Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 22 λεπτά, ο/η lenaki92 είπε:

Τέλος ο Ιούλιος. Είσαι η επόμενη 😍

Ναι;;; άντε, άντε... Κορίτσια ώρες ώρες δεν αντέχω, να σας πω την αλήθεια! Λέω αντε λιγότερο από μήνας έμεινε κ κάπως παρηγορουμαι. Εσείς;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

@Starrr τα κατάφερες αυτό να θυμάσαι 💪 Να ζήσει και να είναι γερή και δυνατή σαν τη μαμά της ❤

@Love32 κι εμένα μου έτρεχε έτσι το ουτρο και έβαζα σερβιετακι αλλά έχω κάτι μήνες που το έχω σταματήσει. Αλλά από τότε μου αυξήθηκαν τα κολπικά υγρά οπότε δεν αποχωριστηκα ποτέ το σερβιετακι 😝

@nik_ol ποιος αντέχει; 😅 Ειδικά τα μεσημέρια που εδώ βαράει 40αρια 🌡 Κάνω υπομονή και περιμένω τη σειρά μου μετά από σένα 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@nik_olπιστεψε με... Εχω μέχρι τελη Αυγούστου.. Και πραγματικά ανυπομονώ να γεννησω! Οχι τοοοσο πολυ για την ταλαιπωρία.. Γιατι παντα σκέφτομαι ότι υπάρχουν και χειρότερα.. Αλλα περισσότερο θέλω να δω το μπουμπούκι μου.. Καθε φορα που ξεπετιεται ενα βουνό στην κοιλιά μου προσπαθώ να φανταστώ αυτα τα τεντωματα και τις κλωτσιες δίπλα μου το πρωι που θα ανοιγω τα ματια μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω ο τελευταίος μήνας είναι από τους πιο δύσκολους....Από άποψη αντοχων, κούρασης, ανυπομονησίας, αγωνίας, όλα μαζί!!! Να είμαστε καλά κ να είναι όλα καλά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@nik_ol Σε δέκα μέρες μπαίνω και εγώ στον μήνα μου και περιμένω πώς και πώς. Έχω και ανυπομονησία Τρίτη πάω στον γιατρό περιμένω να δω τι θα μου πει για από εδώ και πέρα και να δούμε και τον μπέμπη. Έχω έναν μήνα να τον δω. Λογικά από εδώ και στο εξής θα μας πει να πηγαίνουμε πιο σύντομα. Βλέπω τις εφαρμογές εγκυμοσύνης και λέει μένουν ακόμα 40 και κάτι μέρες και δεν το πιστεύω ότι πλησιάζει ο καιρός!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η lenaki92 είπε:

@nik_ol Σε δέκα μέρες μπαίνω και εγώ στον μήνα μου και περιμένω πώς και πώς. Έχω και ανυπομονησία Τρίτη πάω στον γιατρό περιμένω να δω τι θα μου πει για από εδώ και πέρα και να δούμε και τον μπέμπη. Έχω έναν μήνα να τον δω. Λογικά από εδώ και στο εξής θα μας πει να πηγαίνουμε πιο σύντομα. Βλέπω τις εφαρμογές εγκυμοσύνης και λέει μένουν ακόμα 40 και κάτι μέρες και δεν το πιστεύω ότι πλησιάζει ο καιρός!!!! 

Άντε, άντε έρχεται κ η σειρά σου μέρα με τη μέρα! Λογικά θα σε βλέπει ανά δυο εβδομάδες τώρα! Πραγματικά αυτό με τις εφαρμογές είναι απίστευτο... Εκεί που έβλεπες τριψήφιο αριθμό μερών κ δεν έδινες καν σημασία τώρα βλέπεις διψήφιο!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Άντε, άντε έρχεται κ η σειρά σου μέρα με τη μέρα! Λογικά θα σε βλέπει ανά δυο εβδομάδες τώρα! Πραγματικά αυτό με τις εφαρμογές είναι απίστευτο... Εκεί που έβλεπες τριψήφιο αριθμό μερών κ δεν έδινες καν σημασία τώρα βλέπεις διψήφιο!!!!! 

