Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Μιντόρι είπε:

Έχει με15€ αυτό λέω να πάρω κι αν κάτσει έκατσε!Απλώς μου τη δίνει να μαζεύω στις ντουλάπες άχρηστα πράγματα.το χειρότερο μου!

Εγω δεν κρατάω τίποτα πλέον όλα τα δίνω τα πάντα δεν θα χωραμε σε λίγο μέσα στο σπίτι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 5 ώρες, ο/η Diana_caterina είπε:

Κουδουνίστρα και ήχους.. Θελω να την βαλω στο γυμναστήριο αλλα φοβάμαι ότι δεν θα κατσει

Τον εχω βάλει γυμναστήριο. Ακόμα καθεται πολύ λίγο γιατι βαριέται. Το ίδιο και στο ριλαξ. Ασε που του την δινει που είναι δεμένος στο ριλαξ 🤣 χθες πρώτη φορά στο ριλαξ τον πηρε ο ύπνος..δεν το πίστευα 😲 λένε πρέπει να τους μιλάς συνέχεια και τώρα που είναι πολύ μικρά να τους κάνεις και τους ήχους που βγάζουν. Του κάνω αυτους τους ηχους και κάνει λες και προσπαθεί να με μιμηθεί και επαναλαμβανει (το α κάνουμε μην φανταστείς 🤣)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Valxris είπε:

Δωρο μου το φερανε τότε στην κόρη μου και είναι το απλό του γνωστού παιχνιδομαγαζου! Το χαίρεται πολύ ο μικρός τον βαζω συχνά! Και της κόρης μου της άρεσε έχει και πιάνο χαμηλά για να το χτυπάει με τα πόδια και παίζει μουσική!

Εγω δεν εχω παρει. Αυτο εχεις;

Screenshot_20211011-184223_Chrome.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

Εμεις κατσαμε σήμερα γυμναστήριο 3 έχουμε και τα 3 μας τα εδωσαν 

2 της fisher price και αλλο ενα ουτε που ξερω λογικα lorelli σαν πρωτη επαφη νομίζω ότι ήταν καλα! Χαζευε τον εαυτό της στον εύθραυστο καθρέφτη και ενα πανινο βραδυποδα😂 μεχρι που και αυτο το βαρεθηκε όπως ολα! Μπηκα να δω τα τραγούδια που γραψατε! Δεν τα ήξερα καθόλου περα απο το ελεφαντακι.. Βέβαια δεν δίνει και μεγάλη σημασία 😂 αφότου διαβασα αυτα που ανεβασατε πηγα και ξεθαψα και αλλα παιχνιδια και τα εβαλα για πλύσιμο ωστε να παίξουμε βιβλιαρακια κυριως και οτι κανει ηχους ειχα βγαλει κουδουνιστρες αλλα δεν την ενθουσιαζουν, της αρεσει μονο ενα κουκλακι πολυχρωμο ενα εντομακι είναι που είναι και κουδουνιστρα.. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτα μας εδωσαν τα πρωτα δυο θεωρω οτι είναι πιο καλα γιατι εχουν διαφορα ερεθίσματα για τα μωρα.. Βέβαια είναι ακριβά (εγω τοσα δεν θα εδινα) δεν θυμάμαι ποια κοπέλα εγραψε οτι θελει να παρει.. 😅 Τέλος πάντων Μπορεις να βρεις κατι πιο οικονομικό έχοντας παρομοια ενασχοληση για τα μωρα.. 

20191127172753_fisher_price_kick_play_piano_gym.jpeg

20200218094405_1757632c.jpeg

W9840-growing-baby-folding-activity-gym-d-1.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diana_caterina είπε:

Αυτα μας εδωσαν τα πρωτα δυο θεωρω οτι είναι πιο καλα γιατι εχουν διαφορα ερεθίσματα για τα μωρα.. Βέβαια είναι ακριβά (εγω τοσα δεν θα εδινα) δεν θυμάμαι ποια κοπέλα εγραψε οτι θελει να παρει.. 😅 Τέλος πάντων Μπορεις να βρεις κατι πιο οικονομικό έχοντας παρομοια ενασχοληση για τα μωρα.. 

