Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοεμβρη η παγωνια θα μας φερει πιο κοντα! Δυο γραμμουλες σαν θα δω, ΘΕΤΙΚΟ θα τρελαθω! Θα φουσκωσει η κοιλια, να το παρω αγκαλια εννεα μηνες πιο μετα! :)


anna90

Recommended Posts

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ💗

Maroulita? :28/11

diana8:?

Lacostaki:?

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:12/11

misofeggaro:?

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:23/11

 

ζουζούνα*:18/11

anna90:06/12

Litsadi:07/12

 billibas:?

Pixies:?

Kostef:29/10

Matilda94:08/11

ntinaki83:18/11

Marakii:?

Μt3508:14/11 

Ana1989:20/11 

geo2222:11/11 

Celine: 26/11

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Litsadi εμεις ειμαστε μαζι απο οτι θυμαμαι...εγω περιμενω τη Δευτερα με βαση την ωορρηξια μου...! Δεν θα πω "λυπαμαι που σου ηρθε"...θα σου πω "παμε δυνατα για τον επομενο μηνα"! Χαμογελο!!!!!!!!! :) 

Υ.Γ Θα μπορουσες να βαλεις το θερμοδιαγραμμα σου αν θες? Θελω να το συγκρινω με το δικο μου....αν σου ειναι ευκολο φυσικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

@Litsadi εμεις ειμαστε μαζι απο οτι θυμαμαι...εγω περιμενω τη Δευτερα με βαση την ωορρηξια μου...! Δεν θα πω "λυπαμαι που σου ηρθε"...θα σου πω "παμε δυνατα για τον επομενο μηνα"! Χαμογελο!!!!!!!!! :) 

Υ.Γ Θα μπορουσες να βαλεις το θερμοδιαγραμμα σου αν θες? Θελω να το συγκρινω με το δικο μου....αν σου ειναι ευκολο φυσικα!

Δεν έχω κουράγιο να σκεφτώ θετικά,είχα πολλές ελπίδες αλλά με μία σάλπιγγα είναι δύσκολο και οι δυνατότητες στο μισό αλλά οκ προχωράμε 😏

Screenshot_20201107-152255_My Calendar.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Litsadi σε ευχαριστω πολυ που το εβαλες! Η ξαδερφη μου με μια σαλπιγγα εκανε να πιασει το πρωτο 2-3 χρονια, αλλα το δευτερο το επιασε μολις αποφασισε να κανει δευτερο! Καποιες τετοιες φορες λεω οτι οντως το αγχος κανει πολυυυυυυ κακο!!!!!!!!! Θα ειμαι αισιοδοξη εγω και για τις δυο μας, μην στεναζωριεσαι! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!

Εύχομαι μια όμορφη Κυριακή για όλες μας!

Εμείς σπιτάκι σήμερα! Που να τρέχεις τώρα!😄 Φτιάχνω σουφλέ ζυμαρικών. Θα κάνω και σνίτσελ με ρύζι λαχανικών που αρέσει στον γιό μου! Γενικά θα την βγάλω στην κουζίνα σήμερα!👩‍🍳 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες και καλη Κυριακη!!! Να χαιρεστε οποιον εχετε!! Εμενα γιορταζει ο αντρουλης μου αλλα κι εμεις σπιτι αλλωστε εχουμε και το lockdown!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν. Εγώ έχω τον αδερφούλη μου!!! Σήμερα φτιάχνω κεφτεδάκια με πατάτες στο φουρνο, ήθελε το στεφάνι μου!! 😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημερα σε ολες και καλη Κυριακη!!! Να χαιρεστε οποιον εχετε!! Εμενα γιορταζει ο αντρουλης μου αλλα κι εμεις σπιτι αλλωστε εχουμε και το lockdown!!!