Τι σου έχει πει εσένα ο γιατρός; Πώς τα βλέπει τα πράγματα; Θα τον πάρεις όλο τον μήνα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@lenaki92παρόλο που έχουμε ιδια πητ αλλάζουμε βδομάδα κ μηνα με διαφκρα ημερων; εγω αλλαζω βδομάδα καθε Τρίτη ποσο θα εισαι τοτε; εγω 34+0 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η lenaki92 είπε:

Τι σου έχει πει εσένα ο γιατρός; Πώς τα βλέπει τα πράγματα; Θα τον πάρεις όλο τον μήνα; 

Την προηγούμενη εβδομάδα που με είδε μου είπε πως θα τον πάρω όλο τον μήνα ίσως κ παραπάνω. Όποτε έχουμε χρόνο 😛 μας βλέπω γύρω στις 15 Αυγουστου 🤣 τώρα θα με δει 21/7 ξανά καλώς εχόντων των πραγμάτων. Αυριο θα παω κ αιματολογο για τελευταία φορά μάλλον πριν τον τοκετό. Θα δούμε..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια γεννησαμε. Πολύ ζόρικα. Πάλι σε μενα έτυχαν. Θα σας εξηγήσω αύριο.... 

Κορίτσι να σας ζήσει, γερή κ καλότυχη να εινσι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

@lenaki92παρόλο που έχουμε ιδια πητ αλλάζουμε βδομάδα κ μηνα με διαφκρα ημερων; εγω αλλαζω βδομάδα καθε Τρίτη ποσο θα εισαι τοτε; εγω 34+0 

Ναι καλέ μαζί είμαστε. Βασικά είδα τώρα τον αρχικό πίνακα με έχουν βάλει πητ 24 αυγούστου που όντως έτσι ήταν αρχικά αλλά μετά στους επόμενους υπερήχους τα μηχανήματα μου την άλλαξαν και έγινε 22 αυγούστου. Αλλά σιγά την διαφορά. Το βασικό είναι ότι κάθε 22 του μήνα αλλάζω μήνα. Άρα 22 Ιουλίου μπαίνω στον μήνα μου. Αύριο εγώ θα είμαι 34+0.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η lenaki92 είπε:

Ναι καλέ μαζί είμαστε. Βασικά είδα τώρα τον αρχικό πίνακα με έχουν βάλει πητ 24 αυγούστου που όντως έτσι ήταν αρχικά αλλά μετά στους επόμενους υπερήχους τα μηχανήματα μου την άλλαξαν και έγινε 22 αυγούστου. Αλλά σιγά την διαφορά. Το βασικό είναι ότι κάθε 22 του μήνα αλλάζω μήνα. Άρα 22 Ιουλίου μπαίνω στον μήνα μου. Αύριο εγώ θα είμαι 34+0.

Αα κατάλαβα!! Εμενα με βαση την τερ με ειχαν 31 αλλα μετα την αυχενική μου ειπαν 24 και ετσι εχει μεινει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Diana_caterina είπε:

Αα κατάλαβα!! Εμενα με βαση την τερ με ειχαν 31 αλλα μετα την αυχενική μου ειπαν 24 και ετσι εχει μεινει. 

