Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

Κορίτσια σας έχει αναφέρει κανένας γιατρός για εξέταση β-αιμολυτικού στρεπτόκοκκου (GBS) μεταξύ 35ης κ 37ης βδομάδας? Διαβάζω σε σάιτ μαιευτηρίου ότι είναι απαραίτητη, αλλά εμένα η γιατρός μου μου είπε ότι τελειώσαμε από τέτοιες εξετάσεις...

Ναι, εγώ την έκανα στο τέλος, εκείνες τις εβδομάδες που λες.. Είναι αυτό που λέει η Κλαιρη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Και εγώ την 34η πασχίζω να πιάσω και τώρα θέλω 6μερες με το καλό όσο πιο μακρυά σε όλες μας!!!! Ηρεμία και χαλαρωση

Άντε με το καλό να την πιάσουμε και να την ξεπεράσουμε, εσύ ευτυχώς είσαι κοντά, εγώ έχω ακόμα δύο βδομάδες που μοιάζουν βουνό! Με το καλό εύχομαι!

Για τον στρεπτόκοκκο ξέρω κι εγώ ότι στις τελευταίες πριν τη γέννα εξετάσεις το κοιτάς γιατί χρειάζεται αντιβίωση όπως είπε και η Clairy για να μην περάσει στο μωρό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Δηλ ανέφερες την εξέταση κ σου είπε να μην την κάνεις; εγώ από όσο ξέρω ειναι απαραίτητη. 

Περπάτημα δεν χρειάζεται να κάνεις 2ωρες συνεχόμενες. Θα είναι λιγάκι δύσκολο για πολλές στον 9ο το συνεχόμενο. 

Όχι δε ρώτησα, σήμερα διάβασα γι αυτή την εξέταση. Αλλά με τις αιματολογικές κ την καλλιέργεια ούρων που έκανα, η γιατρός μου είπε ότι τελειώσαμε, μόνο υπερήχους, καρδιοτοκογραφο κλπ από δω κ πέρα...Αλλά θα ρωτήσω. Εσυ την έκανες δλδ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

Όχι δε ρώτησα, σήμερα διάβασα γι αυτή την εξέταση. Αλλά με τις αιματολογικές κ την καλλιέργεια ούρων που έκανα, η γιατρός μου είπε ότι τελειώσαμε, μόνο υπερήχους, καρδιοτοκογραφο κλπ από δω κ πέρα...Αλλά θα ρωτήσω. Εσυ την έκανες δλδ?

Ρώτησε την λογικά θα σου το πει κ η ίδια. Εγώ την έκανα την περασμένη εβδ που σας ρωτούσα αν χρειάζεται ραντεβού για κολπική καλλιέργεια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!! Επιτέλους τελείωσα με τη γενική στο σπίτι κ μπορώ να απολαύσω από δω κ πέρα...χθες ήμουν κ εγώ για καρδιοτογράφο.. έχουμε μέλλον μου είπε ο γιατρός! Η μικρή πολύ ήρεμη κ από συσπάσεις τίποτα το ιδιαίτερο.. κάναμε κ την καλλιέργεια που από όσο ξέρω είναι απαραίτητη εξέταση! Ελπίζω να βγει αρνητική.. ραντεβού πάλι την επόμενη εβδομάδα για τον επόμενο καρδιοτογράφο 😀😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Γεια σας κορίτσια!!! Επιτέλους τελείωσα με τη γενική στο σπίτι κ μπορώ να απολαύσω από δω κ πέρα...χθες ήμουν κ εγώ για καρδιοτογράφο.. έχουμε μέλλον μου είπε ο γιατρός! Η μικρή πολύ ήρεμη κ από συσπάσεις τίποτα το ιδιαίτερο.. κάναμε κ την καλλιέργεια που από όσο ξέρω είναι απαραίτητη εξέταση! Ελπίζω να βγει αρνητική.. ραντεβού πάλι την επόμενη εβδομάδα για τον επόμενο καρδιοτογράφο 😀😀

