Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Liiida είπε:

Καλε το ζάχαρό μου είναι στα πατώματα! Κάποια στιγμή έπιασε κ πρώτο υπόγειο!! 😂😂😂 

Ώστε ετσι το ψωμί του τοστ....οκ, το κοβω! Έχει κατι μαύρα ψωμια ο Κατσέλης, να πάρω αυτα λες για τοστ??

Ναι πάρε από αυτά πολύ σπορο... Εγώ δεν τρώω ούτε τυριά κ τέτοια. Ούτε ψωμιά.... Αντε να φάω λίγο ψωμί κάθε 3 μέρες. Μακαρόνια ολικής. Πολύ της υγιεινής η μπέμπα. Λαχανικά φρούτα μ αρέσουν. Λίγο κρέας... Μέχρι εκεί. Ποσότητες δεν τρώω. Δεν προλαβαίνω κιόλας... Κάνα παγωτό λίγο.... Η καμία σοκοφρετα..... Αυτα από γλυκα.... Εγώ έχω ανεβασμένο αμνιακό αλλά είναι επειδή η μπέμπα είναι σε βάρος 3 εβδομάδες παραπάνω από μένα. Κάνω μεγάλα παιδιά μαλλον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις Just now, ο/η Liiida είπε:

Καλε το ζάχαρό μου είναι στα πατώματα! Κάποια στιγμή έπιασε κ πρώτο υπόγειο!! 😂😂😂 

Ώστε ετσι το ψωμί του τοστ....οκ, το κοβω! Έχει κατι μαύρα ψωμια ο Κατσέλης, να πάρω αυτα λες για τοστ??

Ναι ναι βρε δεν στο είπα για το ζάχαρο απλά σε εμένα με αφορμή το ζάχαρο μου μίλησε για τους υδατάνθρακες. Και μιας που σου είπε και σένα λίγο με προσοχή με αυτούς, είπα να σου πω την εμπειρία μου😜 

Για τα μαύρα ψωμια του Κατσέλη δεν έχω γνώμη γιατί ζω Γερμανία😂 Αλλά αρκεί να είναι μαύρο ψωμί... Πάντως εγώ γενικά δεν έχω βάλει πολλά κιλά είμαι τώρα +4,5 αλλά από τότε που πρόσεξα και τους υδατάνθρακες κάπως μένω κιόλας σε αυτά δεν ανεβαίνω άλλο. Και τρώω, αλήθεια τρώω😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι φυσιολογικό είναι. Μην ανησυχείς. Βάλε προστατευτικα στο σουτιέν από μέσα... 

Σ'ευχαριστω! Ξέρεις μήπως γιατί μπορεί να μου συνέβη; 🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάλι δεν έτρωγα γλυκά κ τώρα τρώω κάθε μέρα,τα ζητάει ο οργανισμος μου όχι εγώ! 😂 Ψωμί μόνο στη σαλάτα καμιά βουτα κάνω. Μακαρόνια μια φορά την εβδομάδα θα φάω σίγουρα γτ είναι αγαπημένο φαγητό! Είμαι 22η εβδ κ έχω πάρει 5. Παρασκευή έχω την καμπύλη άντε να δούμε τι θα δείξει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Νίναα είπε:

Σ'ευχαριστω! Ξέρεις μήπως γιατί μπορεί να μου συνέβη; 🤔

Γιατι προετοιμαζει το στήθος για το θηλασμο. 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Εγώ πάλι δεν έτρωγα γλυκά κ τώρα τρώω κάθε μέρα,τα ζητάει ο οργανισμος μου όχι εγώ! 😂 Ψωμί μόνο στη σαλάτα καμιά βουτα κάνω. Μακαρόνια μια φορά την εβδομάδα θα φάω σίγουρα γτ είναι αγαπημένο φαγητό! Είμαι 22η εβδ κ έχω πάρει 5. Παρασκευή έχω την καμπύλη άντε να δούμε τι θα δείξει! 

