φουλ πρόγραμμα μάρκετ δουλειές...βγήκαμε και βόλτα...το πρόγραμμα του ύπνου μας στα ίδια επίπεδα.χθες κοιμήθηκε ένα τρίωρο..και μετά ανά μισή ώρα ξυπνούσε!!😴😴τώρα που αύξησα  τη διάρκεια ώρας του θηλασμού άρχισα να παρατηρώ ότι ο μικρός θέλει συνέχεια αγκαλιά...το είχε και στον δεύτερο μήνα αυτό...οπότε βοήθεια μας!!!

 

IMG_20211204_120839.jpg

Τι ομορφο δεντράκι! Εγώ δεν έχω αποφασίσει άμα θα πάρω από φέτος ή άμα θα περιμένω του χρόνου να το στολίσουμε μαζί. Κι εμείς πολλές δουλειές σήμερα: μπουγάδα, σκούπα και μετά περπάτημα 6χλμ μη χάσουμε τη φόρμα μας 💪Ηρθε και η προγιαγιά του να τον δει σήμερα και μου είπε πρέπει να κανω κι άλλο ένα όταν περπατήσει παρολο που ταλαιπωρηθηκα και δεν πειράζει ας είναι και κορίτσι 🤷🏼‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια κι από μένα. Εμεις κάναμε εμβόλιο χτες και είχαμε ένα πολύ πολύ δύσκολο βράδυ! Πολύ κλαμα σε σημείο να νομίζω ότι θα παθει κάτι το παιδί, προσπάθησα να της δώσω ντεπον για να ηρεμήσει σε περίπτωση που πονάει κάπου γιατί πυρετό δεν έκανε αλλά περισσότερο από το μισό το έφτυσε 🙄 Ξέρει καμία έμπειρη μανούλα πως να δινουμε το ντεπον και να περνουν όλη τη δόση; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Γεια σας κορίτσια!!! Εμείς πλέον τρώμε κανονικά 3 γεύματα την ημέρα...και επιτέλους ξεκίνησε να τα τρώει όλα! Για κάθε νέο γεύμα μας έπαιρνε λίγο χρόνο να προσαρμοστεί..προς το παρόν είναι παιδί μου ξεκάθαρα γιατί τρελάθηκε με το αβοκάντο και το φαγόπυρο 😂😂 έκανα και δεύτερη παραγγελία από το bamboo bamboo την περασμένη εβδομάδα και περιμένω να παραλάβω!! 

Ποσους θηλασμός κάνετε σε αυτη τη φάση;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Τι ομορφο δεντράκι! Εγώ δεν έχω αποφασίσει άμα θα πάρω από φέτος ή άμα θα περιμένω του χρόνου να το στολίσουμε μαζί. Κι εμείς πολλές δουλειές σήμερα: μπουγάδα, σκούπα και μετά περπάτημα 6χλμ μη χάσουμε τη φόρμα μας 💪Ηρθε και η προγιαγιά του να τον δει σήμερα και μου είπε πρέπει να κανω κι άλλο ένα όταν περπατήσει παρολο που ταλαιπωρηθηκα και δεν πειράζει ας είναι και κορίτσι 🤷🏼‍♀️

Εγώ το έχω τα τελευταία 5 -6 χρόνια ιδανικά θα θελα μεγαλύτερο και με άλλα στολίδια..αν καταφέρουμε να αγοράσουμε δικό μας σπίτι...κάτι που είναι στα σχέδια μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mommy to be είπε:

Εγώ το έχω τα τελευταία 5 -6 χρόνια ιδανικά θα θελα μεγαλύτερο και με άλλα στολίδια..αν καταφέρουμε να αγοράσουμε δικό μας σπίτι...κάτι που είναι στα σχέδια μας..

Εμεις ευτυχώς έχουμε σπίτι γιατί αν κρίνω από το δέντρο δε θα κάναμε προκοπή 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Valxris είπε:

Το μωρό πρέπει να κάθεται μόνο του ή και με υποστήριξη για να μπορεί να μπει σε στέρεες!!!! Εγώ είμαι σίγουρη ότι αν του δώσω το οτιδήποτε θα μπει αμέσως στόμα και δεν το επιχειρώ! 

Εγώ άλλο σκέφτομαι τώρα το μήλο και το αχλάδι που είναι πιο σκληρά να τα βάζω λίγο στον ατμό ή στο κατσαρολάκι σαν κομπόστα στυλ ή μπα?? Βρήκα και αυτό και το βρήκα ενδιαφέρον

Screenshot_2021-11-15-08-56-36-464_com.android.chrome.jpg

Η βρώμη γιατί όχι από τον 6ο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Alexey είπε:

Καλησπέρα κορίτσια κι από μένα. Εμεις κάναμε εμβόλιο χτες και είχαμε ένα πολύ πολύ δύσκολο βράδυ! Πολύ κλαμα σε σημείο να νομίζω ότι θα παθει κάτι το παιδί, προσπάθησα να της δώσω ντεπον για να ηρεμήσει σε περίπτωση που πονάει κάπου γιατί πυρετό δεν έκανε αλλά περισσότερο από το μισό το έφτυσε 🙄 Ξέρει καμία έμπειρη μανούλα πως να δινουμε το ντεπον και να περνουν όλη τη δόση; 

Γεια σου κοπελα μου... Εγω δεν ειχα πρόβλημα, πάντα τα επινε ολα μονος του  ο γιος μου αλλα αν πχ το εβαζες πανω στην θηλη σου την ωρα που πηγαινες να την βάλεις στο στηθος;; πώς ειναι με το συγκαμα; 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lia5 είπε:

Τι ομορφο δεντράκι! Εγώ δεν έχω αποφασίσει άμα θα πάρω από φέτος ή άμα θα περιμένω του χρόνου να το στολίσουμε μαζί. Κι εμείς πολλές δουλειές σήμερα: μπουγάδα, σκούπα και μετά περπάτημα 6χλμ μη χάσουμε τη φόρμα μας 💪Ηρθε και η προγιαγιά του να τον δει σήμερα και μου είπε πρέπει να κανω κι άλλο ένα όταν περπατήσει παρολο που ταλαιπωρηθηκα και δεν πειράζει ας είναι και κορίτσι 🤷🏼‍♀️

Αντε με την νεα χρονια κ 1 κοριτσακι😂😂😂😝😝

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lia5 είπε:

Η βρώμη γιατί όχι από τον 6ο;

Εαν θυμάμαι καλα ο ΠΟΥ δεν αναφέρει πουθενα για εισαγωγές, αυτο συμβαινει ελλαδα. Οποτε βαση ΠΟΥ ολα μπορουν να εισαχθουν κατα την εναρξη των στερεων. Εμεις προσέχουμε αρκετα τα σιτηρα - ψευδομητριακα.. Φταιω βεβαια εγω που δεν ειμαι φαν. Ο γιος μου ψωμι, πιτες δεν τρωει καθολου, μακαρονια κ πλιγούρι αν θα φαει μια φορα την εβδ κ τωεα τελευταία που ξεκινησε να θελει βρωμη στο γιαουρτι που ζητημα να φαει 2 φορες την εβδ. Επίσης ούτε κ με τιε πατατες εψει καλη σχεση. 

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

@Tweema , είναι διαφορετικά τα κακά της μετά από δύο μέρες π.χ.? 

Ναι.. Είναι χαλια!! Σημερα κ οι 2 φορές που εκανε ηταν απαίσια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Γεια σου κοπελα μου... Εγω δεν ειχα πρόβλημα, πάντα τα επινε ολα μονος του  ο γιος μου αλλα αν πχ το εβαζες πανω στην θηλη σου την ωρα που πηγαινες να την βάλεις στο στηθος;; πώς ειναι με το συγκαμα; 

Αντε με την νεα χρονια κ 1 κοριτσακι😂😂😂😝😝

Εαν θυμάμαι καλα ο ΠΟΥ δεν αναφέρει πουθενα για εισαγωγές, αυτο συμβαινει ελλαδα. Οποτε βαση ΠΟΥ ολα μπορουν να εισαχθουν κατα την εναρξη των στερεων. Εμεις πρ βρωμη στ

Ναι.. Είναι χαλια!! Σημερα κ οι 2 φορές που εκανε ηταν απαίσια. 

Αυτό παρατηρώ βρε συ κάνα ανά μία μέρα κ κάνει σαν πολτωδη πολλά και ανχοθηκα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Γεια σου κοπελα μου... Εγω δεν ειχα πρόβλημα, πάντα τα επινε ολα μονος του  ο γιος μου αλλα αν πχ το εβαζες πανω στην θηλη σου την ωρα που πηγαινες να την βάλεις στο στηθος;; πώς ειναι με το συγκαμα; 

Αντε με την νεα χρονια κ 1 κοριτσακι😂😂😂😝😝

Εαν θυμάμαι καλα ο ΠΟΥ δεν αναφέρει πουθενα για εισαγωγές, αυτο συμβαινει ελλαδα. Οποτε βαση ΠΟΥ ολα μπορουν να εισαχθουν κατα την εναρξη των στερεων. Εμεις προσέχουμε αρκετα τα σιτηρα - ψευδομητριακα.. Φταιω βεβαια εγω που δεν ειμαι φαν. Ο γιος μου ψωμι, πιτες δεν τρωει καθολου, μακαρονια κ πλιγούρι αν θα φαει μια φορα την εβδ κ τωεα τελευταία που ξεκινησε να θελει βρωμη στο γιαουρτι που ζητημα να φαει 2 φορες την εβδ. Επίσης ούτε κ με τιε πατατες εψει καλη σχεση. 

Ναι.. Είναι χαλια!! Σημερα κ οι 2 φορές που εκανε ηταν απαίσια. 

Το δοκίμασα αυτό με το στήθος αλλά το κατάλαβε η μουσιτσα και το εδιωχνε με το χέρι της... Από την έκφραση της κατάλαβα ότι δεν της άρεσε καθόλου η γευση 😂

Με το συγκαμα δεν ξέρω... Δεν έχει γίνει ποτέ εντελώς καλά.. Έχει μια μόνιμη κοκκινίλα στην περιοχή γύρω από τον πρωκτο αλλά τουλάχιστον δεν έχει ξαναγίνει προς το παρών πιο εκτεταμένη. Ζήτησα χτες από τον γιατρό να μου γράψει εξετάσεις για καλλιέργεια κοπράνων να δω για καντιτα, μου έγραψε αλλά μου είπε να πάρω το δείγμα μετά από 48 ώρες μετά το εμβόλιο οπότε περιμένω και αύριο και τη Δευτέρα θα το κάνουμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Tweemaεσύ που η μικρή σου είναι ίδιας ηλικίας με τη δική μου, πως την απασχολείς μέσα στην ημέρα; Η δική μου έχει βαρεθεί γυμναστήριο και γκρινιάζει και γενικα δείχνει να τα βαριέται όλα τα παιχνίδια της πια, μόνο η βόλτα της αρέσει κι αντε να κάτσει λίγο στο ριλαξ 🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...