Τέλεια όλα καλά !!!με το καλο 🙂 δηλαδή τώρα κάθε βδομάδα θα πηγαίνεις για επίσκεψη και θα κάνεις καρδιοτοκογράφο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Γεια σας κορίτσια!!! Επιτέλους τελείωσα με τη γενική στο σπίτι κ μπορώ να απολαύσω από δω κ πέρα...χθες ήμουν κ εγώ για καρδιοτογράφο.. έχουμε μέλλον μου είπε ο γιατρός! Η μικρή πολύ ήρεμη κ από συσπάσεις τίποτα το ιδιαίτερο.. κάναμε κ την καλλιέργεια που από όσο ξέρω είναι απαραίτητη εξέταση! Ελπίζω να βγει αρνητική.. ραντεβού πάλι την επόμενη εβδομάδα για τον επόμενο καρδιοτογράφο 😀😀

Τέλεια!! Μπήκες κ στον μήνα σου!! Κάνατε κ υπέρηχο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα!!

Φτάσαμε αισίως στις 37 εβδομάδες...θέλω να ρωτήσω όσες κοπέλες κοντεύουν και εκείνες και μένουν Αθήνα και θα γεννήσουν σε ιδιωτικό...

Έχετε αποφασίσει για δωμάτιο;;;

Είναι πολλά τα λεφτά για μονοκλινο δεν ξέρω αν αξίζει ...αλλά απ' την άλλη θέλω και τον άντρα μου μαζί μου όλη μέρα....πρώτο μας μωρό θέλω να έχω τον άνθρωπο μου εκεί..όσο καλες και να είναι οι νοσηλεύτριες όσο βοήθεια κι αν παρέχουν ...

Ανάθεμα τον κοβιντ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vivi_ είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!

Φτάσαμε αισίως στις 37 εβδομάδες...θέλω να ρωτήσω όσες κοπέλες κοντεύουν και εκείνες και μένουν Αθήνα και θα γεννήσουν σε ιδιωτικό...

Έχετε αποφασίσει για δωμάτιο;;;

Είναι πολλά τα λεφτά για μονοκλινο δεν ξέρω αν αξίζει ...αλλά απ' την άλλη θέλω και τον άντρα μου μαζί μου όλη μέρα....πρώτο μας μωρό θέλω να έχω τον άνθρωπο μου εκεί..όσο καλες και να είναι οι νοσηλεύτριες όσο βοήθεια κι αν παρέχουν ...

Ανάθεμα τον κοβιντ....

Γιατί δεν επιτρέπεται ο σύνοδος να είναι μαζί σου 24ωρες; σε ποιο θα γεννήσεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια,έχω καιρό να γράψω... 37+3 εγώ, η μπέμπα είναι έτοιμη,για αυτό κ ο γιατρός μου είπε στοπ το περπάτημα..θα πάμε πάλι την Τρίτη εκτός απροόπτου..αναφορικά με το δωμάτιο εγώ σε τρίκλινο θα είμαι..κ θα είναι μαζί μου κ ο άντρας μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η DIAMANTW είπε:

Καλησπέρα κορίτσια,έχω καιρό να γράψω... 37+3 εγώ, η μπέμπα είναι έτοιμη,για αυτό κ ο γιατρός μου είπε στοπ το περπάτημα..θα πάμε πάλι την Τρίτη εκτός απροόπτου..αναφορικά με το δωμάτιο εγώ σε τρίκλινο θα είμαι..κ θα είναι μαζί μου κ ο άντρας μου..

Αχ μπράβο κοπέλα μου. Με το καλό. Όλα καλά να πάνε... Κατ ευχήν... Κ όπως τα χεις στο μυαλό σου όλα... ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Vivi_ είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!

Φτάσαμε αισίως στις 37 εβδομάδες...θέλω να ρωτήσω όσες κοπέλες κοντεύουν και εκείνες και μένουν Αθήνα και θα γεννήσουν σε ιδιωτικό...

Έχετε αποφασίσει για δωμάτιο;;;

Είναι πολλά τα λεφτά για μονοκλινο δεν ξέρω αν αξίζει ...αλλά απ' την άλλη θέλω και τον άντρα μου μαζί μου όλη μέρα....πρώτο μας μωρό θέλω να έχω τον άνθρωπο μου εκεί..όσο καλες και να είναι οι νοσηλεύτριες όσο βοήθεια κι αν παρέχουν ...

Ανάθεμα τον κοβιντ....