Μία χαρά είσαι.... Εγώ στη πρώτη μου εγκυμοσυνη ούτε σουβλάκι. Την έβγαλα με καρπούζι κ πατάτα... 21 κιλά. 🤣🤣 Είναι στο οργανισμό... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Liiidaμου εγώ νομίζω πως η γιατρός σου υπερβάλει!! Έχεις αμνιακό υγρό εντός φυσιολογικων ορίων, το αμνιακό υγρό όσο περνάνε οι εβδομάδες αρχίζει κ μειώνεται καθώς το μωρό καταπινει περισσότερο. Κ τα κιλά που έχεις πάρει είναι μια χαρά αν θυμάμαι καλά ξεκίνησες με φυσιολογικα κιλά. 

Εγώ έχω πάρει 19 κιλά τόσα είχα πάρει κ στον μικρό βέβαια έτρωγα πάρα πολύ. Τώρα δεν τρώω τόσο έχω μέρες που πεινάω πολύ, αλλά δεν τρώω καθόλου λαχανικά κ όσπρια (αν φάω με πιάνουν κολικοι στο έντερο πονάει πολύ για 2 μέρες) κ οσονούπω θα κόψω κ γαλακτομικα όπως πάει με πιάνουν καούρες. Γενικά δεν έτρωγα πολλούς υδατάνθρακες δεν έχω καλή σχέση μαζί τους κ τώρα προσπαθω όσο μπορώ να τους αποφεύγω. 

@Νίναα αρχίζει κ βγαίνει γαλάτακι από το στήθος σου είναι πάρα πολύ φυσιολογικο. Αυτό μπορεί να συμβεί κ από τον 6ο μήνα της εγκυμοσύνης.

@Starrrμόνο στο βάρος είναι πιο μεγάλο το μωρό; οι άλλες μετρήσεις συμβαδίζουν με την ηλικία κύησης; ποτέ έχεις πητ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Tweema πολύ με βολευεις εσύ! Στο επόμενο ραντεβού στον υπέρηχο θα σε πάρω μαζί μου!! Γκαντεμιά αυτό με τις πρασινάδες, τα όσπρια κ τα γαλακτοκομικά που σε ενοχλούν..δεν ξέρω πώς θα ζούσα χωρίς αυτά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

@Tweema πολύ με βολευεις εσύ! Στο επόμενο ραντεβού στον υπέρηχο θα σε πάρω μαζί μου!! Γκαντεμιά αυτό με τις πρασινάδες, τα όσπρια κ τα γαλακτοκομικά που σε ενοχλούν..δεν ξέρω πώς θα ζούσα χωρίς αυτά...

Να σου πω στην 1η εγκ δεν ηξερα τίποτα!αφού γέννησα ξεκίνησα να μαθαίνω. Να σου πω για τον γιατρό που έχω τώρα. Στο 1ο μας ραντεβού έρχεται η συζήτηση στα κιλά είχα πάρει 2 τότε είχα κλείσει το α τρίμηνο. Μου λέει θέλω να πάρεις μέχρι τόσα για να μην χρειαστει να κάνουμε καισαρική κ του απαντω γιατρέ σας παρακαλώ τα κιλά δεν είναι λόγος για καισαρική κ απαντάει κ αυτός σκεπτόμενος  ενταξει δεν θέλουμε να ζοριστεί ούτε το μωρό ούτε κ εσύ να σκιστείς..γιατρέ του λέω στο 1ο πήρα 19κιλα κ ήμουν καλά κ ξέρω ότι αυτά δεν ισχύουν.ενταξει μου λέει εσύ είσαι κ πολύ αδύνατη δεν έχεις πρόβλημα 😂😂 κωλοτουμπα!! το πιστεύεις δεν με έχει ζυγισει ποτέ?? !!! Αντιθέτως επειδη τελικά έχει εξελιχθεί να έχουμε πολύ καλη σχέση κ επειδη έχω γκρινιάξει για τα κιλά που έχω πάρει μου λέει είσαι μια χαρά δεν πειράζει κλπ... Στην 1η μου εγκυμοσύνη όμως που είχα κ ιδιώτη γιατρό μέχρι τις 30εβδ κ είχα βάλει τόσα κιλά μου έβαζε χέρι κ με αγχώνε,δεν ειχα τι να πω, την πίστευα σε ότι κ να μου λεγε. 

