Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Alexey είπε:

Καλημέρα κορίτσια κι από μένα. 😊 Κι εμείς είχαμε δύσκολο βράδυ σήμερα... Η μικρή γκρινιαζε σχεδον όλη νύχτα σαν να θέλει να κάνει κακα ή να ρευτει...τη σηκωνα και της χαιδευα τη πλατουλα για να ρευτει αλλά εκείνη κοιμόταν στα χέρια μου και τελικά δεν ρευοταν... Το κάναμε αυτό 5-6 φορές ώσπου τελικά ρευτηκε και ηρέμησε κάπως.. Μετά έκανε κακά της και φτου πάλι από την αρχή 😅 Παλι σαν ζόμπι είμαι σήμερα... Αντε να δούμε πότε θα ξανακοιμηθουμε σαν άνθρωποι 🙄

Πώς είστε με το συγκαμα; βάζεις συνέχεια μελάνι; 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Πώς είστε με το συγκαμα; βάζεις συνέχεια μελάνι; 

 

Το συγκαμα μας πέρασε ευτυχώς... Μελάνι έβαλα μόνο ένα βράδυ και σε συνδιασμο με το ότι δεν κατουρησε όλη νύχτα και έμεινε στεγνή με το μελάνι πάνω της, ξύπνησε το πρωί καλά. Θαυματουργό όντως το μελάνι αν και λερώνει πολύ... Ηταν μπλε ο ποπος της μικρής για ένα 24ωρο 😂Τώρα βάζω πάλι υγροποιημενη πούδρα που έχω παρατηρήσει ότι μας κάνει καλή πρόληψη και απο ότι φαίνεται παραμένει καθαρή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

 

Να πάρετε καθαρή ντε.. Δηλ να έχει συστατικά ντε κ έλαιο ( ελαιόλαδο, λάδι καρύδας ή ηλιέλαιο)..επίσης εμείς εάν δεν έχουμε έλλειψη δεν παίρνουμε συμπληρώματα. Εχει παρατηρηθεί ότι αυτά επηρεάζουν τα κακα τους. Επίσης 10 μέρες μετά το εμβολιο δεν δίνουμε σημασία στα κακα. 

@Love32 με αυτήν την ντε ο γιος μου έκανε κακά μέχρι το κεφάλι!!! Διάβασα τα έλεγα στον παιδίατρο κ αδιαφορούσε. Την σταμάτησα κ μαζί σταμάτησαν κ οι κενώσεις μέχρι το κεφάλι. Πήρα μετά την natures aid ειναι 100%ασφαλής κ σε αποχή. Υπάρχουν κ άλλες βιταμίνες καθαρές για αποχή. 

 

 Θα της το πω να την αλλάξω αν είναι. Δεν φαντάστηκα ότι είναι θέμα που βγαίνουν έτσι τα κακά του. Ούτε ότι μπορεί να φτάσει η βιταμίνη. Σε ευχαριστώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Love32 είπε:

 Θα της το πω να την αλλάξω αν είναι. Δεν φαντάστηκα ότι είναι θέμα που βγαίνουν έτσι τα κακά του. Ούτε ότι μπορεί να φτάσει η βιταμίνη. Σε ευχαριστώ.

Εγώ έπαιρνα την detrivil και έπαιρνα και εγώ άσβεστιο. Και μου εμφάνισε αίμα και βλεννες.. 

1ο 24ωρο μετά το εμβολιο πνευμονιοκοκκου όλα καλά προς το παρόν.. Ελπίζω να πάει έτσι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορει η ντε να προκαλει τα πρασινοπα κακα; δεν ειναι μουσταρδι ειναι το μπασινο του μπρόκολου.. Εχω το πινακακι που λεει οτι μπορει να πινει λιγότερο απο το λιπαρο γαλα αλλα τοσο πολυ πια; καθε μερα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Μπορει η ντε να προκαλει τα πρασινοπα κακα; δεν ειναι μουσταρδι ειναι το μπασινο του μπρόκολου.. Εχω το πινακακι που λεει οτι μπορει να πινει λιγότερο απο το λιπαρο γαλα αλλα τοσο πολυ πια; καθε μερα; 

