Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

Γεια σας !! Ήθελα να σας ρωτήσω κάτι ασυμαντο.. εσείς που έχετε περάσει αυχενικη και β επιπέδου έκανε σ καμία λάθος ο γυναικολόγος στο φύλο στην αυχενική ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Minimama είπε:

Γεια σας !! Ήθελα να σας ρωτήσω κάτι ασυμαντο.. εσείς που έχετε περάσει αυχενικη και β επιπέδου έκανε σ καμία λάθος ο γυναικολόγος στο φύλο στην αυχενική ??

Εμένα προσωπικά όχι.. Αλλά είναι πολύ συχνό στην αυχενική να γίνεται λάθος. Τα γεννητικά όργανα σε εκείνες τις εβδομάδες μοιάζουν πολύ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Minimama είπε:

Γεια σας !! Ήθελα να σας ρωτήσω κάτι ασυμαντο.. εσείς που έχετε περάσει αυχενικη και β επιπέδου έκανε σ καμία λάθος ο γυναικολόγος στο φύλο στην αυχενική ??

Ναι ναι σε εμένα είχε πει κορίτσι ι εμβρυολογος και στην β επιπέδου μας είπε αγόρι βέβαια πιο πριν το είχε δει ο γιατρός ότι ήταν αγόρι δεν πεσαμε από τα σύννεφα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Minimama είπε:

Γεια σας !! Ήθελα να σας ρωτήσω κάτι ασυμαντο.. εσείς που έχετε περάσει αυχενικη και β επιπέδου έκανε σ καμία λάθος ο γυναικολόγος στο φύλο στην αυχενική ??

Εμενα στην αυχενικη δεν ηταν σίγουρος ο γιατρός οπότε δεν ήθελε να μας πει το φυλο. Γυρω στην 18η βδομάδα μας ειπαν το φύλο σίγουρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε μενα στην αυχενική μου ειπαν μαλλον κορίτσι και το μάλλον επιβεβαιωθηκε σε υπερηχο πριν την β επιπεδου! Αλλα θα συμφωνησω με την προλαλησασα 😂 στην αυχενική μοιάζουν τα όργανα αρκετα και με βεβαιότητα επισημα μπορουν να το δουν στην 20η μιας και τα όργανα εχουν σχηματιστει πια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diana_caterina είπε:

Εγω μπορει να μην κανω τιποτα για καμια βδομάδα και μετα τα κανω ολα μαζι αλλα αυτην την φορα το παρακανα.. Εκανα τις δουλειές τις καθημερινές πιατα, πλυντήριο, σιδερο, μάγειρεμα.. Και τι το θελα.. Ξεκινησα τζαμια κουρτινες και ξεσκονισμα και το απόγευμα δεν μπορουσα να περπατησω.. 

Μπα εγώ δεν κάνω τέτοια αχαχχα! Πλυντήρια έχω που σημαίνει κ σίδερο δικά μας γύρω στα 3 θα βάλω κανένα σήμερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Μπα εγώ δεν κάνω τέτοια αχαχχα! Πλυντήρια έχω που σημαίνει κ σίδερο δικά μας γύρω στα 3 θα βάλω κανένα σήμερα.

Θα βρεξει μην βαλεις😂 και εγω ήθελα να βάλω αλλα το σκέφτομαι, γιατι εγω εχω απλωστρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Diana_caterina είπε:

Εύχομαι οταν γυρισετε σπιτι να βρεις λιγο χρόνο να ξεκουραστείς! Αυτο είναι καλο οτι είναι μαζι, ζει και αυτος την εμπειρία απο κοντα και βοηθάει μπραβο! Ποσες ωρες ηταν ο τοκετος; 

12 κ τέταρτο μπήκε το κολπικό, 12 μισή το πρωί γέννησα. Ευτυχώς που ήταν μαζί μου σε όλα και μετά στο δωμάτιο γιατί με βοηθάει αρκετά. Είναι σαφώς πολύ καλύτερα να είσαι μόνη σου στο δωμάτιο με το μωράκι σου κ τον άνθρωπο σου. Όλα θα στρώσουν πιστεύω στο σπίτι! Έχω ελπίδες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Θα βρεξει μην βαλεις😂 και εγω ήθελα να βάλω αλλα το σκέφτομαι, γιατι εγω εχω απλωστρα 

Χαχα έχω στεγνωτηριο οπότε θα τα μπουμπουνησω εκεί και μια χαρά χαχαχα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Χαχα έχω στεγνωτηριο οπότε θα τα μπουμπουνησω εκεί και μια χαρά χαχαχα!! 

