Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Ναι είναι πολύ όμορφος όντως! Είδα κ σήμερα στο motherbaby πολύ βαρύ όμως? Η ήταν αυτή π είδα εγώ?

Βαρύ?? Όχι δεν νομίζω. Εγώ από λητω έχω πάρει του μικρού μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Βαρύ?? Όχι δεν νομίζω. Εγώ από λητω έχω πάρει του μικρού μου 

Ναι πολύ κιολλας κ μου έκανε εντύπωση!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε;; 

Γυρίσαμε από τα jumbo!! Μπορω να πω οτι συγκρατηθηκα πολυ😂 δεν ειχε πολλα κορμακια βέβαια και οσα ειχε ηταν πολυ πιτζαμα στυλ, πηραμε 3 για 0-3μηνων τα οποία όντως φαίνονται στενης γραμμης αλλα σαν ποιότητα εμενα μου αρεσαν ηταν βαμβακερά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε;; 

Γυρίσαμε από τα jumbo!! Μπορω να πω οτι συγκρατηθηκα πολυ😂 δεν ειχε πολλα κορμακια βέβαια και οσα ειχε ηταν πολυ πιτζαμα στυλ, πηραμε 3 για 0-3μηνων τα οποία όντως φαίνονται στενης γραμμης αλλα σαν ποιότητα εμενα μου αρεσαν ηταν βαμβακερά! 

Καλησπέρα καλά εσύ??? 

Μπράβο μόνο 3 κορμάκια ?? Χαχαχ εσύ όχι απλά συγκρατήθηκε!! Τίποτε άλλο.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε;; 

Γυρίσαμε από τα jumbo!! Μπορω να πω οτι συγκρατηθηκα πολυ😂 δεν ειχε πολλα κορμακια βέβαια και οσα ειχε ηταν πολυ πιτζαμα στυλ, πηραμε 3 για 0-3μηνων τα οποία όντως φαίνονται στενης γραμμης αλλα σαν ποιότητα εμενα μου αρεσαν ηταν βαμβακερά! 

Σεντονακια? Πετσέτες? Πανάκια? Αχ εγω έκαμα παραγγελία για να έχω στο νου μου λέει τι θα αγοράσω κ να συγκρατηθω... 100 ευρω πήγε το τζαμπο🤣🤣🤣 την Τετάρτη θα μου έρθουν..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Σεντονακια? Πετσέτες? Πανάκια? Αχ εγω έκαμα παραγγελία για να έχω στο νου μου λέει τι θα αγοράσω κ να συγκρατηθω... 100 ευρω πήγε το τζαμπο🤣🤣🤣 την Τετάρτη θα μου έρθουν..... 

Χαχαχχα κ εγώ έχω ένα καλάθι στο jumbo άστο μέσα του μήνα λέω να τα παραγγειλω κάθε μέρα προσθέτω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Καλησπέρα καλά εσύ??? 

Μπράβο μόνο 3 κορμάκια ?? Χαχαχ εσύ όχι απλά συγκρατήθηκε!! Τίποτε άλλο.?

Δεν πηρα πολλα κορμακια γιατι ήθελα να της παρω και καποιο που να μπορει να το φορεσει εξω αλλα δεν βρηκα! Πηρα πανες αγκαλιας καλτσακια, γαντακια για να μην γρατζουνιεται ψαλιδακι με νυχοκοπτη μια πετσέτα μεγάλη (καπα) πετσετακια μικρα και κορδελες αλλα κοιταξα να μην την σφίγγουν αν και δεν ξέρω αν θα την κανουν μηπως της ειναι μεγαλες.. Ήθελα και αλλα πράγματα απλα σκεφτηκα να μην τα παρω ακομη! Περασα και απο σούπερ μάρκετ και βρηκα απορρυπαντικα για μωρα! Το planet δεν μου αρεσε σε μυρωδιά, το agnotis και  το ευρηκα ειχαν ωραία μυρωδιά και πηρα το εύρηκα.. Ειχα καλαθι στο τζάμπο και εγω για πολυ καιρο😂😂 και σίγουρα θα εφτανα το 100ρικο αν δεν έλεγα απο μεσα μου την επόμενη φορά, την επόμενη φορά... 🤣 

