Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

Ανάλογα τη μάρκα είναι ότι βολεύει τη μαμά κ το μωρό... Όπως κ αν παθαίνει αλλεργικα εξάνθημα τα με κάποια εταιρεία. Πχ ο δικός μου babylino του προσπάθησα κ τώρα πιο μεγάλος. Κ γεμίζει φουλ μικρά σπιθουρακια. Οπότε συνεχίζουμε τώρα pampers active baby... Στην μπέμπα πήρα pampers premium που μου δείχνει κ πόσα ουρά έχει για να μετράω γεμάτες πάνες μες την ημέρα για να είμαι. Οκ αν τρώει σωστά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Ανάλογα τη μάρκα είναι ότι βολεύει τη μαμά κ το μωρό... Όπως κ αν παθαίνει αλλεργικα εξάνθημα τα με κάποια εταιρεία. Πχ ο δικός μου babylino του προσπάθησα κ τώρα πιο μεγάλος. Κ γεμίζει φουλ μικρά σπιθουρακια. Οπότε συνεχίζουμε τώρα pampers active baby... Στην μπέμπα πήρα pampers premium που μου δείχνει κ πόσα ουρά έχει για να μετράω γεμάτες πάνες μες την ημέρα για να είμαι. Οκ αν τρώει σωστά... 

Θα δοκιμάσουμε διάφορα μέχρι να καταλήξουμε...Στην αρχή πάμε σχεδόν στα τυφλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Love32 @Liiida @Diana_caterina ευχαριστώ κορίτσια μουυυ..   όχι υποθετα δεν μπήκαν είχα μαλακό τράχηλο και απλά ο γιατρός έκανε διαστολη με το χέρι του 2.5εκ κ μπήκε ορός με τους τεχνητούς πόνους.....παρόλη την διαδικασία ανάμεσα στους πόνους έχω 2-3 λεπτά ξεκούρασης γι'αυτό κ γράφω....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Valxris είπε:

@Love32 @Liiida @Diana_caterina ευχαριστώ κορίτσια μουυυ..   όχι υποθετα δεν μπήκαν είχα μαλακό τράχηλο και απλά ο γιατρός έκανε διαστολη με το χέρι του 2.5εκ κ μπήκε ορός με τους τεχνητούς πόνους.....παρόλη την διαδικασία ανάμεσα στους πόνους έχω 2-3 λεπτά ξεκούρασης γι'αυτό κ γράφω....

 

Αχ τι ωραία. Μπράβο σου. Τα πας περίφημα νομίζω!!!!. 😎

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Valxris είπε:

Καλημέρα κορίτσια......

Νομίζω είμαι η πρώτη που δίνω online αναμεταδοση είμαι μέσα κορίτσια μου από τις 8 στις 9μπηκε η οκυτοκινη έχω διαστολή 5 και περιμένουμε πόνοι πολλοί αλλα ακόμα αντέχονται!!!!

Περίπου 7-9 πάνες στην αρχή την ημέρα!!!!

Με το καλό!!! Όλα να πάνε τέλεια και να έχουμε και από σένα μια υπέροχη περιγραφή τοκετού!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Diana_caterina ανεβάζω την υπεύθυνη δήλωση που μου έκανε ο εργοδότης

@Valxris με έναν πονο να βγει το μικρακι σου ❤️

Εγώ κορίτσια μόνο 1 πακέτο pampers primium πήρε μεγάλο που έχει νομίζω 56 μέσα το ειχε προσφορά στο σούπερ 7 ευρώ περίπου 

IMG_20210614_122553.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Valxris μπράβο με εναν πόνο!! Ολα θα πάνε καλα!! Θα συναντήσεις το μωράκι σου σε λιγάκι!!! 

@Diana_caterina Τα πήρα να υπάρχουν. Είχαν καλές τιμές. Δεν τα πήρα όλα μαζεμένα. Απλά λέω ας πάρω σιγά σιγά κανα δυο για αρχή να μην μου πέσουν πολλά μετά οικονομικά. Δεν θα πάρω άλλα εννοείται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

@Diana_caterina ανεβάζω την υπεύθυνη δήλωση που μου έκανε ο εργοδότης

@Valxris με έναν πονο να βγει το μικρακι σου ❤️

Εγώ κορίτσια μόνο 1 πακέτο pampers primium πήρε μεγάλο που έχει νομίζω 56 μέσα το ειχε προσφορά στο σούπερ 7 ευρώ περίπου 