Να τον χαίρεσαι Lacostaki μου! Να είστε γεροί κι ευτυχισμένοι! Με το καλό να μεγαλώσει η οικογένεια σας! 🥰💗💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Να τον χαίρεσαι Lacostaki μου! Να είστε γεροί κι ευτυχισμένοι! Με το καλό να μεγαλώσει η οικογένεια σας! 🥰💗💗💗💗

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου να είσαι καλά εύχομαι πολύ σύντομα και το δεύτερο💗🎂💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν. Εγώ έχω τον αδερφούλη μου!!! Σήμερα φτιάχνω κεφτεδάκια με πατάτες στο φουρνο, ήθελε το στεφάνι μου!! 😊😊

Να χαίρεσαι τον αδερφούλη σου anna μου! Να είναι γερός!

Τι να κάνουμε; Ότι θέλει ο αντρουλης μας! Έναν τον έχουμε! Δεν μπορώ να πω όμως διάλεξε ωραίο φαγητό!💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια!! @Lacostakiνα χαιρεσαι τον αντρουλη σου να είστε παντα αγαπημενοι!!! @anna90 να χαιρεσαι τον αδερφουλη σου!! εμενα γιορταζει η μανουλα μου σημερα!!!εμεις σημερα θα φτιαξουμε σουβλακια να φαμε!!!ελαφρυ φαγητο 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ntinaki83 είπε:

Καλημέρα κοριτσια!! @Lacostakiνα χαιρεσαι τον αντρουλη σου να είστε παντα αγαπημενοι!!! @anna90 να χαιρεσαι τον αδερφουλη σου!! εμενα γιορταζει η μανουλα μου σημερα!!!εμεις σημερα θα φτιαξουμε σουβλακια να φαμε!!!ελαφρυ φαγητο 🤣🤣🤣

@Lacostaki να τον χαιρεσαι κουκλα μου, γερος και δυνατος!! @ntinaki83 να χαιρεσαι τη μανουλα σου!!!!!! Τι ομορφη μερα...εορταστικη σημερα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλημερα!!!πολύχρονοι να είναι οι εορτάζοντες, εγω εχω μαμα κ ανιψιά!!να τους χαιρόμαστε όλους!!υγεία να υπαρχει σε ολο τον κόσμο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ntinaki83 είπε:

Καλημέρα κοριτσια!! @Lacostakiνα χαιρεσαι τον αντρουλη σου να είστε παντα αγαπημενοι!!! @anna90 να χαιρεσαι τον αδερφουλη σου!! εμενα γιορταζει η μανουλα μου σημερα!!!εμεις σημερα θα φτιαξουμε σουβλακια να φαμε!!!ελαφρυ φαγητο 🤣🤣🤣

Να χαίρεσαι την μανούλα σου κορίτσι μου; Σουβλάκιααααααα! Που είπες ότι μένεις;😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ζουζουνα* είπε:

κοριτσακια μου καλημερα!!!πολύχρονοι να είναι οι εορτάζοντες, εγω εχω μαμα κ ανιψιά!!να τους χαιρόμαστε όλους!!υγεία να υπαρχει σε ολο τον κόσμο!!!

Να τους χαίρεσαι κορίτσι μου! Καλά το είπες υγεία για όλους κι όλα θα γίνουν! 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Να χαίρεσαι την μανούλα σου κορίτσι μου; Σουβλάκιααααααα! Που είπες ότι μένεις;😆

Να στειλω κουριερ??🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημερα σε ολες και καλη Κυριακη!!! Να χαιρεστε οποιον εχετε!! Εμενα γιορταζει ο αντρουλης μου αλλα κι εμεις σπιτι αλλωστε εχουμε και το lockdown!!!

