Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοεμβρη η παγωνια θα μας φερει πιο κοντα! Δυο γραμμουλες σαν θα δω, ΘΕΤΙΚΟ θα τρελαθω! Θα φουσκωσει η κοιλια, να το παρω αγκαλια εννεα μηνες πιο μετα! :)


anna90

Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια θυμάστε τις 50+ ημέρες κύκλου μου.... Καθυστέρηση ήταν. Πριν λίγο έκανα τεστ κύησης. Είναι καραθετικο 💞💞 @lactaki

Με το καλό κορίτσι μου.... συγχαρητήρια!!κατευθείαν για αυχενική θα πας... χαχα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια θυμάστε τις 50+ ημέρες κύκλου μου.... Καθυστέρηση ήταν. Πριν λίγο έκανα τεστ κύησης. Είναι καραθετικο 💞💞 @lactaki

Συγχαρητηρια κοριτσι μου!!!μια όμορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις!!🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια θυμάστε τις 50+ ημέρες κύκλου μου.... Καθυστέρηση ήταν. Πριν λίγο έκανα τεστ κύησης. Είναι καραθετικο 💞💞 @lactaki

Μπράβο κορίτσι μου πολλα συγχαρητήρια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Με το καλό κορίτσι μου.... συγχαρητήρια!!κατευθείαν για αυχενική θα πας... χαχα!! 

Μαλλον😂😂 αύριο θα κάνω χοριακη.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια θυμάστε τις 50+ ημέρες κύκλου μου.... Καθυστέρηση ήταν. Πριν λίγο έκανα τεστ κύησης. Είναι καραθετικο 💞💞 @lactaki

Πως άντεξες τόσες μέρες ❤️ αντε με το καλο.. Πολλά συγχαρητήρια 😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ναι να ανεβάσουμε φωτογραφίες από τα δεντράκια μας όπως πέρυσι!🎄😃

Κι όπως έλεγε και το θεματακι μας τότε....με δεντράκια και φωτάκια θα μας έρθουν τα παιδάκια!!!!!

Να εχουμε καλες γιορτες ολες μας κ να ερθει σε ολες μας αυτο που ποθουμε!!

20201115_202640.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια θυμάστε τις 50+ ημέρες κύκλου μου.... Καθυστέρηση ήταν. Πριν λίγο έκανα τεστ κύησης. Είναι καραθετικο 💞💞 @lactaki

Μπράβο ρε κοριτσαρα μου συγχαρητήρια πολύ χάρηκα..

Συγχαρητήρια και σε σένα @ζουζουνα* εύχομαι εύκολες και τςλειομηνες εγκυμοσύνες..

κι εγώ αύριο θα κάνω μελομακάρονα και θα στολίσω το σπίτι κορίτσια μου..ας ευχαριστήθουμε την καραντίνα μας βρε παιδί μου..σας στέλνω μπόλικη χριστουγεννιάτικη μπεμπεδοσκονη και εύχομαι πολλά θετικά τεστακια μέχρι τα Χριστούγεννα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ναι να ανεβάσουμε φωτογραφίες από τα δεντράκια μας όπως πέρυσι!🎄😃

Κι όπως έλεγε και το θεματακι μας τότε....με δεντράκια και φωτάκια θα μας έρθουν τα παιδάκια!!!!!

Να κάνουμε το vol 2!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια θυμάστε τις 50+ ημέρες κύκλου μου.... Καθυστέρηση ήταν. Πριν λίγο έκανα τεστ κύησης. Είναι καραθετικο 💞💞 @lactaki

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!! Με το καλό!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Μπράβο ρε κοριτσαρα μου συγχαρητήρια πολύ χάρηκα..

Συγχαρητήρια και σε σένα @ζουζουνα* εύχομαι εύκολες και τςλειομηνες εγκυμοσύνες..

κι εγώ αύριο θα κάνω μελομακάρονα και θα στολίσω το σπίτι κορίτσια μου..ας ευχαριστήθουμε την καραντίνα μας βρε παιδί μου..σας στέλνω μπόλικη χριστουγεννιάτικη μπεμπεδοσκονη και εύχομαι πολλά θετικά τεστακια μέχρι τα Χριστούγεννα ❤️

σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!! και εμείς στολισαμε σημερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μαλλον😂😂 αύριο θα κάνω χοριακη.... 

ωωω τελεια!!!συγχαρητήρια!!! γιαυτο ειχες τα πονακια τότε, στο ειχα πει οτι ενα απο 2 έπαιζε ή εγκυμοσύνη ή ωορρηξια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μαλλον😂😂 αύριο θα κάνω χοριακη.... 

Ποια χοριακη... κατευθείαν στο γιατρό 😂😂 σκέψου ότι είδα το ημερολόγιο και είμαι στις 72 ημέρες από την τελευταία περίοδο!! Δεν έχεις κανένα σύμπτωμα;; Και όντως συμφωνώ με την @Clairy., πώς άντεξες τόσες μέρες;;!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια θυμάστε τις 50+ ημέρες κύκλου μου.... Καθυστέρηση ήταν. Πριν λίγο έκανα τεστ κύησης. Είναι καραθετικο 💞💞 @lactaki

Ρε θηριοοοοοοο!!!! Μπράβο φιλενάδα μπράβο πόσο χαίρομαι!! Αχχχχ .. 👶😂💖🙏💥💥 τι τέλεια νέα είναι αυταααααα!!!άντε να πας στο γιατρό γιατί θα το δεις να κουνάει χεράκια σ λίγο ποιος ξέρει πόσες μέρες καθυστερήση έχεις😂👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια θυμάστε τις 50+ ημέρες κύκλου μου.... Καθυστέρηση ήταν. Πριν λίγο έκανα τεστ κύησης. Είναι καραθετικο 💞💞 @lactaki