20191127172753_fisher_price_kick_play_piano_gym.jpeg

20200218094405_1757632c.jpeg

W9840-growing-baby-folding-activity-gym-d-1.jpg

Το 1ο έχω και εγώ δώρο ήταν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lia5 είπε:

Εγω δεν εχω παρει. Αυτο εχεις;

Screenshot_20211011-184223_Chrome.jpg

Ναι τέτοιο είναι απλά κρέμονται 4 αρκουδάκια και ένας καθρέφτης ίσως πριν 3 χρόνια να το είχαν αλλιώς!!!

74-1066.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις πηραμε και τα πρωτα μας βιβλια, οχι οτι θα καταλαβει αλλα θα μπει στο πρόγραμμα υπνου πηρα ενα απο τα μικρα τερατακια με το όνομά της και δυο με τους μικρούς κυρίους μικρες κυριες.. 

Και ηδη εχω βαλει στα αγαπημένα ενα αλλο που θα αργησουμε να το παρουμε γιατι είναι για μεγαλύτερη ηλικια! 

Χαίρομαι πολυ! Σήμερα την εκανα μπανιο και μετα απο μια ωρα νανουρισμα και στηθος κοιμηθηκε στις 9:30! Τωρα θα δούμε πως θα είναι το βράδυ μας 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια.. 

Εμεις το Σάββατο περάσαμε κάποιες ώρες πολύ δύσκολα.. Σε σημείο που δεν έπιανε καν στήθος. Μάλλον πονούσε τα δόντια του γιατί του έδωσα ντεπονακι και με λίγο πιστολάκι κοιμήθηκε και τον ταισα.. Και γενικά ξαφνικά είναι ενα τσακ κακοδιαθετος. Βάζει τα πάντα στο στόμα του με μανία. 

Σημερα παρατήρησα ότι τα κάτω ουλα του απο τους σχεδόν ολα είναι ασπρα απο την έξω πλευρά.. Το έχει παρατηρήσει καμια αλλη;; Πηρα τον γιατρό μου ειπε να του στείλω φώτο αλλα δεν κάθεται με τίποτα.. 

Όσο για την απασχόληση γενικά όταν είναι ξύπνιος του μιλάω όλην την ώρα σα να κάνουμε διάλογο. Ότι φωνούλες βγάζει επαναλαμβάνω και γελαει. Ακούμε τραγουδάκια.. Με το που μπει το ελεφαντακι αρχίζει και γελαει. Επίσης τον παίρνω αγκαλιτσα και τον χορεύω.

Όσο για ρουτίνα ύπνου κοιμάται κατα τις 9 και μετα απο μπανακι ξυπνάει 2:30 μετά 6 και.. Μετα 9μιση θα σηκωθούμε... Είναι εύκολος στον ύπνο.. Πολλές φορές στη μέρα μέσα τον παίρνει μόνος του.. Γυρίζει το σωμα του προς τα αριστερά και κοιμάται 😂😂

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Γεια σας κορίτσια.. 

Εμεις το Σάββατο περάσαμε κάποιες ώρες πολύ δύσκολα.. Σε σημείο που δεν έπιανε καν στήθος. Μάλλον πονούσε τα δόντια του γιατί του έδωσα ντεπονακι και με λίγο πιστολάκι κοιμήθηκε και τον ταισα.. Και γενικά ξαφνικά είναι ενα τσακ κακοδιαθετος. Βάζει τα πάντα στο στόμα του με μανία. 

Σημερα παρατήρησα ότι τα κάτω ουλα του απο τους σχεδόν ολα είναι ασπρα απο την έξω πλευρά.. Το έχει παρατηρήσει καμια αλλη;; Πηρα τον γιατρό μου ειπε να του στείλω φώτο αλλα δεν κάθεται με τίποτα.. 

Όσο για την απασχόληση γενικά όταν είναι ξύπνιος του μιλάω όλην την ώρα σα να κάνουμε διάλογο. Ότι φωνούλες βγάζει επαναλαμβάνω και γελαει. Ακούμε τραγουδάκια.. Με το που μπει το ελεφαντακι αρχίζει και γελαει. Επίσης τον παίρνω αγκαλιτσα και τον χορεύω.

Όσο για ρουτίνα ύπνου κοιμάται κατα τις 9 και μετα απο μπανακι ξυπνάει 2:30 μετά 6 και.. Μετα 9μιση θα σηκωθούμε... Είναι εύκολος στον ύπνο.. Πολλές φορές στη μέρα μέσα τον παίρνει μόνος του.. Γυρίζει το σωμα του προς τα αριστερά και κοιμάται 😂😂

 

Καλε ο δικος σου είναι ωραιος😂 αριστερά και τσουκ νανι 🤗😅 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Πως είστε?

