Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις Just now, ο/η nik_ol είπε:

Τι είδες στο motherbaby ;

Πήγα να δω για λίκνο! Μ άρεσαν κ κάτι κούνιες π είχε πολύ σταθερές κ οικονομικές σκέφτομαι τελικά μήπως πάρω απλή κ όχι πολυμορφική. Έχει αλλαξιερα σαν του ΙΚΕΑ αλλά μεγαλύτερη νομίζω ότι είναι πιο βολική. Και μου άρεσαν και τα Φορμακια που είχε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Πήγα να δω για λίκνο! Μ άρεσαν κ κάτι κούνιες π είχε πολύ σταθερές κ οικονομικές σκέφτομαι τελικά μήπως πάρω απλή κ όχι πολυμορφική. Έχει αλλαξιερα σαν του ΙΚΕΑ αλλά μεγαλύτερη νομίζω ότι είναι πιο βολική. Και μου άρεσαν και τα Φορμακια που είχε.

Λίκνο ποιο είδες;

Θέλουμε κ εμείς λίκνο γι αυτό σε ρωτάω. Βέβαια σήμερα σκεφτήκαμε μήπως παρουμε παρκοκρεβατο δυο επιπέδων κ εννοείται κ στρώμα έξτρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η nik_ol είπε:

Λίκνο ποιο είδες;

Θέλουμε κ εμείς λίκνο γι αυτό σε ρωτάω. Βέβαια σήμερα σκεφτήκαμε μήπως παρουμε παρκοκρεβατο δυο επιπέδων κ εννοείται κ στρώμα έξτρα. 

Τα είδα αυτά τα δύο επιπέδων δεν μου άρεσαν δεν φαίνονται πολύ σταθερά δηλαδή το πάρκο είναι λες και είναι στο αέρα θα το καταλάβεις μόλις τα δεις από κοντά! Τρεμοεπαιζαν. Μ άρεσε ένα δικό σου motherbaby πολύ σταθερό. Κ ένα kikkaboo. Το κικα δεν μάζευαν τα ποδαράκια του κ η αλήθεια είναι ότι εμένα ο χώρος δίπλα από το κρεβάτι είναι πολύ στενός. Ότι και να επιλέξεις μ είπαν ότι χρειάζεται στρώμα γιατι αυτό ο έχουν μέσα είναι λεπτό κ μαλακό ενώ χρειαζεσαι σκληρό ορθοπεδικό. Σου βάζω και φώτο.

 

 

 

 

Screenshot_2021-04-30-16-37-11-548_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2021-04-30-16-36-29-955_com.android.chrome.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Τα είδα αυτά τα δύο επιπέδων δεν μου άρεσαν δεν φαίνονται πολύ σταθερά δηλαδή το πάρκο είναι λες και είναι στο αέρα θα το καταλάβεις μόλις τα δεις από κοντά! Τρεμοεπαιζαν. Μ άρεσε ένα δικό σου motherbaby πολύ σταθερό. Κ ένα kikkaboo. Το κικα δεν μάζευαν τα ποδαράκια του κ η αλήθεια είναι ότι εμένα ο χώρος δίπλα από το κρεβάτι είναι πολύ στενός. Ότι και να επιλέξεις μ είπαν ότι χρειάζεται στρώμα γιατι αυτό ο έχουν μέσα είναι λεπτό κ μαλακό ενώ χρειαζεσαι σκληρό ορθοπεδικό. Σου βάζω και φώτο.

 

 

 

 

Screenshot_2021-04-30-16-37-11-548_com.android.chrome.jpg

Α, δεν είναι καθόλου σταθερό το παρκο; νόμιζα ότι αυτό με τα δυο επίπεδα θα είναι κάπως. Δεν τα έχω δει από κοντά. 

Ωραίο το λίκνο, το δικό του 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η nik_ol είπε:

Α, δεν είναι καθόλου σταθερό το παρκο; νόμιζα ότι αυτό με τα δυο επίπεδα θα είναι κάπως. Δεν τα έχω δει από κοντά. 

Ωραίο το λίκνο, το δικό του 😉

Όχι παίζανε πάρα πολύ. Και μετά για πάρκο ο πάτος του δηλαδή αυτό π θα κάθεται δηλαδή το παιδί κουνιοταν πολύ δεν μ άρεσε. Το δικό του ναι πολύ ωραίο κ βγαίνει κ σε μπεζ και σε γκρι.πιο σταθερό είναι το σκέτο παρά με πάρκο μαζί. Βάζοντας κ στρωματακι μέσα είναι ακόμα πιο σταθερο. Το στρωματακι είναι στα 44ευρω μας ειπε.Στο δικό τους όλο το γύρω γύρω βγαίνει και πλένεται. Σου έχει μαζί και την κουνουπιέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Όχι παίζανε πάρα πολύ. Και μετά για πάρκο ο πάτος του δηλαδή αυτό π θα κάθεται δηλαδή το παιδί κουνιοταν πολύ δεν μ άρεσε. Το δικό του ναι πολύ ωραίο κ βγαίνει κ σε μπεζ και σε γκρι.πιο σταθερό είναι το σκέτο παρά με πάρκο μαζί. Βάζοντας κ στρωματακι μέσα είναι ακόμα πιο σταθερο. Το στρωματακι είναι στα 44ευρω μας ειπε.Στο δικό τους όλο το γύρω γύρω βγαίνει και πλένεται. Σου έχει μαζί και την κουνουπιέρα.

