Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

@Clairy. Πόσο μηνών είστε; Να ξερω να έχω το νου μου, πότε να σταματήσω να την αφήνω μόνη, θεωρώντας ότι δεν μπορεί να κουνηθεί😬.. Γιατί δεν θυμάμαι από τον γιο μου πότε αρχισε να κινείται. 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

Καλημέρα κορίτσια... Εγώ είμαι 32 χρόνων.

Θα σκάσω... Νομίζω η μικρή έχει 3 - 4 μέρες (το έχω χάσει λίγο) που κάνει κακά της 2 φορές, όλες οι πάνες έχουν αίμα. Κατά τ άλλα είναι πολύ ευδιάθετη, παίζει.. 

στις πριν 37 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Όχι, έχει απόθεμα, κανονική είναι 😂 είναι 32μ και 14.350🤭

Μία χαρά είναι θα τα πάρει ξανά. 

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Το Νυφικο από που το είχες πάρει; 😂😂

Ρε κορίτσια ξέρετε τι μου έκανε σήμερα ο μικρός; τον βάζω στο κρεβάτι οταν φεύγει ο άντρας μου και τον είχα λίγο πιο μακριά μου για να εχω τον έλεγχο και τον πλακώσω και ξύπνησα και είχε έρθει δίπλα μου και ακουμπούσε με το κεφάλι του το κεφαλι μου. Τρελάθηκα.. 

Χαχαχα δλδ τόσο καιρό κοιμαται κανονικά; εμένα μου φαίνεται μια χαρά. Την μικρή αλλου την αφήνω αλλου την βρίσκω. Θέλουν προσοχή μεγάλη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και κάτι άσχετο...εγώ ψάχνω να του πάρω χριστουγεννιάτικο σετακι ..ξέρω είναι νωρίς ακομη αλλα ανυυπομονω για τις πρώτες μας γιορτές μαζί..περυσι 31/12 είχαμε θετικό τεστ και φέτος θα  έχουμε το σπορακι μας μαζί!!😇👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Mommy to be είπε:

Καλημέρα κορίτσια ο μικρός "μυξοκλαιγε"όλο το βράδυ δεν ξέρω τι τον ενοχλούσε..😔

Μυξουλες δεν έχει αλλά του βάζω λίγο ορο γιατί είχε λίγες την  περασμένη βδομάδα... κοιμήθηκε ουσιαστικά 7μιση με 9 παρά...όπως και γω...τώρα θήλασε κοιμήθηκε κλασικά επάνω μου και μόλις τον άφησα..έσπειρε τον πανικό ευτυχώς έφερα φαγητό από την μαμά μου και έχουμε και για σήμερα..

@Mamaofbillμάλλον είμαστε οι μεγαλύτερες εδώ...εσενα βέβαια είναι και το δεύτερο😇

@Diana_caterinaκάνατε το πρώτο σας εμβόλιο;;

 

 

Όταν λετε όρο βρε κορίτσια τι εννοείτε ;;; Έχω πάρει κάτι που ρουφάς τις μυξουλες αλλα δεν έχω ιδέα 😅😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tweema είπε:

Καλημέρα κορίτσια... Εγώ είμαι 32 χρόνων.

Θα σκάσω... Νομίζω η μικρή έχει 3 - 4 μέρες (το έχω χάσει λίγο) που κάνει κακά της 2 φορές, όλες οι πάνες έχουν αίμα. Κατά τ άλλα είναι πολύ ευδιάθετη, παίζει.. 

Μία χαρά είναι θα τα πάρει ξανά. 

Χαχαχα δλδ τόσο καιρό κοιμαται κανονικά; εμένα μου φαίνεται μια χαρά. Την μικρή αλλου την αφήνω αλλου την βρίσκω. Θέλουν προσοχή μεγάλη. 

Δεν του είχα αφήσει περιθώριο είναι αλήθεια και στο λίκνο του εχω σφηνες γιατί τον έχω σε μια μικρή κλήση τον έβρισκα στα πόδια 😂😂

Θα ξεκινήσεις αποχή;; 

@Mamaofbill3 μηνών και 19 ημερών.