Εχτές κάναμε το πρώτο μας εμβόλιο! Πολύ κλάμα το αντράκι μου!! Τρελάθηκα 😥😥 

Εμείς έχουμε πάρει αυτό το γυμναστήριο! Μέρα με τη μερα το χαζεύει όλο και περισσότερο

Screenshot_2021-10-12-09-21-30-341_com.android.chrome.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! 

Εγώ στον γιο μου είχα ένα γυμναστήριο με πιανακι από τζαμπο. Κάθισε πάρα πολύ!! Στην μικρή πήρα ένα από εξωτερικό αλλά δεν κάθεται σχεδόν καθόλου. Τσακώνεται με οοολα τα παιχνιδάκια. Όσο για τον ύπνο δεν ξέρω τι περνάει την ημέρα αλλά δυσκολευεται πολύ να κοιμηθεί ενώ θέλει κ αν καταφέρει να κοιμηθεί θα ξυπνήσει πολύ εύκολα (δεν ήταν έτσι). Τα βράδια κοιμούνται νωρίς κ τα 2 παιδιά αλλά προσπαθώ γύρω στις 19:00-19:30 να κοιμηθεί η μικρή κ μετά να διαβάσω παραμυθια με τον γιο μου κ να κοιμηθεί. Η μικρή ένα 6ωρο το κάνει, την εβδ που πέρασε έκανε κ 7ωρο, 8ωρο, αλλά μπορεί να υπάρξει βράδυ όπως το χθεσινό που δεν κοιμηθηκρ ούτε 6ωρο. 

στις πριν 9 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Γεια σας κορίτσια.. 

Εμεις το Σάββατο περάσαμε κάποιες ώρες πολύ δύσκολα.. Σε σημείο που δεν έπιανε καν στήθος. Μάλλον πονούσε τα δόντια του γιατί του έδωσα ντεπονακι και με λίγο πιστολάκι κοιμήθηκε και τον ταισα.. Και γενικά ξαφνικά είναι ενα τσακ κακοδιαθετος. Βάζει τα πάντα στο στόμα του με μανία. 

Σημερα παρατήρησα ότι τα κάτω ουλα του απο τους σχεδόν ολα είναι ασπρα απο την έξω πλευρά.. Το έχει παρατηρήσει καμια αλλη;; Πηρα τον γιατρό μου ειπε να του στείλω φώτο αλλα δεν κάθεται με τίποτα.. 

Όσο για την απασχόληση γενικά όταν είναι ξύπνιος του μιλάω όλην την ώρα σα να κάνουμε διάλογο. Ότι φωνούλες βγάζει επαναλαμβάνω και γελαει. Ακούμε τραγουδάκια.. Με το που μπει το ελεφαντακι αρχίζει και γελαει. Επίσης τον παίρνω αγκαλιτσα και τον χορεύω.

Όσο για ρουτίνα ύπνου κοιμάται κατα τις 9 και μετα απο μπανακι ξυπνάει 2:30 μετά 6 και.. Μετα 9μιση θα σηκωθούμε... Είναι εύκολος στον ύπνο.. Πολλές φορές στη μέρα μέσα τον παίρνει μόνος του.. Γυρίζει το σωμα του προς τα αριστερά και κοιμάται 😂😂

 

Σα να ακούω εμένα 1.μηνα πριν. Η μικρή μόλις έκλεισε τον 3ο μήνα άλλαξε πολύ.  Όσον αφορά τα δοντάκια  θα τοβλέπεις συχνά να γινονται άσπρα μέχρι να βγουν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! 

