Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Καλησπέρα! Καλά κόριτσι εσύ? Συνήθως παίρνουν της sany lady από τι ξέρω.

Καλά κ εγώ, νυστάζω ήδη 😝

Πάνες είναι αυτές ή σερβιέτες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 1 λεπτό, ο/η nik_ol είπε:

Καλά κ εγώ, νυστάζω ήδη 😝

Πάνες είναι αυτές ή σερβιέτες;

Εγώ κοιμήθηκα όταν σχολασα πιο καλά κοιμάμαι το απόγευμα 😂 κ μετά αργώ το βράδυ!είναι σερβιετες χωρίς φτερά αλλά στέκονται πολυ καλά με εσώρουχα μιας χρήσης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Εγώ κοιμήθηκα όταν σχολασα πιο καλά κοιμάμαι το απόγευμα 😂 κ μετά αργώ το βράδυ!είναι σερβιετες χωρίς φτερά αλλά στέκονται πολυ καλά με εσώρουχα μιας χρήσης!

Κ πως ξυπνάς το πρωί;

Ωραία, θα τις κοιτάξω! Thanks!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πήρα απλές σερβιέτες τις πιο μεγάλες που υπάρχουν. Μετά τη γέννα θα μας δίνουν στο μαιευτήριο νομίζω αυτά τα υπέροχα βρακάκια 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η nik_ol είπε:

Όχι δε μου έχει δώσει ακόμα κ ελπίζω να μου δώσει. Εσυ;

Ναι παίρνω από τον 4ο ! Έχω απορία ποτέ το σταματάνε. Γενικά ασβέστιο σίδηρο όλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Εγώ πήρα απλές σερβιέτες τις πιο μεγάλες που υπάρχουν. Μετά τη γέννα θα μας δίνουν στο μαιευτήριο νομίζω αυτά τα υπέροχα βρακάκια 🤣

Τα μιας χρήσης; ή τις πανες βρακάκια; 😝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Love32 είπε:

Ναι παίρνω από τον 4ο ! Έχω απορία ποτέ το σταματάνε. Γενικά ασβέστιο σίδηρο όλα.

Εγώ μαγνήσιο δεν πήρα καθόλου. Σίδηρο και ασβέστιο δε μου το έχει σταματήσει ακόμα. Και από ό,τι φαίνεται δε θα σταματήσει αν σκεφτείς ότι είμαι στον μήνα μου. Εντωμεταξυ πλέον το ασβέστιο με αηδιάζει πάρα πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Love32 είπε:

Ναι παίρνω από τον 4ο ! Έχω απορία ποτέ το σταματάνε. Γενικά ασβέστιο σίδηρο όλα.

Το ασβέστιο κ το σίδηρο νομίζω τα συνεχίζεις σίγουρα μετά για κανένα δίμηνο κ μετά κανεις εξετάσεις για να δεις αν τα χρειάζεσαι. Ίσως κανεις κ νωρίτερα εξετάσεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Clairy. είπε:

Εγώ μαγνήσιο δεν πήρα καθόλου. Σίδηρο και ασβέστιο δε μου το έχει σταματήσει ακόμα. Και από ό,τι φαίνεται δε θα σταματήσει αν σκεφτείς ότι είμαι στον μήνα μου. Εντωμεταξυ πλέον το ασβέστιο με αηδιάζει πάρα πολύ 

Εγώ γενικά δεν τα αντέχω καθόλου ρε παιδί μου. Ειδικά αυτό το σίδηρο δε θα το συνηθίσω ποτέ. Επίσης το ασβέστιο κάποιες φορές με αηδιάζει κ εμένα πολυ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Τα μιας χρήσης; ή τις πανες βρακάκια; 😝

Αυτά τα βρακάκια μιας χρήσης που δεν χρειάζεται σερβιετα από μέσα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η nik_ol είπε:

Εγώ γενικά δεν τα αντέχω καθόλου ρε παιδί μου. Ειδικά αυτό το σίδηρο δε θα το συνηθίσω ποτέ. Επίσης το ασβέστιο κάποιες φορές με αηδιάζει κ εμένα πολυ. 

Το σίδηρο πλέον το συνήθισα.. Το ασβέστιο που πρέπει ή να το μασισεις ή να το έχεις σαν καραμέλα με πιάνουν τα νεύρα μου 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Clairy. είπε:

Το σίδηρο πλέον το συνήθισα.. Το ασβέστιο που πρέπει ή να το μασισεις ή να το έχεις σαν καραμέλα με πιάνουν τα νεύρα μου 🤣🤣

Είμαι με τις μέρες μου για το ασβέστιο 😂 εμένα κ το φυλλικο κάποιες φορές με πειράζει στο στομάχι, μη σου πω κ το χάπι του θυροειδή 🤣 γενικά δεν τα αντέχω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Love32 είπε:

Εμένα μ αρέσει η γεύση του ασβεστίου 😂😂 απλά μην φας πριν μην φας μετά περίμενε μισή ώρα χαχαχ! 

