Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

Κορίτσια κάνω κορονοπάρτυ κ κερνάω σουμάδα!! 😂 Γύρισα από αιματολογο κ για 1η φορά ο αιματοκρίτης μου είναι κομπλέ κ δε χρειάζεται να ανέβει αλλο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

@Diana_caterina ναι για κούνια κ πρώτα ο Θεός θα τα βάλω στο λίκνο.

@eleni5525 πικέ κουβερτουλα 'καλοκαιρινη'

Κοιτούσα κάποιες ελαφριές πλεκτές σήμερα και πάλι αναρωτιομουν αν θα τη ζεσταίνουν για καλοκαίρι...ουφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

Κορίτσια κάνω κορονοπάρτυ κ κερνάω σουμάδα!! 😂 Γύρισα από αιματολογο κ για 1η φορά ο αιματοκρίτης μου είναι κομπλέ κ δε χρειάζεται να ανέβει αλλο!!! 

Μπράβο βρε κορίτσι! Οτι κ αν πιναμε στην υγειά σου θα ταν τωρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η eleni5525 είπε:

Κοιτούσα κάποιες ελαφριές πλεκτές σήμερα και πάλι αναρωτιομουν αν θα τη ζεσταίνουν για καλοκαίρι...ουφ

Έχε την. Αλλιώς από Σεπτέμβρη!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

Κορίτσια κάνω κορονοπάρτυ κ κερνάω σουμάδα!! 😂 Γύρισα από αιματολογο κ για 1η φορά ο αιματοκρίτης μου είναι κομπλέ κ δε χρειάζεται να ανέβει αλλο!!! 

Ωωωω έτσι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η eleni5525 είπε:

Κοιτούσα κάποιες ελαφριές πλεκτές σήμερα και πάλι αναρωτιομουν αν θα τη ζεσταίνουν για καλοκαίρι...ουφ

Μια κοπελα ειπε να βλέπουμε απο την κοιλιά αν είναι κρυα τοτε κρυωνουν. Παρόλο που θα είναι καλοκαίρι θα εχω μια πικε μαζι κ ας μην την σκεπασω εν τέλει ! @Love32 την καλύτερη δουλειά θα κάνεις! Απλα φρόντισε να ειναι τσιτα το σεντόνι στο λικνο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!! Διάβαζα, διάβαζα κ δεν τελειώναν οι σελίδες πάλι.. Είστε όλες καλά από ότι βλέπω ♥️ εμένα με πιέζει αρκετά χαμηλά μερικές μέρες βεβαια με πιέζει κ πάνω, σήμερα δεν μπορούσα να πάρω ανάσα..εχει κ ζέστη δεν την παλεύω καθόλου. Ανυπομονώ να έρθει η τρίτη να δω ότι όλα είναι καλά να πάω να πάρω κάτι σελτεδακια κ ψιλολοιδια. 

Είχα κ εγώ το δίλημμα τι θα της φορέσω της μικρής ρώτησα 2 φίλες μου που γέννησαν Ιούνιο μου τα είπαν διαφορετικά. Τον μικρό τον γέννησα Γενάρη κ Απρίλη του είχα ξεκινήσει καλοκαιρινά. Τώρα είμαστε Απρίλιο κ φοράμε παλι καλοκαίρινα. Ε δε γίνεται Ιούνιο θα σκαμε.. Είπα θα της φοράω μόνο κορμάκια κ εννοείται όταν βγαίνουμε έξω έχω πάρει κάτι σύνολακια με κορδελιτσες.. Εντάξει έχουμε κ σεντονακι αν χρειαστεί. Έχω κ μερικά φόρμακια λεπτά για νεογέννητο κάποια ουδέτερα κ κάποια που μου έδωσαν σε περίπτωση που χρειαστούν, αν κ δεν το πιστεύω μέσα στην Αθήνα! Βέβαια σήμερα με έβαλε μια γνωστή μου γιαγιά σε δίλημμα για τις κορδελες. Τους είχε πει ο παιδίατρος ότι δεν κάνει συνέχεια κορδέλα, @Smurf88 τα φώτα σου ισχύει; επίσης θέλω να σε ρωτήσω κάτι ακόμα.. Κάνουμε κάτι συγκεκριμένο στον καθαρισμό των γεννητικών οργάνων; θα ρωτήσω κ την παιδίατρο αλλά θέλω να μάθω κ από αλλού. 