Εγώ στον γιο μου είχα ένα γυμναστήριο με πιανακι από τζαμπο. Κάθισε πάρα πολύ!! Στην μικρή πήρα ένα από εξωτερικό αλλά δεν κάθεται σχεδόν καθόλου. Τσακώνεται με οοολα τα παιχνιδάκια. Όσο για τον ύπνο δεν ξέρω τι περνάει την ημέρα αλλά δυσκολευεται πολύ να κοιμηθεί ενώ θέλει κ αν καταφέρει να κοιμηθεί θα ξυπνήσει πολύ εύκολα (δεν ήταν έτσι). Τα βράδια κοιμούνται νωρίς κ τα 2 παιδιά αλλά προσπαθώ γύρω στις 19:00-19:30 να κοιμηθεί η μικρή κ μετά να διαβάσω παραμυθια με τον γιο μου κ να κοιμηθεί. Η μικρή ένα 6ωρο το κάνει, την εβδ που πέρασε έκανε κ 7ωρο, 8ωρο, αλλά μπορεί να υπάρξει βράδυ όπως το χθεσινό που δεν κοιμηθηκρ ούτε 6ωρο. 

Σα να ακούω εμένα 1.μηνα πριν. Η μικρή μόλις έκλεισε τον 3ο μήνα άλλαξε πολύ.  Όσον αφορά τα δοντάκια  θα τοβλέπεις συχνά να γινονται άσπρα μέχρι να βγουν. 

Καλημέρα !!! Πόσο είναι η μικρή σου και κοιμάται 7 και 8 ώρες;;;; Εμένα κοιμαται 6 ωρες σίγουρα ,αλλά απόψε πχ που λογικά ήθελε παραπάνω αγχώθηκα και την ξύπνησα και όπως ήταν επόμενο δεν έφαγε πολύ και ξανακοιμηθηκε (επειδή δεν την έχω ξυπνήσει ποτέ για να φάει στη μέση της νύχτας) !! 🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Sofoula28 είπε:

Καλημέρα !!! Πόσο είναι η μικρή σου και κοιμάται 7 και 8 ώρες;;;; Εμένα κοιμαται 6 ωρες σίγουρα ,αλλά απόψε πχ που λογικά ήθελε παραπάνω αγχώθηκα και την ξύπνησα και όπως ήταν επόμενο δεν έφαγε πολύ και ξανακοιμηθηκε (επειδή δεν την έχω ξυπνήσει ποτέ για να φάει στη μέση της νύχτας) !! 🙄

4 μηνών ειναι κ ξεκίνησε τον περασμένο μήνα. Πριν κοιμόταν 3ωρα.. Αλλά σε αυτόν τον μήνα εχευ συμβεί αρκετές φορές να μην κοιμηθεί 6ωρο ήταν στο άλμα 15-19 όπως το χθεσινό. Βασικά εμένα μου αρκεί κ 3ωρο να κοιμάται, αρκεί να ξυπνάει μόνο για γάλα. Την εβδ που πέρασε ξυπνουσε κ καθόταν ξύπνια για 1,5 ώρα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! 

Εγώ στον γιο μου είχα ένα γυμναστήριο με πιανακι από τζαμπο. Κάθισε πάρα πολύ!! Στην μικρή πήρα ένα από εξωτερικό αλλά δεν κάθεται σχεδόν καθόλου. Τσακώνεται με οοολα τα παιχνιδάκια. Όσο για τον ύπνο δεν ξέρω τι περνάει την ημέρα αλλά δυσκολευεται πολύ να κοιμηθεί ενώ θέλει κ αν καταφέρει να κοιμηθεί θα ξυπνήσει πολύ εύκολα (δεν ήταν έτσι). Τα βράδια κοιμούνται νωρίς κ τα 2 παιδιά αλλά προσπαθώ γύρω στις 19:00-19:30 να κοιμηθεί η μικρή κ μετά να διαβάσω παραμυθια με τον γιο μου κ να κοιμηθεί. Η μικρή ένα 6ωρο το κάνει, την εβδ που πέρασε έκανε κ 7ωρο, 8ωρο, αλλά μπορεί να υπάρξει βράδυ όπως το χθεσινό που δεν κοιμηθηκρ ούτε 6ωρο. 

Σα να ακούω εμένα 1.μηνα πριν. Η μικρή μόλις έκλεισε τον 3ο μήνα άλλαξε πολύ.  Όσον αφορά τα δοντάκια  θα τοβλέπεις συχνά να γινονται άσπρα μέχρι να βγουν. 

