Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Alexey είπε:

Να ρωτήσω και κάτι άλλο βρε κορίτσια, όσες έχετε πάρει καρότσια 3 σε 1, μεχρι ποτε χρησιμοποιούμε το ξαπλωτό κομμάτι; Η δικιά μου είναι τρεισήμισι μηνών κι εκτός ότι έχει μεγαλώσει τόσο ώστε τρακάρει στις άκρες δεν κάθεται επουδενι ξαπλωμένη. Της αρέσει να κάθεται στο αυγό το οποίο και χρησιμοποιούμε ακόμα και στο αυτοκίνητο. Έτσι αναγκαστικά της βάζω το αυγό στο καρότσι και το ξαπλωτό μέρος πάει στην ουσία χαμένο αφού το χρησιμοποιησαμε μόνο όσο ήταν νεογέννητο 😐

Οσο χωραει λενε ειναι καλυτερα στην καλαθουνα και μονο στο αυτοκινητο το αυγο. Ο δικος μου δε δεχτηκε ποτε να καθισει στην καλαθουνα οποτε κι εγω κουμπωνω το αυγο στο καροτσι. Απο 5-6 μηνων βαζεις το κανονικο που κοιταει μπροστα και ρυθμιζεις την κλιση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 5 ώρες, ο/η Sofoula28 είπε:

Και μεις έχουμε γυμναστήριο αλλά το βαριέται εύκολα 😂 ρε κορίτσια είμαστε 2 μηνών και κάτι και εδώ και δύο μέρες η μικρή τρώει κάθε 2μιση ώρες (δε θηλάζουμε ,δίνουμε ξένο)!!!!! Έτσι ούτε νεογέννητο δεν έτρωγε ! Νομίζω πως δε χορταινει με τπτ !!! 😅

Η παιδίατρος μου είπε πως όσο θέλει θα φάει ,δεν θα μας ρώτησει!Και μένα τρώει κάποιες φορές τρελές ποσοτητες που λέω δεν μπορεί,θα τα βγάλει!! Μεγαλώνουν τα μικρακια κ πεινανε!😊δώστης όσο θέλει να φάει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η lenaki92 είπε:

Πόσο είναι η δικιά σου? Γιατί ο δικος μου αδιαφορεί ακόμα.

Είναι σχεδόν 2,5 .Τώρα θα αρχίσουν να αντιδρούν σιγά-σιγά!Μέρα με τη μέρα έχουν διαφορά!Ξαναβάλτον σε λίγο καιρό από τώρα..κ βοήθησε τον λίγο μάθει να το παίζει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Alexey είπε:

Ποιο γυμναστήριο πήρατε; Θέλω κι εγώ να πάρω αλλα δεν έχω αποφασίσει ακόμα ποιο... 

Επίσης ψάχνω να βρω ζεστά ολόσωμα κορμάκια, κατά προτίμηση φλις, έχει ιδέα κάποια κοπέλα που μπορώ να βρω; Θα πάμε ταξίδι στο Λονδίνο με τη μικρή και θέλω να είναι ζεστά ντυμένη 😅 

Να σου πω πήρα ένα φθηνό από Τζάμπο 15€ να δω αν θα αντιδράσει ,δεν το έψαξα κ πολύ!! Μπορεί να μην καθόταν καν!Δε νομίζω να αξίζει κάτι ακριβό σε αυτή την φάση .Όταν θα τα πιάνουν κ μπορεί να τα βάζουν στο στόμα πχ παίρνουμε κάτι καλό,να μην σπάει.

Κορμάκια Φλις πήρε το μάτι  μου σε μικρά μαγαζιά (όχι αλυσίδες) που πουλανε εσώρουχα κ παιδικά βρεφικά.Ριξε μία ματιά σε τέτοια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Μιντόρι είπε:

Η παιδίατρος μου είπε πως όσο θέλει θα φάει ,δεν θα μας ρώτησει!Και μένα τρώει κάποιες φορές τρελές ποσοτητες που λέω δεν μπορεί,θα τα βγάλει!! Μεγαλώνουν τα μικρακια κ πεινανε!😊δώστης όσο θέλει να φάει!!