Λογικά έχεις υπερπαραγωγή...προσπάθησε να δινεις πανω από 1 γεύμα από τον ίδιο μαστό....περίπου την 12 βδομάδα ρυθμίζεται η παραγωγή σύμφωνα με τη ζήτηση...εμείς είχαμε συνέχεια ..τώρα είναι εναλλάξ..και περισσότερο μουσταρδας...τις μέρες όμως που είναι όλη την ώρα στο στήθος είναι πρασινωπα και πάλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

@lenaki92@lenaki92  εμένα εμφάνισε πριν ξεκινήσω αποχή για 2 3 μέρες. Πρόσωπο εξωτερικά ποδιών και χεριών. Έφυγε και δεν έχει εμφανιστεί ξανα. Χρησιμοποίησα pepanthol γαλακτομα δεν ξέρω αν βοήθησε αυτό ή η αποχή.. Απλα το δέρμα του στο πρόσωπο είναι λίγο πιο ευαίσθητο... Μπάνιο τον κάνω κανονικά κάθε μερα αν και έχω διαβάσει ότι δεν πρέπει αλλα έχω πάρει αφρόλουτρα mustela ατοπικης. Και όχι ζεστό νερό.

Η @Tweema@Tweema είχε πει για το σαπούνι καστιλλης. Αν εμφανίσει ξανά θα παω να πάρω. Έχω πάρει επίσης βουτυρο καριτε το οποίο δεν έχω χρησιμοποιήσει. Το εχω αφήσει προς το παρόν. 

@Lia5μας είπε ο παιδίατρος ότι τους τρώνε τα δοντάκια και γι αυτό το κάνουν. Δε σημαίνει ότι θα βγάλουν ακόμα δόντια. Συμβαίνει αλλα λίγο σπάνιο. Εμάς αν του πάμε το χέρι μας κοντά το δαγκώνει με μανία 😂

Ρε κορίτσια ο μικρός νομίζω έχει αποκτήσει χούι στον ύπνο. Όπου και να τον βάλω κάνει δρόμο και πάει και κολλάει το κεφαλι του στις πάντες με το πάνω μέρος. Φοβάμαι μην τραυματιστεί το μαλακό του.. 

Τα ιδια χουγια βγαζουν τα αγορια μας. Χθες το βραδυ στις 3 που με ξυπνησε να φαει τον βρηκα τελείως ξεσκεπαστο να εχει φτασει κλωτσωντας στο πανω μερος του λικνου το κεφαλι του. Οποτε μετα τον κοιμισα στον υπνοσακο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Μπορει η ντε να προκαλει τα πρασινοπα κακα; δεν ειναι μουσταρδι ειναι το μπασινο του μπρόκολου.. Εχω το πινακακι που λεει οτι μπορει να πινει λιγότερο απο το λιπαρο γαλα αλλα τοσο πολυ πια; καθε μερα; 

Γενικά αν ψάξεις στην ομάδα του θηλασμού λέει για παρενεργειες από την d. Οι γιατροί δεν το παραδέχονται νομίζω ομως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς πάλι 1με 5 πάρτυ πάλι...βέβαια σήμερα κάθησε κανά 15 ρηλαξ...ήθελα να κλάψω από τη χαρά μου...🤪🤪κατάφερα μαγείρεψα και έκανα ένα γρήγορο πέρασμα το μπάνιο..στόχος μέχρι το βράδυ σκούπα και σίδερο γιατί έχει μείνει ένα τελευταίο σετακι καθαρό...🤗🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lia5 είπε:

Τα ιδια χουγια βγαζουν τα αγορια μας. Χθες το βραδυ στις 3 που με ξυπνησε να φαει τον βρηκα τελείως ξεσκεπαστο να εχει φτασει κλωτσωντας στο πανω μερος του λικνου το κεφαλι του. Οποτε μετα τον κοιμισα στον υπνοσακο.

Και εγώ όλο αλλού τον βρίσκω 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Τα ιδια χουγια βγαζουν τα αγορια μας. Χθες το βραδυ στις 3 που με ξυπνησε να φαει τον βρηκα τελείως ξεσκεπαστο να εχει φτασει κλωτσωντας στο πανω μερος του λικνου το κεφαλι του. Οποτε μετα τον κοιμισα στον υπνοσακο.

