Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιες κοπέλες είχατε πρώτη επιτυχημένη εξωσωματική?


Dorina

Recommended Posts

στις On 25/10/2020 at 9:35 ΜΜ, ο/η annie! είπε:

Καλησπέρα κοπέλα μου, καλή επιτυχία σου εύχομαι!! Εγώ έδωσα 10 ωάρια, ήταν ώριμα τα 7, γονιμοποιήθηκαν τα 4 και τα 2 έφτασαν σε βλαστοκυστες. Τώρα είμαι στον 6ο μήνα κ περιμένω τα διδυμάκια μου!! Μην κοιτάς λοιπόν τα νούμερα τόσο πολύ, πίστεψε στα εμβρυακια σου κ όλα θα πάνε καλά!! 

Με το καλό να έρθουν τα μωράκια σας. Μπράβο που δίνετε κουράγιο στις υπόλοιπες εμάς που ερχόμαστε από πίσω. Όλα θα πάνε καλά για όλες μας, πίστη και θέληση!!!! 👶😍💞🥰👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/10/2020 at 10:02 ΜΜ, ο/η lactaki είπε:

Καλησπέρα κ από μένα!! Εγώ είχα 6 βλαστοκυστες , έβαλα τις 2 , είμαι 4 μηνών κ περιμένω κ εγώ τα διδυμακια μου!! Καλή επιτυχία όλα καλά να σου πάνε!!👶👶🙏💞💐

Τι ωραία!!!! Με το καλό να τα κρατήσετε αγκαλίτσα τα μωράκια σας!!!! Όλα να πάνε κατ'ευχήν!!!!! Πόση χαρά μοιράζεται και τι καλές που είστε όλες !!!! Ο Θεός να σας έχει καλά !!!! 👶🥰💞😍👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/10/2020 at 8:52 ΠΜ, ο/η melodyy είπε:

Σου εύχομαι κάθε επιτυχία κορίτσι μ!!!! Κ εγώ έπιασα με την πρώτη τα διδυμακια μ κ τώρα μόλις ξεκίνησα τον 7ο! Είχα βγάλει 12 κ από αυτά τα 6 ήταν ώριμα.. Τελικά μείναμε με 4 βλαστοκυστες των 5ημερων... 2 στην κοιλίτσα κ 2 στην κατάψυξη για την επόμενη φορά! 

Με το καλό να έρθουν τα μωράκια σας!!!!! Τι εμψύχωση που μας δίνετε ,,,μπράβο σας!!!! Είστε παράδειγμα δύναμης για μας τις υπόλοιπες!!!! 🥰👶💞😍👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/10/2020 at 2:56 ΜΜ, ο/η Dorina είπε:

Με πήραν απο το κέντρο κ μου είπαν ότι 4 έχουν γίνει βλαστόκυστες και τα 2 τρέχουν πολύ γρήγορα και ότι είναι δυνατά .μου είπαν να πάω σήμερα για να μου τα φυτέψουν. .και τα άλλα 2 μου τα καταψυξανε.πήγα το πρωί και τώρα τα έχω στην κοιλίτσα 😊😊😊😊

Θα πάρω κ κάτι ενέσεις αντιπηκτικές.

Μακάρι να έχω τύχη !!Ότι καλύτερο εύχομαι σε όλες μας! 

Καλή , τέλεια αρχή!!!! Μακάρι να φυτευτούν καλά τα σπορακια σου και γιατί όχι και διδυμακια?!!!!!! Θετική σκέψη από μένα για ένα υπέροχο αποτέλεσμα!!!!! 🥰💞😍👶💞👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η condios είπε:

Καλημέρα, εύχομαι να έχεις ένα τέλειο αποτέλεσμα και οι αναγουλες σου να είναι μόνο για καλό! Θετική σκέψη και ηρεμία !!!! 🥰😍💞👶

Κορίτσι μου να είσαι καλά τελικά είμαι έγκυος την Τρίτη πάω για τον πρώτο υπέρηχο ελπίζω να πάνε καλά και σε μένα και σε όλες της κοπέλες που προσπαθούν και τραβάνε όλο αυτό...εσυ στην προσπάθεια είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η condios είπε:

Με το καλό να τα βάλεις και να πάνε όλα υπέροχα, να έχεις το επιθυμητό αποτέλεσμα και να χαρεί και σένα η ψυχούλα σου. Και εγώ έχω χαμηλή ΑΜΗ και πάμε με δανεικά. Αρχές Δεκεμβρίου πρώτα ο Θεός θα κάνω και εγώ έμβρυο μεταφορά. Κράτα γερά,,, αξίζει όσο τίποτα αυτό που επιθυμούμε,,,και θα έρθει με τη βοήθεια του Θεού!!!!😍🥰💞👶👶 Πολύ θετική ενέργεια από εμένα!!!!

