Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

εγώ  δεν τρώω καθολου το αντίθετο γιατί με ανχονουν !! 

Ναι εσυ καλύτερα τα πλενεις με ξυδι εγω δςν κανω ούτε αυτο απλα τα πλενω με πολυ νερο! 7 μηνες τωρα αρνητικη σε τοξόπλασμα οπότε μην φοβασαι! Απλα στο μηλο πλεον εγω βγαζω την φλουδα λογω οτι δεν μπορώ να την χωνεψω, δροσιζεσαι κιολας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 10 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Αφού τα πλένεις εσυ κ με ξυδι κιόλας, δεν έχεις πρόβλημα! 

 

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Ναι εσυ καλύτερα τα πλενεις με ξυδι εγω δςν κανω ούτε αυτο απλα τα πλενω με πολυ νερο! 7 μηνες τωρα αρνητικη σε τοξόπλασμα οπότε μην φοβασαι! Απλα στο μηλο πλεον εγω βγαζω την φλουδα λογω οτι δεν μπορώ να την χωνεψω, δροσιζεσαι κιολας! 

Το ξέρω μωρέ εδώ τόσα χρόνια που λένε κ όλα τα κορίτσια!!! Αλλά τι να πεις κάλος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

 

Το ξέρω μωρέ εδώ τόσα χρόνια που λένε κ όλα τα κορίτσια!!! Αλλά τι να πεις κάλος!!

Καλά ναι είναι τι θα σου κάτσει κ τι θα σκέφτεσαι κ θα κολλήσεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Diana_caterina είπε:

Δεν πειράζει δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα να προσεχεις στα υπόλοιπα τουλάχιστον να κανεις καλη διατροφη @Love32

Γενικά κάνω καλή διατροφή έτσι νομίζω τουλάχιστον βέβαια όλα χρειάζονται!!

Όλα με μέτρο! Πατατάκια και τέτοια τρώτε? Εσύ εννοούσες ότι πίνεις κόκα κόλα.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Γενικά κάνω καλή διατροφή έτσι νομίζω τουλάχιστον βέβαια όλα χρειάζονται!!

Όλα με μέτρο! Πατατάκια και τέτοια τρώτε? Εσύ εννοούσες ότι πίνεις κόκα κόλα.?

Εγώ ρε κορίτσια ό,τι έτρωγα πάντα τρώω και τώρα... Ελπίζω να μην κάνω κάτι πολύ λάθος 🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tweema είπε:

Πώς γίνεται να είχες πρηστεί από τον τοκετό;γιατί είχες πρηστεί βασικά ξέρεις; δεν το χω ξανακουσει ποτέ αυτό. 

Δεν ξέρω ίσως εφταιξε που είναι Πολύδωρος τοκετος. Ταλαιπωρηθηκα γενικά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Γενικά κάνω καλή διατροφή έτσι νομίζω τουλάχιστον βέβαια όλα χρειάζονται!!

Όλα με μέτρο! Πατατάκια και τέτοια τρώτε? Εσύ εννοούσες ότι πίνεις κόκα κόλα.?

Εχω φαει πατατακια κανα δυο φορες αλλα δεν ειναι το φορτε μου😂😂 προτιμώ το παγωτο! 2φορες την εβδομάδα σίγουρα παγωτακι! Κοκα κολα ναι ειχα τρελα απο πριν! Ετσι όπως το εγραψες μπερδευτηκα νομοζα οτι εγραψα τίποτα άλλο 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Diana_caterina είπε:

Εχω φαει πατατακια κανα δυο φορες αλλα δεν ειναι το φορτε μου😂😂 προτιμώ το παγωτο! 2φορες την εβδομάδα σίγουρα παγωτακι! Κοκα κολα ναι ειχα τρελα απο πριν! Ετσι όπως το εγραψες μπερδευτηκα νομοζα οτι εγραψα τίποτα άλλο 😂

Αχ εγώ έχω κολλήσει με τις σοκοφρετες κ τώρα δέκα μέρες με. Τις 3bit....🙄🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Δεν ξέρω ίσως εφταιξε που είναι Πολύδωρος τοκετος. Ταλαιπωρηθηκα γενικά... 

Ξέρεις ότι πήγα να ψάξω στο Google να δω τι είναι ο Πολύδωρος τοκετός 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Εγώ ρε κορίτσια ό,τι έτρωγα πάντα τρώω και τώρα... Ελπίζω να μην κάνω κάτι πολύ λάθος 🤔

Κ εγώ πλεον τρώω ότι έτρωγα κ πριν τρώω αφού πέρασε κάπως το στομάχι μου. Τα τελευταία χρόνια προσπαθω να ακολουθώ ένα πλανο διατροφής τις καθημερινές κ το Σαββατοκύριακο συνήθως τρώω κάτι απ έξω ή κάποιο γλυκό. Απλά τώρα τις καθημερινές τρώω λίγο παραπάνω φαγητό το μεσημέρι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Ξέρεις ότι πήγα να ψάξω στο Google να δω τι είναι ο Πολύδωρος τοκετός 😂

🤣🤣🤣🤣Πολύδωρος. 20 ώρες τοκετος. Ανέβασα κ πυρετό στο τέλος.. 😂😂 Νυστάζω κ δνε βλέπω τι γράφω. 😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Αχ εγώ έχω κολλήσει με τις σοκοφρετες κ τώρα δέκα μέρες με. Τις 3bit....🙄🙄

Αχ ωραιες οι 3bit πολυ!! 