Δόντια γύρω γύρω άσπρο μόνο κάτω και όχι μπροστά στα δυο που βγαίνουν πρώτα;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Οδευω πάλι για μαστίτιδα...η μικρή άρχισε να κοιμάται περισσότερες ώρες το βράδυ κ εμένα το στήθος μου πάλι πέτρωσε χθες...την έβαλα να θηλάσει κ πήρα κ ένα ντεπον. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

4 μηνών ειναι κ ξεκίνησε τον περασμένο μήνα. Πριν κοιμόταν 3ωρα.. Αλλά σε αυτόν τον μήνα εχευ συμβεί αρκετές φορές να μην κοιμηθεί 6ωρο ήταν στο άλμα 15-19 όπως το χθεσινό. Βασικά εμένα μου αρκεί κ 3ωρο να κοιμάται, αρκεί να ξυπνάει μόνο για γάλα. Την εβδ που πέρασε ξυπνουσε κ καθόταν ξύπνια για 1,5 ώρα!! 

Εμένα είναι δυο μηνών και κοιμάται 6ωρα εδώ και 20 μέρες σίγουρα !! Μέσα στη μέρα βέβαια μου πεινάει στο 3ωρο .. μήπως κοιμάται πολύ το βράδυ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! 

@Tweema στο 7ωρο-8ωρο που κοιμάται η μικρή τι κάνεις με το στήθος;

@Μαριλου1 πάρε κ βάλε λάχανο μόλις το νοιώσεις να φουσκώνει. Κάνε πρώτα ένα ζεστό μπάνιο κ μετά βάλε το λάχανο. Θα σωθείς!!! Εμένα μάλλον έχει το ένα στήθος μου σε κάποιο σημείο ένα φραγμενο πορο. Χθες το πρωί ήταν πολυ χάλια, έκανα ζεστό μπάνιο, μετά έβαλα λάχανο κ υποχώρησε αρκετά. 

Ο δικός μου τώρα αρχίζει να καθεται στο γυμναστήριο με εμένα μαζί αλλιώς μόνος του κάθεται ένα 5λεπτο το πολυ, κοιτάει γυρω γυρω κ αρχίζει το λάμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Clairy. είπε:

Δόντια γύρω γύρω άσπρο μόνο κάτω και όχι μπροστά στα δυο που βγαίνουν πρώτα;; 

Κορίτσι μου δεν βγαίνουν πάντα τα μπροστά πρώτα. Βέβαια νομίζω πως δεν έχω παρατηρήσει ποτέ να μην είναι όλο το ουλο άσπρο 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sofoula28 είπε:

Εμένα είναι δυο μηνών και κοιμάται 6ωρα εδώ και 20 μέρες σίγουρα !! Μέσα στη μέρα βέβαια μου πεινάει στο 3ωρο .. μήπως κοιμάται πολύ το βράδυ;;;

Μία χαρά είναι μην το ξυπνάς. 

στις πριν 20 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! 

@Tweema στο 7ωρο-8ωρο που κοιμάται η μικρή τι κάνεις με το στήθος;

@Μαριλου1 πάρε κ βάλε λάχανο μόλις το νοιώσεις να φουσκώνει. Κάνε πρώτα ένα ζεστό μπάνιο κ μετά βάλε το λάχανο. Θα σωθείς!!! Εμένα μάλλον έχει το ένα στήθος μου σε κάποιο σημείο ένα φραγμενο πορο. Χθες το πρωί ήταν πολυ χάλια, έκανα ζεστό μπάνιο, μετά έβαλα λάχανο κ υποχώρησε αρκετά. 

Ο δικός μου τώρα αρχίζει να καθεται στο γυμναστήριο με εμένα μαζί αλλιώς μόνος του κάθεται ένα 5λεπτο το πολυ, κοιτάει γυρω γυρω κ αρχίζει το λάμα. 

Προσαρμοστηκε επιτέλους το βράδυ!!!! Καμία σχέση με την πέτρα που γινόταν! Πέρασα μια ολόκληρη εβδ χωρίς τουμπανιασμα. Αλλά χθες είδα αίμα στα κακα της 1η φορά. Θέλω να ελπίζω ότι είναι από την υπερπαραγωγή.. Κάπως έτσι κάνει κ η δική μ στο γυμναστήριο. 

@Μαριλου1 κάνε αυτό πιυ σ είπε η Νικόλ αν κ σιγά σιγά θα φτιάξει κ η παραγωγή σου το βράδυ αν η μικρή σου διατηρήσει αυτές τις ώρες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! 