Ειδα επιθεματα στήθους και σακουλες για το γαλα και γενικα έριξα μια ματιά σε ολα σε βουτσακια για μπιμπερό και βαση για τα μπιμπερο.. Αλλα θα παω ξανα σίγουρα αργότερα για αυτα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Δεν πηρα πολλα κορμακια γιατι ήθελα να της παρω και καποιο που να μπορει να το φορεσει εξω αλλα δεν βρηκα! Πηρα πανες αγκαλιας καλτσακια, γαντακια για να μην γρατζουνιεται ψαλιδακι με νυχοκοπτη μια πετσέτα μεγάλη (καπα) πετσετακια μικρα και κορδελες αλλα κοιταξα να μην την σφίγγουν αν και δεν ξέρω αν θα την κανουν μηπως της ειναι μεγαλες.. Ήθελα και αλλα πράγματα απλα σκεφτηκα να μην τα παρω ακομη! Περασα και απο σούπερ μάρκετ και βρηκα απορρυπαντικα για μωρα! Το planet δεν μου αρεσε σε μυρωδιά, το agnotis και  το ευρηκα ειχαν ωραία μυρωδιά και πηρα το εύρηκα.. 

ΑΑ εντάξει καλά έκανες με τα κορμάκια γιατί έχει ένα σωρό παντού!! Κ όλο θα βλέπουμε κ θα μας αρέσουν. Το έξω το σκέφτομαι κ εγώ πρέπει να παμε σε παντελόνι κ μπλουζάκι?επίσης οι πάνες αγκαλιας πως είναι έχουν ωραίο ύφασμα? Έχω βάλει και εγώ στο καλάθι κ το σκεφτόμουν δεν ήξερα πως θα είναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειδα οτι εχθες μιλαγατε και για παντες κουνιας και λεω να φτιάξω δικη μου απο μαξιλαρια που εχω αποθηκευσει γιατι δεν μου χωρανε.. Εχω δυο μεγαλα υπνου θα τους παρω ωραιες μαξιλαροθηκες φλοραλ και εχω και δυο μικρα ορθογωνια καναπε φλοραλ θα τους ραψω κορδελιτσες στα πλαινα και θα τις δενω στα καγκελα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Love32 είπε:

ΑΑ εντάξει καλά έκανες με τα κορμάκια γιατί έχει ένα σωρό παντού!! Κ όλο θα βλέπουμε κ θα μας αρέσουν. Το έξω το σκέφτομαι κ εγώ πρέπει να παμε σε παντελόνι κ μπλουζάκι?επίσης οι πάνες αγκαλιας πως είναι έχουν ωραίο ύφασμα? Έχω βάλει και εγώ στο καλάθι κ το σκεφτόμουν δεν ήξερα πως θα είναι.

Λογικα θα βολεψει παντελονι μπλουζάκι αν λερωθουν να αλλαζεις ενα απο τα δυο κομμάτια και όχι ολόκληρο! Οι πανες αγκαλιας ναι μου αρεσαν και τις έχουν χρησιμοποιήσει στην οικογένεια μου και αλλες φορες και τις έβλεπα οτι κραταγαν.. Ειναι λεπτουλες οπότε δεν νομίζω να κανει το μωρο να ζεσταίνεται! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Diana_caterina είπε:

Λογικα θα βολεψει παντελονι μπλουζάκι αν λερωθουν να αλλαζεις ενα απο τα δυο κομμάτια και όχι ολόκληρο! Οι πανες αγκαλιας ναι μου αρεσαν και τις έχουν χρησιμοποιήσει στην οικογένεια μου και αλλες φορες και τις έβλεπα οτι κραταγαν.. Ειναι λεπτουλες οπότε δεν νομίζω να κανει το μωρο να ζεσταίνεται! 

Τέλεια ωραία θα τις πάρω! Βαμβακερες ε? Orchestra μου άρεσαν πολύ για κοριτσάκια βρεφικά. Κλείσε ένα ραντεβού αν έχεις κοντά. Για αγοράκια δεν είχε τόσα 😋♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Love32 είπε:

Τέλεια ωραία θα τις πάρω! Βαμβακερες ε? Orchestra μου άρεσαν πολύ για κοριτσάκια βρεφικά. Κλείσε ένα ραντεβού αν έχεις κοντά. Για αγοράκια δεν είχε τόσα 😋♥️

Δυστυχώς εδώ δεν έχω κοντά μόνο αν κοιταξω στα μαλλ μήπως έχει!! Εγώ σίγουρα θα παω prenatal για ρούχα και h&m ήταν πολυ ωραία και στα δυο! Απλα στα h&m δεν εχει κουβερτες κλπ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Τέλεια ωραία θα τις πάρω! Βαμβακερες ε? Orchestra μου άρεσαν πολύ για κοριτσάκια βρεφικά. Κλείσε ένα ραντεβού αν έχεις κοντά. Για αγοράκια δεν είχε τόσα 😋♥️

Ναι οι πανες βαμβακερες είναι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Δυστυχώς εδώ δεν έχω κοντά μόνο αν κοιταξω στα μαλλ μήπως έχει!! Εγώ σίγουρα θα παω prenatal για ρούχα και h&m ήταν πολυ ωραία και στα δυο! Απλα στα h&m δεν εχει κουβερτες κλπ 

Ναι τα h&m είναι τέλεια !!! Τα χαζεύω συνέχεια στο ίντερνετ !! Όταν σταματήσω δουλειά θα πάω από κοντά να τα δω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλή Ανάσταση να έχουμε με υγεία!!!!