Τα εχω κοψει αυτα δεν μου αρεσουν δεν ξερω τι εχω παθει 😂 μονο παγωτο απο γλυκο τιποτα αλλο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Αχ ωραιες οι 3bit πολυ!! 

Τα εχω κοψει αυτα δεν μου αρεσουν δεν ξερω τι εχω παθει 😂 μονο παγωτο απο γλυκο τιποτα αλλο! 

Κ γω γλυκό δε μπορώ μόνο αυτά τα δύο τρώω.... Ενω στον μικρό μου φουλ σοκολάτες. Τώρα σα να σκάω άμα φάω ένα μικρό κομμάτι 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω δεν κανω καμια τρελη διατροφή απο πριν απλα ενταξα στην διατροφή μου περισσότερα φρουτα λαχανικά και Γαλακτοκομικά.. Η εγκυμοσύνη στην αρχη μου εφερε τα πανω κατω! Καθε μερα εγω ετρωγα ενα γιαουρτι σίγουρα και μετα μεχρι κ πριν 1 μηνα εκανα εμετο. Και απλα εχουν αλλαξει κάποια γούστα.. Θελω να πιστεύω ότι οταν σταματησω απο την δουλειά θα ξεκινήσω να κανω ξανα μια καλη διατροφη οπως παλια γιατι θα εχω και κουράγιο και ορεξη να φτιάξω σαλατες λαχανικων για μενα.. Μπροκολακι πολυ.. 1 κιλο μπροκολο το ετρωγα σε 2 μερες μαζι με το φαγητο μου.. Δημητριακα το πρωι.. Γιαουρτι μετα.. Ολα αυτα τα εκοψα απο τους εμετους και μου εμεινε ο φοβος και δεν τα εχω αγγίξει απο τοτε😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Εχω φαει πατατακια κανα δυο φορες αλλα δεν ειναι το φορτε μου😂😂 προτιμώ το παγωτο! 2φορες την εβδομάδα σίγουρα παγωτακι! Κοκα κολα ναι ειχα τρελα απο πριν! Ετσι όπως το εγραψες μπερδευτηκα νομοζα οτι εγραψα τίποτα άλλο 😂

Χαχαχ εγω δεν κατάλαβα καλα.Παγωτό δεν έχω φάει κανένα!!!! Κ εγώ έτρωγα γιαούρτι 1 την ημέρα ! Κ τώρα δεν τρώω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Χαχαχ εγω δεν κατάλαβα καλα.Παγωτό δεν έχω φάει κανένα!!!! Κ εγώ έτρωγα γιαούρτι 1 την ημέρα ! Κ τώρα δεν τρώω.

Δεν πειράζει μετα τον θηλασμό που και τα μωρακια μας θα εχουν μεγαλωσει θα κανουμε διατροφή ισορροπημένη μαζι τους 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ωραία η συζήτηση με τα φρουτάκια και το φαγητό!! Η αλήθεια είναι ότι κ εγώ τρώω ότι έτρωγα, απλά κάποιες φορές κολλάω με κάποιες τροφές ή έχω περισσότερη όρεξη! Τώρα στο τέλος μου έχει κοπεί βέβαια αλλά με βάρυνε κ η ζέστη..

Πήγα κ στον γιατρό το μεσημέρι, όλα καλά με το αμνιακό! Μας κάνει νούμερα η μικρή..κατά τ άλλα σαν να μην είμαι έγκυος!! Ευτυχώς η κόρη μου δεν είχε ξανά τέτοιο επεισόδιο, οπότε το θεωρώ μεμονωμένο..αλλά τις τελευταίες ημέρες έχει αρκετά  tantrums και με έχει ξεκανει!! Άτιμη ηλικία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας 😁

 

https://www.instagram.com/p/CPRUgG7FtqO/?utm_medium=copy_link

 

Βρήκα αυτόν τον οδηγό ύπνου δωρεάν! Δεν τον διάβασα ακομα να σας πω γνώμη αλλά σκέφτηκα ότι ίσως κάποια ενδιαφέρεται! 

Screenshot_20210525_081010_com.instagram.android.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε; @PanBηρθες ουρανο κατεβατη! 🤣 Σήμερα το πρωί το σκςφτομουν το πλανο υπνου! 

Χαχα! Έχω περιέργεια να δω τι θα λέει 🤣 για να δούμε! Αν κάποια δεν έχει instagram και την ενδιαφέρει ας μου στείλει το email της να της το προωθήσω μόλις μου το στείλει 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...