Έχω την εντύπωση πως επειδή μεγάλωσε έχει ανάγκη από μεγαλύτερη ποσότητα φαγητού! Όμως επειδή της έχω ακόμα τις θηλές το νο1 κουράζεται ,δε μπορεί να φάει άλλο οπότε πείναει πιο νωρίς! Παρήγγειλα τώρα το νο2 να δω πως θα πάει !!! Απλώς αγχώνομαι κιόλας μήπως είναι νωρίς για το νο2!  Επίσης εγώ γενικά ποτέ δεν την έχω ξυπνήσει για να φάει ! Είμαι της άποψης πως για να κοιμάται ,θα έχει ανάγκη από ύπνο οπότε την αφήνω ! Μια φορά το επιχείρησα όταν ήταν άρρωστη κ αυτό από άγχος και ήταν παταγωδης αποτυχία! Τζάμπα το γάλα που έκανα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Μιντόρι είπε:

Κορίτσια τα μωρά σας αν κοιμούνται πάνω από 3-4 ώρες τα ξυπνάτε για να φανε;;Δεν λέω για το βράδυ,τη μέρα.

Εγώ παρακαλάω για να κοιμηθεί τόσες ώρες συνεχόμενα είτε πρωί είναι είτε βράδυ, σίγουρα δεν θα την ξυπνούσα! 🤭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sofoula28 είπε:

Έχω την εντύπωση πως επειδή μεγάλωσε έχει ανάγκη από μεγαλύτερη ποσότητα φαγητού! Όμως επειδή της έχω ακόμα τις θηλές το νο1 κουράζεται ,δε μπορεί να φάει άλλο οπότε πείναει πιο νωρίς! Παρήγγειλα τώρα το νο2 να δω πως θα πάει !!! Απλώς αγχώνομαι κιόλας μήπως είναι νωρίς για το νο2!  Επίσης εγώ γενικά ποτέ δεν την έχω ξυπνήσει για να φάει ! Είμαι της άποψης πως για να κοιμάται ,θα έχει ανάγκη από ύπνο οπότε την αφήνω ! Μια φορά το επιχείρησα όταν ήταν άρρωστη κ αυτό από άγχος και ήταν παταγωδης αποτυχία! Τζάμπα το γάλα που έκανα 😂

@Sofoula28 σίγουρα ζορίζεται με τη θηλή!Ίσως να έπρεπε να της την ανοίξεις με βελόνα.Ποια μπιμπερό παίρνεις;Μήπως για το 2 είναι νωρίς...Της nuk που έχω εγώ ,σίγουρα.Ρωτα πρώτα τον παιδίατρο σου.

@Μαριλου1 α δεν έχω παράπονο κοιμάται το πουλάκι μου,μου κάνει το χατίρι ,που είμαι κι εγώ του ύπνου,με λυπάται!!🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Μιντόρι είπε:

@Sofoula28 σίγουρα ζορίζεται με τη θηλή!Ίσως να έπρεπε να της την ανοίξεις με βελόνα.Ποια μπιμπερό παίρνεις;Μήπως για το 2 είναι νωρίς...Της nuk που έχω εγώ ,σίγουρα.Ρωτα πρώτα τον παιδίατρο σου.

@Μαριλου1 α δεν έχω παράπονο κοιμάται το πουλάκι μου,μου κάνει το χατίρι ,που είμαι κι εγώ του ύπνου,με λυπάται!!🤣🤣🤣

Έχω ένα της nuk ,ένα της mam(ήταν και τα δύο δώρα απ' την κλινική),και τα υπόλοιπα είναι dr brown οπότε ουσιαστικά την ταιζω με αυτά ! Σε αυτά μόνο παρήγγειλα το νο2 ,τα άλλα δύο βλέπω πως όντως έχουν μεγαλύτερη ροή και τρώει πιο άνετα γι'αυτό είπα να δοκιμάσω και στα dr.brown το μεγαλύτερο μήπως τρώει πιο άνετα ! Η παιδίατρος μου είπε ότι λέει ο κατασκευαστής αλλά να δω και τις ανάγκες τους παιδιού! Ο κατασκευαστής λέει στους 3 μήνες οπότε είμαστε δυο εβδομάδες περίπου νωρίτερα γι'αυτό αγχώνομαι ! Βέβαια θα δω πως θα πάει και ανάλογα ! Τώρα να φανταστείς έκλαιγε απίστευτα γιατί νυστάζε και πεινούσε ταυτόχρονα και έκανε άθλο να ρουφήξει ώσπου απλά κοιμήθηκε χωρίς να πιει την ποσότητα που πίνει συνήθως στο τελευταίο της γεύμα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Sofoula28 είπε:

