Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Όταν θηλάζεις έχω καταλάβει. Και είναι κ τα άλλα π λέγονται κοχύλια π τα βάζεις όσο δεν θηλάζεις για το γάλα π τρέχει.

Εγω δε χρησιμοποίησα ποτέ. Αλλά θα πάρω αυτά τα τύπου βαμβακι.. Σα γάζα στρογγυλά που είναι.  Έχω αχρησιμοποιητα από το μικρό μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Κορίτσια τι είναι τα προστατευτικα θηλων; 

Ειναι σα βαμβακι. Κ απορροφούν αν σταξει γάλα. Εγώ δε χρησιμοποίησα ποτέ. Δεν έτρεξε ποτέ. Μόνο 2 φορές μετά το μπάνιο όταν εσκυψα... Πάρε λίγα να τα χεις κ βλέπεις. Μην πάρεις μεγάλο μέγεθος. Θα σε ενοχλεί... Θα φαίνεται από τη μπλούζα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγω δε χρησιμοποίησα ποτέ. Αλλά θα πάρω αυτά τα τύπου βαμβακι.. Σα γάζα στρογγυλά που είναι.  Έχω αχρησιμοποιητα από το μικρό μου. 

Ναι τα επιθέματα!! Υπάρχουν κ πλένομενα τέτοια!!! Μακάρι να τα καταφέρουμε όλα τα κορίτσια στον θηλασμό.! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Love32 είπε:

Ναι τα επιθέματα!! Υπάρχουν κ πλένομενα τέτοια!!! Μακάρι να τα καταφέρουμε όλα τα κορίτσια στον θηλασμό.! 

Κουράγιο υπομονή κ ήσυχο ήρεμο μωρό. 🤓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Από τζάμπο δεν παίρνω ρούχα. Γιατί τα φοβάμαι λίγο.. Ειδικά ζιπουνακια.. Θέλω βαμβακι οινόπνευμα. Σερβιέτες. Θηκες για πιπιλες αλυσίδα για πιπιλες. Μπιμπερό έχω από το μικρό μου. Οπότε θα αλλάξω τις θηλες από πάνω είναι nuk αλλά όχι first choice Που εχει Το τζαμπο.... Αλλά τα nature sense.. Ειναι ειδικα αντικολικα κ ιδανικά για θηλασμο αυτά βόλεψαν το μικρό μου. Αυτά λέω να χω καβατζα κ στη μικρή μου. Οπότε μόνο λητω βρίσκω.... 

Τοσες έννοιες αγνωστες🤣😅 τι εννοείς δεν τα εμπιστεύεσαι; δεν αρκει να ειναι βαμβακερά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Love32 είπε:

@Starrr το μικρούλη το θηλάσες?

Ναι. 6 μήνες. Μόλις μπήκε φαγητό. Σταμάτησε το στήθος..... Είχα κ κατάψυξη μητρικό γάλα δικό μου από 2 μηνών που έβγαζα... Οποτε πρέπει να ήπιε έως 7 μήνες.. Από 2 μηνών μου χε πει η μαια να του δινω μπιμπερό μια φορά την εβδομάδα γιατί δεν ήξερα πότε θα γυρίσω δουλειά. Οπότε να ρχεται σε επαφή με μπιμπερό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diana_caterina είπε:

Τοσες έννοιες αγνωστες🤣😅 τι εννοείς δεν τα εμπιστεύεσαι; δεν αρκει να ειναι βαμβακερά; 

Τα ψιλό φοβάμαι από άποψη μην βγάλει σπυριά. Προτιμώ τα πιο καλά ειδικά ζιπουνακια που ακουμπάνε στο σώμα. Παίρνω τύπου mothercare.... Κ ο μικρός μου έκανε ατοπικη δερματιτιδα κ ειδικά καλοκαίρι μόνο σορτσάκια mothercare δεν ίδρωνε κ δεν μου βγάζε πολλά σπυριά. Μπορεί να είναι βαμβακερά απ όσο λέει απλά είναι άλλη ποιότητα...... Επίσης σε ότι ρούχο πάρεις να βγάλεις τις ετικέτες. Να μην ακουμπαει στο σώμα το χαρτάκι αυτό γιατί μπορεί αν το ενοχλεί.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάποιες κοπέλες είχατε πει ότι δεν είστε παντρεμένες και τα παιδάκια σας είναι αναγνωρισμένα από τον σύντροφό σας. Για αναγνώριση κυοφορούμενου τέκνου πάμε στο δημαρχείο ή σε συμβολαιογράφο; Και το έγγραφο το δέχονται σε όλα τα μαιευτήρια και τα ληξιαρχεία ή μπορεί να βάλουν το δικό μου επώνυμο και μετά να πρέπει να το αλλάξουμε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lia5 είπε:

Κάποιες κοπέλες είχατε πει ότι δεν είστε παντρεμένες και τα παιδάκια σας είναι αναγνωρισμένα από τον σύντροφό σας. Για αναγνώριση κυοφορούμενου τέκνου πάμε στο δημαρχείο ή σε συμβολαιογράφο; Και το έγγραφο το δέχονται σε όλα τα μαιευτήρια και τα ληξιαρχεία ή μπορεί να βάλουν το δικό μου επώνυμο και μετά να πρέπει να το αλλάξουμε;

Κορίτσι μου εμένα ο άντρας μου έκανε αναγνώριση αφού γέννησα κ πριν το δηλώσουμε στο ληξιαρχειο, οπότε πηγαμε έτοιμοι στο ληξιαρχειο. Τότε δεν ήξερα ότι μπορεί να γίνει αναγνώριση κυοφορουμενου τεκνου.η αναγνώριση γίνεται σε συμβολαιογράφο. Στο σήμερα... Σκοπός μας είναι να γίνει η αναγνώριση πριν την γέννηση. καλό θα είναι να μιλήσεις με το ληξιαρχείο που ανήκει το μαιευτήριο που θα γεννήσεις. Δυστυχώς πριν ένα μήνα γέννησε φίλη στο μητέρα Αθήνα κ το ληξιαρχείο τους είπε ότι κ να γίνει αναγνώριση πριν δεν δέχονται το χαρτί οπότε θα πρέπει να επαναλάβουν την διαδικασία. Εγω ακόμα δεν το έχω κοιτάξει δεν ξέρω καν αν υπάρχει μεσα στο μαιευτήριο ληξιαρχείο.. 

Εχω μια ερώτηση που μου γεννήθηκε σήμερα. Έχει μιλήσει καμία με τον γιατρό της ή το μαιευτήριο αν δέχονται self test από εμάς ή συνοδούς; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι που μου τα λες μάλλον θα έχω το θέμα της φίλης σου! Οπότε θα ρωτήσω τη Δευτέρα κιόλας στο ληξιαρχείο γιατί το μαιευτήριο είναι σε άλλη πόλη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tweema είπε:

Κορίτσι μου εμένα ο άντρας μου έκανε αναγνώριση αφού γέννησα κ πριν το δηλώσουμε στο ληξιαρχειο, οπότε πηγαμε έτοιμοι στο ληξιαρχειο. Τότε δεν ήξερα ότι μπορεί να γίνει αναγνώριση κυοφορουμενου τεκνου.η αναγνώριση γίνεται σε συμβολαιογράφο. Στο σήμερα... Σκοπός μας είναι να γίνει η αναγνώριση πριν την γέννηση. καλό θα είναι να μιλήσεις με το ληξιαρχείο που ανήκει το μαιευτήριο που θα γεννήσεις. Δυστυχώς πριν ένα μήνα γέννησε φίλη στο μητέρα Αθήνα κ το ληξιαρχείο τους είπε ότι κ να γίνει αναγνώριση πριν δεν δέχονται το χαρτί οπότε θα πρέπει να επαναλάβουν την διαδικασία. Εγω ακόμα δεν το έχω κοιτάξει δεν ξέρω καν αν υπάρχει μεσα στο μαιευτήριο ληξιαρχείο.. 