 

στις πριν 36 λεπτά, ο/η DIAMANTW είπε:

Καλησπέρα κορίτσια,έχω καιρό να γράψω... 37+3 εγώ, η μπέμπα είναι έτοιμη,για αυτό κ ο γιατρός μου είπε στοπ το περπάτημα..θα πάμε πάλι την Τρίτη εκτός απροόπτου..αναφορικά με το δωμάτιο εγώ σε τρίκλινο θα είμαι..κ θα είναι μαζί μου κ ο άντρας μου..

Κι εγώ σε τρίκλινο ήμουν και πάλι σε τρίκλινο θα πάω. Τα λυπάμαι να τα δώσω για μονοκλινο, είναι όντως πολλά.. Προτιμώ να πάμε ένα ταξίδι οικογενειακως 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η DIAMANTW είπε:

Καλησπέρα κορίτσια,έχω καιρό να γράψω... 37+3 εγώ, η μπέμπα είναι έτοιμη,για αυτό κ ο γιατρός μου είπε στοπ το περπάτημα..θα πάμε πάλι την Τρίτη εκτός απροόπτου..αναφορικά με το δωμάτιο εγώ σε τρίκλινο θα είμαι..κ θα είναι μαζί μου κ ο άντρας μου..

Με το καλο κοπέλα μου, να πάνε όλα τέλεια!! Την αισθάνεσαι ότι έχει κατέβει;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tweema είπε:

Γιατί δεν επιτρέπεται ο σύνοδος να είναι μαζί σου 24ωρες; σε ποιο θα γεννήσεις; 

Στο Ρέα απ' όσο ξέρω επιτρέπεται όλη την ημέρα ο σύζυγος στο μονοκλινο.. διαφορετικά σε οποιοδηποτε άλλο δωμάτιο τους διώχνουν τη νύχτα και μπορούν να ξανάρθουν το πρωί..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η DIAMANTW είπε:

Καλησπέρα κορίτσια,έχω καιρό να γράψω... 37+3 εγώ, η μπέμπα είναι έτοιμη,για αυτό κ ο γιατρός μου είπε στοπ το περπάτημα..θα πάμε πάλι την Τρίτη εκτός απροόπτου..αναφορικά με το δωμάτιο εγώ σε τρίκλινο θα είμαι..κ θα είναι μαζί μου κ ο άντρας μου..

Με το καλό κοντεύουμε!!!

Σε ιδιωτικό στην Αθήνα θα είστε ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η lenaki92 είπε:

Τέλεια όλα καλά !!!με το καλο 🙂 δηλαδή τώρα κάθε βδομάδα θα πηγαίνεις για επίσκεψη και θα κάνεις καρδιοτοκογράφο;

 

στις πριν 12 ώρες, ο/η Tweema είπε:

Τέλεια!! Μπήκες κ στον μήνα σου!! Κάνατε κ υπέρηχο;

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου... πλησιάζουμε όλες!! Από δω κ πέρα ναι, θα κάνω κάθε εβδομάδα καρδιοτογράφο κ υπέρηχο! Η μικρή έφτασε 2700.. είναι ακόμα λίγο ψηλά αλλά είναι κ δεύτερο που σημαίνει ότι μπορεί να κατέβει κ την ώρα του τοκετού!! Από την επόμενη εβδομάδα θα ξεκινήσω κ περπάτημα..όχι πως κ τώρα κάθομαι καθόλου αλλά δε βγαινω για περίπατο συνεχόμενο!

Εμένα τον άντρα μου τον αφήνουν μόνο την ώρα του τοκετού κ μετά στο επισκεπτήριο για ένα τέταρτο! Σε μονοκλινο με κρεβάτι δίπλα, αν θέλει να κοιμηθεί έρχεται κ δε βγαίνει ξανά.. παρόλα αυτά κ μονοκλινο να κλείσω, θα επιλέξω το μικρό γιατί έχουμε κ άλλο παιδί στο σπίτι κ με στεναχωρεί που δε θα μπορέσει να μου τη φέρει στο επισκεπτήριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου... πλησιάζουμε όλες!! Από δω κ πέρα ναι, θα κάνω κάθε εβδομάδα καρδιοτογράφο κ υπέρηχο! Η μικρή έφτασε 2700.. είναι ακόμα λίγο ψηλά αλλά είναι κ δεύτερο που σημαίνει ότι μπορεί να κατέβει κ την ώρα του τοκετού!! Από την επόμενη εβδομάδα θα ξεκινήσω κ περπάτημα..όχι πως κ τώρα κάθομαι καθόλου αλλά δε βγαινω για περίπατο συνεχόμενο!