Έχω ένα της nuk ,ένα της mam(ήταν και τα δύο δώρα απ' την κλινική),και τα υπόλοιπα είναι dr brown οπότε ουσιαστικά την ταιζω με αυτά ! Σε αυτά μόνο παρήγγειλα το νο2 ,τα άλλα δύο βλέπω πως όντως έχουν μεγαλύτερη ροή και τρώει πιο άνετα γι'αυτό είπα να δοκιμάσω και στα dr.brown το μεγαλύτερο μήπως τρώει πιο άνετα ! Η παιδίατρος μου είπε ότι λέει ο κατασκευαστής αλλά να δω και τις ανάγκες τους παιδιού! Ο κατασκευαστής λέει στους 3 μήνες οπότε είμαστε δυο εβδομάδες περίπου νωρίτερα γι'αυτό αγχώνομαι ! Βέβαια θα δω πως θα πάει και ανάλογα ! Τώρα να φανταστείς έκλαιγε απίστευτα γιατί νυστάζε και πεινούσε ταυτόχρονα και έκανε άθλο να ρουφήξει ώσπου απλά κοιμήθηκε χωρίς να πιει την ποσότητα που πίνει συνήθως στο τελευταίο της γεύμα !

Βαλτης το δεύτερο θα ειναι πολύ καλύτερα το μωράκι!Θα το δεις αν του είναι πολύ!!Εγώ έχω καταλάβει ότι πρέπει να πειραματιζόμαστε γενικώς κ να βλέπουμε τι θέλουν τα μωρά μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Μαριλου1 είπε:

Εγώ οχι. Γιατί; Θα έπρεπε;

Δε νομίζω ότι πρέπει... Ρώτησα για να δω αν το αντέχεται γιατί εμένα έχει αρχίσει να με ενοχλεί! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Δε νομίζω ότι πρέπει... Ρώτησα για να δω αν το αντέχεται γιατί εμένα έχει αρχίσει να με ενοχλεί! 

Εγω δεν φοράω ούτε τη νύχτα, ους τη μέρα. Μόνο όταν θα βγω έξω από το σπίτι βάζω. Δεν το αντέχω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μιντόρι όχι βέβαια 😂 αμαν κανω για να κοιμηθώ ή να κανω καμια δουλειά μια χαρα 6κιλα μωρο είναι 😂

@nik_ol ναι φοραω σουτιεν χωρις μπανελες, κάπου είχα ακούσει ότι φορας γιατι το στήθος χρειάζεται καλη στήριξη.

Εγώ κορίτσια ειμαι πτωμα, ψυχικα και σωματικα.. 2μερες τωρα ειμαστε στην τσιτα.. Εχει την κοιλιτσα της και κοιμάται με το ζορι.. 

Είμαι τοσο κουρασμένη που θελω να βαλω τα κλάματα 😭 η μικρη είναι προσκολλημενη 2 μερες πανω μου συνέχεια επειδή πονάει.. Δεν μπορω να κανω κάποια πράγματα με τον μαρσιπο.. Και οι δουλειές δεν τελειωνουν ποτε.. Καθε μερα μαζευω το σπίτι και καθε πρωι ξυπναω σε ενα χαος.. Προσπαθησα χθες το απόγευμα να κοιμηθώ αλλα με τέτοια υπερένταση δεν κοιμηθηκα.. Εσεις πως τα πατε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

@Μιντόρι όχι βέβαια 😂 αμαν κανω για να κοιμηθώ ή να κανω καμια δουλειά μια χαρα 6κιλα μωρο είναι 😂

@nik_ol ναι φοραω σουτιεν χωρις μπανελες, κάπου είχα ακούσει ότι φορας γιατι το στήθος χρειάζεται καλη στήριξη.

Εγώ κορίτσια ειμαι πτωμα, ψυχικα και σωματικα.. 2μερες τωρα ειμαστε στην τσιτα.. Εχει την κοιλιτσα της και κοιμάται με το ζορι.. 