Τον μικρό τον έπλενα κάθε φορά κ σε τσισα κ σε κακά. Σε τσισα μόνο νερό σε κακά με το αφρόλουτρο που έφτιαχνα. Μωρό μαντήλα χρησιμοποιούσα εξω. Κρέμα συγκαματος δεν αγόρασα ποτέ ειχα κεραλοιφη. Μεγάλος που συγκαηκε του είχα βάλει μια κρέμα δεν θυμάμαι πως λέγεται αλλά την είχα σπίτι κ εννοείται δνε είχα κεραλοιφη. 

Δεν θυμάμαι ποιο κοριτσι είχε ανεβασμένη την μία τιμή στην καμπύλη. Μην σε αγχώνει  το πιθανότερο είναι οι μετρήσεις να είναι μια χαρά εφόσον θα κάνεις κ διατροφή. 

Επίσης πείτε μου τι κάνετε κ ανεβαίνει ο αιματοκρίτης σας. Είμαι από την αρχή με 2 σίδηρους την ημέρα κ είναι 32.8..απο τον Φεβρουάριο μου ανεβαίνει 0.4 μονάδες τον μήνα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Διάβαζα, διάβαζα κ δεν τελειώναν οι σελίδες πάλι.. Είστε όλες καλά από ότι βλέπω ♥️ εμένα με πιέζει αρκετά χαμηλά μερικές μέρες βεβαια με πιέζει κ πάνω, σήμερα δεν μπορούσα να πάρω ανάσα..εχει κ ζέστη δεν την παλεύω καθόλου. Ανυπομονώ να έρθει η τρίτη να δω ότι όλα είναι καλά να πάω να πάρω κάτι σελτεδακια κ ψιλολοιδια. 

Είχα κ εγώ το δίλημμα τι θα της φορέσω της μικρής ρώτησα 2 φίλες μου που γέννησαν Ιούνιο μου τα είπαν διαφορετικά. Τον μικρό τον γέννησα Γενάρη κ Απρίλη του είχα ξεκινήσει καλοκαιρινά. Τώρα είμαστε Απρίλιο κ φοράμε παλι καλοκαίρινα. Ε δε γίνεται Ιούνιο θα σκαμε.. Είπα θα της φοράω μόνο κορμάκια κ εννοείται όταν βγαίνουμε έξω έχω πάρει κάτι σύνολακια με κορδελιτσες.. Εντάξει έχουμε κ σεντονακι αν χρειαστεί. Έχω κ μερικά φόρμακια λεπτά για νεογέννητο κάποια ουδέτερα κ κάποια που μου έδωσαν σε περίπτωση που χρειαστούν, αν κ δεν το πιστεύω μέσα στην Αθήνα! Βέβαια σήμερα με έβαλε μια γνωστή μου γιαγιά σε δίλημμα για τις κορδελες. Τους είχε πει ο παιδίατρος ότι δεν κάνει συνέχεια κορδέλα, @Smurf88 τα φώτα σου ισχύει; επίσης θέλω να σε ρωτήσω κάτι ακόμα.. Κάνουμε κάτι συγκεκριμένο στον καθαρισμό των γεννητικών οργάνων; θα ρωτήσω κ την παιδίατρο αλλά θέλω να μάθω κ από αλλού. 

Τον μικρό τον έπλενα κάθε φορά κ σε τσισα κ σε κακά. Σε τσισα μόνο νερό σε κακά με το αφρόλουτρο που έφτιαχνα. Μωρό μαντήλα χρησιμοποιούσα εξω. Κρέμα συγκαματος δεν αγόρασα ποτέ ειχα κεραλοιφη. Μεγάλος που συγκαηκε του είχα βάλει μια κρέμα δεν θυμάμαι πως λέγεται αλλά την είχα σπίτι κ εννοείται δνε είχα κεραλοιφη. 