IMG_20210614_122553.jpg

Κ εγώ αυτό πήρα.... Να δω αν τηε είναι οκ... Κ μετά θα παραγγείλω το μηνιαίο... 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κ εγώ αυτό πήρα.... Να δω αν τηε είναι οκ... Κ μετά θα παραγγείλω το μηνιαίο... 💗

Μετά μου είπαν ότι ίσως χρειαστώ πιο μεγάλο νούμερο.. Δεν ισχύει; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Μετά μου είπαν ότι ίσως χρειαστώ πιο μεγάλο νούμερο.. Δεν ισχύει; 

Ναι. Κ εγώ πήρα μετά μηνιαίο πακέτο νούμερο 2....1 μηνιαίο πακέτο. Κ μετά 2 μηνιαία πακέτα νούμερο 3.κτλ κτλ κτλ... Κ τα μηνιαία τα λένε έτσι. Αλλα κοντά 20 μέρες κρατάνε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Ηλεκτρονικά φαρμακεία... Η αν έχουν 50% τα σούπερ. 

Πηγα σούπερ να ριξω μια ματια.. Πολυ κλεφτες κορίτσια 😂 την συσκευασία Pampers 56τμχ την εχουν 15€ κ την βαλανε δηθεν σε προσφορά στα 9! Και στο σκρουτζ σου βγαίνει πιο φθηνά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Πηγα σούπερ να ριξω μια ματια.. Πολυ κλεφτες κορίτσια 😂 την συσκευασία Pampers 56τμχ την εχουν 15€ κ την βαλανε δηθεν σε προσφορά στα 9! Και στο σκρουτζ σου βγαίνει πιο φθηνά 

Και αν δεις όλα τα ηλεκτρονικά φαρμακεία τις ίδιες "προσφορές" έχουν 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Valxris είπε:

Κορίτσια μου γέννησα 2:15...ευτυχώς βγήκε εύκολα ο μικρός 3σπρωξιματα τα είδα όλα αλλά οκ! Περιμένω να μου τον φέρουν!!!!

Καλότυχος να είναι ❤️❤️ είσαι καλά εσύ;; πόσα κιλάκια βγήκε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Valxris είπε:

Κορίτσια μου γέννησα 2:15...ευτυχώς βγήκε εύκολα ο μικρός 3σπρωξιματα τα είδα όλα αλλά οκ! Περιμένω να μου τον φέρουν!!!!

Μπράβο κοριτσάρα!!! Γερό κ ευτυχισμένο να είναι το αντράκι σου!!! Εύχομαι κ για σένα μια γρήγορη ανάρρωση! ❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Πάντως κορίτσια όσες γεννησατε έως τώρα είχατε ωραίες εμπειρίες .. Μας δίνετε κουράγιο.. 

Πω πω βλέπω το πινακακι μας... @Alexey είμαστε οι επόμενες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

Πω πω βλέπω το πινακακι μας... @Alexey είμαστε οι επόμενες!!!

Παναγίτσα μου! 😅 Έχω αρχίσει ήδη να τρομαζω... 😬  

@Valxrisσυγχαρητήρια, να σου ζήσει ο παίδαρος σου, πάντα ευτυχισμένος να είναι και υγιής και καλή ανάρρωση και σε σένα. Πολύ χαίρομαι που ξεμπερδεψες έτσι εύκολα! Επισκληριδιο δεν έκανες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

@Diana_caterina ανεβάζω την υπεύθυνη δήλωση που μου έκανε ο εργοδότης

@Valxris με έναν πονο να βγει το μικρακι σου ❤️

Εγώ κορίτσια μόνο 1 πακέτο pampers primium πήρε μεγάλο που έχει νομίζω 56 μέσα το ειχε προσφορά στο σούπερ 7 ευρώ περίπου 

IMG_20210614_122553.jpg

Ευχαριστώ πολύ κοριτσι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Valxris είπε:

Κορίτσια μου γέννησα 2:15...ευτυχώς βγήκε εύκολα ο μικρός 3σπρωξιματα τα είδα όλα αλλά οκ! Περιμένω να μου τον φέρουν!!!!

Να σας ζήσει να είναι γερό και καλότυχο το αντράκι σας!!! 💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Τι κάνετε;

Να σας ρωτήσω θα πάρετε σερβιέτες ή πάνες για μετά τη γέννα; ποιες; δε θυμάμαι να το έχουμε συζητήσει ξανά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Τι κάνετε;

Να σας ρωτήσω θα πάρετε σερβιέτες ή πάνες για μετά τη γέννα; ποιες; δε θυμάμαι να το έχουμε συζητήσει ξανά... 

Καλησπέρα! Καλά κόριτσι εσύ? Συνήθως παίρνουν της sany lady από τι ξέρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...