Είμαι τοσο κουρασμένη που θελω να βαλω τα κλάματα 😭 η μικρη είναι προσκολλημενη 2 μερες πανω μου συνέχεια επειδή πονάει.. Δεν μπορω να κανω κάποια πράγματα με τον μαρσιπο.. Και οι δουλειές δεν τελειωνουν ποτε.. Καθε μερα μαζευω το σπίτι και καθε πρωι ξυπναω σε ενα χαος.. Προσπαθησα χθες το απόγευμα να κοιμηθώ αλλα με τέτοια υπερένταση δεν κοιμηθηκα.. Εσεις πως τα πατε; 

Καλημέρα! Κ εμείς χθες κ σήμερα απαίσια βράδια. Η μικρή όλη την ωρα σφίγγεται κ έχει αέρια. Τα πρωινά μια χαρά είναι κ κοιμάται(πάνω μου) κ παίζει. Χθες ζαλιζομουν από την αϋπνία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

@Μιντόρι όχι βέβαια 😂 αμαν κανω για να κοιμηθώ ή να κανω καμια δουλειά μια χαρα 6κιλα μωρο είναι 😂

@nik_ol ναι φοραω σουτιεν χωρις μπανελες, κάπου είχα ακούσει ότι φορας γιατι το στήθος χρειάζεται καλη στήριξη.

Εγώ κορίτσια ειμαι πτωμα, ψυχικα και σωματικα.. 2μερες τωρα ειμαστε στην τσιτα.. Εχει την κοιλιτσα της και κοιμάται με το ζορι.. 

Είμαι τοσο κουρασμένη που θελω να βαλω τα κλάματα 😭 η μικρη είναι προσκολλημενη 2 μερες πανω μου συνέχεια επειδή πονάει.. Δεν μπορω να κανω κάποια πράγματα με τον μαρσιπο.. Και οι δουλειές δεν τελειωνουν ποτε.. Καθε μερα μαζευω το σπίτι και καθε πρωι ξυπναω σε ενα χαος.. Προσπαθησα χθες το απόγευμα να κοιμηθώ αλλα με τέτοια υπερένταση δεν κοιμηθηκα.. Εσεις πως τα πατε; 

Καλημεραα...εγώ φοράω αλλά είναι σαν να μν φοράω.Όλη την ώρα θηλαζουμε νομίζω....μπορεί και ανά μία ώρα...

Το βράδυ κοιμάται καλά μετά το μπανάκι του.αλλα μετά τη μια αρχίζει το πάρτυ...γενικά ηρεμεί μόνο στο στήθος...πιπίλα την προσπάθησα 1_2  φορες αλλα δεν..

Χθες γυρίσαμε απ' την μαμά μου και καναμε γενική καιστρώσαμε χαλιά...έχουν μείνει ντουλάπες...χειμερινά...Και θα ήθελα να κάνω τα ντουλάπια της κουζίνας ..γενικά ολοκληρωμένη δουλειά δεν κάνω σε μια φορά...το σίδερο το κανά σε 3 δόσεις μόνο του μικρού να φανταστείς..🤪

Χθες ανάψαμε και θέρμανση πρώτη ημέρα..βόρεια Ελλάδα εδώ,!!καλό μας χειμώνα!!!

 

 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Καλή εβδομάδα! Καλό χειμώνα στις βόρειες!! 🤩🤗

Κ εγώ θα ήθελα παρα πολυ να έκανα μια γενική στο σπίτι πριν στρώσουμε αλλά δε νομίζω να κάνω! Ελπίζω να κάνω τις ντουλάπες κάποια στιγμή τουλάχιστον γιατί είναι χάλια ειδικά η δική μου που έχει κάθε είδος ρουχα μέσα 🤣🤣🤣

@Diana_caterinaσε νοιώθω! Υπομονή!! Ουτε ο δικός μου κοιμάται τις τελευταίες μέρες εκτός από κάτι 10λεπτα το πολυ 20λεπτα μέσα στη μέρα 😏 κ εννοείται ότι δεν προλαβαίνω να κάνω τίποτα... Κ τη νυχτα ξυπνάει ανά 2 ώρες όπου μέχρι να κοιμηθεί ξανά έχει περάσει 1 ώρα 🙃🙃🙃🙃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα Κορίτσια πώς είστε? 

Σουτιέν φοράω τη νύχτα ναι ένα πολύ μαλακό. Και εμείς έχουμε τρεις μέρες που πρέπει να περνάμε άλμα δεν ξέρω ποιο βάση πητ και βάση γέννησης, αλλά είναι συνέχεια στο στήθος και γκρίνια.

Έβαλα χάλια δεν έκανα δουλιες οπως θα ήθελα να κάνω αλλά τι να κάνουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλήμερα κορίτσια... 

@nik_ol εγώ φοράω σουτιέν θηλασμου χωρίς μπανελα όλο το 24ωρο. 

