Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Γειά σας κορίτσια!!! Βλέπω κάποιες ετοιμασίες. Ζήλεψε η μία την άλλη... Εγώ από τις 11 το πρωι έχω βλεννη. Λογικά βγαίνει το πωμα.... Έχω κάποιες συσπάσεις... Βλέπουμε.... Μήπως και εξελιχθεί κάτι. 

Αχ τι ωραία!! Αντε με το καλο ρε κορίτσι μου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tweema είπε:

Ναι άσε με!!κοίτα εμενα δυστυχώς σταμάτησε τον μεσημεριανό όταν πήγε παιδικό αλλά καταλαβαίνω πόσο δύσκολο είναι. Θα την πας παιδικό τον Σεπτέμβριο; 

Ναι εννοείται θα την πάω περιμένω να ανοίξει να κάνω την αίτηση!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Ζηλεψα και εγω κορίτσια και εβαλα το πρωτο πλυντήριο του μωρου.. Να δω που θα τα βαλω βέβαια αλλα νταξει 😂

Πρόσεχε λίγο τώρα με την ορθοστασία γιατί εμένα χθες που του τα σιδερωσα μου πριστηκαν λίγο οι αστραγαλοι 🙄 Μετά που ξάπλωσα επανήλθαν 😌

 

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Γειά σας κορίτσια!!! Βλέπω κάποιες ετοιμασίες. Ζήλεψε η μία την άλλη... Εγώ από τις 11 το πρωι έχω βλεννη. Λογικά βγαίνει το πωμα.... Έχω κάποιες συσπάσεις... Βλέπουμε.... Μήπως και εξελιχθεί κάτι. 

Έρχεται η στρουμπούλω 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Το εμβόλιο του κοκκυτη γιατι; 

Εμας μας ειχαν πει να κανουμε μονο της γριπης αλλα το ειχαμε κανει ούτως ή άλλως! 

Το έχουν κάνει πολλές γνωστές μου κ την ρώτησα αν το προτείνει, μου είπε καλό είναι να το κάνω χωρίς να είναι υποχρεωτικό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Ναι εννοείται θα την πάω περιμένω να ανοίξει να κάνω την αίτηση!!!!

Με εσπα θα κάνεις.? Για δημόσιους έκανες? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Diana_caterina είπε:

Η δήλωση του μωρου στο ληξιαρχείο και η έκδοση αμκα πλεον γίνονται απο το κινητο! Όπως και η αίτηση για το επιδομα γεννας γίνεται για τους Έλληνες πολίτες στο μαιευτήριο αυτόματα δίνοντας απλα στο γραφείο διακίνησης κάποια δικαιολογητικά! Οσοι είναι πολιτες Ε. Ε ή τριτης χωρας την κανουν ηλεκτρονικα ή σε κέντρο κοινοτητας 

Μαζεύω δικαιολογητικά, τι χρειάζεται για αυτο; 😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Μαζεύω δικαιολογητικά, τι χρειάζεται για αυτο; 😂 

Εδω περιγράφει την διαδικασία και ολα! Αυτα βέβαια για το Λητώ.. Ξερω απο φιλο οτι γίνεται και στο Ρέα και εχει ιδια διαδικασία για τα υπόλοιπα δεν εχω κατι.. Ισως αν δοκιμάσεις να μπεις στην ιστοσελίδα του μαιευτηριου να εχεις καποιες πληροφορίες 

Συνοπτικός-Οδηγός-Ψηφιακή-Δήλωση-Γέννησης.pdf

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Με εσπα θα κάνεις.? Για δημόσιους έκανες? 

Με ΕΣΠΑ θα κάνω απλά εδώ ο δικός μας είναι δημοτικός,και ανοίγουν αφού κλείσουν οι δημόσιοι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Γειά σας κορίτσια!!! Βλέπω κάποιες ετοιμασίες. Ζήλεψε η μία την άλλη... Εγώ από τις 11 το πρωι έχω βλεννη. Λογικά βγαίνει το πωμα.... Έχω κάποιες συσπάσεις... Βλέπουμε.... Μήπως και εξελιχθεί κάτι. 