Τελεια τοτε να βαλεις😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

😂😂Ενδοεπικοινωνια θα πάρεις?

Οχι το σπίτι είναι διαρακι και θα δω μήπως και δεν χρειάζεται, αν δω οτι χρειάζεται θέλω να βρω αυτο που στηνεις την καμερα κ εχεις μαζι σου μια οθονιτσα! Εσυ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Love32 είπε:

Χαχα έχω στεγνωτηριο οπότε θα τα μπουμπουνησω εκεί και μια χαρά χαχαχα!! 

Δώσε τα φώτα σου για το στεγνωτήριο! Σκεφτόμαστε να πάρουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Δώσε τα φώτα σου για το στεγνωτήριο! Σκεφτόμαστε να πάρουμε

Εγώ σώθηκα. Ειδικά τον χειμώνα που από την υγρασία δεν στεγνώνουν τα σεντόνια και πετσέτες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η lenaki92 είπε:

Εγώ σώθηκα. Ειδικά τον χειμώνα που από την υγρασία δεν στεγνώνουν τα σεντόνια και πετσέτες

Ποιο έχεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lenaki92 είπε:

Της whirlpool ενα. Είναι και μεγάλο

Το σκεφτόμαστε πάρα πολύ καιρό αλλά δεν έχουμε καθόλου χώρο στο μπάνιο οπότε αναγκαστικά θα μπει στην κουζίνα και το αφήναμε. Όμως τώρα κ με το μωρό δε θα στεγνώνουν με τίποτα τα ρουχα το χειμώνα ή θα μυρίζουν από τα τζάκια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Το σκεφτόμαστε πάρα πολύ καιρό αλλά δεν έχουμε καθόλου χώρο στο μπάνιο οπότε αναγκαστικά θα μπει στην κουζίνα και το αφήναμε. Όμως τώρα κ με το μωρό δε θα στεγνώνουν με τίποτα τα ρουχα το χειμώνα ή θα μυρίζουν από τα τζάκια. 

Ε σιγά και εμείς στην κουζίνα το βάλαμε για τον ίδιο ακριβώς λόγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nik_ol είπε:

Δώσε τα φώτα σου για το στεγνωτήριο! Σκεφτόμαστε να πάρουμε

Σωτήριο κορίτσι μ !! Δεν έχω ευχαριστηθει πιο πολύ ηλεκτρικη συσκευή!!! Είναι τέλεια. Το έχω χρόνια είναι εταιρεία candy.κ το έχω βάλει με ειδική βάση πάνω από το πλυντήριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Love32 είπε:

Σωτήριο κορίτσι μ !! Δεν έχω ευχαριστηθει πιο πολύ ηλεκτρικη συσκευή!!! Είναι τέλεια. Το έχω χρόνια είναι εταιρεία candy.κ το έχω βάλει με ειδική βάση πάνω από το πλυντήριο.

Μόνο εγώ δεν το χρησιμοποιώ τόσο; 😂 κάνει 10 ώρες και με εκνευρίζει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Μόνο εγώ δεν το χρησιμοποιώ τόσο; 😂 κάνει 10 ώρες και με εκνευρίζει 

Κ εμένα έχει κάποιες πλύσεις που διαρκούν 5 ώρες αλλά δεν τις βάζω ποτέ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Μόνο εγώ δεν το χρησιμοποιώ τόσο; 😂 κάνει 10 ώρες και με εκνευρίζει 

 Και εμένα στην αρχή μόλις βρήκα το σωστό πρόγραμμα σε μια ωρίτσα τα έχω έτοιμα κ αφράτα 😋😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

 Και εμένα στην αρχή μόλις βρήκα το σωστό πρόγραμμα σε μια ωρίτσα τα έχω έτοιμα κ αφράτα 😋😋

Εμενα να ζυγίζει και αποφασίζει μόνο του πόσες ώρες θέλει 🙄🤦🏼‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

 Και εμένα στην αρχή μόλις βρήκα το σωστό πρόγραμμα σε μια ωρίτσα τα έχω έτοιμα κ αφράτα 😋😋

Και εγώ έτσι. Και τώρα τα ξεπετάω και έτοιμα για ντουλάπες!! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Εμενα να ζυγίζει και αποφασίζει μόνο του πόσες ώρες θέλει 🙄🤦🏼‍♀️

🤣🤣δεν είναι καλές τόσο έξυπνες συσκευές 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...