Εμένα τον άντρα μου τον αφήνουν μόνο την ώρα του τοκετού κ μετά στο επισκεπτήριο για ένα τέταρτο! Σε μονοκλινο με κρεβάτι δίπλα, αν θέλει να κοιμηθεί έρχεται κ δε βγαίνει ξανά.. παρόλα αυτά κ μονοκλινο να κλείσω, θα επιλέξω το μικρό γιατί έχουμε κ άλλο παιδί στο σπίτι κ με στεναχωρεί που δε θα μπορέσει να μου τη φέρει στο επισκεπτήριο!

Κι γω κορίτσι. Δειλά δειλά ξεκίνησα περπάτημα όταν με αφήνει ο μικρός. Βασικά μαζί του πάω. Χθες περπατησα 20 λεπτα αυτό ήταν. Δεν άντεχα άλλο. Καμία αντοχή... Εμένα καρδιοτοκογραφο δεν μου είχε κάνει στο μικρό, ούτε τώρα μου χει πει κάτι... Την τρίτη ξανά έχω ραντεβού κ ανυπομονώ... Κ εννοείται τα 2α παιδιά κ αλλάζουν εύκολα θέση κ κατεβαίνουν πιο γρήγορα. Μην αγχώνεσαι γι αυτό. Όταν έρθει η ώρα του θα βγει. 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια πως ειστε;;; 

Με το καλο σε οσες κοντευουν 😍 

Εγω σήμερα είμαι λιγο κακοδιαθετη, η κοιλιά με τραβαει προς τα κατω και με ποναει η μεση μου.. Εχω 3 πλυντηρια που θελουν σιδερωμα και τα κοιταω απο την Τρίτη 😅🤣 Νομίζω ότι το σιδερωμα είναι το χειρότερο μου.. Την τρίτη θα παω για την καμπύλη, ο γιατρός θεωρει οτι δεν θα έχω θεμα με βαση τα δεδομένα μέχρι στιγμής αλλα θα δειξει! Απο σημαζεμα δεν εχω κανει κατι αλλο, αλλα εχω βαλει στο ματι κατι κουτια που θελουν αποθήκευση και να καθαρισω την κούνια. Εχω ξεκινήσει τα τρεχάματα για τον πολιτικό και μπορώ να πω ότι τελη Ιουλίου θα είμαστε έτοιμοι! Περιμένω εντωμεταξύ απο τα σογια του εξωτερικού να στείλουν πράγματα που μου ειπαν και να δω που θα τα βαλω 🤣 κλασσικά μετραω αντίστροφα για να βγω σε αδεια, 43 και σήμερα 😅

Εσεις κανα νεο; ολες καλα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Liiida είπε:

Όχι δε ρώτησα, σήμερα διάβασα γι αυτή την εξέταση. Αλλά με τις αιματολογικές κ την καλλιέργεια ούρων που έκανα, η γιατρός μου είπε ότι τελειώσαμε, μόνο υπερήχους, καρδιοτοκογραφο κλπ από δω κ πέρα...Αλλά θα ρωτήσω. Εσυ την έκανες δλδ?

Εμενα μου είχε πάρει δείγμα η ίδια και το είχε στείλει στο μαιευτήριο για ανάλυση, μήπως γι αυτο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.. 

Δύσκολα βρε κορίτσια με αυτά που συμβαίνουν στα μαιευτήρια. Εμείς επειδή έχουμε κ τον μικρό είχα αρκετό άγχος, κ τώρα βέβαια υπάρχει όχι όμως τόσο.

Εμενα κορίτσια έχει κατέβει αρκετά δεν ξέρω αν έχει εμπεδωθεί αλλά έχει κατέβει, δυσκολεύομαι στο περπάτημα γιατί με πιέζει. Περπάτημα δεν νομιζω να χρειάστει να κάνω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. 