Δεν θυμάμαι ποιο κοριτσι είχε ανεβασμένη την μία τιμή στην καμπύλη. Μην σε αγχώνει  το πιθανότερο είναι οι μετρήσεις να είναι μια χαρά εφόσον θα κάνεις κ διατροφή. 

Επίσης πείτε μου τι κάνετε κ ανεβαίνει ο αιματοκρίτης σας. Είμαι από την αρχή με 2 σίδηρους την ημέρα κ είναι 32.8..απο τον Φεβρουάριο μου ανεβαίνει 0.4 μονάδες τον μήνα. 

Μια από τα ίδια ο αιματοκριτης. Μην σε αγχωνει θα ανέβει στο τέλος της εγκυμοσύνης αυτόματα μόνος του... Μην αγχώνεσαι... 32 κ γω με 2 σίδηρο τη μέρα..... Ραντεβού έχω σε μια εβδομάδα!!! Κ θα μου γραψει εξετάσεις αίματος!! 🤓❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Tweema είπε:

 Επίσης πείτε μου τι κάνετε κ ανεβαίνει ο αιματοκρίτης σας. Είμαι από την αρχή με 2 σίδηρους την ημέρα κ είναι 32.8..απο τον Φεβρουάριο μου ανεβαίνει 0.4 μονάδες τον μήνα. 

Καλημέρα κοπέλα μου! Εγώ είχα πάντα πρόβλημα με το σίδηρο, δλδ πάνω από 34-35 δεν ανέβηκε ποτέ πριν την εγκυμοσύνη. Τώρα έφτασε 36 με 1 ferrosanol την ημέρα κ αύξηση της συχνότητας κ της ποσοτητας του κρέατος που τρώω. Δλδ τρώω μέρα παρα μέρα κ βάζω στο πιάτο μου όσο τρώει κ ο άντρας μου! Πάντως κ εγω εχω ακούσει ότι προς το τέλος ανεβαίνει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! 💕 Εμεις με τον αιματοκριτη ειμασταν καλα τον μαρτιο που εκανα.. Κ μεσα σε μισο μηνα ειχε πεσει στο 33! Ειχα ξεκινήσει και επαιρνα ηδη σίδηρο μερα παρα μερα.. Και τωρα ξεκινησα καθημερινά!Για τα κορμακια δεν ξέρω τι να κανω.. Ειδα στο ίντερνετ κατι σετ πολυ ομορφα αλλα απο κοντα δεν υπηρχαν! Δεν ξέρω μήπως το αφησω λιγο να ανοίξει ο καιρός να παω στο μαλλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! 💕 Εμεις με τον αιματοκριτη ειμασταν καλα τον μαρτιο που εκανα.. Κ μεσα σε μισο μηνα ειχε πεσει στο 33! Ειχα ξεκινήσει και επαιρνα ηδη σίδηρο μερα παρα μερα.. Και τωρα ξεκινησα καθημερινά!Για τα κορμακια δεν ξέρω τι να κανω.. Ειδα στο ίντερνετ κατι σετ πολυ ομορφα αλλα απο κοντα δεν υπηρχαν! Δεν ξέρω μήπως το αφησω λιγο να ανοίξει ο καιρός να παω στο μαλλ

Κοπέλα μου θύμισε μου σε ποιά βδομάδα είσαι. Γτ κ εμένα έκανε μια βουτιά πριν από 1,5-2 μήνες κ μετά άρχισε να ανεβαίνει. Κ εγώ όμως μέρα παρα μέρα έπαιρνα τοτε κ μετά το αύξησα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

Κοπέλα μου θύμισε μου σε ποιά βδομάδα είσαι. Γτ κ εμένα έκανε μια βουτιά πριν από 1,5-2 μήνες κ μετά άρχισε να ανεβαίνει. Κ εγώ όμως μέρα παρα μέρα έπαιρνα τοτε κ μετά το αύξησα..