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Με το καλό!!! Υπέροχα νέα!!😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια θυμάστε τις 50+ ημέρες κύκλου μου.... Καθυστέρηση ήταν. Πριν λίγο έκανα τεστ κύησης. Είναι καραθετικο 💞💞 @lactaki

Πολλά συγχαρητήρια κορίτσι μου, να έχεις μια ευχάριστη κ τελειομηνη εγκυμοσύνη 😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Ποια χοριακη... κατευθείαν στο γιατρό 😂😂 σκέψου ότι είδα το ημερολόγιο και είμαι στις 72 ημέρες από την τελευταία περίοδο!! Δεν έχεις κανένα σύμπτωμα;; Και όντως συμφωνώ με την @Clairy., πώς άντεξες τόσες μέρες;;!!

Κάνενα απολύτως σύμπτωμα.. Κ ούτε προσπαθούσαμε πολύ αυτό το μήνα. Οπότε δεν το περίμενα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ρε θηριοοοοοοο!!!! Μπράβο φιλενάδα μπράβο πόσο χαίρομαι!! Αχχχχ .. 👶😂💖🙏💥💥 τι τέλεια νέα είναι αυταααααα!!!άντε να πας στο γιατρό γιατί θα το δεις να κουνάει χεράκια σ λίγο ποιος ξέρει πόσες μέρες καθυστερήση έχεις😂👶

Πραγματικά... Δεν ξέρω. Δηλ από το πουθενά πραγματικά!!!! Σε ευχαριστώ πολύ πολύ... 💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια θυμάστε τις 50+ ημέρες κύκλου μου.... Καθυστέρηση ήταν. Πριν λίγο έκανα τεστ κύησης. Είναι καραθετικο 💞💞 @lactaki

Συγχαρητήρια,,, τι ωραία νέα,,,, μπράβο,,, με το καλό να πάνε όλα υπέροχα!!!!! Τα καλύτερα Χριστούγεννα έρχονται! 😍 😍 😍 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ναι να ανεβάσουμε φωτογραφίες από τα δεντράκια μας όπως πέρυσι!🎄😃

Κι όπως έλεγε και το θεματακι μας τότε....με δεντράκια και φωτάκια θα μας έρθουν τα παιδάκια!!!!!

Καλέ ποια δεντράκια εγώ δεν έχω αξιωθεί ακόμα ούτε να στρώσω....φεύγω στις 6:30 γυρνάω στις 15:00 ξανά φεύγω 16:30 και γυρνάω στις 21:00 και ένα σκ που μένει πρέπει να ασχοληθώ και με τον αντρουλη μου που ευτυχώς που έχω κι αυτόν που μαγειρεύει γιατί αλλιώς θα τα είχα παίξει τελείως....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια θυμάστε τις 50+ ημέρες κύκλου μου.... Καθυστέρηση ήταν. Πριν λίγο έκανα τεστ κύησης. Είναι καραθετικο 💞💞 @lactaki

Πολλά συγχαρητήρια κορίτσι μου να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενακι12:Γέννησε:29/06/20 κοριτσακι🎂❤️

St3llina:Γέννησε αγορακι🍼💙

Frogel:Γέννησε κοριτσακι❤️🎂 

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20 

Evie2:ΓΕΝΝΗΣΕ κοριτσακι13/10/20🎂🎂

Mt3508: ΓΈΝΝΗΣΕ:3/8/20αγορακι💙😙

💗🎂💗

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:αγορακι👶

Tzortzina123:ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/08👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μάσα:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶 

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μαρινα22:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Beatrice:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Lactaki:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Prinssc1313:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Smurff88:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Natasha24:ΘΕΤΙΚΟ👶 

DIAMANTW:ΘΕΤΙΚΟ👶 

ζουζούνα*: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Clairy:ΘΕΤΙΚΟ👶

Starrr:ΘΕΤΙΚΟ👶

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ💗

Maroulita? :28/11

diana8:?

Lacostaki:?

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:08/12

misofeggaro:?

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:23/11

 

anna90:06/12

Litsadi:07/12

 billibas:?

Pixies:?

Kostef:?

Matilda94:08/12

ntinaki83:18/11

Marakii:?

Μt3508:14/11 

Ana1989:20/11 

geo2222:11/11 

Celine: 26/11

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου καλή εβδομάδα να έχουμε!!! Να σας πω την αλήθεια υπολόγιζα ότι θα αδιαθετησω αύριο μεθαύριο αλλά η θερμοκρασία είναι υψηλή ακόμα για τα δεδομένα μου... εκτός κι αν πέσει απότομα αύριο...θα δειξει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου καλή εβδομάδα να έχουμε!!! Να σας πω την αλήθεια υπολόγιζα ότι θα αδιαθετησω αύριο μεθαύριο αλλά η θερμοκρασία είναι υψηλή ακόμα για τα δεδομένα μου... εκτός κι αν πέσει απότομα αύριο...θα δειξει

Καλημέρα κορίτσι μου!! Εκεί να μείνει ψηλά!! Συνήθως παίρνει νωρίτερα την κάτω βόλτα η θερμοκρασία σου; Εμένα μόνο τη μέρα που ερχόταν η περίοδος έπεφτε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...