Δύσκολα βρε κορίτσια με αυτά που συμβαίνουν στα μαιευτήρια. Εμείς επειδή έχουμε κ τον μικρό είχα αρκετό άγχος, κ τώρα βέβαια υπάρχει όχι όμως τόσο.

Εμενα κορίτσια έχει κατέβει αρκετά δεν ξέρω αν έχει εμπεδωθεί αλλά έχει κατέβει, δυσκολεύομαι στο περπάτημα γιατί με πιέζει. Περπάτημα δεν νομιζω να χρειάστει να κάνω. 

Πας τελικά για σπίτι; αποφάσισες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Εμενα μου είχε πάρει δείγμα η ίδια και το είχε στείλει στο μαιευτήριο για ανάλυση, μήπως γι αυτο; 

Αυτό σκέφτομαι κι εγώ, να εννοούσε ότι εγώ δε θα πάω σε εργαστήριο για εξετάσεις ξανά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diana_caterina είπε:

Καλημέρα κορίτσια πως ειστε;;; 

Με το καλο σε οσες κοντευουν 😍 

Εγω σήμερα είμαι λιγο κακοδιαθετη, η κοιλιά με τραβαει προς τα κατω και με ποναει η μεση μου.. Εχω 3 πλυντηρια που θελουν σιδερωμα και τα κοιταω απο την Τρίτη 😅🤣 Νομίζω ότι το σιδερωμα είναι το χειρότερο μου.. Την τρίτη θα παω για την καμπύλη, ο γιατρός θεωρει οτι δεν θα έχω θεμα με βαση τα δεδομένα μέχρι στιγμής αλλα θα δειξει! Απο σημαζεμα δεν εχω κανει κατι αλλο, αλλα εχω βαλει στο ματι κατι κουτια που θελουν αποθήκευση και να καθαρισω την κούνια. Εχω ξεκινήσει τα τρεχάματα για τον πολιτικό και μπορώ να πω ότι τελη Ιουλίου θα είμαστε έτοιμοι! Περιμένω εντωμεταξύ απο τα σογια του εξωτερικού να στείλουν πράγματα που μου ειπαν και να δω που θα τα βαλω 🤣 κλασσικά μετραω αντίστροφα για να βγω σε αδεια, 43 και σήμερα 😅

Εσεις κανα νεο; ολες καλα; 

Καλημέρα κοριτσι μ! Δόξα το Θεό μια χαρά!! Ξύπνησα έφαγα πρωινό και σιδερωνω χαχχα !! Δεν μπορώ να τα αφήνω να μαζεύονται πολλά γιατί μετά δεν παλεύεται. Μόλις τελειώσω θα βγάλω και άλλα πράγματα που έχω για δοσιμο !!! Εγώ έβγαλα τα σκ Μ μένουν 21 μέρες χαχαχ!!! Μ ακούγεται πιο ωραίο έτσι😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! Με το καλό στα κορίτσια που μπήκαν στον μήνα τους,γερά μωράκια σε ολες!!!

Σήμερα ψιχαλιζει και βρήκα ευκαιρία να μην σηκωθώ από το κρεβάτι ακόμα φαγητά έχω από εχθές και για εμάς και για την μικρή και έτσι χουχουλιαζουμε στο κρεβάτι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Vivi_ είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!

Φτάσαμε αισίως στις 37 εβδομάδες...θέλω να ρωτήσω όσες κοπέλες κοντεύουν και εκείνες και μένουν Αθήνα και θα γεννήσουν σε ιδιωτικό...

Έχετε αποφασίσει για δωμάτιο;;;

Είναι πολλά τα λεφτά για μονοκλινο δεν ξέρω αν αξίζει ...αλλά απ' την άλλη θέλω και τον άντρα μου μαζί μου όλη μέρα....πρώτο μας μωρό θέλω να έχω τον άνθρωπο μου εκεί..όσο καλες και να είναι οι νοσηλεύτριες όσο βοήθεια κι αν παρέχουν ...

Ανάθεμα τον κοβιντ....

Όλα εξαρτώνται από το πόσα λεφτα θες και μπορείς να διαθέσεις. Εγώ π.χ θεωρώ πεταμένα λεφτά τόσα λεφτά για μονόκλινο σε ιδιωτικό. 2 βράδια είναι θα περάσουν. Αλλά εσύ ό,τι θες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...