Στις εβδομάδες και στις μέρες εγώ να σου πω την αλήθεια δεν δίνω και πολύ σημασία γιατί με μπερδεύει και η κάθε εφαρμογή λέει τα δικά της. Πιο πολύ έχω τις εφαρμογές γιατί μου αρέσουν τα σχόλια και τα τιπς που έχει κάθε μέρα. Τώρα μία μέρα πάνω μία μέρα κάτω σιγά την διαφορά. Την πητ κοιτάω εγώ και κάθε μήνα που αλλάζω μήνα. Έχεις ετοιμαστεί; τι σου μένει ακόμα να κάνεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η lenaki92 είπε:

Στις εβδομάδες και στις μέρες εγώ να σου πω την αλήθεια δεν δίνω και πολύ σημασία γιατί με μπερδεύει και η κάθε εφαρμογή λέει τα δικά της. Πιο πολύ έχω τις εφαρμογές γιατί μου αρέσουν τα σχόλια και τα τιπς που έχει κάθε μέρα. Τώρα μία μέρα πάνω μία μέρα κάτω σιγά την διαφορά. Την πητ κοιτάω εγώ και κάθε μήνα που αλλάζω μήνα. Έχεις ετοιμαστεί; τι σου μένει ακόμα να κάνεις; 

Το στρώμα δεν εχω παρει για την κουνια, τις πανες και κατι μικροπραγματα για το φαρμακείο! 

Δεν εχω τελειώσει με την τακτοποίηση των ρούχων της μικρης.. Σήμερα σιδερωνω τα 2 πλυντήρια απο τα 4! Και δεν εχω τελειώσει με την τσαντα μαιευτηριου.. Θέλω να βαλω το ενα ζευγάρι σαγιονάρες μεσα αλλα πρωτα θελω να τις πλύνω.. Όπως επίσης δεν εχω ετοιμασει τα χαρτια που θα ζητήσουν.. Μετα για την τσαντα δεν θα μπορώ να βαλω και πολλα μεσα γιατι θα τα χρησιμοποιώ καθημερινά.. 

Πρέπει να ξεκινήσω το διάβασμα.. Και δεν θελω καθόλου 😭😂 

Εμένα για τις μερες επιμενει ο γιατρός να μετραω εβδομάδες.. Οπότε αυτο κανω.. Εσυ εισαι έτοιμη; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Το στρώμα δεν εχω παρει για την κουνια, τις πανες και κατι μικροπραγματα για το φαρμακείο! 

Δεν εχω τελειώσει με την τακτοποίηση των ρούχων της μικρης.. Σήμερα σιδερωνω τα 2 πλυντήρια απο τα 4! Και δεν εχω τελειώσει με την τσαντα μαιευτηριου.. Θέλω να βαλω το ενα ζευγάρι σαγιονάρες μεσα αλλα πρωτα θελω να τις πλύνω.. Όπως επίσης δεν εχω ετοιμασει τα χαρτια που θα ζητήσουν.. Μετα για την τσαντα δεν θα μπορώ να βαλω και πολλα μεσα γιατι θα τα χρησιμοποιώ καθημερινά.. 

Πρέπει να ξεκινήσω το διάβασμα.. Και δεν θελω καθόλου 😭😂 

Ε εντάξει εσύ είσαι πανέτοιμη!!! Χαρτιά δεν είδα κάτι ιδιαίτερο ληξιαρχικές πράξεις και πιστοποιητικά τα έχω έτοιμα. Αν γνωρίζεις το iban και το αμκα τα θέλουν σαν βεβαίωση ή απλά να το ξέρεις και να το πεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Το στρώμα δεν εχω παρει για την κουνια, τις πανες και κατι μικροπραγματα για το φαρμακείο! 

Δεν εχω τελειώσει με την τακτοποίηση των ρούχων της μικρης.. Σήμερα σιδερωνω τα 2 πλυντήρια απο τα 4! Και δεν εχω τελειώσει με την τσαντα μαιευτηριου.. Θέλω να βαλω το ενα ζευγάρι σαγιονάρες μεσα αλλα πρωτα θελω να τις πλύνω.. Όπως επίσης δεν εχω ετοιμασει τα χαρτια που θα ζητήσουν.. Μετα για την τσαντα δεν θα μπορώ να βαλω και πολλα μεσα γιατι θα τα χρησιμοποιώ καθημερινά.. 