 

 

 

 

Το ασβέστιο εμένα μου το έχει δώσει το μεσημέρι μετά το φαγητό. Και οι οδηγίες μέσα αυτό λένε γιατί μπορεί να κάνει πέτρες στα νεφρα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Love32 είπε:

Εμένα μ αρέσει η γεύση του ασβεστίου 😂😂 απλά μην φας πριν μην φας μετά περίμενε μισή ώρα χαχαχ! 

 

 

 

 

Ναι καλέ είναι κ αυτό. Ειδικά αυτό το σίδηρο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η nik_ol είπε:

Είμαι με τις μέρες μου για το ασβέστιο 😂 εμένα κ το φυλλικο κάποιες φορές με πειράζει στο στομάχι, μη σου πω κ το χάπι του θυροειδή 🤣 γενικά δεν τα αντέχω

Φυλλικο έχω κόψει στον 5ο μήνα όταν έπαιρνα διπλό σίδηρο γιατί είχε μέσα την ποσότητα που έπρεπε φυλλικου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Φυλλικο έχω κόψει στον 5ο μήνα όταν έπαιρνα διπλό σίδηρο γιατί είχε μέσα την ποσότητα που έπρεπε φυλλικου 

Εμένα μου είπαν ότι πρεπει να το παίρνω για πάντα ανεξάρτητα εγκυμοσύνης γιατί μου λείπει ένα ένζυμο κ ενώ τρώω αρκετές ποσότητες τροφών που περιεχουν φυλλικο ο οργανισμος μου δεν μπορεί να το μεταβολισει. Οποτε δεν το γλυτώνω 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η nik_ol είπε:

Εμένα μου είπαν ότι πρεπει να το παίρνω για πάντα ανεξάρτητα εγκυμοσύνης γιατί μου λείπει ένα ένζυμο κ ενώ τρώω αρκετές ποσότητες τροφών που περιεχουν φυλλικο ο οργανισμος μου δεν μπορεί να το μεταβολισει. Οποτε δεν το γλυτώνω 😂

Αα ωραια... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Φοβερά 😛

Εσύ είσαι έτοιμη κορίτσι; έχεις τακτοποιήσει τα πάντα;

Ναι είναι όλα έτοιμα. Βαλιτσάκι ρούχα ακόμα και τα χαρτιά για το μαιευτήριο όλα μέσα... Το δωμάτιο μόνο κάτι στη διακόσμηση μου έχει μείνει το οποίο δεν επείγει...ρουχα μωρού σεντόνια κλπ όλα έτοιμα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Ναι είναι όλα έτοιμα. Βαλιτσάκι ρούχα ακόμα και τα χαρτιά για το μαιευτήριο όλα μέσα... Το δωμάτιο μόνο κάτι στη διακόσμηση μου έχει μείνει το οποίο δεν επείγει...ρουχα μωρού σεντόνια κλπ όλα έτοιμα.. 

Τέλεια!!! 🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
    • Ήθελα να αποθηλασω φυσικά... Το έκανα παρά πολύ αργά για να μην τη πατήσω αλλά κουράστηκα πολύ τις τελευταίες μέρες και μείωσα τις αντλήσεις πολύ... Οπότε την πάτησα.... Πονάει πολύ, νιώθω ερείπιο.  Εμένα έχει και πάνω και κάτω δόντια - σωστό κουνέλι δηλ. 🤣 Αλλά η γκρίνια δε φεύγει ποτέ 🤣 αγκαλίτσα και παιχνίδι μαζί αλλιώς γίνεται χαμός! Βρήκατε βρεφονηπιακό;  Εγώ δεν ανυπομονώ να γυρίσω στη δουλειά να είμαι ειλικρινής αλλά ξέρω πως όταν επιστρέψω θα νιώσω καλά... Παράνοια η κατάσταση.
    • Ξέρω ότι πρέπει να το δω σίγουρα απλά δεν μπορω να πάω αυτήν την βδομαδα με το καλο  που θα γυρίσω θα ψαξω να βρω γιατρό γιατί ξέρεις εδώ στο χωριό δεν έχει κιολας όποτε δεν είναι τόσο εύκολο να πω πετάγομαι παω σε έναν ενδοκρινολόγο, πρέπει κάνω ολόκληρο ταξίδι... αν ήμουν στο πρώτο τρίμηνο σίγουρα δεν θα το άφηνα καθόλου.. ευχαριστώ κορίτσι μου 🥰
    • Καλησπέρα, ο γιατρός σε προετοιμάζει για το χειρότερο και καλά κάνει αππ τη μια αλλα εμεις ελπίζουμε για το καλύτερο, οπότε με πίστη προχώρα!! Ο γυναικολόγος μου οταν ξεκίνησα για πρώτη φορά την εξωσωματικη πριν τρια χρόνια μου είπε τη σήμερον ημέρα αν θες να κανεις παιδί θα κανεις! Αυτο συνεπάγεται βέβαια να έχεις και καποια χρήματα θα συμπληρώσω εγω! Εύχομαι οτι καλύτερο μεσα απο την καρδιά μου 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...