Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Love32 είπε:

Τι γιαούρτι τρως? Εγώ ενώ θέλω να φάω κανένα γιαούρτι τα έχω αποκλείσει και αυτά.

 

Όλυμπος κατσικίσιο, κάπου διάβασα για τα προϊόντα φάγε ότι δεν είναι καλά κ πλέον παίρνω Όλυμπος. Κ το κεφίρ κάνει πολύ καλό αν βρείτε μύκητα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Φάτε καλέ εεεε.... Εγώ δεν μπορώ να φάω. Γιατί νιώθω ότι με φουσκώνει αλλιώς θα τις τσακιζα.... 

Νοιώθεις ότι σε φουσκώνουν τα γλυκά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Όλυμπος κατσικίσιο, κάπου διάβασα για τα προϊόντα φάγε ότι δεν είναι καλά κ πλέον παίρνω Όλυμπος. Κ το κεφίρ κάνει πολύ καλό αν βρείτε μύκητα.

Αχ, κάποτε έφτιαχνα κεφιρ αλλά τα παράτησα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Αχ, κάποτε έφτιαχνα κεφιρ αλλά τα παράτησα.... 

Εγώ τα τελευταία 3 χρόνια το ανακάλυψα και από τότε πίνω καθημερινά! Το γάλα με φουσκώνει ενώ με το κεφίρ είμαι μια χαρά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Νοιώθεις ότι σε φουσκώνουν τα γλυκά;

Σα να χορταίνω με τη πρώτη κουταλιά...... Δηλ αν φάω καμία σοκοφρετα, παγωτό και γιαουρτάκι παιδικά μπανάνας με τα σοκολατένια από πάνω 😂 σα παιδί κ εγώ. Κ θέλω να ναι δροσιστικό δηλ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Love32 είπε:

Κορίτσια καφέ πίνετε??

Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη φοβόμουν και την σκιά μου δεν έπινα ούτε καφέ ούτε αναψυκτικά ούτε ρίγανη ούτε ψάρια ετρωγα και πολλαα ακόμα σε αυτήν είμαι πιο φλου κάθε μέρα πίνω μια κούπα Νες καφέ και Χριστούγεννα Πρωτοχρονιά ήπια και μπύρα radler λεμόνι και φυσικά τρώω τα πάντα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το μελι δεν πολυ το αγαπω ούτως ή άλλως.. Αλλα τρωω σπιτικη μαρμελάδα σε φετα ψωμι. Το γιαούρτι και το κεφιρ ηταν καθημερινότητα πριν την εγκυμοσύνη και τωρα δυστυχώς δεν μπορώ γιατί ακόμα και που μου περασαν οι εμετοι με ενοχλουν...Εγω ταρτα δεν ρισκάρω γιατί δεν ξερω για την κρέμα αλλα γενικα τα γλυκα που ηταν η αδυναμία μου δεν με ενδιαφέρουν πλεον το μονο που με ικανοποιεί είναι το παγωτο! Και γενικα οτι κρυο υπάρχει! Τελικα η εγκυμοσύνη φέρνει τα πανω κατω.. Εμενα ο καφες μου ηταν παντα ζεστος το πρωι και παγωτο απο Ιουνιο και τωρα τα ξεκινησα τα κρυα απο τον Φεβρουάριο 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Το μελι δεν πολυ το αγαπω ούτως ή άλλως.. Αλλα τρωω σπιτικη μαρμελάδα σε φετα ψωμι. Το γιαούρτι και το κεφιρ ηταν καθημερινότητα πριν την εγκυμοσύνη και τωρα δυστυχώς δεν μπορώ γιατί ακόμα και που μου περασαν οι εμετοι με ενοχλουν...Εγω ταρτα δεν ρισκάρω γιατί δεν ξερω για την κρέμα αλλα γενικα τα γλυκα που ηταν η αδυναμία μου δεν με ενδιαφέρουν πλεον το μονο που με ικανοποιεί είναι το παγωτο! Και γενικα οτι κρυο υπάρχει! Τελικα η εγκυμοσύνη φέρνει τα πανω κατω.. Εμενα ο καφες μου ηταν παντα ζεστος το πρωι και παγωτο απο Ιουνιο και τωρα τα ξεκινησα τα κρυα απο τον Φεβρουάριο 🤣

Κ μένα ο πρωινός καφές είναι ζεστός ακόμα κ Αύγουστο μήνα και έτσι συνεχίζω δεν έχει αλλάξει κάτι εδώ αλλά τα ΠΑΓΩΤΑ τα σκέφτομαι από τον Ιανουάριο έντονα που αν δεν έπιανε ζέστη δεν έτρωγα... Σήμερα αγόρασα κ λίγα παγωτινια για το σπίτι! 🤭🤭🤭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα ο καφές μου χειμώνα καλοκαίρι κρύος. Κάπνιζα κιολλας. Το ελλατωσα πολύ στα 3 την ημέρα όταν ξεκίνησα την εξωσωματική και το έκοψα στην εμβρυομεταφορα! Εσείς καπνίζετε η καπνίζατε?

 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Εμένα ο καφές μου χειμώνα καλοκαίρι κρύος. Κάπνιζα κιολλας. Το ελλατωσα πολύ στα 3 την ημέρα όταν ξεκίνησα την εξωσωματική και το έκοψα στην εμβρυομεταφορα! Εσείς καπνίζετε η καπνίζατε?

 

 

 

 

το εχω κοψει εδω και 7 χρονια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Εμένα ο καφές μου χειμώνα καλοκαίρι κρύος. Κάπνιζα κιολλας. Το ελλατωσα πολύ στα 3 την ημέρα όταν ξεκίνησα την εξωσωματική και το έκοψα στην εμβρυομεταφορα! Εσείς καπνίζετε η καπνίζατε?