Έρχεται η μικρη πριγκίπισσα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Γειά σας κορίτσια!!! Βλέπω κάποιες ετοιμασίες. Ζήλεψε η μία την άλλη... Εγώ από τις 11 το πρωι έχω βλεννη. Λογικά βγαίνει το πωμα.... Έχω κάποιες συσπάσεις... Βλέπουμε.... Μήπως και εξελιχθεί κάτι. 

Αντε βρε κορίτσι με το καλο να έρθει η μπουμπούκα σας!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

@Starrrκορίτσι πως είσαι; ολα καλα; 

Τίποτα ακόμη. Έχω βαρεθεί..... Κάτι αρχίζει κ σταματάει συνεχώς... Δεν θέλει να βγει.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Τίποτα ακόμη. Έχω βαρεθεί..... Κάτι αρχίζει κ σταματάει συνεχώς... Δεν θέλει να βγει.... 

Μην απογοητευεσαι!! Προσπάθησε να χαλαρωσεις, κάνε ένα ντουζάκι, μιλά της πες της ότι είσαι έτοιμη εσύ, προσπάθησε να σκεφτείς διαφορετικά ειναι οι τελευταίες της μέρες που είστε μόνο οι δύο σας.. Αισθάνεσαι δύσκολα σωματικά, όμως μπορείς να φτιάξεις τηνν ψυχολογία σου,εισαι δυνατή μπορεις!! Υπομονή λίγο ακομα, σε λίγες ώρες θα την κρατάς στα χέρια σου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Starrrγλυκούλα!! Κουράγιο! Οταν σε πιάνουν οι συσπάσεις μήπως είναι καλο να κανεις και καθισματα ή να κατσεις στα τέσσερα! Μηπως βοηθήσει λιγο την κατάσταση! Όπως και να εχει.. Πιστευω οτι κοντευει η ωρα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου... συγχαρητήρια και πολλές ευχές σε όσες δεν ευχήθηκα!! Μπαίνω και διαβάζω αλλά ξεχνάω να απαντήσω!! Εμείς φτάσαμε αισίως τις 42 ημέρες... ευτυχώς η μικρή είναι πολύ καλή 🥰🥰 πιο πολύ με δυσκολεύει η μεγάλη με τη συμπεριφορά της αλλά είμαι κ εγώ κουρασμένη ώρες ώρες κ δεν την αντιμετωπίζω όπως πρέπει! Θα στρώσουμε όμως.. σε γενικές γραμμές είναι πολύ καλύτερα από ότι μου το παρουσίαζαν!!

@Starrr πλησιάζει η ώρα...με το καλό!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Καλημέρα κορίτσια πως είστε; 

Καλημέρα! Το βράδυ κοιμήθηκα χάλια από εφιάλτες + ζέστη και μόλις κάνω διάλειμμα από το σιδέρωμα και θα συνεχίσω γτ έχω 3 πλυντήρια!!! Εσύ; Πως είσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! 

Εννοείται κοιμήθηκα χάλια, πιασμένη παντού. Τέλος θα το παρω αποφαση θα ξανακοιμηθω σαν άνθρωπος σε κάποια χρόνια όχι σύντομα 😂 παλι ζέστη έχει, δηλαδή δεν μπορεί να δροσίσει λίγο; @Diana_caterina εσυ; κάνεις δουλειές;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μαριλου1 είπε:

Καλημέρα! Το βράδυ κοιμήθηκα χάλια από εφιάλτες + ζέστη και μόλις κάνω διάλειμμα από το σιδέρωμα και θα συνεχίσω γτ έχω 3 πλυντήρια!!! Εσύ; Πως είσαι; 