Εμείς εχθές βάλαμε δύο πληντυρια ένα με ρουχακια και ένα με σεντονακια και κουβερτουλες.....σήμερα θα βάλω τον άντρα μου να ξεσκονισει την βαλίτσα και μπορεί να κάτσω να σιδερωσω σιγά σιγά για να ετοιμαζομαι δεν ξέρω στην κόρη μου τα είχα έτοιμα ήδη τότε μια δικιά της βαλίτσα(δημοσιο γαρ) και μια δικιά μου και όντως χρειάστηκε η δική μου 34η εβδομάδα,οπότε τώρα μου φαίνεται ότι Αργώ και επειδή εχθές σήμερα και αύριο οι μέρες είναι πιο κουραστικές ήδη έχω πονακια αρκετά λέω λίγο να βιαστώ μην και.... Περιμένω φυσικά άλλη μια παραγγελία με κορμάκια μεσα στην εβδομάδα αλλά επειδή μου δώσανε δεν χρειάζεται να περιμένω να έρθουν για να κλείσω βαλίτσα οπότε λέω να αρχίσω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Κορίτσια μου καλή Ανάσταση να έχουμε με υγεία!!!!

Εμείς εχθές βάλαμε δύο πληντυρια ένα με ρουχακια και ένα με σεντονακια και κουβερτουλες.....σήμερα θα βάλω τον άντρα μου να ξεσκονισει την βαλίτσα και μπορεί να κάτσω να σιδερωσω σιγά σιγά για να ετοιμαζομαι δεν ξέρω στην κόρη μου τα είχα έτοιμα ήδη τότε μια δικιά της βαλίτσα(δημοσιο γαρ) και μια δικιά μου και όντως χρειάστηκε η δική μου 34η εβδομάδα,οπότε τώρα μου φαίνεται ότι Αργώ και επειδή εχθές σήμερα και αύριο οι μέρες είναι πιο κουραστικές ήδη έχω πονακια αρκετά λέω λίγο να βιαστώ μην και.... Περιμένω φυσικά άλλη μια παραγγελία με κορμάκια μεσα στην εβδομάδα αλλά επειδή μου δώσανε δεν χρειάζεται να περιμένω να έρθουν για να κλείσω βαλίτσα οπότε λέω να αρχίσω....

Κορίτσι μου καλη ανασταση να εχεις και εσυ! Ετοιμάσου ναι αλλα μην ζοριζεσαι μηπως και δεν χρειαστεί απο τωρα η βαλιτσα! Προσεχε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Κορίτσι μου καλη ανασταση να εχεις και εσυ! Ετοιμάσου ναι αλλα μην ζοριζεσαι μηπως και δεν χρειαστεί απο τωρα η βαλιτσα! Προσεχε 

Προσέχω όσο μπορώ μωρέ αλλά εντάξει οι μέρες γενικά αυτές είναι λίγο φορτισμένες έτσι και αλλιώς....αν και μου φαίνεται ότι η κουραση που νιώθω είναι επειδή τόσους μήνες δεν κάνω τίποτα γι'αυτό αισθάνομαι έτσι τώρα που έκανα κάτι παραπάνω!!!ξεσυνηθισα χεχεχχε

Εσύ πώς είσαι???

 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Προσέχω όσο μπορώ μωρέ αλλά εντάξει οι μέρες γενικά αυτές είναι λίγο φορτισμένες έτσι και αλλιώς....αν και μου φαίνεται ότι η κουραση που νιώθω είναι επειδή τόσους μήνες δεν κάνω τίποτα γι'αυτό αισθάνομαι έτσι τώρα που έκανα κάτι παραπάνω!!!ξεσυνηθισα χεχεχχε

Εσύ πώς είσαι???