 

 

 

 

Κ γω χειμώνα καλοκαίρι freddo... Δεν κάπνιζα ποτέ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Εμένα ο καφές μου χειμώνα καλοκαίρι κρύος. Κάπνιζα κιολλας. Το ελλατωσα πολύ στα 3 την ημέρα όταν ξεκίνησα την εξωσωματική και το έκοψα στην εμβρυομεταφορα! Εσείς καπνίζετε η καπνίζατε?

 

 

 

 

Το έκοψα απο τον Ιούνιο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κορίτσια, σας είχα πει για το παγωτό το χύμα, ότι απαγορεύεται αν έχει αυγό! Μπήκα σήμερα σε ένα παγωτατζιδικο με τσαμπουκά κ λέω "σε παγωτό χωρίς αυγό τι έχουμε?" (μην έχοντας πολλές ελπίδες ομολογώ)...Και βγαίνει ενα βιβλίο με όλες τις γεύσεις κ τα συστατικά τους γτ μου είπε ο άνθρωπος οτι πολλοί έχουν αλλεργίες κ πρέπει να ξέρουν!! Οπότε έφαγα ωραιότατη βελγική σοκολάτα κ καραμέλα και στάνιαρα 😂😂 Καλό καλοκαίρι να έχουμε 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Δεν νομίζω πως ένας καφέ πειράζει. Νομίζω πως ένας επιτρέπεται!

Όσο για το παγωτό πολύ σε χάρηκα χαχαχ!!

Γτ γράφατε παραπάνω για 1 δόση....Εγώ πίνω διπλό λατε πιστεύοντας ότι είναι οκ κ απο ποσότητα με πιάνει. Τον λατρεύω τον καφέ, τί να κάνω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Love32 είπε:

Εμένα ο καφές μου χειμώνα καλοκαίρι κρύος. Κάπνιζα κιολλας. Το ελλατωσα πολύ στα 3 την ημέρα όταν ξεκίνησα την εξωσωματική και το έκοψα στην εμβρυομεταφορα! Εσείς καπνίζετε η καπνίζατε?

 

 

 

 

Κάνω που και που κανένα δυστηχως δεν έχω καταφέρει να το κόψω τελείως έκανα έναν καπνό στις 2 ημέρες και μου είναι δύσκολο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Εγώ λέω για ένα κανονικό καφέ ! Μάλλον το ζητούν ελαφρύ!! Λατε κιολλας σιγά τον καφέ π περιέχει.

 

 

Αυτό σκέφτηκα κι εγώ γτ κανονικά πίνω φρέντο εσπρέσο χειμώνα καλοκαίρι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

@Valxris είμαστε ακριβώς ίδια μέρα, 29+2 κι εγώ! Καλωσηρθες!! Όλα καλά θα πάνε, ήδη είσαι σε πολύ καλό σημείο 😊

Αυτό σκέφτομαι και χαίρομαι ότι και τώρα να γίνει κάτι είμαι καλά! Τι να κάνω λέω όσο θέλει η Παναγία θα πάει δεν είναι κάτι στο χέρι μου!!!

Με το καλό και σε εσένα κοριτσάκι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Μπράβο κορίτσι μου με το καλοοο το μωρακι σας όλα τέλεια πηγαίνουν μπράβο  🥰
    • Εμείς την κάναμε 22+4 την β επιπέδο για αυτό εμένα γραφει 507γρ αλλά το μετρησε 2 φορές και κρατησε την πιο μεγάλη πιστεύω πως είναι λιγότερο αλλά τέλος πάντων 😅 επισης στην βδομαδα που είσαι είχα κάνει στην κόρη μου και ήταν 380 όπως και σε εσενα ☺️ μια χαρά είναι 
    • @Diwni σε ευχαριστώ για την σκέψη σου...εδώ περίμενα να φτάσει επιτέλους η ωορρηξία... άργησε... @Παρασκευαιδου σε ευχαριστώ πολύ για τα φιλιά .. ανταποδίδω... Με δυο παιδιά μάνα μου που να βρω χρόνο και κουράγιο για δύο επαφές;;🤣 Μία και πολύ είναι....ψοφια είμαι καθημερινές...αλλά τι να κάνω αφού δεν έπεσε ΣΚ θα κάνω την θυσία 😋🤣
    • ημουν 21+1...την προηγούμενη Τετάρτη. Απλά μου φαίνεται περίεργο..ή ο δικός μου θα βγει πολύ μικρός 🤷
    • Δεν σε παρακολουθεί με υπερήχους;;;; Εγώ όταν επερνα χάπια διέγερσης με εβλεπε τρεις φορές με υπερήχους από την 10η μέρα μέχρι 14η και μου έλεγε να ερθω σε επαφές συγκεκριμένες μέρες όπως εσυ! Έπρεπε να σε δει για να δείτε αν έκανες ωοθυλάκια και ποσά! Με τις εξετάσεις εννοειται πως θα δεις αν έγινε η ωορρηξια και συγκεκριμένα με την προγεστερονη απλά γτ να μη ξερεις ποσά ωοθυλάκιο έκανες και ποτέ περίπου θα γίνει η ωορρηξια; Τα ινοφερτ βοηθανε αλλά θέλουν από 3 μήνες και μετά για να δράσουν! Σε καταλαβαίνω απόλυτα κορίτσι μου🙏υπομονή και επιμονή να έρθει το θαυματακι μας❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...