Εγώ παθαίνω σοκ που ξεσκεπάζεται...είναι δύο μηνών και σπρώχνει την κουβέρτα του..πρέπει να παραγγείλω και γω υπνοσακος..μας πήραν έναν αλλά έχει μανίκια🤔🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mommy to be είπε:

Εγώ παθαίνω σοκ που ξεσκεπάζεται...είναι δύο μηνών και σπρώχνει την κουβέρτα του..πρέπει να παραγγείλω και γω υπνοσακος..μας πήραν έναν αλλά έχει μανίκια🤔🤔

Αμα τα κόψεις; Λεει τουλάχιστον ποσα tog ειναι για να ξερεις πως να το ντυσεις απο μεσα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Αμα τα κόψεις; Λεει τουλάχιστον ποσα tog ειναι για να ξερεις πως να το ντυσεις απο μεσα;

Αυτό με το ντύσιμο από μέσα είναι λίγο δύσκολο νομίζω... Κι εμείς χρησιμοποιούμε υπνοσακο γιατί μας έχει βολέψει αλλά παρατήρησα ότι τις πρωινες ώρες που πέφτει λίγο η θερμοκρασία γκρινιάζει το παιδί όταν της φοράω από μέσα μόνο ότι δείχνει το πινακακι που αναρτήθηκε εδώ πριν λίγες μέρες. Εν τέλει της φόρεσα ένα επιπλέον μακρυμανικο μπλουζάκι από μέσα και πιστεύω είναι πιο ζεστά τα μπρατσακια της.. Γιατι με αμάνικο υπνοσακο πως γίνεται να είναι ζεστά τα μπρατσακια σε 16 βαθμούς πχ μόνο με ένα ολόσωμο φορμακι; 🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Alexey είπε:

Αυτό με το ντύσιμο από μέσα είναι λίγο δύσκολο νομίζω... Κι εμείς χρησιμοποιούμε υπνοσακο γιατί μας έχει βολέψει αλλά παρατήρησα ότι τις πρωινες ώρες που πέφτει λίγο η θερμοκρασία γκρινιάζει το παιδί όταν της φοράω από μέσα μόνο ότι δείχνει το πινακακι που αναρτήθηκε εδώ πριν λίγες μέρες. Εν τέλει της φόρεσα ένα επιπλέον μακρυμανικο μπλουζάκι από μέσα και πιστεύω είναι πιο ζεστά τα μπρατσακια της.. Γιατι με αμάνικο υπνοσακο πως γίνεται να είναι ζεστά τα μπρατσακια σε 16 βαθμούς πχ μόνο με ένα ολόσωμο φορμακι; 🙄

Εγω πηρα τον υπνοσακο το καλοκαίρι πριν γεννησω μαζι με τα 6 πρωτα του αμανικα κορμακια και απο τοτε εχω να του ψωνισω γιατι του κανουν συνέχεια δωρα 😁 Τοτε δεν ειχα ιδεα ποιος ειναι καλος υπνοσακος και ποσα tog πρεπει να ειναι και τι ειναι τα tog 😂 Προχθες που ανεβασε τη φωτογραφία η @Μαριλου1 μπηκα στην ιστοσελιδα που τον ειχα παραγγείλει και ειδα οτι ειναι 2,5 tog. Στο σπιτι εχουμε 21 βαθμους αλλα επειδη δε χρησιμοποιώ ολοσωμα φορμακια του φοραω μακρυμανικο κορμακι με φορμουλα απο κατω και νομιζω ειναι ενταξει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diana_caterina είπε:

Μπορει η ντε να προκαλει τα πρασινοπα κακα; δεν ειναι μουσταρδι ειναι το μπασινο του μπρόκολου.. Εχω το πινακακι που λεει οτι μπορει να πινει λιγότερο απο το λιπαρο γαλα αλλα τοσο πολυ πια; καθε μερα; 

Μπορεί.. Μια καθαρή ντε όμως είναι λίγο δύσκολο να πειράξει το μωρό. Έχουν περάσει 60 μέρες από τότε που γέννησες; αν ναι κοιτα μήπως έχεις υπερπαραγωγή. Αν δεν έχουν περάσει μην την ρυθμίσεις ακόμα, ίσως φταίει μόνη της. Επίσης πράσινα κακα δημιουργεί κ η έντονη ροή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φοβάμαι πως υπερπαραγωγή δημιουργησα απο μονη μου γιατι βαζω θήλαστρο για να κανω τράπεζα γιατι όπου να ναι περιμένω να γυρίσω στην δουλειά... 

