Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοεμβρη η παγωνια θα μας φερει πιο κοντα! Δυο γραμμουλες σαν θα δω, ΘΕΤΙΚΟ θα τρελαθω! Θα φουσκωσει η κοιλια, να το παρω αγκαλια εννεα μηνες πιο μετα! :)


anna90

Recommended Posts

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλημερα αντε να παρω σειρά σε λίγες μέρες!! Είμαι στη 32 μέρα σήμερα κ άγνωστο ποτε θα έρθει!!! 

Ελπίζω μια αυξημένη χοριακή και πολλά θετικά τεστακια!! Και εάν όχι ας μην απογοητευομαστε και πάμε για τον άλλο μήνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Marakii είπε:

Ελπίζω μια αυξημένη χοριακή και πολλά θετικά τεστακια!! Και εάν όχι ας μην απογοητευομαστε και πάμε για τον άλλο μήνα!

Εγώ αγάπη είμαι άλλη ιστορία, για τώρα περιμενουμε απλά περιοδο κ η θετική χοριακη ας έρθει τον άλλο μηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Εγώ αγάπη είμαι άλλη ιστορία, για τώρα περιμενουμε απλά περιοδο κ η θετική χοριακη ας έρθει τον άλλο μηνα

Αα μάλιστα.. οπότε πάμε μαζί βουρ για τον Δεκέμβρη!!♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου, μου λείψατε. Έχω χαθεί....Έχω πεθάνει στη δουλεια...παρά πολύ δουλειά όμως!!!! Ε δουλειές και στο σπίτι...λίγο στολίσαμε (μόνο έξω, γιατί ακόμα περιμένω κάτι λαμπακια για το δέντρο για να στολισω)! Κατά τα άλλα, εδώ στον αγώνα κι εμείς.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πως είστε κορίτσια μου;

Είπα να πω ένα γειά!🥰 Να ταράξω λίγο την τόση ησυχία!😄

Επίσης να έχουμε μια υπέροχη εβδομάδα με πολλά ευχάριστα νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια.. έφτασε η εβδομάδα της αυχενικής μου!! Σας στέλνω θετική ενέργεια και πολλές χριστουγεννιάτικες επιτυχίες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια καλή εβδομάδα να έχουμε συγχαρητήρια στις νέες εγκυμοσύνες και καλή επιτυχία στις προσπάθειες των υπολοίπων κοριτσιών 🌺🌸🌻💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κορίτσια! Στολίσαμε και εμείς!!!! Καλές γιορτές να περασουμε όλοι με υγεια!!! 

Βάζω κ το δεντράκι μας φωτογραφία αν και μικρουλι νομίζω ωραίο βγήκε!!! Ο μικρός σίγουρα του άρεσε, μου εδινε και οδηγίες όταν έβαζα τις μπάλες άκουγα ένα κειιιιιιι (εκεί) 😂😂😂😂

IMG_20201123_184701.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Καλές γιορτές! 

Αυτο το μήνα ήταν λίγο διαφορετικα τα πράγματα για μενα. Περιμενα να αδιαθετήσω 20/ 11 οποτε κι έκανα ενα τεστ εκείνη τη μερα που βγηκε αχνο θετικο. Στις 22/ 11 ξανακάνω τεστ που βγαίνει ξεκάθαρα θετικο ! Χαρα απερίγραπτη εμεις! Δε κρατηθηκαμε και το ειπανε στους δικους μας. Φανταστειτε οτι προσπαθουμε 2, 5 χρονια και δεν εχουμε φτασει ποτε σ αυτο το αποτελεσμα. Δυστυχως, αρχισα να νιωθω πολλους πονους περιοδου. Έτσι, χθες 23/11 ο άντρας μου μου έφερε άλλο ενα τεστ, άλλης μάρκας,  που βγηκε πολύ αχνό.. Νιώθω οτι πεφτει η χοριακη κ θα αδιαθετήσω.. σημερα είχα κ λίγα καφετια στο σκουπισμα, προεορτια περιοδου. Έδωσα αίμα για εξέταση β χοριακης αλλα εχει πεσει η ψυχολογια μου. 

στις πριν 14 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Καλησπερα κορίτσια! Στολίσαμε και εμείς!!!! Καλές γιορτές να περασουμε όλοι με υγεια!!! 

Βάζω κ το δεντράκι μας φωτογραφία αν και μικρουλι νομίζω ωραίο βγήκε!!! Ο μικρός σίγουρα του άρεσε, μου εδινε και οδηγίες όταν έβαζα τις μπάλες άκουγα ένα κειιιιιιι (εκεί) 😂😂😂😂

IMG_20201123_184701.jpg

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αna 1989 είπε:

Καλημέρα! Καλές γιορτές! 

Αυτο το μήνα ήταν λίγο διαφορετικα τα πράγματα για μενα. Περιμενα να αδιαθετήσω 20/ 11 οποτε κι έκανα ενα τεστ εκείνη τη μερα που βγηκε αχνο θετικο. Στις 22/ 11 ξανακάνω τεστ που βγαίνει ξεκάθαρα θετικο ! Χαρα απερίγραπτη εμεις! Δε κρατηθηκαμε και το ειπανε στους δικους μας. Φανταστειτε οτι προσπαθουμε 2, 5 χρονια και δεν εχουμε φτασει ποτε σ αυτο το αποτελεσμα. Δυστυχως, αρχισα να νιωθω πολλους πονους περιοδου. Έτσι, χθες 23/11 ο άντρας μου μου έφερε άλλο ενα τεστ, άλλης μάρκας,  που βγηκε πολύ αχνό.. Νιώθω οτι πεφτει η χοριακη κ θα αδιαθετήσω.. σημερα είχα κ λίγα καφετια στο σκουπισμα, προεορτια περιοδου. Έδωσα αίμα για εξέταση β χοριακης αλλα εχει πεσει η ψυχολογια μου. 