Τα παιδάκια σας κάνουν καμια δοκιμή να γυρίσουν μπρουμιτα;; εμένα μέχρι το πλαι πάει. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mommy to be είπε:

Και κάτι άσχετο...εγώ ψάχνω να του πάρω χριστουγεννιάτικο σετακι ..ξέρω είναι νωρίς ακομη αλλα ανυυπομονω για τις πρώτες μας γιορτές μαζί..περυσι 31/12 είχαμε θετικό τεστ και φέτος θα  έχουμε το σπορακι μας μαζί!!😇👶

Της έχω πάρει χριστουγεννιάτικο σετ πριν γεννηθεί, τον Μάρτιο, από εξωτερικό ❤️ περιμένουμε οικογενειακως με ανυπομονησία τα Χριστούγεννα. Σε 2 εβδ θ στολίσουμε, θα παραγγείλω χριστουγεννιάτικα παραμύθια κ θα ξεκινήσουμε ν τις χριστουγεννιατικες χειροτεχνίες μας. Αγαπάω Χριστούγεννα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mommy to be είπε:

Και κάτι άσχετο...εγώ ψάχνω να του πάρω χριστουγεννιάτικο σετακι ..ξέρω είναι νωρίς ακομη αλλα ανυυπομονω για τις πρώτες μας γιορτές μαζί..περυσι 31/12 είχαμε θετικό τεστ και φέτος θα  έχουμε το σπορακι μας μαζί!!😇👶

Εγω εχω δει στο pat pat αν και μοθ είπε θα μας πάρει η νονά του. 

Εγώ 28η Οκτωβρίου έμαθα ότι είμαι έγκυος. Ειχαμε παει για καφέ είχαμε κατά βραχεί κιόλας. Γυρίσαμε σπίτι παίζαμε επιτραπέζια με φίλους και εγώ ειχα πονακια περιόδου θα αδιαθετουσα 30.. Όταν έφυγαν έκανα τεστ γιατί δεν πονουσα ποτέ τόσο. Και τσουπ θετικό. Εντωμεταξύ είχα πει δεν θα το πω σε κανέναν. Και η νονά του μικρού μου στέλνει την αλλη μερα το πρωί ότι είδε στον ύπνο της να της λέω ότι είμαι έγκυος και ολα είναι καλα αυτήν την φορά( ειχα 2 αποτυχίες το προηγούμενο καλοκαίρι). Τα θεώρησα όλα σημαδιακα. Εντωμεταξύ 30 /10 2017 είχε πεθάνει ο μπαμπάς μου τη μέρα δλδ που θα περιμένα περίοδο. Οπότε λέω ήταν δωράκι απο τον μπαμπά ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Sofoula28 είπε:

Όταν λετε όρο βρε κορίτσια τι εννοείτε ;;; Έχω πάρει κάτι που ρουφάς τις μυξουλες αλλα δεν έχω ιδέα 😅😅

Φυσιολογικο όρο..τα βοηθάει αν είναι μπουκωμενα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Δεν του είχα αφήσει περιθώριο είναι αλήθεια και στο λίκνο του εχω σφηνες γιατί τον έχω σε μια μικρή κλήση τον έβρισκα στα πόδια 😂😂

Θα ξεκινήσεις αποχή;; 

@Mamaofbill3 μηνών και 19 ημερών.

Τα παιδάκια σας κάνουν καμια δοκιμή να γυρίσουν μπρουμιτα;; εμένα μέχρι το πλαι πάει. 

 

Περιμένω πρώτα να δω με τον χάλινο κ αν χρειαστεί να κάνει εκτομη μετά πόσο καιρό θα χρειαστεί να έχει καλές πάνες. Κ μετα αποχή υποθέτω. 

Εμενα η μικρή γυρνάει μπρούμυτα απο 3,5μηνων, τωρα είναι στην προσπαθεία να γυρίσει από μπρούμυτα ανάσκελα, το εχει καταφέρει λίγες φορές όμως. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Το Νυφικο από που το είχες πάρει; 😂😂

Ρε κορίτσια ξέρετε τι μου έκανε σήμερα ο μικρός; τον βάζω στο κρεβάτι οταν φεύγει ο άντρας μου και τον είχα λίγο πιο μακριά μου για να εχω τον έλεγχο και τον πλακώσω και ξύπνησα και είχε έρθει δίπλα μου και ακουμπούσε με το κεφάλι του το κεφαλι μου. Τρελάθηκα.. 