Η αλήθεια είναι ότι πλέον δεν προλαβαινει το μωρο.. Για να ρυθμισω την υπερπαραγωγή θα πρέπει να δινω 2 γεύματα στο ιδιο στήθος;; και με τον αλλον μαστο που θα είναι γεμάτος τι θα κανω; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Εγω πηρα τον υπνοσακο το καλοκαίρι πριν γεννησω μαζι με τα 6 πρωτα του αμανικα κορμακια και απο τοτε εχω να του ψωνισω γιατι του κανουν συνέχεια δωρα 😁 Τοτε δεν ειχα ιδεα ποιος ειναι καλος υπνοσακος και ποσα tog πρεπει να ειναι και τι ειναι τα tog 😂 Προχθες που ανεβασε τη φωτογραφία η @Μαριλου1 μπηκα στην ιστοσελιδα που τον ειχα παραγγείλει και ειδα οτι ειναι 2,5 tog. Στο σπιτι εχουμε 21 βαθμους αλλα επειδη δε χρησιμοποιώ ολοσωμα φορμακια του φοραω μακρυμανικο κορμακι με φορμουλα απο κατω και νομιζω ειναι ενταξει.

Κ εμείς 21 έχουμε κ της φοράω μακριμανικο κορμάκι κ καλτσουλες κ όταν της αλλάζω πάνα τα μπούτια της είναι ζεστά οπότε δεν ανησυχώ. Αν βάλει κρύο κ μένα για παντελόνι με βλέπω ή ολόσωμο φορμακι. Είναι κ στα παιδιά αλλά ζεσταίνονται αλλά κρυώνουν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκανα αυτο με το μπαλόνι! Ναι μεν φουσκωνει αλλα ελαχιστα, ταλαιπωρία μονο.. Αν προσπαθησει κάποια μην κλεισει το μπουκάλι με καπακι γιατι κανει μπαμ😂🤷🏼‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

@lenaki92@lenaki92  εμένα εμφάνισε πριν ξεκινήσω αποχή για 2 3 μέρες. Πρόσωπο εξωτερικά ποδιών και χεριών. Έφυγε και δεν έχει εμφανιστεί ξανα. Χρησιμοποίησα pepanthol γαλακτομα δεν ξέρω αν βοήθησε αυτό ή η αποχή.. Απλα το δέρμα του στο πρόσωπο είναι λίγο πιο ευαίσθητο... Μπάνιο τον κάνω κανονικά κάθε μερα αν και έχω διαβάσει ότι δεν πρέπει αλλα έχω πάρει αφρόλουτρα mustela ατοπικης. Και όχι ζεστό νερό.

Η @Tweema@Tweema είχε πει για το σαπούνι καστιλλης. Αν εμφανίσει ξανά θα παω να πάρω. Έχω πάρει επίσης βουτυρο καριτε το οποίο δεν έχω χρησιμοποιήσει. Το εχω αφήσει προς το παρόν. 

@Lia5μας είπε ο παιδίατρος ότι τους τρώνε τα δοντάκια και γι αυτό το κάνουν. Δε σημαίνει ότι θα βγάλουν ακόμα δόντια. Συμβαίνει αλλα λίγο σπάνιο. Εμάς αν του πάμε το χέρι μας κοντά το δαγκώνει με μανία 😂

Ρε κορίτσια ο μικρός νομίζω έχει αποκτήσει χούι στον ύπνο. Όπου και να τον βάλω κάνει δρόμο και πάει και κολλάει το κεφαλι του στις πάντες με το πάνω μέρος. Φοβάμαι μην τραυματιστεί το μαλακό του.. 

Για τον ύπνο ή γιατρός μου υ είπε κ έβαλα μια πετσέτα μπάνιου μεγάλη τυλιγμένη σε ρολό,να πιάνει την πλάτη ως κ τα ποδαράκια ανάμεσα.κ για να μη γυρίσει αλλά να νιώθει ότι είναι στην κοιλίτσα.ισως γι αυτό κολλάει!!

IMG_20211021_161809.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Μιντόρι είπε:

Για τον ύπνο ή γιατρός μου υ είπε κ έβαλα μια πετσέτα μπάνιου μεγάλη τυλιγμένη σε ρολό,να πιάνει την πλάτη ως κ τα ποδαράκια ανάμεσα.κ για να μη γυρίσει αλλά να νιώθει ότι είναι στην κοιλίτσα.ισως γι αυτό κολλάει!!