Εγώ θα ξαναπώ σε αγχώνει χωρίς λογο.. Πας πάρα πολύ καλα σε όλα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Να σου πω στην 1η εγκ δεν ηξερα τίποτα!αφού γέννησα ξεκίνησα να μαθαίνω. Να σου πω για τον γιατρό που έχω τώρα. Στο 1ο μας ραντεβού έρχεται η συζήτηση στα κιλά είχα πάρει 2 τότε είχα κλείσει το α τρίμηνο. Μου λέει θέλω να πάρεις μέχρι τόσα για να μην χρειαστει να κάνουμε καισαρική κ του απαντω γιατρέ σας παρακαλώ τα κιλά δεν είναι λόγος για καισαρική κ απαντάει κ αυτός σκεπτόμενος  ενταξει δεν θέλουμε να ζοριστεί ούτε το μωρό ούτε κ εσύ να σκιστείς..γιατρέ του λέω στο 1ο πήρα 19κιλα κ ήμουν καλά κ ξέρω ότι αυτά δεν ισχύουν.ενταξει μου λέει εσύ είσαι κ πολύ αδύνατη δεν έχεις πρόβλημα 😂😂 κωλοτουμπα!! το πιστεύεις δεν με έχει ζυγισει ποτέ?? !!! Αντιθέτως επειδη τελικά έχει εξελιχθεί να έχουμε πολύ καλη σχέση κ επειδη έχω γκρινιάξει για τα κιλά που έχω πάρει μου λέει είσαι μια χαρά δεν πειράζει κλπ... Στην 1η μου εγκυμοσύνη όμως που είχα κ ιδιώτη γιατρό μέχρι τις 30εβδ κ είχα βάλει τόσα κιλά μου έβαζε χέρι κ με αγχώνε,δεν ειχα τι να πω, την πίστευα σε ότι κ να μου λεγε. 

Εγώ θα ξαναπώ σε αγχώνει χωρίς λογο.. Πας πάρα πολύ καλα σε όλα ❤️

Έτσι...όταν μιλάει η εμπειρία ακόμα κι ο γιατρός κάνει την κωλοτουμπα του 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Diana_caterina είπε:

Και εύχομαι να συνεχίσεις να μας γραφεις να σου κραταμε κι αλλη παρεα.. Ναι αλλα σκεψου τωρα τις 2 ψυχουλες η μια να σε βλεπει ανήσυχη και η αλλη να σε νιώθει ανήσυχη.. Ολα θα είναι μια χαρα θα το δεις!! 

Στην μικρή προσπαθώ να είμαι πάντα με διαθεση αλλά θέλω να μάθει ότι και να κλαίμε δεν πηραζει γιατί και η μαμά και ο μπαμπάς είναι άνθρωποι και στεναχωριουνται και αυτοί!!!! Εδώ θα είμαι φυσικά και θα γράφω και μετά την γέννα θα λέμε για τα άλλα τα ωραία που θα ξεκινήσουν

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η PanB είπε:

Ποσα κιλά έχετε παρει; 

Εγώ είμαι στην 21 και είμαι +5-6

30η και είμαι +8.5 η ζυγαριά γράφει 50.5kg στην κόρη μου είχα βάλει 18κιλα γέννησα 60κιλα...τώρα προβλέπονται πιο λίγα ενώ τρωω όπως και τότε και είμαι και στο κρεβάτι που θεωρητικά θα έπρεπε να πάρω παραπάνω🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Νίναα είπε:

Κορίτσια μόλις παρατήρησα στην μπλούζα μου ότι κάτι έτρεξε από το στήθος μου! Σαν λευκό υγρό! Λίγο βέβαια.. Γάλα είναι? Είναι φυσιολογικό? Το έχει πάθει καμία? 🤔

Ναι φυσικά είναι το πυαρ πρωτογαλα και ετοιμάζεται για τον θηλασμό εμένα πλέον τρέχουν και τα δύο ξεκίνησε με σταγόνες πριν ένα μήνα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό με το πυαρ δηλαδή το παθαίνουμε όλες; Εγω δεν έχω βγάλει ακόμα τίποτα από το στήθος... λέτε να έχω θέμα με τον θηλασμό; Αύριο κλείνω τις 30 εβδομαδες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Alexey είπε:

Αυτό με το πυαρ δηλαδή το παθαίνουμε όλες; Εγω δεν έχω βγάλει ακόμα τίποτα από το στήθος... λέτε να έχω θέμα με τον θηλασμό; Αύριο κλείνω τις 30 εβδομαδες

Όχι καλέ τι θέμα να έχεις αν δεν βγάλει θα βγάλεις όταν με το καλό γεννήσεις μην ανχωνεσαι η φύση κάνει την δουλειά της πάντα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η PanB είπε:

Ποσα κιλά έχετε παρει; 

Εγώ είμαι στην 21 και είμαι +5-6

Ειμαι στην 22 η και εχω παρει 3,5-4 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Tweema είπε:

Όσα κοριτσια έχουν γράψει σήμερα πητ κ φύλο τα έχω σημειώσει. Σου στέλνω τώρα κ αν ειναι συμπληρώνουμε μετά. 

Κοριτσια κακο πραγμα ο υπνος! Μια ζωη κοιμομουν μπρούμυτα, τωρα στο πλαι δυσκολευομαι παρα πολυ ξυπναω συνεχεια πιασμενη!!! Και το πρωι εννοειται ειναι λες και με δερνανε 😂 εκανα μια ψιλοερευνα για μαξιλαρι εγκυμοσυνης αλλα φεν εβγαλα ακρη! Και οι τιμες σε πολλα εξωφρενικές! 23/8 εγω κοριτσακι!!!😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Alexey είπε:

Αυτό με το πυαρ δηλαδή το παθαίνουμε όλες; Εγω δεν έχω βγάλει ακόμα τίποτα από το στήθος... λέτε να έχω θέμα με τον θηλασμό; Αύριο κλείνω τις 30 εβδομαδες

Εγώ δεν έβγαλα κ θηλάζω 27 μηνες κ συνεχίζω 😂 κανένα θέμα δεν θα έχεις. Συμβαίνει όμως συχνά να τρέχει 😁

 

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Sofoula28 είπε:

Κοριτσια κακο πραγμα ο υπνος! Μια ζωη κοιμομουν μπρούμυτα, τωρα στο πλαι δυσκολευομαι παρα πολυ ξυπναω συνεχεια πιασμενη!!! Και το πρωι εννοειται ειναι λες και με δερνανε 😂 εκανα μια ψιλοερευνα για μαξιλαρι εγκυμοσυνης αλλα φεν εβγαλα ακρη! Και οι τιμες σε πολλα εξωφρενικές! 23/8 εγω κοριτσακι!!!😁😁😁

Μην γκρινιάζετε τώρα για υον ύπνο γτ μετά θα λέτε μακάρι να κοιμόμουν κ να πιανομουν😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sofoula28 είπε:

Κοριτσια κακο πραγμα ο υπνος! Μια ζωη κοιμομουν μπρούμυτα, τωρα στο πλαι δυσκολευομαι παρα πολυ ξυπναω συνεχεια πιασμενη!!! Και το πρωι εννοειται ειναι λες και με δερνανε 😂 εκανα μια ψιλοερευνα για μαξιλαρι εγκυμοσυνης αλλα φεν εβγαλα ακρη! Και οι τιμες σε πολλα εξωφρενικές! 23/8 εγω κοριτσακι!!!😁😁😁

Το lidl βγάζει ανά περιόδους πολυ οικονομικό που θα βολέψει στον ύπνο, δεν ξέρω στο θηλασμό βέβαια γτ είναι πολύ μαλακό. Παρακολουθησε το μπας κ το βγάλει 😁

502570-900-100000.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Tweema είπε:

@Liiidaμου εγώ νομίζω πως η γιατρός σου υπερβάλει!! Έχεις αμνιακό υγρό εντός φυσιολογικων ορίων, το αμνιακό υγρό όσο περνάνε οι εβδομάδες αρχίζει κ μειώνεται καθώς το μωρό καταπινει περισσότερο. Κ τα κιλά που έχεις πάρει είναι μια χαρά αν θυμάμαι καλά ξεκίνησες με φυσιολογικα κιλά. 