Εχω μια ερώτηση που μου γεννήθηκε σήμερα. Έχει μιλήσει καμία με τον γιατρό της ή το μαιευτήριο αν δέχονται self test από εμάς ή συνοδούς; 

Λογικά θα θέλουν την ώρα της γεννας με το που θα μπούμε από εμάς κ τον άντρα μας που θα είναι στο τοκετο. Οπότε στη κλινικη θα γίνουν κ τα 2 τεστ. Συνοδούς μη περιμένεις άλλους να χουμε... Εμένα δε δέχονται... Κ μπορεί να φύγει για λίγο διάστημα αλλιωσ δε ξανά γυρνάει... Εμείς πχ που έχουμε κ άλλο μωρό μάλλον μόνη μου θα μείνω στο μαιευτήριο.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όσο αφορά το άλλο θέμα. Εμείς πριν τη 1η γέννα κάναμε σύμφωνο συμβίωσης που είναι γάμος στη ουσία.... Θρησκευτικό είχαμε κανονίσει φέτος καλοκαίρι ο οποίος μεταφέρθηκε για του χρόνου το καλοκαίρι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Τα ψιλό φοβάμαι από άποψη μην βγάλει σπυριά. Προτιμώ τα πιο καλά ειδικά ζιπουνακια που ακουμπάνε στο σώμα. Παίρνω τύπου mothercare.... Κ ο μικρός μου έκανε ατοπικη δερματιτιδα κ ειδικά καλοκαίρι μόνο σορτσάκια mothercare δεν ίδρωνε κ δεν μου βγάζε πολλά σπυριά. Μπορεί να είναι βαμβακερά απ όσο λέει απλά είναι άλλη ποιότητα...... Επίσης σε ότι ρούχο πάρεις να βγάλεις τις ετικέτες. Να μην ακουμπαει στο σώμα το χαρτάκι αυτό γιατί μπορεί αν το ενοχλεί.. 

Εμενα που μου ειχαν δώσει κατι τζάμπο κ της τα εβαλα τπτ δεν έπαθε 😂😂 μόνο που δεν είναι κ τέλεια ποιότητα, πχ ξεχειλωνουν πιο εύκολα συγκριτικά με αλλα.. Αλλα είναι κ στο μωράκι όπως είπες, αν έχει ευαισθησία μπορεί να του κάτσει καλα κάποια συγκεκριμένη εταιρία.. 

Παρε 2 3 κι απο εκει να τα δοκιμάσεις @Diana_caterinaέτσι κι αλλιώς είναι πολύ οικονομικά 😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η PanB είπε:

Εμενα που μου ειχαν δώσει κατι τζάμπο κ της τα εβαλα τπτ δεν έπαθε 😂😂 μόνο που δεν είναι κ τέλεια ποιότητα, πχ ξεχειλωνουν πιο εύκολα συγκριτικά με αλλα.. Αλλα είναι κ στο μωράκι όπως είπες, αν έχει ευαισθησία μπορεί να του κάτσει καλα κάποια συγκεκριμένη εταιρία.. 

Παρε 2 3 κι απο εκει να τα δοκιμάσεις @Diana_caterinaέτσι κι αλλιώς είναι πολύ οικονομικά 😛

Ναι σκεφτόμουν να παρω τα πρωτα που θα τα έχουμε μεχρι να σαραντησει γιατι μετα ούτως ή άλλως θα θελει μεγαλυτερα και εμεις που πηραμε στην αδελφή μου τίποτα δεν την ενοχλησε αλλα ναι σίγουρα η ποιότητα διαφερει! Εχω βαλει στο ματι κάποια απο τη h&m αλλα λογω καταστασης και εποχης δεν εχουν κοντομανικα πολλα οπότε θα περιμένω.. Κατι αλλα που μου εδωσαν ειναι κ αυτα διαφορων μηνων κ μονο 2 ειναι για 0μηνων τα οποία είναι μακρυμανικα κ δεν νομίζω να τα χρησιμοποιήσω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Καλημέρα κοριτσιααα!!! 

@Diana_caterina καλά κορίτσι μ! Εσύ πως είσαι?

Καλα ειμαι κοπέλα μου νιωθω λιγο βαρια σήμερα δεν ξέρω γιατι🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα h&m έχουν υπέροχα ρουχαλακια !! Χαζεύω στο ίντερνετ και σίγουρα θα πάω και βόλτα αργότερα!!! Εχτές νόμιζα θα κάνω μπουμ χαχαχ!! Σήμερα είμαι σπίτι πολύ καλύτερα 😂😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Λογικά θα θέλουν την ώρα της γεννας με το που θα μπούμε από εμάς κ τον άντρα μας που θα είναι στο τοκετο. Οπότε στη κλινικη θα γίνουν κ τα 2 τεστ. Συνοδούς μη περιμένεις άλλους να χουμε... Εμένα δε δέχονται... Κ μπορεί να φύγει για λίγο διάστημα αλλιωσ δε ξανά γυρνάει... Εμείς πχ που έχουμε κ άλλο μωρό μάλλον μόνη μου θα μείνω στο μαιευτήριο.... 