IMG_20211021_161809.jpg

Εγω του την βαζω ετσι απο πισω και τον κοιμιζω στο πλαι μια απο τη μια και μια από την αλλη και αυτος παει πιο περα και γυρναει ανασκελα 🤷🏼‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Εγω του την βαζω ετσι απο πισω και τον κοιμιζω στο πλαι μια απο τη μια και μια από την αλλη και αυτος παει πιο περα και γυρναει ανασκελα 🤷🏼‍♀️

Κι εγώ στο πλαιτην βάζω,πάντα δεν έβαλα ,δεν μου φάνηκε βολική,έβαλα ένα παπλωματακι πάλι σε ρόλο γύρω γύρω σαν φωλιτσα κ την πετσέτα σε ρόλο.Εμενα συνήθως μενει ακίνητη κι όταν γυρίζει ανάσκελα ξυονει κ γκρίνιαζει κ πάλι την βάζω στο πλάι κ ύπνο πάλι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Εμείς σήμερα ξυπνήσαμε, παιξαμε, έκανα δουλειές κ μαγειρεψα ενώ ο μπέμπης καθόταν στο ρηλαξ..... Τρελή χαρά εγώ... Τώρα όμως έχει μια τρελή γκρίνια, ξυπνησε κλαίγοντας..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πόσα γεύματα δίνετε το 24ωρο?? προβληματίστηκα!εμένα που είναι 2,5 μηνών,πεινάει στις 3,5-4 ώρες .τρώει περίπου 5.πρωι μεσημέρι βράδυ :στηθος απο 15λεπτο στο καθένα κ μετά από λίγο ξένο που το τρώει σα να μην έφαγε τίποτα!!!μήπως είναι λίγα τα γεύματα;

Είναι λίγο το 15λεπτο θέλει παραπάνω??Κάτι λέγατε για το λίποςαλλα δεν μπόρεσα να διαβάσω τα μήνυματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Μιντόρι είπε:

Πόσα γεύματα δίνετε το 24ωρο?? προβληματίστηκα!εμένα που είναι 2,5 μηνών,πεινάει στις 3,5-4 ώρες .τρώει περίπου 5.πρωι μεσημέρι βράδυ :στηθος απο 15λεπτο στο καθένα κ μετά από λίγο ξένο που το τρώει σα να μην έφαγε τίποτα!!!μήπως είναι λίγα τα γεύματα;

Είναι λίγο το 15λεπτο θέλει παραπάνω??Κάτι λέγατε για το λίποςαλλα δεν μπόρεσα να διαβάσω τα μήνυματα

Θα δοκιμασω σήμερα την πετσέτα. Αλλα φαντασου του εχω άφηνες και φεύγει.. 

Όσο για τα γεύματα εγώ κάνω τουλάχιστον 8 θηλασμούς βέβαια κάθεται λίγο.. Περίπου 5 μς 7 λεπτά.. Μπορεί να λέω και πολύ.. Πάντως αηδιάζει αποτέλεσματικα.. Εννοείς το λιπαρο γαλα;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Μιντόρι είπε:

Πόσα γεύματα δίνετε το 24ωρο?? προβληματίστηκα!εμένα που είναι 2,5 μηνών,πεινάει στις 3,5-4 ώρες .τρώει περίπου 5.πρωι μεσημέρι βράδυ :στηθος απο 15λεπτο στο καθένα κ μετά από λίγο ξένο που το τρώει σα να μην έφαγε τίποτα!!!μήπως είναι λίγα τα γεύματα;

Είναι λίγο το 15λεπτο θέλει παραπάνω??Κάτι λέγατε για το λίποςαλλα δεν μπόρεσα να διαβάσω τα μήνυματα

Εγώ θηλάζω αποκλειστικά  τη μικρή περίπου 10 φορές το 24ωρο, κάθε 3 ώρες περίπου την ημέρα και το βράδυ οποτε ξυπνάει, συνήθως 1-2 φορες. Δίνω και από τα 2 στήθη από 10 λεπτά το καθένα. Είναι όμως σχεδόν 4 μηνών... Οταν ήταν μικρότερη έκανε περισσότερη ώρα σχεδόν 40 λεπτά σύνολο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...