Οπότε άκυρη η σκέψη για παρκοκρεβατο 😝 ειδικά για τόσο μωρουλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες! Ας κάνω κ εγώ την ερώτηση μου! Από αντηλιακό προσώπου τι φοράτε; Εγώ έχω ένα 30spf με χρώμα γιατί δεν φοράω μεικ απ  αλλά τώρα λέω να πάρω ένα 50αρι λόγω εγκυμοσύνης. Η apivita έβγαλε μια καινούρια σειρά Bee sun safe. Μήπως έτυχε κάποια να το δοκιμάσει; Ένα της frezyderm μου έχουν πει είναι πολύ λιπαρό και βρωμάει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Για τις πάντες,πλεξούδες κορίτσια τι γνώμη έχετε?

Εμένα μου πήραν μια δώρο και λέω να αρχίσω με αυτή και βλεπω.. Είναι απίστευτα μαλακο το ύφασμα.. Είναι της παλαμαικης και είναι αρκετά βαριά.. Έχω δει και άλλες που είναι πιο μαλακές και δε μου άρεσαν για πάντα.. Αυτή μου αρέσει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Για τις πάντες,πλεξούδες κορίτσια τι γνώμη έχετε?

Πολύ όμορφες 😊 εγώ σκέφτομαι να πάρω για τη μικρή τωρα που θα της πάρω κρεβάτι 

Υποτίθεται τους πρώτους μήνες δεν πρέπει να έχει τπτ μέσα στην κούνια, ούτε πάντες ούτε τπτ 😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Πολύ όμορφες 😊 εγώ σκέφτομαι να πάρω για τη μικρή τωρα που θα της πάρω κρεβάτι 

Υποτίθεται τους πρώτους μήνες δεν πρέπει να έχει τπτ μέσα στην κούνια, ούτε πάντες ούτε τπτ 😛

Από αυτή την άποψη ρωτάω και εγώ !! @Μαριλου1 επειδή δουλεύω σε φαρμακείο θα σ έλεγα να κοιτάξεις της la Roche posay με χρώμα. Πολύ ωραία κάλυψη και 50 δείκτη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Love32 είπε:

Για τις πάντες,πλεξούδες κορίτσια τι γνώμη έχετε?

Εγώ δεν χρησιμοποίησα στον μικρό ούτε κ τώρα θα χρησιμοποιήσω. 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μαριλου1 είπε:

Καλησπέρα σε όλες! Ας κάνω κ εγώ την ερώτηση μου! Από αντηλιακό προσώπου τι φοράτε; Εγώ έχω ένα 30spf με χρώμα γιατί δεν φοράω μεικ απ  αλλά τώρα λέω να πάρω ένα 50αρι λόγω εγκυμοσύνης. Η apivita έβγαλε μια καινούρια σειρά Bee sun safe. Μήπως έτυχε κάποια να το δοκιμάσει; Ένα της frezyderm μου έχουν πει είναι πολύ λιπαρό και βρωμάει. 

Γενικά πάνω από 30 δεικτη πέφτει πολλή χημεία να ξερεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Love32 είπε:

Πήγα κορίτσια στο motherbaby έχει πολύ ωραία πράγματακια πολύ καλές οι κοπέλες ευγενέστατες και κάνουν κ καλύτερες τιμές να ξέρετε! 

@Diana_caterina να μας πεις την ποιότητα στα Φορμακια μιας που θας πας jumbo.

 

Εννοείται! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εμένα μου έχουν πει τους πρώτους μήνες ούτε πλεξουδες ούτε μαξιλαράκια μέσα στο κρεβατάκι. Εμείς τελικά πήραμε μια ξύλινη κούνια που ξεκινάει σαν λίκνο μικρο στρογγυλό κ μεγαλώνει αλλες 2 φορές κ φτάνει τελικά μηκος 1,70 μ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

Κι εμένα μου έχουν πει τους πρώτους μήνες ούτε πλεξουδες ούτε μαξιλαράκια μέσα στο κρεβατάκι. Εμείς τελικά πήραμε μια ξύλινη κούνια που ξεκινάει σαν λίκνο μικρο στρογγυλό κ μεγαλώνει αλλες 2 φορές κ φτάνει τελικά μηκος 1,70 μ. 

Αυτή την είχα δει και εγώ είναι πολύ όμορφη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Love32 είπε:

Για τις πάντες,πλεξούδες κορίτσια τι γνώμη έχετε?

Εγω πλεξούδα έχω στο μικρό. Πλεξούδα θα πάρω τώρα κ στη μπέμπα. Πολύ ωραίες.!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγω πλεξούδα έχω στο μικρό. Πλεξούδα θα πάρω τώρα κ στη μπέμπα. Πολύ ωραίες.!! ❤️

Ναι είναι πολύ όμορφος όντως! Είδα κ σήμερα στο motherbaby πολύ βαρύ όμως? Η ήταν αυτή π είδα εγώ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Καθόλου τίποτα? Ούτε για μια μικρή κλίση που λένε?

Μπορείς να το βάλεις κάτω από το στρώμα του λίκνο και αυτό λένε μόνο αν το μωράκι έχει πρόβλημα με το εισοφαγο-γαστρεντερικο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Μπορείς να το βάλεις κάτω από το στρώμα του λίκνο και αυτό λένε μόνο αν το μωράκι έχει πρόβλημα με το εισοφαγο-γαστρεντερικο.. 

Πολλά έχουν κ από μόνα τους τη δυνατότητα να δώσεις κλίση απ τη μία μεριά, κατεβάζοντας την άλλη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Πολλά έχουν κ από μόνα τους τη δυνατότητα να δώσεις κλίση απ τη μία μεριά, κατεβάζοντας την άλλη 

Αλλά μόνο σε τέτοια περίπτωση διαφορετικα το αφήνουμε μόνο στο στρώμα.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...