22! Δεν ξερω ανησυχησα.. Βουτια ο αιματοκριτης, χαμηλή πιεση και πηρα κ σε ενα μηνα 1,5 κιλο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Diana_caterina είπε:

22! Δεν ξερω ανησυχησα.. Βουτια ο αιματοκριτης, χαμηλή πιεση και πηρα κ σε ενα μηνα 1,5 κιλο. 

Εντάξει, τα δικά μου μου θυμίζεις. Τότε ήταν που έπεσε κ ο δικός μου. Όσο για τα κιλά, λογικά μου φαίνονται, από 5ο-6ο μήνα αρχίζουν να μπαίνουν. Καλά είσαι! 😊 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Νομίζω πως από ένα σημείο κ μετά δεν ελενχεις το πότε μπαίνουν τα κιλά.Ξεκινησα 62 και τώρα είμαι 66.Για ρουχαλακια χαζεύω δεν έχω ιδέα τι να πάρω θα το κοιτάξω από κοντά αργότερα πρώτα ο Θεός μόλις σταματήσω την δουλειά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Liiida είπε:

Εντάξει, τα δικά μου μου θυμίζεις. Τότε ήταν που έπεσε κ ο δικός μου. Όσο για τα κιλά, λογικά μου φαίνονται, από 5ο-6ο μήνα αρχίζουν να μπαίνουν. Καλά είσαι! 😊 

Μου ειπε ο γιατρος να προσέχω την διατροφή μου.. Αντε να δουμε.. Εντωμεταξύ τα μωρα σας πως τα νιώθετε; μιλαγα με μια κοπέλα και της ειπα οτι την μικρη την νιωθω σαν χτυπο ρυθμικο κ μου λεει μπορεί να είναι λοξιγκας.. Γίνεται τοσο συχνα;; καθε φιρα που την νιωθω ετσι την νιωθω εκτος απο κατι κλωτσιδια που νιωθω οτι θα βγει απο κατω😅🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Νομίζω πως από ένα σημείο κ μετά δεν ελενχεις το πότε μπαίνουν τα κιλά.Ξεκινησα 62 και τώρα είμαι 66.Για ρουχαλακια χαζεύω δεν έχω ιδέα τι να πάρω θα το κοιτάξω από κοντά αργότερα πρώτα ο Θεός μόλις σταματήσω την δουλειά.

Εγω αγχωθει παρα πολυ.. Οχι μονο με τις αγορες αλλα γενικα βρισκομαι σε εναν πανικο.. Σε 3 μηνες τι θα προλαβω; αγορες; να τακτοποιήσω το σπιτι; να κανω τον πολιτικο; να δουλεψω; ποτε θα τα προλάβω; και με τους ρυθμούς που παω μαλλον οι μικρη θα τα κανει αντι για μενα😂 γυρναω σπιτι απο την δουλειά και ειμαι σαν ζελες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Diana_caterina είπε:

Μου ειπε ο γιατρος να προσέχω την διατροφή μου.. Αντε να δουμε.. Εντωμεταξύ τα μωρα σας πως τα νιώθετε; μιλαγα με μια κοπέλα και της ειπα οτι την μικρη την νιωθω σαν χτυπο ρυθμικο κ μου λεει μπορεί να είναι λοξιγκας.. Γίνεται τοσο συχνα;; καθε φιρα που την νιωθω ετσι την νιωθω εκτος απο κατι κλωτσιδια που νιωθω οτι θα βγει απο κατω😅🤣

Έτσι το ένιωθα κ εγώ στην αρχή κ αναρωτιομουν αν είναι το μπεμπακι!! Σε καμία βδομάδα νιώθεις ξεκάθαρα κλοτσιά, κίνηση! 

Οι ψυχουλες μας μωρέ ☺️

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Diana_caterina είπε:

Εγω αγχωθει παρα πολυ.. Οχι μονο με τις αγορες αλλα γενικα βρισκομαι σε εναν πανικο.. Σε 3 μηνες τι θα προλαβω; αγορες; να τακτοποιήσω το σπιτι; να κανω τον πολιτικο; να δουλεψω; ποτε θα τα προλάβω; και με τους ρυθμούς που παω μαλλον οι μικρη θα τα κανει αντι για μενα😂 γυρναω σπιτι απο την δουλειά και ειμαι σαν ζελες.. 