 

 

 

 

Εγω ειμαι καλα.. Πγαμε τζαμπο σήμερα και θα ξεκινήσω να κανω δουλειές αλλα με κυνηγάει ο άντρας μου να ξεκουραστω αλλα οι δουλειές δεν θα γίνουν μονες τους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια...καλή Ανάσταση να έχουμε! Είχα πολύ καιρό να μπω και διάβασα τα μηνύματα σε δόσεις 😂😂 εγώ ξεμπερδεψα με γιατρούς αυτή την εβδομάδα, έχω μόνο γυναικολόγο την επόμενη και μετά λογικά θα πηγαίνω ανά μία εβδομάδα να κάνω καρδιοτογράφο μιας και μπαίνω στο μήνα μου σιγά σιγά...η αιματολογος μου κόβει το σαλοσπιρ και η ενδοκρινολόγος το τ4 μόλις γεννήσω με το καλό!! Δε μου συζήτησε καν για τη διατροφή και τις μετρήσεις, εγώ την ρώτησα και από ότι κατάλαβα πιο πολύ εγώ αγχώθηκα και το πήρα πολύ σοβαρά! Η ίδια της ήταν πολύ χαλαρή απλά μου είπε να μετράω μην μας κάνει καμία άνοδο τελευταία στιγμή! Ευτυχώς όλες οι μετρήσεις είναι πολύ καλές!! 

Κατά τ άλλα πλένω και σιδερωνω κ εγώ, είμαι συνέχεια στις βόλτες!! Μετά το Πάσχα θα πάρω κάτι τελευταία για μένα και θα ετοιμάσω τη βαλίτσα μου! Σε φωτογραφίες που είδα στην μικρή την είχα ήδη έτοιμη.. για τη μαγειρίτσα που λέγατε εμένα με αφήνει ο γιατρός..έτσι κ αλλιώς είναι πολύ μικρή η ποσότητα, οπότε θα φάω λίγη για το καλό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Diana_caterina είπε:

Εγω ειμαι καλα.. Πγαμε τζαμπο σήμερα και θα ξεκινήσω να κανω δουλειές αλλα με κυνηγάει ο άντρας μου να ξεκουραστω αλλα οι δουλειές δεν θα γίνουν μονες τους

Έχει δίκιο αλλά εγώ συμφωνώ με εσένα παραπάνω....εχθές μόλις είδε απλωμένα τόσα ρουχακια στην απλώστρα τον έπιασαν κάτι νευραααα.....αλλά είμαι σίγουρη πως δεν θα τα έκανε και δεν τον κατηγορώ είχε άλλη δουλειά εχθές....τα τζαμπο υπέροχα αλλά να πάω δεν παίζει γιατί είναι τεράστιο και δυστηχως εδώ το δικό μας δεν σου δίνει την δυνατότητα αν τελειώσεις με τα ψωνια σου να προσπεράσεις τα υπόλοιπα και να πας ταμείο είναι όλο το καταστημα λαβύρινθος και πρέπει αναγκαστικά να περάσεις από όλα.....εγώ ότι ήταν από τζαμπο τα παρήγγειλα είναι αυτά που περιμένω 89€ παραγγελία λέει.....

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Love32 είπε:

Ναι τα h&m είναι τέλεια !!! Τα χαζεύω συνέχεια στο ίντερνετ !! Όταν σταματήσω δουλειά θα πάω από κοντά να τα δω. 

Το από κοντά δεν δουλεύει δυστυχώς, ούτε τα μισα δεν εψει συγκριτικά με online. Εγκυμοσύνης να μη σχολιάσω. Ούτε ένα καλοκαιρινό και πήρα Ερμού που είναι απ τα μεγάλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Το από κοντά δεν δουλεύει δυστυχώς, ούτε τα μισα δεν εψει συγκριτικά με online. Εγκυμοσύνης να μη σχολιάσω. Ούτε ένα καλοκαιρινό και πήρα Ερμού που είναι απ τα μεγάλα 

Αλήθεια??? Έλα ρε ! Έχουν κανονική γραμμή τα νούμερα τους?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Valxris είπε:

Έχει δίκιο αλλά εγώ συμφωνώ με εσένα παραπάνω....εχθές μόλις είδε απλωμένα τόσα ρουχακια στην απλώστρα τον έπιασαν κάτι νευραααα.....αλλά είμαι σίγουρη πως δεν θα τα έκανε και δεν τον κατηγορώ είχε άλλη δουλειά εχθές....τα τζαμπο υπέροχα αλλά να πάω δεν παίζει γιατί είναι τεράστιο και δυστηχως εδώ το δικό μας δεν σου δίνει την δυνατότητα αν τελειώσεις με τα ψωνια σου να προσπεράσεις τα υπόλοιπα και να πας ταμείο είναι όλο το καταστημα λαβύρινθος και πρέπει αναγκαστικά να περάσεις από όλα.....εγώ ότι ήταν από τζαμπο τα παρήγγειλα είναι αυτά που περιμένω 89€ παραγγελία λέει.....

 

 

Κ εγώ τα παρήγγειλα. Κ θέλω να παραγγείλω από φαρμακείο τώρα. ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...