Το νυφικό το πήρα από perfect dress και είναι αυτό! Δεν είμαι εγώ στην φότο είναι μοντέλο 

https://www.perfectdress.gr/categories/3236/foremata-bridal-foremata-/

3719-2.jpg

3719.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ ωραία ονόματα! Το ανεστης μαρεσει πολύ, εγω μεσα στα ονόματα που ήθελα ηταν το Αναστασία αλλα δεν ηθελε ο άντρας μου να γιορταζει πασχα😅 πολλα ονόματα θα δυσκολευαν τους δικους μου στην προφορά αλλα τελικα και το Ρενια το λενε Ιρενια😂 

Εγω ειμαι 22, @Valxrisεγω εχω κολλημα με τον Αρχάγγελο Ραφαήλ! Και ψάχνοντας εμαθα οτι το Ραφα στα εβραϊκά σημαίνει υγεία..Μου κόλλησε το Ραφαήλ το καλοκαίρι του 20 και απο τότε λεω οτι θα βγάλω το αγόρι ετσι.. Γιαυτό ελπίζω να βγει τωρα ο ανιψιος με το όνομα του πεθερου να βγάλω εγω αν κανω αγορι μετα το Ραφαήλ 😅😂

Εγω ειχα μαθει απο τις 17/12 πριν την καθυστέρηση για τον ερχομό του μωρου και φέτος παρήγγειλα απο pat pat να παίρνετε ενα νούμερο μικρότερο! Εμας μας ηρθε που παρήγγειλα το 3-6 και ειναι τεράστιο χωραει και σε 1ετους παιδι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω ποια ρώτησε ηλικία! Εκλεισα τα 23 τον Μάρτιο είμαι με τον άντρα μου από το 2011! Για την ακρίβεια κλείνουμε 10 χρόνια σε 4μερες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Εγω εχω δει στο pat pat αν και μοθ είπε θα μας πάρει η νονά του. 

Εγώ 28η Οκτωβρίου έμαθα ότι είμαι έγκυος. Ειχαμε παει για καφέ είχαμε κατά βραχεί κιόλας. Γυρίσαμε σπίτι παίζαμε επιτραπέζια με φίλους και εγώ ειχα πονακια περιόδου θα αδιαθετουσα 30.. Όταν έφυγαν έκανα τεστ γιατί δεν πονουσα ποτέ τόσο. Και τσουπ θετικό. Εντωμεταξύ είχα πει δεν θα το πω σε κανέναν. Και η νονά του μικρού μου στέλνει την αλλη μερα το πρωί ότι είδε στον ύπνο της να της λέω ότι είμαι έγκυος και ολα είναι καλα αυτήν την φορά( ειχα 2 αποτυχίες το προηγούμενο καλοκαίρι). Τα θεώρησα όλα σημαδιακα. Εντωμεταξύ 30 /10 2017 είχε πεθάνει ο μπαμπάς μου τη μέρα δλδ που θα περιμένα περίοδο. Οπότε λέω ήταν δωράκι απο τον μπαμπά ❤️

Ανατρίχιασα! 🤗😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Diana_caterina είπε:

Πολυ ωραία ονόματα! Το ανεστης μαρεσει πολύ, εγω μεσα στα ονόματα που ήθελα ηταν το Αναστασία αλλα δεν ηθελε ο άντρας μου να γιορταζει πασχα😅 πολλα ονόματα θα δυσκολευαν τους δικους μου στην προφορά αλλα τελικα και το Ρενια το λενε Ιρενια😂 

Εγω ειμαι 22, @Valxrisεγω εχω κολλημα με τον Αρχάγγελο Ραφαήλ! Και ψάχνοντας εμαθα οτι το Ραφα στα εβραϊκά σημαίνει υγεία..Μου κόλλησε το Ραφαήλ το καλοκαίρι του 20 και απο τότε λεω οτι θα βγάλω το αγόρι ετσι.. Γιαυτό ελπίζω να βγει τωρα ο ανιψιος με το όνομα του πεθερου να βγάλω εγω αν κανω αγορι μετα το Ραφαήλ 😅😂

Εγω ειχα μαθει απο τις 17/12 πριν την καθυστέρηση για τον ερχομό του μωρου και φέτος παρήγγειλα απο pat pat να παίρνετε ενα νούμερο μικρότερο! Εμας μας ηρθε που παρήγγειλα το 3-6 και ειναι τεράστιο χωραει και σε 1ετους παιδι

Έχω ανήψιο από τον αδερφό του άντρα μου Ραφαήλ Δημήτριο και τον φωνάζουμε Ραφαήλ είναι υπεροχο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Το νυφικό το πήρα από perfect dress και είναι αυτό! Δεν είμαι εγώ στην φότο είναι μοντέλο

3719-2.jpg

3719.jpg

Αα θα μπω να δω.. Ωραίο το νυφικο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Αα θα μπω να δω.. Ωραίο το νυφικο.. 