Εκτις το οτι κοιμηθηκα στον καναπε κ πιαστηκα και ξυονησα 5 η ωρα σαν τον κουκο.. Ξανα επεσα λιγο για εναν υπνακο.. Πλυντήρια εχω και εγω να βάλω ενα και να σιδερωσω 3... Αλλα και σήμερα τρεχω με τα χαρτια και εφυγα φουριοζα απο το σπιτι.. Γενικά δεν ξεκίνησε καλα η μερα.. Χτυπησα το κουτελο μου στο παντζουρι.. 🤕🥴 Κατα τα αλλα εχω τρεξει ηδη ολη την λεωφ. Κηφισίας.. Και ελπίζω να ξεμπερδευω σήμερα αλλιώς θα πρέπει να περιμένω μια εβδομάδα για να τα στείλω τα χαρτια και με βλέπω να με ξεγενναει ο δήμαρχος της περιοχής μας 😂😂😂 κατα τα αλλα η κιουρια 5 ηωρα ξυπνησε μαζι μου και τεντωνοταν.. Και με εχει πιασει η μεση μου γιατι εχθες εκτος απο τις ανηφιρες και τα χαρτια εκανα και στο σπίτι δουλειές και εφτασα σε σημείο να μην μπορω να ισιωσω την μεση μου οταν σηκωνομουν απο τον καναπε! 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 

Εννοείται κοιμήθηκα χάλια, πιασμένη παντού. Τέλος θα το παρω αποφαση θα ξανακοιμηθω σαν άνθρωπος σε κάποια χρόνια όχι σύντομα 😂 παλι ζέστη έχει, δηλαδή δεν μπορεί να δροσίσει λίγο; @Diana_caterina εσυ; κάνεις δουλειές;

Σαν τρελή κανω δουλειές ολων των ειδων... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Σαν τρελή κανω δουλειές ολων των ειδων... 

Α, πολλά ακόμα στον κεφάλι σου εσυ! Δε θα κάνετε τελικά συμφωνο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Εκτις το οτι κοιμηθηκα στον καναπε κ πιαστηκα και ξυονησα 5 η ωρα σαν τον κουκο.. Ξανα επεσα λιγο για εναν υπνακο.. Πλυντήρια εχω και εγω να βάλω ενα και να σιδερωσω 3... Αλλα και σήμερα τρεχω με τα χαρτια και εφυγα φουριοζα απο το σπιτι.. Γενικά δεν ξεκίνησε καλα η μερα.. Χτυπησα το κουτελο μου στο παντζουρι.. 🤕🥴 Κατα τα αλλα εχω τρεξει ηδη ολη την λεωφ. Κηφισίας.. Και ελπίζω να ξεμπερδευω σήμερα αλλιώς θα πρέπει να περιμένω μια εβδομάδα για να τα στείλω τα χαρτια και με βλέπω να με ξεγενναει ο δήμαρχος της περιοχής μας 😂😂😂 κατα τα αλλα η κιουρια 5 ηωρα ξυπνησε μαζι μου και τεντωνοταν.. Και με εχει πιασει η μεση μου γιατι εχθες εκτος απο τις ανηφιρες και τα χαρτια εκανα και στο σπίτι δουλειές και εφτασα σε σημείο να μην μπορω να ισιωσω την μεση μου οταν σηκωνομουν απο τον καναπε! 😂

Πωπω έχεις να τρέχεις και για χαρτιά και τέτοια εσύ, εγώ ούτε σούπερ μάρκετ δεν πάω πια. Κλεισμένη αγκαλιά με το αιρ κοντισιον!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Α, πολλά ακόμα στον κεφάλι σου εσυ! Δε θα κάνετε τελικά συμφωνο;

Το σύμφωνο ή η αναγνώριση θα θέλαμε να ειναι η εσχατη λυση.. Δεν είμαστε του θρησκευτικου γαμου με τον άντρα μου αλλα και οι δυο θέλουμε να κάνουμε πολιτικο και να έχουμε διπλα μας δυο τρεις διμους μας ανθρώπους εκείνη την ημέρα.. Το συμφωνο θα είναι τελειως απρόσωπο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Πωπω έχεις να τρέχεις και για χαρτιά και τέτοια εσύ, εγώ ούτε σούπερ μάρκετ δεν πάω πια. Κλεισμένη αγκαλιά με το αιρ κοντισιον!!! 

Πιστεύω ότι θα μου βγει σε καλό όλο αυτό το τρέξιμο.. Γιατι ίσως με τοση ανηφορα και περπάτημα δεν περασω την πητ μου.. Βασικά μπορεί να γκρινιαζω αλλά 3 μερες που δεν έκανα τίποτα σκυλοβαρεθηκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...