Ρωτάω για τα self test αυτα που έβγαλαν τώρα που κάνουν μαθητές, δάσκαλοι κ εργαζόμενοι. Ότι θέλουν τεστ το γνωρίζουν. Στα ιδιωτικά μαιευτήρια από όσο ξέρω είναι πιο ακριβό το τεστ απεξω απλά το θέμα είναι ότι αν δεν εισαι με πρόκληση ή καισαρική δεν μπορείς να ξέρεις πότε θα κάνεις τεστ οπότε το κάνεις εντός μαιευτήριου..εω θα γεννησω σε δημόσιο μαιευτήριο. Νομίζω σε δημόσιο γίνεται εκτός για τους συνοδούς κ εμάς γίνεται εντός απλά μέχρι να βγει αποτέλεσμα συμπεριφερονται σαν θετικό.. Βλακειες!! Κουραστικό πλέον όλο αυτό.. Για επισκέψεις δεν με ενδιαφέρει να σου πω δεν θέλω κανέναν. Εγώ θα δυσκολευτώ λιγάκι με τον μικρό που θα τον αφήσουμε εκείνη την στιγμή γιατί δεν γίνεται να πάω κ μόνη μου.. Εισαγωγή μόνη μου παω να κάνω; χαχαχα είναι πρόβλημα μεγάλο.. Μετά την γέννα ναι συνέχεια μόνη μου θα είμαι κ εγώ αλλά κάποια στιγμή θα έρχεται κ λίγο ο άντρας μου να μας βλέπει θέλω να πιστεύω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Τα h&m έχουν υπέροχα ρουχαλακια !! Χαζεύω στο ίντερνετ και σίγουρα θα πάω και βόλτα αργότερα!!! Εχτές νόμιζα θα κάνω μπουμ χαχαχ!! Σήμερα είμαι σπίτι πολύ καλύτερα 😂😋

Εχει πολυ ομορφα ρουχαλακια ειναι η αλήθεια και εγω απο το ίντερνετ τα ειδα κ πηγα χαρωπή! Μην πας ακόμα ασε να μπει το καλοκαίρι για να εχουν πολλά.. Και σκέφτομαι να συνδιασω τα ρουχαλακια μαζι με τα τζαμπο πηγαίνοντας ενα απόγευμα στο mall.. Αλλα ας ξεκινησω πρωτα με το σπιτι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Diana_caterina είπε:

Εχει πολυ ομορφα ρουχαλακια ειναι η αλήθεια και εγω απο το ίντερνετ τα ειδα κ πηγα χαρωπή! Μην πας ακόμα ασε να μπει το καλοκαίρι για να εχουν πολλά.. Και σκέφτομαι να συνδιασω τα ρουχαλακια μαζι με τα τζαμπο πηγαίνοντας ενα απόγευμα στο mall.. Αλλα ας ξεκινησω πρωτα με το σπιτι 

Ναι αργότερα θα ασχοληθώ με τα ρούχαλακια!! Πρώτα ο Θεός μόλις σταματήσω την δουλειά!πότε σταματάς εσύ? Πρέπει να πάρουμε στο ΙΚΑ να ρωτήσουμε κανονικά. Εγώ όπως το υπολογισα 17 Ιουνίου! Αλλά όπως είπες πρέπει πρώτα να ξεσαβουρωσω και να κάνω χώρο άστα !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...διάβασα πόσες σελίδες μαζεμένες!! Έκανα κ εγώ μια ανακατάταξη στην ντουλάπα και στα συρτάρια της μικρής και βολεψα τα πρώτα ρουχακια της μπέμπας!! Είχα ξεχάσει πόσο μικρούτσικα είναι τα ρουχακια 🥰🥰

@Tweema για την περιποίηση που είπες, θέλει να ανοίγεις λίγο τα χείλη και να καθαρίζεις ανάμεσα..στην αρχή το έκανα με γάζα αποστειρωμενη και νεράκι..από πάνω προς τα κάτω πάντα! Εγώ δεν την έβαζα κάτω από τη βρύση κάθε φορά που έκανε κακά αλλά την καθάριζα πολύ καλά τοπικά και δεν της έβαζα σε κάθε αλλαγή αλοιφή για να μη γίνει ευαίσθητη... όντως μέχρι τώρα δεν είχαμε ποτέ θέμα!! 