Εβαλα κ το λινκ στο μνμ με τηνν φοτο γιατί τα έχει λίγο μπερδεμένα αλλού τα φορέματα για γάμο!(που εννοεί για καλεσμένη) και αλλού αυτά/ είναι στην κατηγορία bridal αν πατήσεις σε αυτό που έβαλα θα σε πάει κατευθείαν εκεί! Πολύ ωραία ποιότητα έμεινα ευχαριστημένη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Lia5 είπε:

Γελασα με τον πολυ κοσμο! Εδω στην Ηπειρο 200 ατομα θεωρείται κλειστος κυκλος 😂 Εμεις ειμαστε απο αυτους που το μετεφεραν και δημιουργούν τα προβληματα 😝 Επισης και ο δικος μου ηρεμισε απο χθες και πλεον παιζει πολυ ωραια με τις κουδουνιστρες 🤩

Κι εγώ γέλασα!!περίμενα 700 άτομα κ βόρεια Ελλάδα τα ίδια κάνουμε!🤪 Εμείς είχαμε 250 κ με το ζόρι συμμαζεψςμε τον αριθμό.Θεωρειται Κλειστος με 250!!😊😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Δεν του είχα αφήσει περιθώριο είναι αλήθεια και στο λίκνο του εχω σφηνες γιατί τον έχω σε μια μικρή κλήση τον έβρισκα στα πόδια 😂😂

Θα ξεκινήσεις αποχή;; 

@Mamaofbill3 μηνών και 19 ημερών.

Τα παιδάκια σας κάνουν καμια δοκιμή να γυρίσουν μπρουμιτα;; εμένα μέχρι το πλαι πάει. 

 

Α εντάξει! Έχουμε ακόμα! Προχθές γίναμε 2 μηνών. Προς το παρόν γυρνάει μόνο στα πλάγια. 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Εμενα η μικρή γυρνάει μπρούμυτα απο 3,5μηνων, τωρα είναι στην προσπαθεία να γυρίσει από μπρούμυτα ανάσκελα, το εχει καταφέρει λίγες φορές όμως

Εμενα ακόμα σαν τον Βούδα ακουνητος χαχαχαχα!!!! Η κόρη μου σε αυτήν την ηλικία γυρνούσε και από μπρούμυτα ανάσκελα και το αντίστροφο αλλά είπαμε κάθε παιδί διαφορετικό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Εγω εχω δει στο pat pat αν και μοθ είπε θα μας πάρει η νονά του. 

Εγώ 28η Οκτωβρίου έμαθα ότι είμαι έγκυος. Ειχαμε παει για καφέ είχαμε κατά βραχεί κιόλας. Γυρίσαμε σπίτι παίζαμε επιτραπέζια με φίλους και εγώ ειχα πονακια περιόδου θα αδιαθετουσα 30.. Όταν έφυγαν έκανα τεστ γιατί δεν πονουσα ποτέ τόσο. Και τσουπ θετικό. Εντωμεταξύ είχα πει δεν θα το πω σε κανέναν. Και η νονά του μικρού μου στέλνει την αλλη μερα το πρωί ότι είδε στον ύπνο της να της λέω ότι είμαι έγκυος και ολα είναι καλα αυτήν την φορά( ειχα 2 αποτυχίες το προηγούμενο καλοκαίρι). Τα θεώρησα όλα σημαδιακα. Εντωμεταξύ 30 /10 2017 είχε πεθάνει ο μπαμπάς μου τη μέρα δλδ που θα περιμένα περίοδο. Οπότε λέω ήταν δωράκι απο τον μπαμπά ❤️

Τι ωραία ❤️❤️

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Εμενα ακόμα σαν τον Βούδα ακουνητος χαχαχαχα!!!! Η κόρη μου σε αυτήν την ηλικία γυρνούσε και από μπρούμυτα ανάσκελα και το αντίστροφο αλλά είπαμε κάθε παιδί διαφορετικό

Είναι είναι.. Τα περισσότερα κάποια στιγμή φτάνουν να έχον την ίδια ανάπτυξη.. Σημασία έχει να είναι όλα καλά  γερά κ θα τα κάνουν όλα.. 

