Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 15 λεπτά, ο/η lenaki92 είπε:

Άρα ποσα θα δώσεις τελικά συνολο?

Όσες φορές πήγα στην εμβρυομητρικη για αυχενική, β επιπέδου, ντοπλερ κλπ δεν μου ζήτησαν ραπιντ, οπότε ελπίζω να δώσω 20 μόνο 🤞😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 3 ώρες, ο/η Μαριλου1 είπε:

Καλημέρα!!! Σήμερα νιώθω πίεση χαμηλά και δεν σκοπεύω να κάνω τπτ! 😁 Εν αναμονή! Αύριο έχουμε όλες γιατρό να δούμε τι θα δούμε!!! @lenaki92 @Diana_caterina πως είστε; @Sofoula28 έχουμε κάποιο νέο;

 

Άντε κορίτσια μου περιμένουμε ωραία νεα και για τις 4αυριο..... @Sofoula28 από εσένα περιμένουμε σήμερα νέα.?? 

Άντε κορίτσια μου να ελευθερωθειτε και εσείς να απολαύσετε λίγο καλοκαίρι με τα μπεμπακια σας!!! Γιατί κοιλιά με αυτήν την ζέστη δεν παλεύεται....εδώ αγγαλια είμαστε και στάζουμε όλη μέρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η PanB είπε:

Όσες φορές πήγα στην εμβρυομητρικη για αυχενική, β επιπέδου, ντοπλερ κλπ δεν μου ζήτησαν ραπιντ, οπότε ελπίζω να δώσω 20 μόνο 🤞😜

Τέλεια τότε μακαρι! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Άντε κορίτσια μου περιμένουμε ωραία νεα και για τις 4αυριο..... @Sofoula28 από εσένα περιμένουμε σήμερα νέα.?? 

Άντε κορίτσια μου να ελευθερωθειτε και εσείς να απολαύσετε λίγο καλοκαίρι με τα μπεμπακια σας!!! Γιατί κοιλιά με αυτήν την ζέστη δεν παλεύεται....εδώ αγγαλια είμαστε και στάζουμε όλη μέρα!!!!

Ναι από την @Sofoula28 περιμένουμε νέα της. Ίσως και να έχει ήδη  γεννήσει...😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια τι κάνετε; 

Με αποθαρρύνει λιγο το γεγονός οτι έχετε πιεση χαμηλα εγω μονο αν περπατάω την εχω αλλιώς τίποτα .. Εγω τωρα που βγηκα και καθομουν τα ποδια της κιουριας ηταν στον θεο,τοσο που ούτε να ανασανω μπορουσα.. Θα παμε αυριο να δούμε... Ναι εμεις παμε μονο απόγευμα αυριο εχουμε στις 6..αντε να δούμε.. Αλλα δεν το βλέπω... 

Για την nst η μαια μου είπε ότι θελουν rapid και ο γυναικολόγος με ενημέρωσε ότι θα μιλήσουμε για την nst αυριο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Γεια σας κορίτσια τι κάνετε; 

Με αποθαρρύνει λιγο το γεγονός οτι έχετε πιεση χαμηλα εγω μονο αν περπατάω την εχω αλλιώς τίποτα .. Εγω τωρα που βγηκα και καθομουν τα ποδια της κιουριας ηταν στον θεο,τοσο που ούτε να ανασανω μπορουσα.. Θα παμε αυριο να δούμε... Ναι εμεις παμε μονο απόγευμα αυριο εχουμε στις 6..αντε να δούμε.. Αλλα δεν το βλέπω... 

Για την nst η μαια μου είπε ότι θελουν rapid και ο γυναικολόγος με ενημέρωσε ότι θα μιλήσουμε για την nst αυριο 

Ναι μπράβο αποθαρρυνεσαι από τα επιστημονικά μας δεδομένα και τις επιστημονικές μας συζητήσεις 🤣🤣🤣🤣 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η lenaki92 είπε:

Ναι μπράβο αποθαρρυνεσαι από τα επιστημονικά μας δεδομένα και τις επιστημονικές μας συζητήσεις 🤣🤣🤣🤣 

Οχι αλλα μέχρι αυριο ειμαι ακομη με δεδομένο ότι η μικρη δεν εχει εμπεδωθει και ο γιατρός μιλάει με τοση σιγουρια οτι θα φτάσουμε στην πητ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Οχι αλλα μέχρι αυριο ειμαι ακομη με δεδομένο ότι η μικρη δεν εχει εμπεδωθει και ο γιατρός μιλάει με τοση σιγουρια οτι θα φτάσουμε στην πητ