Ευχαριστώ πολύ! Εγώ τελείωσα την διαδικασία !!!!είναι θετικό το απότελεσμα μου δόξα τον θεό! Εύχομαι πραγματικά μέσα από την καρδιά μου κ σε εσένα το ίδιο! ❤❤🌷🌷😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/10/2020 at 3:06 ΜΜ, ο/η Kelly3105 είπε:

Δεν ξέρω αν έχουν πιάσει και τα δυο περιμένω χοριακη την Πέμπτη 

Καλό, τέλειο, υπέροχο αποτέλεσμα εύχομαι από καρδιάς,,,,🥰😍👶💞🥰👶Κρατά γερά και με ηρεμία !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η condios είπε:

Καλό, τέλειο, υπέροχο αποτέλεσμα εύχομαι από καρδιάς,,,,🥰😍👶💞🥰👶Κρατά γερά και με ηρεμία !!!!!

Ναι προσπαθώ να είμαι ήρεμη.εσυ στην προσπάθεια εξωσωματικής είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kelly3105 είπε:

Κορίτσι μου να είσαι καλά τελικά είμαι έγκυος την Τρίτη πάω για τον πρώτο υπέρηχο ελπίζω να πάνε καλά και σε μένα και σε όλες της κοπέλες που προσπαθούν και τραβάνε όλο αυτό...εσυ στην προσπάθεια είσαι;

Όλα καλά θα πάνε! Εύχομαι πραγματικά αυτή η στιγμή σας να είναι η ομορφότερη της ζωής σας! Ναι και εγώ,,,προχθές έκανα υστεροσκοπηση, χθες Arvecap και περιμένω την έναρξη περιόδου,οιστρογόνων κλπ ώσπου να έρθει και η ώρα μας να έμβρυο μεταφέρουμε με το καλό δύο!! Μακάρι ο Θεός να δίνει σε όλες όσες επιθυμούν και προσπαθούν μωράκια υγιή!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η condios είπε:

Καλή , τέλεια αρχή!!!! Μακάρι να φυτευτούν καλά τα σπορακια σου και γιατί όχι και διδυμακια?!!!!!! Θετική σκέψη από μένα για ένα υπέροχο αποτέλεσμα!!!!! 🥰💞😍👶💞👶

❤❤❤❤❤❤🌷😍🤗θα πιάσεις σίγουρα! Ότι χρειάζεσαι μην διστάζεις !ρώτησε μας! !μακάρι να έχω δυδιμα! 😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η condios είπε:

Όλα καλά θα πάνε! Εύχομαι πραγματικά αυτή η στιγμή σας να είναι η ομορφότερη της ζωής σας! Ναι και εγώ,,,προχθές έκανα υστεροσκοπηση, χθες Arvecap και περιμένω την έναρξη περιόδου,οιστρογόνων κλπ ώσπου να έρθει και η ώρα μας να έμβρυο μεταφέρουμε με το καλό δύο!! Μακάρι ο Θεός να δίνει σε όλες όσες επιθυμούν και προσπαθούν μωράκια υγιή!!!!!!

Όλα καλά θα πάνε ο θεός δεν αφήνει κανέναν...θα δεις και σε σένα όλα καλά θα πάνε θετική σκέψη για εμάς που αργεί λίγο κάποιος λόγος υπάρχει όλα σχεδιασμένα από το θεό είναι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dorina είπε:

❤❤❤❤❤❤🌷😍🤗θα πιάσεις σίγουρα! Ότι χρειάζεσαι μην διστάζεις !ρώτησε μας! !μακάρι να έχω δυδιμα! 😍😍

Μακάρι μακάρι μακάρι να έχεις διδυμακια!!!!! Σε ευχαριστώ για την πίστη σου πως θα πιάσω, το θέλουμε πολύ! Και ο σύζυγός μου δυο θέλει,,,,εγώ λέω όσα θέλει ο Θεός αρκεί να είναι γερά!😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kelly3105 είπε:

Όλα καλά θα πάνε ο θεός δεν αφήνει κανέναν...θα δεις και σε σένα όλα καλά θα πάνε θετική σκέψη για εμάς που αργεί λίγο κάποιος λόγος υπάρχει όλα σχεδιασμένα από το θεό είναι 

Το πιστεύω και εγώ αυτό που λες. Ξέρει ο Κύριος πότε είναι η ώρα της καθεμιάς μας, με υπομονή, θετική σκέψη,σωστά βήματα και πίστη έρχεται για όλες ! Σε ευχαριστώ πολύ 😘😍🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η condios είπε:

Μακάρι μακάρι μακάρι να έχεις διδυμακια!!!!! Σε ευχαριστώ για την πίστη σου πως θα πιάσω, το θέλουμε πολύ! Και ο σύζυγός μου δυο θέλει,,,,εγώ λέω όσα θέλει ο Θεός αρκεί να είναι γερά!😍😍

Έτσι ακριβώς δεν έχει σημασία αν θα είναι ένα η δυο...εγώ όμως σου εύχομαι να είναι δυο να γεμίσει η αγκαλιά σου με μωράκια που να έχουν υγεία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kelly3105 είπε:

Έτσι ακριβώς δεν έχει σημασία αν θα είναι ένα η δυο...εγώ όμως σου εύχομαι να είναι δυο να γεμίσει η αγκαλιά σου με μωράκια που να έχουν υγεία 

Συγκινουμαι τόσο πολύ κάθε φορά και μόνο που συζητάω και δέχομαι τόσο ωραία λόγια. Να σας έχει ο Θεός καλά κορίτσια. 😍🥰😘🥰 Εδώ θα είμαστε για να λέμε τα νέα μας. Είθε αυτή η καραντίνα για μας να είναι η καλύτερη !!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Dorina είπε:

Ευχαριστώ πολύ! Εγώ τελείωσα την διαδικασία !!!!είναι θετικό το απότελεσμα μου δόξα τον θεό! Εύχομαι πραγματικά μέσα από την καρδιά μου κ σε εσένα το ίδιο! ❤❤🌷🌷😍

Εσύ και η @Kelly3105 θα είστε οι οδηγοί μου τώρα!!!! Χαίρομαι ειλικρινά για σας !!!!! 🥰😍😘🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η condios είπε:

Συγκινουμαι τόσο πολύ κάθε φορά και μόνο που συζητάω και δέχομαι τόσο ωραία λόγια. Να σας έχει ο Θεός καλά κορίτσια. 😍🥰😘🥰 Εδώ θα είμαστε για να λέμε τα νέα μας. Είθε αυτή η καραντίνα για μας να είναι η καλύτερη !!!!! 

Ακριβώς έχουμε η μια την άλλη χωρίς να γνωριζόμαστε αυτό είναι μαγικό...εννοείτε ότι νεότερο θα συζητάμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η condios είπε:

Μακάρι μακάρι μακάρι να έχεις διδυμακια!!!!! Σε ευχαριστώ για την πίστη σου πως θα πιάσω, το θέλουμε πολύ! Και ο σύζυγός μου δυο θέλει,,,,εγώ λέω όσα θέλει ο Θεός αρκεί να είναι γερά!😍😍

Και εγώ πρρασα μεγάλη ταλαιπωρια. Όταν έμαθα ότι η χοριακη ειναι θετική δεν το πίστευα! Είχα πονάκια περιόδου κ λέω τώρα θα μου ερθει!αλλά τελικά ήταν θετικό! !προχθές το έμαθα!δεύτερα πάω για δεύτερη χοριακη να δω αν διπλασιαστεί! Η τεχνολογία της εξωσωματικης έχει προχωρήσει πολύ κ είναι μεγαλύτερες οι επιτυχίες! Να σκέφτεσαι θετικά! 💓 🌷 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η condios είπε:

Εσύ και η @Kelly3105 θα είστε οι οδηγοί μου τώρα!!!! Χαίρομαι ειλικρινά για σας !!!!! 🥰😍😘🥰

Ότι χρειαστείς ακόμα και ψυχολογικά και απορίες ότιδηποτε εμείς εδώ είμαστε...και εγώ μέσα στην απορία ήμουνα και τα κοριτσια με βοήθησαν πολύ με της εμπειριες τους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η condios είπε:

Συγκινουμαι τόσο πολύ κάθε φορά και μόνο που συζητάω και δέχομαι τόσο ωραία λόγια. Να σας έχει ο Θεός καλά κορίτσια. 😍🥰😘🥰 Εδώ θα είμαστε για να λέμε τα νέα μας. Είθε αυτή η καραντίνα για μας να είναι η καλύτερη !!!!! 