Χρόνια πολλά να τον χαίρεσαι με υγεία και αγάπη!!!!! 😍🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια κ από μένα. Δεν γνωρίζω πότε περιμένω περίοδο. Γιατί ότι να ναι είναι ο κύκλος μου κάθε φορά. Σήμερα είμαι 48η ημέρα κύκλου!!!! Και ειδωμεν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Καλή εβδομάδα. Σας βάζω τη θερμοκρασία μου, να σας θυμίσω ότι σήμερα περιμένω περίοδο. Νιώθω ήπιες κράμπες και ότι το αίμα θα κατέβει....! Όμως.....Όμως...Όμως...Έχω να πω ότι από τότε που ξεκίνησα τα dostinex δλδ από τον Αύγουστο, η περίοδος ερχόταν πάντα μια ημέρα πριν από αυτή που την περίμενα!! Είναι η πρώτη φορά που δεν  έγινε αυτο και που έφτασε η ημέρα της η κανονική και την περιμένω!!! Εαν δεν έρθει σήμερα, αύριο πρωί θα κάνω τεστ γιατί σε περίπτωση εγκυμοσυνης πρέπει να σταματήσω τα dostinex....

20201109_094310.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Καλή εβδομάδα. Σας βάζω τη θερμοκρασία μου, να σας θυμίσω ότι σήμερα περιμένω περίοδο. Νιώθω ήπιες κράμπες και ότι το αίμα θα κατέβει....! Όμως.....Όμως...Όμως...Έχω να πω ότι από τότε που ξεκίνησα τα dostinex δλδ από τον Αύγουστο, η περίοδος ερχόταν πάντα μια ημέρα πριν από αυτή που την περίμενα!! Είναι η πρώτη φορά που δεν  έγινε αυτο και που έφτασε η ημέρα της η κανονική και την περιμένω!!! Εαν δεν έρθει σήμερα, αύριο πρωί θα κάνω τεστ γιατί σε περίπτωση εγκυμοσυνης πρέπει να σταματήσω τα dostinex....

20201109_094310.jpg

καλημερα!!!εύχομαι να μην έρθει,αλλα η θερμοκρασία σου εχει πεσει οποτε μηπως ερθει σημερα ή αύριο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ζουζουνα* είπε:

καλημερα!!!εύχομαι να μην έρθει,αλλα η θερμοκρασία σου εχει πεσει οποτε μηπως ερθει σημερα ή αύριο. 

Ναι ναι η θερμοκρασία δυστυχώς έπεσε, και εγώ υποθέτω ότι θα έρθει....μάλλον σήμερα δεν θα πάρω dostinex καλού κακού και μέχρι την Πέμπτη που έχω την επόμενη δόση, βλέπουμε......! Ίσως έρθει αύριο...! Η ενόχληση που έχω σήμερα είναι ακριβώς η ίδια που έχω πάντα πριν την περίοδο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η anna90 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Καλή εβδομάδα. Σας βάζω τη θερμοκρασία μου, να σας θυμίσω ότι σήμερα περιμένω περίοδο. Νιώθω ήπιες κράμπες και ότι το αίμα θα κατέβει....! Όμως.....Όμως...Όμως...Έχω να πω ότι από τότε που ξεκίνησα τα dostinex δλδ από τον Αύγουστο, η περίοδος ερχόταν πάντα μια ημέρα πριν από αυτή που την περίμενα!! Είναι η πρώτη φορά που δεν  έγινε αυτο και που έφτασε η ημέρα της η κανονική και την περιμένω!!! Εαν δεν έρθει σήμερα, αύριο πρωί θα κάνω τεστ γιατί σε περίπτωση εγκυμοσυνης πρέπει να σταματήσω τα dostinex....

20201109_094310.jpg

Καλημέρα κορίτσι μου το φάρμακο το πέρνεις γιατί έχεις ανεβασμένη προλακτίνη; Η θερμοκρασία σου έπεσε αλλά μπορεί να έχεις ελπίδες και σου το εύχομαι πραγματικά 😇💜 εμένα είναι η 3 μέρα περιόδου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Litsadi είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου το φάρμακο το πέρνεις γιατί έχεις ανεβασμένη προλακτίνη; Η θερμοκρασία σου έπεσε αλλά μπορεί να έχεις ελπίδες και σου το εύχομαι πραγματικά 😇💜 εμένα είναι η 3 μέρα περιόδου

Ναι για ανεβασμένη προλακτινη το παίρνω!!! Νομίζω έρχεται.....πονάω αρκετά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...