Εγώ έχω πάρει 19 κιλά τόσα είχα πάρει κ στον μικρό βέβαια έτρωγα πάρα πολύ. Τώρα δεν τρώω τόσο έχω μέρες που πεινάω πολύ, αλλά δεν τρώω καθόλου λαχανικά κ όσπρια (αν φάω με πιάνουν κολικοι στο έντερο πονάει πολύ για 2 μέρες) κ οσονούπω θα κόψω κ γαλακτομικα όπως πάει με πιάνουν καούρες. Γενικά δεν έτρωγα πολλούς υδατάνθρακες δεν έχω καλή σχέση μαζί τους κ τώρα προσπαθω όσο μπορώ να τους αποφεύγω. 

@Νίναα αρχίζει κ βγαίνει γαλάτακι από το στήθος σου είναι πάρα πολύ φυσιολογικο. Αυτό μπορεί να συμβεί κ από τον 6ο μήνα της εγκυμοσύνης.

@Starrrμόνο στο βάρος είναι πιο μεγάλο το μωρό; οι άλλες μετρήσεις συμβαδίζουν με την ηλικία κύησης; ποτέ έχεις πητ; 

Ποιες μετρήσεις? Το μωρό εννοώ είναι πιο μεγάλο. Οπωσ κ ο μικρός μου.... Πητ 12.07 έχω... Αλλά υπολογίζω τέλος Ιουνίου εγώ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Alexey είπε:

Αυτό με το πυαρ δηλαδή το παθαίνουμε όλες; Εγω δεν έχω βγάλει ακόμα τίποτα από το στήθος... λέτε να έχω θέμα με τον θηλασμό; Αύριο κλείνω τις 30 εβδομαδες

Ούτε εγώ είχα.... Μια χαρά θήλασα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ποιες μετρήσεις? Το μωρό εννοώ είναι πιο μεγάλο. Οπωσ κ ο μικρός μου.... Πητ 12.07 έχω... Αλλά υπολογίζω τέλος Ιουνίου εγώ.. 

Εγώ πλέον δεν τις πολύ εμπιστεύομαι τις μετρησεις.. Μου την έβγαζε πάνω από 4κ και γεννήθηκε 3650😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Tweema είπε:

@Liiidaμου εγώ νομίζω πως η γιατρός σου υπερβάλει!! Έχεις αμνιακό υγρό εντός φυσιολογικων ορίων, το αμνιακό υγρό όσο περνάνε οι εβδομάδες αρχίζει κ μειώνεται καθώς το μωρό καταπινει περισσότερο. Κ τα κιλά που έχεις πάρει είναι μια χαρά αν θυμάμαι καλά ξεκίνησες με φυσιολογικα κιλά. 

Εγώ έχω πάρει 19 κιλά τόσα είχα πάρει κ στον μικρό βέβαια έτρωγα πάρα πολύ. Τώρα δεν τρώω τόσο έχω μέρες που πεινάω πολύ, αλλά δεν τρώω καθόλου λαχανικά κ όσπρια (αν φάω με πιάνουν κολικοι στο έντερο πονάει πολύ για 2 μέρες) κ οσονούπω θα κόψω κ γαλακτομικα όπως πάει με πιάνουν καούρες. Γενικά δεν έτρωγα πολλούς υδατάνθρακες δεν έχω καλή σχέση μαζί τους κ τώρα προσπαθω όσο μπορώ να τους αποφεύγω. 

@Νίναα αρχίζει κ βγαίνει γαλάτακι από το στήθος σου είναι πάρα πολύ φυσιολογικο. Αυτό μπορεί να συμβεί κ από τον 6ο μήνα της εγκυμοσύνης.

@Starrrμόνο στο βάρος είναι πιο μεγάλο το μωρό; οι άλλες μετρήσεις συμβαδίζουν με την ηλικία κύησης; ποτέ έχεις πητ; 

Σα κύηση άλλαξε στην αυχενική κανονικά... Απλά μετά ξεφεύγουν τα μωρά μου. Μεγαλώνουν γρήγορα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Εγώ πλέον δεν τις πολύ εμπιστεύομαι τις μετρησεις.. Μου την έβγαζε πάνω από 4κ και γεννήθηκε 3650😜

Ε μια χαρά ειναι!!!!! 😁😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...