Πρέπει να ξεκινήσω το διάβασμα.. Και δεν θελω καθόλου 😭😂 

Τι διάβασμα καλε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η lenaki92 είπε:

Ε εντάξει εσύ είσαι πανέτοιμη!!! Χαρτιά δεν είδα κάτι ιδιαίτερο ληξιαρχικές πράξεις και πιστοποιητικά τα έχω έτοιμα. Αν γνωρίζεις το iban και το αμκα τα θέλουν σαν βεβαίωση ή απλά να το ξέρεις και να το πεις?

Να σου πω την αλήθεια δεν ξέρω.. Εγω έβγαλα φωτοτυπία το ιβαν γιατι ούτως ή άλλως το έβγαλα για το ικα 

Νοσηλευτική 🙄 μπορει να πηρα πτυχίο αλλα δεν μπορώ να σου πω οτι το πήρα έχοντας πραγματικά μαθει κατι.. Ολη η χρονιά κυλησε πισω απο μια οθόνη προσπαθώντας να κανω ενεση σε πορτοκάλια 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Να σου πω την αλήθεια δεν ξέρω.. Εγω έβγαλα φωτοτυπία το ιβαν γιατι ούτως ή άλλως το έβγαλα για το ικα 

Νοσηλευτική 🙄 μπορει να πηρα πτυχίο αλλα δεν μπορώ να σου πω οτι το πήρα έχοντας πραγματικά μαθει κατι.. Ολη η χρονιά κυλησε πισω απο μια οθόνη προσπαθώντας να κανω ενεση σε πορτοκάλια 😂

Συγχαρητήρια κορίτσι και εις ανώτερα. Πωωω πολύ δύσκολο το διάβασμα μέσα στην ζέστη και ετοιμόγεννη. Χαράς το κουράγιο σου!💪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια γεννησαμε. Πολύ ζόρικα. Πάλι σε μενα έτυχαν. Θα σας εξηγήσω αύριο.... 

Να σου ζήσει το κοριτσάκι σου καλή ανάρρωση κοπέλα μου περασμένα ξεχασμένα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lenaki92 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι και εις ανώτερα. Πωωω πολύ δύσκολο το διάβασμα μέσα στην ζέστη και ετοιμόγεννη. Χαράς το κουράγιο σου!💪

Μου φανηκε δύσκολο να μενω ξυπνια στο μάθημα τα υπόλοιπα σιγα😂 αλλα δεν εχω καμια ορεξη πραγματικά ειχα ξεκινησει λιγο πριν σταματησω την δουλειά και τωρα δεν κάθομαι με τιποτα 😂 

Εχω φιλη που ο γιος της έκλεισε χρόνο και εδωσε πανελλήνιες.. Αυτο κ αν ειναι κουράγιο😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@lenaki92μιλησες ξανά με το Λητώ; εχω στείλει email για να τους δωσω χρόνο να ενημερωθουν και να μου απαντήσουν αλλα περασε σχεδόν βδομάδα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια γεννησαμε. Πολύ ζόρικα. Πάλι σε μενα έτυχαν. Θα σας εξηγήσω αύριο.... 

Κορίτσι μου να σου ζήσει!!! Γερή και ευτυχισμένη στη ζωή της!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Μου φανηκε δύσκολο να μενω ξυπνια στο μάθημα τα υπόλοιπα σιγα😂 αλλα δεν εχω καμια ορεξη πραγματικά ειχα ξεκινησει λιγο πριν σταματησω την δουλειά και τωρα δεν κάθομαι με τιποτα 😂 

Εχω φιλη που ο γιος της έκλεισε χρόνο και εδωσε πανελλήνιες.. Αυτο κ αν ειναι κουράγιο😂

Μπράβο σου που δεν το καθυστερησες 🎓 Εγώ στο μεταπτυχιακό δεν άφησα καθόλου μαθήματα αλλά έμεινα πίσω στη διπλωματική 🤭 Θα την τελειώσω σιγά-σιγά με τον μπέμπη 🤓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...