@Diana_caterina @Μαριλου1αχ υπομονή κορίτσια με τους κολικούς. Θα περααουν μετά το 1ο τρίμηνο .

Εμείς είχαμε προχθές ενα καλυτερο βράδυ, χθες η μέρα ήταν αρκετή καλή κ το βράδυ μας πολύ καλό..βέβαια θέλει όλη μέρα αγκαλιά. Χθες έκανε 2 πάνες με αίμα, ξεκίνησε πάλι τις πάνες με πολλές βλεννες 😭 Χθες σκούπισα, σφουγγαρισα κ έστρωσα χαλια. Δεν έκανα τις δουλειές που ήθελα αλλά δε με νοιάζει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Καλήμερα κορίτσια... 

@nik_ol εγώ φοράω σουτιέν θηλασμου χωρίς μπανελα όλο το 24ωρο. 

@Diana_caterina @Μαριλου1αχ υπομονή κορίτσια με τους κολικούς. Θα περααουν μετά το 1ο τρίμηνο .

Εμείς είχαμε προχθές ενα καλυτερο βράδυ, χθες η μέρα ήταν αρκετή καλή κ το βράδυ μας πολύ καλό..βέβαια θέλει όλη μέρα αγκαλιά. Χθες έκανε 2 πάνες με αίμα, ξεκίνησε πάλι τις πάνες με πολλές βλεννες 😭 Χθες σκούπισα, σφουγγαρισα κ έστρωσα χαλια. Δεν έκανα τις δουλειές που ήθελα αλλά δε με νοιάζει. 

Καλημέρα κορίτσια!!! Βλέπω καμιά δουλειές φέτος όπως θα ήθελε! Παρούσα και εγώ ! Πάλι καλά είχα τη μαμά μου λίγες μέρες εδώ και κατάφερα έκανα ντουλάπες και κρατήθηκε το σπίτι αξιοπρεπές 😂 και με το που έφυγε η μαμά μου χθες ,μας κατούρησε το σκυλακι μας τον καναπέ .... Απελπισία !!! Σαν βομβαρδισμενο το σπίτι πάλι! Αγωνιστικούς χαιρετισμούς και στα κορίτσια με κολικούς ... Παρούσα και εδώ !! Χαχαχα εγώ όσο θήλαζα(η τουλάχιστον προσπαθούσα) φορούσα το βράδυ ένα σουτιεν θηλασμού τύπου μπουστάκι πολύ μαλακό , αναγκαστικά επειδή έτρεχε το στήθος μου και έπρεπε κάπου να βάζω τα επιθέματα!! Αμα δε φορούσα ξυπνούσα γεμάτο στάμπες στην μπλούζα και το κρεβάτι !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα πάντως με έχει πιάσει μια μικρή αναισθησία με το σπίτι... Ελπίζω να μην ξυπνήσω μια μέρα κ μου ανάψουν τα λαμπάκια 🤣 κάνω μια φορά την εβδομάδα τα βασικά κ μετά τρέχω να κάνω το σίδερο που το μισώ. Ευτυχώς που τα περισσότερα χειμωνιάτικα δε θέλουν σιδέρωμα. 

@Tweema τι θα κάνεις με τις πανες; αποχή κ βλέποντας πως θα παει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ααα και απο εμας ♥️♥️🤗🤗🤗 

Εγω σουτιεν θηλασμού 24ωρες δεν το βγάζω, δεν μπορώ καθόλου χωρίς, αλλα πάντα φορουσα συνέχεια και σπο πριν..

Μπράβο σας που έχετε κουράγιο για γενική και σίδερο εγώ με το ζορι μαγειρεύω και κανω τα βασικά χαχαχαχαχα 

Σίδερο ποτέ ετσι και αλλιως... 😁😁😁

Εγω δυστυχώς μένω εξωτερικό οπότε δεν εχω απολύτως καμία βοήθεια πέρα από τον άντρα μου που δουλεύει και αυτός .... 😢😢

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Diana_caterina @Μαριλου1 όλες έτσι , ξενύχτισμενες..κ φανταστείτε ότι το μωρό εμένα τελευταία κοιμάται το βράδυ!Τα νεύρα χάλια,το σπίτι αχουρι (που εγώ είμαι έως και ψυχαναγψυχαναγκαστικη🤪)Πώς θα τη βγάλουμε καθαρή???)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...