Άστο και εγώ κάπως έτσι!! Σχολαω κ μένω ξάπλα !! Σκ με πιάνει το απόλυτο τίποτα σηκώνομαι μόνο για τουαλέτα!! Όλο λέω θα κάνω με τα λέω άστο μωρέ έχω καιρό!! Και εγώ έχω ανχοθει με τις αγορές γιατί κ όλα μαζί δεν μπορείς να τα πάρεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Μου ειπε ο γιατρος να προσέχω την διατροφή μου.. Αντε να δουμε.. Εντωμεταξύ τα μωρα σας πως τα νιώθετε; μιλαγα με μια κοπέλα και της ειπα οτι την μικρη την νιωθω σαν χτυπο ρυθμικο κ μου λεει μπορεί να είναι λοξιγκας.. Γίνεται τοσο συχνα;; καθε φιρα που την νιωθω ετσι την νιωθω εκτος απο κατι κλωτσιδια που νιωθω οτι θα βγει απο κατω😅🤣

Καλημέρα κι από με μένα! Στάνταρ είναι λοξυγγας το ρυθμικο, εγώ καταλαβαίνω πλέον ότι έχει κάθε μέρα και παραπάνω από μια φορά τη μέρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Άστο και εγώ κάπως έτσι!! Σχολαω κ μένω ξάπλα !! Σκ με πιάνει το απόλυτο τίποτα σηκώνομαι μόνο για τουαλέτα!! Όλο λέω θα κάνω με τα λέω άστο μωρέ έχω καιρό!! Και εγώ έχω ανχοθει με τις αγορές γιατί κ όλα μαζί δεν μπορείς να τα πάρεις. 

Ακριβώς το ίδιο κανω κ εγω μονο που σκ δουλευω.. Κανω στο ρεπο μου κανω πλυντηρια πιατα κ μαγειρεμα κ τα υπόλοιπα δεν μπορω.. 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η eleni5525 είπε:

Καλημέρα κι από με μένα! Στάνταρ είναι λοξυγγας το ρυθμικο, εγώ καταλαβαίνω πλέον ότι έχει κάθε μέρα και παραπάνω από μια φορά τη μέρα

Αρα λοξιγκας την πιανει κ την νιωθω αλλα κινησεις μονο κατι κλωτσιδια προς στα κατω τίποτα αλλο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Diana_caterina είπε:

Αρα λοξιγκας την πιανει κ την νιωθω αλλα κινησεις μονο κατι κλωτσιδια προς στα κατω τίποτα αλλο 

Θα έρθουν και τα προς τα πάνω και τα προς τα δεξιά και τα προς τα αριστερά 🤣🤣 είναι θέμα χρόνου τελικά. Κι εγώ δεν τη νιώθω σε όλα τα σημεία της κοιλιάς το ίδιο, από αριστερά για παράδειγμα, ας πούμε κάτω από τα πλευρά δεν τη νιώθω καθόλου, αντίθετα από δεξιά πλευρά, γενικά με ταράζει, την ουροδόχο κύστη μου την έχει κάνει μπάλα ποδοσφαίρου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η eleni5525 είπε:

Θα έρθουν και τα προς τα πάνω και τα προς τα δεξιά και τα προς τα αριστερά 🤣🤣 είναι θέμα χρόνου τελικά. Κι εγώ δεν τη νιώθω σε όλα τα σημεία της κοιλιάς το ίδιο, από αριστερά για παράδειγμα, ας πούμε κάτω από τα πλευρά δεν τη νιώθω καθόλου, αντίθετα από δεξιά πλευρά, γενικά με ταράζει, την ουροδόχο κύστη μου την έχει κάνει μπάλα ποδοσφαίρου.. 