Επίσης κορίτσια όσες έχετε κοριτσάκι να ξέρετε ότι στην αρχή μπορεί να δείτε ροζ υγρά στην πάνα...είναι η λεγόμενη ψευδοπερίοδος!!

Για τις κορδέλες όντως δεν είναι καλό να φοράνε συνέχεια και επίσης μπορεί να τους ενοχλούν..η δικιά μου συγκεκριμένα δεν τις ήθελε καθόλου και όταν μεγάλωσε λίγο και μπορούσε να τις βγάλει, δεν τις άφηνε λεπτό στο κεφάλι της! Για ένα διάστημα δεν ήθελε να της φοράω τίποτα..ευτυχώς τώρα της κάνω διάφορα κ έρχεται από μόνη της!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Ρωτάω για τα self test αυτα που έβγαλαν τώρα που κάνουν μαθητές, δάσκαλοι κ εργαζόμενοι. Ότι θέλουν τεστ το γνωρίζουν. Στα ιδιωτικά μαιευτήρια από όσο ξέρω είναι πιο ακριβό το τεστ απεξω απλά το θέμα είναι ότι αν δεν εισαι με πρόκληση ή καισαρική δεν μπορείς να ξέρεις πότε θα κάνεις τεστ οπότε το κάνεις εντός μαιευτήριου..εω θα γεννησω σε δημόσιο μαιευτήριο. Νομίζω σε δημόσιο γίνεται εκτός για τους συνοδούς κ εμάς γίνεται εντός απλά μέχρι να βγει αποτέλεσμα συμπεριφερονται σαν θετικό.. Βλακειες!! Κουραστικό πλέον όλο αυτό.. Για επισκέψεις δεν με ενδιαφέρει να σου πω δεν θέλω κανέναν. Εγώ θα δυσκολευτώ λιγάκι με τον μικρό που θα τον αφήσουμε εκείνη την στιγμή γιατί δεν γίνεται να πάω κ μόνη μου.. Εισαγωγή μόνη μου παω να κάνω; χαχαχα είναι πρόβλημα μεγάλο.. Μετά την γέννα ναι συνέχεια μόνη μου θα είμαι κ εγώ αλλά κάποια στιγμή θα έρχεται κ λίγο ο άντρας μου να μας βλέπει θέλω να πιστεύω. 

Να το κοιταξεις αυτο που λες γιατι λενε οτι ο άντρας αν βγει δεν ξαναμπαίνει.. Μεχρι τοτε ισως αλλαξουν πολλα.. Καθε βδομάδα εχουμε και απο κατι καινούργιο.. Αλλα για το τεστ δεν ειχα σκεφτει καθολου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Ναι αργότερα θα ασχοληθώ με τα ρούχαλακια!! Πρώτα ο Θεός μόλις σταματήσω την δουλειά!πότε σταματάς εσύ? Πρέπει να πάρουμε στο ΙΚΑ να ρωτήσουμε κανονικά. Εγώ όπως το υπολογισα 17 Ιουνίου! Αλλά όπως είπες πρέπει πρώτα να ξεσαβουρωσω και να κάνω χώρο άστα !!

Μια απο τα ιδια γιατι ηδη με 2-3 πράγματα που μου φεραν ειναι στην μεση! Για το ΙΚΑ θα παρω αργότερα να ρωτήσω αλλα εχω και την κουνιαδα μου μολις την δω θα ρωτήσω και θα σου πω εγω ετσι όπως τα έβγαλα σταματαω 29 Ιουνίου! Δεν ξερω όμως αυτη η προσαύξηση που ελεγαν τα κορίτσια πως θα γινει.. Εγω που ρώτησα για το ποτε θα ξεκινήσω την διαδικασία μου ειπαν πριν βγω σε αδεια.. Για το ΙΚΑ να παρω να ρωτήσω το θεωρω νωρίς ακομη.. Θα παρω τηλέφωνο μετα το πασχα κ αν το σηκωσει κ κάνεις... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...