Εμένα με βοηθήσε πολύ που μιλούσαμε εδώ αυτές τις δύσκολες μέρες! Γιατί μου δίναν όλα αυτά τα λόγια ελπίδα κ δύναμη να συνεχίσω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα. Προσπαθώ κι εγώ να κάνω παιδάκι. Είμαι στην 4η μέρα μετά την εμβρυομεταφορά. Απλά ενημερώστε με σε πιό κέντρο πετύχατε την εγκυμοσύνη? Εγώ πήγα στο emBio, στον Θ.Παράσχο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Chrisal είπε:

Κορίτσια καλησπέρα. Προσπαθώ κι εγώ να κάνω παιδάκι. Είμαι στην 4η μέρα μετά την εμβρυομεταφορά. Απλά ενημερώστε με σε πιό κέντρο πετύχατε την εγκυμοσύνη? Εγώ πήγα στο emBio, στον Θ.Παράσχο.

Είναι γουρλιδικη αυτή η συζήτηση καταλαβαίνω εγώ απ'τα παραπάνω ευχάριστα των κοριτσιών. Καλώς ήρθες και να έχεις ένα τέλειο αποτέλεσμα, ένα μεγάλο θετικό αποτέλεσμα!!!!! Καλή δύναμη και ηρεμία, πίστη και θετική σκέψη. Από μένα μπόλικη για να έχεις να λαμβάνεις συχνά χαμόγελα!!!! Είχα μιλήσει και εγώ με Παράσχο στην αρχή, μου φάνηκε άψογος επαγγελματίας, είχα πάθει πλάκα. Τελικά όμως επιλέξαμε Θεσσαλονίκη γιατί ήθελα να είμαι πιο κοντά στην πόλη μας.😍🥰❤️👍😍❤️🥰👶👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Chrisal είπε:

Κορίτσια καλησπέρα. Προσπαθώ κι εγώ να κάνω παιδάκι. Είμαι στην 4η μέρα μετά την εμβρυομεταφορά. Απλά ενημερώστε με σε πιό κέντρο πετύχατε την εγκυμοσύνη? Εγώ πήγα στο emBio, στον Θ.Παράσχο.

Στον συστησανε ή απο μονη σου πηγες; τι μεταφερετε; Εγω στο γενεσις στον Παντο πετυχα.ευχομαι καλη επιτυχια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Στον συστησανε ή απο μονη σου πηγες; τι μεταφερετε; Εγω στο γενεσις στον Παντο πετυχα.ευχομαι καλη επιτυχια!!

Από μόνη μου πήγα γιατί είναι από τα πλέον γνωστά ονόματα στην Ελλάδα, όπως άλλωστε και ο Πάντος, Μεταφέραμε 3 εμβρυάκια 3ης μέρας. Μακάρι αυτήν τη φορά να μείνουν στην κοιλίτσα μου και να μας δώσουν ευτυχία! Μακάρι να έχουμε όλες ένα θετικότατο αποτέλεσμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η condios είπε:

Είναι γουρλιδικη αυτή η συζήτηση καταλαβαίνω εγώ απ'τα παραπάνω ευχάριστα των κοριτσιών. Καλώς ήρθες και να έχεις ένα τέλειο αποτέλεσμα, ένα μεγάλο θετικό αποτέλεσμα!!!!! Καλή δύναμη και ηρεμία, πίστη και θετική σκέψη. Από μένα μπόλικη για να έχεις να λαμβάνεις συχνά χαμόγελα!!!! Είχα μιλήσει και εγώ με Παράσχο στην αρχή, μου φάνηκε άψογος επαγγελματίας, είχα πάθει πλάκα. Τελικά όμως επιλέξαμε Θεσσαλονίκη γιατί ήθελα να είμαι πιο κοντά στην πόλη μας.😍🥰❤️👍😍❤️🥰👶👶

Είναι η πρώτη φορά που πήγα στον Παράσχο, τις προηγούμενες που απέτυχαν  ήμουν σε άλλο κέντρο. Μακάρι να ειναι το τυχερό μου! Λίγη τύχη χρειαζόμαστε όλες, για να έρθουν τα ευχάριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...