Ε καλά και εμένα τα ίδια μου λέει ο γιατρός μου. Είναι σίγουρος για μετα τις 20 του μήνα αλλά λέει αύριο θα μου πει πιο σιγουρα. Και στην πητ να παμε τι πειραζει καλέ? Υπομονή 😬😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Diana_caterina είπε:

Δεν εχω την υπομονή πλεον με αυτη τη ζεστη.. Νιώθω τοση κοπωση.. Θελω να ελαφρυνω😭

Έχεις δίκιο!!! Μακάρι να πλησιαζεις!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Δεν εχω την υπομονή πλεον με αυτη τη ζεστη.. Νιώθω τοση κοπωση.. Θελω να ελαφρυνω😭

Κ εγώ ακριβώς το ίδιο! 🥵

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Valxris είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!!

Η παιδίατρος μου είπε μέχρι 37.2 στα βρέφη δεν θεωρείται ούτε δεκατα να το έχεις υπόψιν σου έχει να κάνει με την θερμοκρασία σώματος των βρεφών ....η κόρη μου 2 μηνων πάντως κόλλησε ίωση από τον άντρα μου και το γύρισε σε  βρογχιολιτιδα και πήρε αντιβίωση augmentin(10μερες) και εισπνεόμενα aerolin με μάσκα(1μηνα) κ της πέρασε τελείως όταν έγινε 3μηνων....

Περαστικά σε όλα τα παιδάκια! Φαντάζομαι 1 Σεπτεμβρίου που θα ξεκινήσει παιδικό τι έχει να γίνει!!!

Κορίτσια που περιμένετε να γεννήσετε τι λέει πως πάτε???

Πήγαμε παιδίατρο και τελικά την τσίμπησε τη βρογχιολίτιδα και μας και δεν είναι καν δύο μηνών. Προς το παρόν δεν έδωσε αντιβίωση, θα το πάμε με ορό και θα τον ξαναδει σε λίγες μέρες να δούμε ότι καθάρισε σίγουρα, γιατί μου είπε ότι και σήμερα άντε να μην είναι καλά και μετά θα αρχίσει να βελτιώνεται, δε θα χειροτερέψει. Πώς νόμιζα ότι δεν μπορούν να πάρουν αντιβίωση τόσο μικρά;; Και aerolin ένα μήνα ε; Πολύ πράγμα, για να δούμε πώς θα πάει και μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lenaki92 είπε:

Υπομονή @Diana_caterina @Μαριλου1 λιγο έμεινε κοντεύουμε

Πάντως κορίτσια εγώ το Σάββατο πριν γεννήσω έκλαιγα κ έλεγα ότι δεν άντεχα άλλο κ τη Δευτέρα από το πουθενα βρέθηκα στο μαιευτήριο.... Λίγο σας έμεινε 😉😉😉😉 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Πώς είστε κορίτσια ?? Έχω χάσει σελίδες!!

Οι τελευταίες ακομη γκαστρωμενες😂😂😂 παραπονιομαστε. 

Η @Sofoula28 εν αναμονή..

Εσυ πως εισαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Οι τελευταίες ακομη γκαστρωμενες😂😂😂 παραπονιομαστε. 

Η @Sofoula28 εν αναμονή..

Εσυ πως εισαι; 

Καλά εδώ προσαρμοζόμαστε.!! Χαχα ελπίζω να μην είσασταν κοντά σε φωτιές !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Καλά εδώ προσαρμοζόμαστε.!! Χαχα ελπίζω να μην είσασταν κοντά σε φωτιές !

Εγω όχι μόνο στάχτη και καπνο είχαμε το Σκ και μετά καθαρισε. Εσυ; 

Πως τα πας με την προσαρμογή; εισαι καλα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Εγω όχι μόνο στάχτη και καπνο είχαμε το Σκ και μετά καθαρισε. Εσυ; 

Πως τα πας με την προσαρμογή; εισαι καλα; 

Καλά είμαστε δόξα το Θεό!! Άυπνη ξυπνάει πολύ συχνά!!  Θηλάζουμε !! Είναι δύσκολος ο πρώτος καιρός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Καλά είμαστε δόξα το Θεό!! Άυπνη ξυπνάει πολύ συχνά!!  Θηλάζουμε !! Είναι δύσκολος ο πρώτος καιρός!

Μπράβο που θηλαζεις! Νταξει στην αρχη σίγουρα θα έχει ξενύχτια! Αναρρωσες; ολα καλα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Μπράβο που θηλαζεις! Νταξει στην αρχη σίγουρα θα έχει ξενύχτια! Αναρρωσες; ολα καλα; 

Ναι μια χαρά!!

Εσύ πως είσαι? Πόσο είσαι τώρα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...