 

Το καφέ μπορεί να είναι και φυσιολογικο..να μη στεναχωριέσαι όσο μπορείς και μην αγχώνεσαι. Πάρε και τον γιατρό σου τηλέφωνο μήπως σου δώσει κάτι προληπτικά. Πόνους περιόδου έτσι και αλλιώς νιώθεις και κατά τη διάρκεια εγκυμοσύνης. Η Χοριακή πότε θα βγει;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Το καφέ μπορεί να είναι και φυσιολογικο..να μη στεναχωριέσαι όσο μπορείς και μην αγχώνεσαι. Πάρε και τον γιατρό σου τηλέφωνο μήπως σου δώσει κάτι προληπτικά. Πόνους περιόδου έτσι και αλλιώς νιώθεις και κατά τη διάρκεια εγκυμοσύνης. Η Χοριακή πότε θα βγει;; 

Το βράδυ περιμενω το αποτέλεσμα! Μου εχει γραψει να κανω και προγεστερονη και οιστραδιολη . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Αna 1989 είπε:

Το βράδυ περιμενω το αποτέλεσμα! Μου εχει γραψει να κανω και προγεστερονη και οιστραδιολη . 

Συμφωνώ με την @Clairy.προσπαθησε να είσαι ήρεμη και ψύχραιμη. Εύχομαι να πάνε όλα καλά με το αποτέλεσμα σου. 🙏🤞👍😍👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Αna 1989 είπε:

Το βράδυ περιμενω το αποτέλεσμα! Μου εχει γραψει να κανω και προγεστερονη και οιστραδιολη . 

Μπραβο.. Να σκέφτεσαι θετικά μπορεί τα τεστακια να ειχαν διαφορετική ευαισθησία.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα τεστάκια ήταν predictor early, το πιο ευδιάκριτο και iq test το πιο αχνο. Έχετε εμπειρια από τα συγκεκριμένα τεστ? Προσπαθώ να πιαστω απο κατι αλλα κοντός ψαλμος αλληλουια το βράδυ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Αna 1989 είπε:

Τα τεστάκια ήταν predictor early, το πιο ευδιάκριτο και iq test το πιο αχνο. Έχετε εμπειρια από τα συγκεκριμένα τεστ? Προσπαθώ να πιαστω απο κατι αλλα κοντός ψαλμος αλληλουια το βράδυ.. 

Στα χαρτάκια θα έγραφε στο καθένα την ευαισθησία.. Έχεις δει άλλο καφέ;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Αna 1989 είπε:

Όχι ευτυχως! 

Μπραβο σου εύχομαι να δεις ένα τεράστιο νουμερο και να ηρεμήσεις. Περιμένουμε νέα σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Αna 1989 είπε:

Όχι ευτυχως! 

Καλημέρα κοπέλα μου, εύχομαι να προχωρήσουν όλα καλά! Τα καφέ συνήθως σημαίνουν εμφύτευση αν είναι λίγα. Κ γω είχα 2 μέρες πριν τη χοριακη (εξωσωματική). Αλλά κ καθ όλη τη διάρκεια του 1ου 3μηνου μη σου πω κ τον 4ο είχα σχεδόν όλη την ώρα καφέ και 3 φορές αίμα κανονικό. Είναι αποκολλησουλες. Συνήθως προχωράει κανονικά η κύηση. Εύχομαι να είχες καλά αποτελέσματα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!🥰🥰🥰🥰

Χρόνια πολλά σε όσα κορίτσια μας γιορτάζουν ή έχουν κάποιον δικό τους άνθρωπο που γιορτάζει! Η Αγία Αικατερίνη να μας βοηθά! Υγεία, πίστη και ελπίδα σε όλο τον κόσμο! 💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Αna 1989 είπε:

Καλημερα κορίτσια! Η χοριακή μου ειναι 260 τελικα! Θετικο αποτελεσμα αλλα ειμαι συγκρατημενα αισιοδοξη! 

Μακάρι να πανε ολα καλα!!! Πολλές εγκυμοσύνης άρχισαν σιγά σιγά κ πηγαν μια χαρά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα!🥰🥰🥰🥰

Χρόνια πολλά σε όσα κορίτσια μας γιορτάζουν ή έχουν κάποιον δικό τους άνθρωπο που γιορτάζει! Η Αγία Αικατερίνη να μας βοηθά! Υγεία, πίστη και ελπίδα σε όλο τον κόσμο! 💗💗

Μακάρι βρε ευαγγελε να βοηθήσει κ εμάς! Χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσι μου! 😃🥰Πολλά πολλά συγχαρητήρια! Με το καλό σε λίγους μήνες να υποδεχτείς το μωράκι σου! Πραγματικά συγκινουμαι όταν βλέπω κορίτσια να τα καταφέρνουν μετά από τόσο καιρό. Θυμάμαι τον εαυτό μου! Η χοριακη σου είναι σούπερ! Να σκέφτεσαι θετικά μόνο κι ότι θα γίνεις μανούλα! Και πάλι συγχαρητήρια!💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...