Αχ εγω δεν την καταλαβαίνω εντονα εκεινη την στιγμή αλλα την ωρα που νιωθω μια αχνη κινηση ειναι λες και θα κατουρηθω πανω μου😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Diana_caterina είπε:

Αχ εγω δεν την καταλαβαίνω εντονα εκεινη την στιγμή αλλα την ωρα που νιωθω μια αχνη κινηση ειναι λες και θα κατουρηθω πανω μου😂

Ακριβώς αυτό!!! Και το πιο ωραίο είναι όταν είδα εκτός σπιτιού 😩😩 και λες τώρα μου φύγανε πάει 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω οσο περναει ο καιρός φανταζομαι τα μικρα πλασματακια αυτα με τα μικρα χερακια να κοιμουνται ηρεμα😍 ανυπομονώ τοσο πολυ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σήμερα ξύπνησα ήρεμη πάντως και προσπαθώ να τον αποφύγω όσο μπορώ! Όντως ο καιρός θα δείξει. Σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!
    • Καλημέρα Αντωνία μου εγώ άλλαξα Γιατρό και τώρα περιμένω την περίοδο Μαϊου για να κάνουμε την διέγερση με προεμφυτευτικό για χρωμοσωμικές και βλέπουμε .Όχι πολύ αισιόδοξα τα πράγματα και λόγω της ηλικίας μου γιατί από ότι μου είπε ο νέος γιατρός ρισκάρουμε να μην βρούμε και κανένα να μεταφέρουμε .  
    • Ναι εννοείται πως πηγαίνουν σχολείο!! 2η χρονιά τώρα. Ο χειμώνας φέτος μας πήγε καλά δεν αρρώστησαν. Τον τελευταίο μήνα μας πάει καροτσάκι.. Καλά είμαι, πλέον που μεγάλωσαν είναι όλα πολυυυυυυ πιο εύκολα!!!! Αφού να σκεφτείς πάμε για 3ο.... Ήμουν έτοιμη να ξεκινήσω πάλι ενέσεις για εξωσωματική αλλά έμεινα έγκυος φυσιολογικά τον Ιανουάριο.. Δεν προχώρησε όμως, βιοχημική. Προς το παρόν δεν προχωράμε σε εξωσωματική λέμε να περιμένουμε λίγους μήνες μήπως κ έρθει πάλι μόνο του.. Εσείς; Σχολείο;
    • Και εμένα άρρωστος είναι ο μικρός !!! Μάλλον για γαστρεντερίτιδα το βλέπω… Δεν ξέρω τι έχει αλλάξει η τι κάνω λάθος αλλά δεν μπορώ να σας στείλω μήνυμα ! Πηγαινετε σχολείο; Πως είσαι κορίτσι μου; Την παλεύεις με τα μικρά; 
    • Καλησπέρα!  Δυστυχώς εγώ δεν είμαι καλά, έχω μαστιτιδα... Ανέβασα πυρετό, έχω ρίγη, πονάει όλο μου το κορμί, ξεκίνησα σήμερα και αντιβίωση. Έχει κολλήσει ο δεξιός μαστός και δε βγάζει γάλα... Κυριολεκτικά υποφέρω..  Ο μικρός δόξα τω θεώ είναι καλά! Προσπαθεί να μπουσουλησει... Σέρνεται πιο πολύ το σκουληκακι μου αλλά πλέον γρήγορα 😂 Έχει βγάλει 4 δόντια ήδη... Το πέρασε δύσκολα όλο αυτό...  Τις τελευταίες μέρες είναι κολλημένος πάνω μου... Όλο αγκαλίτσα θέλει και όπου πάω από πίσω μου ❤️  Γυρίζω μέσα Σεπτέμβρη στη δουλειά... Πφφφφφ ούτε να το σκέφτομαι δε θέλω... Τον γράψαμε σε ιδιωτικό βρεφονηπιακό σταθμό και τις πρώτες δύο εβδομάδες του Σεπτέμβρη θα τον βοηθήσω να προσαρμοστεί κι έπειτα θα γυρίσω κανονικά στη δουλειά.  Εσύ πότε επιστρέφεις; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...