@Tweema στο 7ωρο-8ωρο που κοιμάται η μικρή τι κάνεις με το στήθος;

@Μαριλου1 πάρε κ βάλε λάχανο μόλις το νοιώσεις να φουσκώνει. Κάνε πρώτα ένα ζεστό μπάνιο κ μετά βάλε το λάχανο. Θα σωθείς!!! Εμένα μάλλον έχει το ένα στήθος μου σε κάποιο σημείο ένα φραγμενο πορο. Χθες το πρωί ήταν πολυ χάλια, έκανα ζεστό μπάνιο, μετά έβαλα λάχανο κ υποχώρησε αρκετά. 

Ο δικός μου τώρα αρχίζει να καθεται στο γυμναστήριο με εμένα μαζί αλλιώς μόνος του κάθεται ένα 5λεπτο το πολυ, κοιτάει γυρω γυρω κ αρχίζει το λάμα. 

Πως γίνεται αυτό με το λάχανο; Παίρνω ένα φύλλο κ το βάζω στο στήθος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sofoula28 είπε:

Εμένα είναι δυο μηνών και κοιμάται 6ωρα εδώ και 20 μέρες σίγουρα !! Μέσα στη μέρα βέβαια μου πεινάει στο 3ωρο .. μήπως κοιμάται πολύ το βράδυ;;;

Θηλάζεις; δεν θυμάμαι 😂

Εμενα το βράδυ στο 3ωρο μου ξυπνάει ακόμα, 50 ημ σήμερα.. Ελπίζω σε καλύτερες μέρες 🤣

 

Γυμναστήριο μου έφεραν αυτό 

https://www.skroutz.gr/s/17730193/Playgro-5-in-1-Safari-Super-Gym.html

Μία φορά τον έβαλα, έκατσε 10λ😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Με το στήθος έχω και εγώ πρόβλημα.. Η μικρη θα ξυπνησει αλλα οχι για φαι.. Θα φαει μια φορα σίγουρα ισως και δυο! 

Αλλα μεχρι το πρωι γεμιζω παλι.. 

Σήμερα το πρωί πηγα και αδειασα με το χερι γιατι η μικρη κοιμόταν και αφου αδειασα με το χερι ισα για να φυγει το πετρωμα εβαλα θηλαστρο.. Δεν ξέρω πως να το διαχειριστω.. Απο την μια θελω να κανω τράπεζα αλλα απο την αλλη φοβάμαι ότι αν βαζω θηλαστρο θα εχω υπερπαραγωγη.. Κανω μια αντληση καθημερινά και της φτιαχνω γευματα 120ml και 60 αρια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Γεια σας κορίτσια! Με το στήθος έχω και εγώ πρόβλημα.. Η μικρη θα ξυπνησει αλλα οχι για φαι.. Θα φαει μια φορα σίγουρα ισως και δυο! 

Αλλα μεχρι το πρωι γεμιζω παλι.. 

Σήμερα το πρωί πηγα και αδειασα με το χερι γιατι η μικρη κοιμόταν και αφου αδειασα με το χερι ισα για να φυγει το πετρωμα εβαλα θηλαστρο.. Δεν ξέρω πως να το διαχειριστω.. Απο την μια θελω να κανω τράπεζα αλλα απο την αλλη φοβάμαι ότι αν βαζω θηλαστρο θα εχω υπερπαραγωγη.. Κανω μια αντληση καθημερινά και της φτιαχνω γευματα 120ml και 60 αρια 

Κ εγώ την υπερπαραγωγή φοβάμαι γι'αυτό δεν έχω πάρει ακόμα θηλαστρο. Εγώ εν τω μεταξύ δεν θα δουλεύω όσο θηλάζω οπότε δεν το χρειάζομαι για τράπεζα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 Γειά σας κορίτσια!! Με τον υπνο μεσα στη μερα παμε πολυ καλύτερα.. Ηταν σε αλμα η μπεμπούλα γκαι για αυτό δε ηρεμουσε με τπτ.. Βεβσια μονο με μενα δίπλα το θέμα είναι ότι κοιμάται!!! Και εμεισ εχουμε το 1 εμβόλιο και τη λυπάμαι ηδη... Τι κανετε εσείς πριν τον ύπνο και κοιμουνται τοσο?  Εμενα 5 ωρες με το ζορι και μετα 3και 2 ωρες. Ειμαι 2,5 μηνων. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...