Τον γιο μου τον λένε Χρήστο Ραφαήλ αλλά ο άντρας μου ηθλεε να τον φωνάζουμε το 1ο όνομα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tweema είπε:

Τι ωραία ❤️❤️

Είναι είναι.. Τα περισσότερα κάποια στιγμή φτάνουν να έχον την ίδια ανάπτυξη.. Σημασία έχει να είναι όλα καλά  γερά κ θα τα κάνουν όλα.. 

Τον γιο μου τον λένε Χρήστο Ραφαήλ αλλά ο άντρας μου ηθλεε να τον φωνάζουμε το 1ο όνομα. 

Το Χρήστος το λατρεύω! Ο άντρας μου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααα !!Μήπως εγωειμαινη πιο μεγάλη;;;είμαι 38.(Αλλά μικροδειχνω!!🤣🤣🤣🤣)

 

Ποια κοπέλα ρώτησε για τον όρο ... φυσιολογικος όρος σε αμπούλες,της clinofar πήρα εγώ που είναι κ για τα ματάκια αν χρειαστεί.βαζεις 1 την ημερα ,μισό σε κάθε ρουθούνακι,φυσικά ρωτάς τον γιατρό σου πώς.Αυτο το μηχανηματάκι που ρουφάς είναι για αργότερα.

Βέβαια έχω ένα μήνα που της βάζω αλλά δεν έχει συνέλθει ,έχει μπούκωμα ακόμα...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Lia5 είπε:

Τι ειναι τα ποσιμα εμβολια; Τωρα εσυ εχεις το χαλι σου κι εγω σε ρωταω βλακείες αλλα τι να κανω πρωτη φορα το ακουω 🤭

Καλημέρα κοπέλα μου, τελικά έβαλα μελάνι χτες βράδυ και ξυπνήσαμε φρεπαδουρα σήμερα 😀 πραγματικά θαυματουργό!! 

Ποσιμα είναι τα εμβόλια για τον ροταιό όπως είναι το rotateck που έδωσα εγώ στη μικηρη μου και πρεπει μέχρι τον 5ο μήνα να έχει πάρει 3 δόσεις το παιδί. Προστατεύει από γαστρεντεριτιδες που οφείλονται σε αυτόν τον ιό και συνήθως το δίνουν οι παιδίατροι μαζί με καποιο από τα ενεσημα εμβόλια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Alexey είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου, τελικά έβαλα μελάνι χτες βράδυ και ξυπνήσαμε φρεπαδουρα σήμερα 😀 πραγματικά θαυματουργό!! 

Ποσιμα είναι τα εμβόλια για τον ροταιό όπως είναι το rotateck που έδωσα εγώ στη μικηρη μου και πρεπει μέχρι τον 5ο μήνα να έχει πάρει 3 δόσεις το παιδί. Προστατεύει από γαστρεντεριτιδες που οφείλονται σε αυτόν τον ιό και συνήθως το δίνουν οι παιδίατροι μαζί με καποιο από τα ενεσημα εμβόλια 

Ούτε εμάς το έχει προτείνει ο γιατρός.. Αλλα απο ότι διαβάζω στην ομάδα με αλλεργίες δεν είναι ότι καλύτερο για μωρα με ερεθισμένο έντερο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κ από μένα! Για άλλη μια φορά περάσαμε μαύρο βράδυ. Κάθε μισή ώρα κλάμα, αγκαλιά,στήθος κ πάλι από την αρχή. Τα πρωινά είναι άλλο παιδί. Χαμογελαστή,παιχνιδιαρα,κοιμάται σαν πουλάκι! Ο μπαμπάς της, της πήρε ένα μεγάλο μπαλόνι πεταλούδα κ της το δένω στο ποδαράκι κ μπορεί να κάθεται κ μισή ώρα μόνη της χαζεύοντας. Σωτήριο το μπαλόνι να ξέρετε! Εγώ 36 είμαι. Κ της δικιάς μου τα χέρια είναι παγωμένα κ φοβόμουν μήπως κρυώνει. Επίσης χθες βάλαμε υπνοσακο πρώτη φορά κ είναι πολύ βολικος κορίτσια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...